24 máj 28, 14:11:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 123 124 [125] 126 127 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 691146 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1860 Dátum: 13 feb 02, 12:47:21 »

167. rész

Én vagyok az egyetlen, akinek annyira nem tetszett Erza harca? ^^" A mangában legalább megvolt a lehetőség, hogy azt gondoljunk bele, amit akarunk, mert csak azt láttuk, amikor bement, aztán egyetlen képet, ahogy darálja a tömeget és utána egy képet, amikor az S-osztályú szörnyet levágja.
Az animében valahogy nem estem hasra a felhozataltól. A szörnyeknek tényleg csak az ereje és a mérete nőtt. Semmi IQ.
És még valami. Ez egy jó kép volt a mangában (nem spoiler):
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/284/17
Az animében ennyi maradt belőle: Szomorú
http://img829.imageshack.us/img829/9418/horriblesubsfairytail16.png

Az új nyitány képileg oké volt, spoilerileg borzasztó. És egy ideje nem tudnak olyan zenét választani, ami nekem bejönne a Fairy Tail nyitányaihoz. ^^"
Az ending a szokásos volt, el nem ájultam tőle, egyszerű kis levezető jelleget öltött. Nekem az előző Mavisos jobban bejött.

Natsu lelkesítő énekei olyan gagyik voltak, hogy ááá... ^^" ikszdé

...
- A Rúna Lovagok mehetnek a kukába. Ha egy 300-as értékkel valaki Kapitány lehet náluk, akkor ott bajok vannak. Ők lennének felelősek a rendért a mágikus világban, mégis még 3000-t sem ért el náluk senki az Erőmérőn, de 300-tól már valaki Kapitány.
...

Ahogy a részben is elhangzott, a Mágikus Erőmérő egy pusztító erőn alapuló teszt volt. Millianna, Hibiki és Obra hatalma sem az erőn alapszik, de attól még egyáltalán nem gyengék. Millianna antimágus, ha egy varázslót elkap a köteleivel, akkor az onnantól nem tud varázsolni. Hibiki tudás alapú mágus, az ő ereje nem a fizikai harc, hanem az Archiválás mágiája által az elemző képessége (igazából ő is támogató jellegű mágus). Obra meg lehet nem csap nagyot, de egy pillanat alatt ki tudja nullázni egy mágus varázserejét, amitől az nem csak varázsolni nem tud, de a hirtelen varázserő veszteségtől össze is esik.
Esélyes, hogy a Rúna Lovagok között is szép számmal akad olyan varázsló, aki valami igencsak trükkös mágiát használ. Elég ha csak Mestre gondolunk (teleportálás, és hozzá tudja magát adni mások emlékeihez). De szerintem Lahar is mágus, csak még nem láttunk tőle semmit. És le merném fogadni, hogy valami igencsak szívatós mágiája lesz. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #1861 Dátum: 13 feb 02, 13:30:16 »

167. rész: 100 az 1 ellen

Vért reméltem, de azért így is elfogadható. smirksweat Erza villantott egy pár páncélt, ami nekem tetszett. A szörnyek '' erősnek '' lettek beállítva, de közbe meg nem is voltak olyan erősek. Technikai KO
Az a kis valami nekem is gyanús volt. Éreztem hogy ő lesz az S-osztályú szörny.
Azt hittem erza majd jobban el lesz verve, ha már vért nem raknak bele. No comment

Opening: 1 fokkal jobb mint az előző, tehát kap egy 7,5/10.
Ending: Szinte nem is érdekelt, de meghallgattam. Az előző jobb volt. 6/10

A részre én adok egy 7/10-ből mert ha nem raknak bele vért, akkor legalább kúszva mászva kellett volna kijönnie a feladatról. Egy félig holt erza még is jobb mint egy vér nélküli és alig összevert. smirksweat

Anime-ben kíváncsi leszek hogy lesz megalakítva ez a harc. Nevet
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1862 Dátum: 13 feb 02, 13:48:00 »

Az én hihetetlenül szentimentális lelkemnek nagyon tetszett az a rész. A Fairy Tail végre megmutatja mire képes! Jeee!! Szóval lélekben végigüvöltöztem az egészet, hogy hajrá Erza meg stb. azért csak lélekben, mert a tesóm itt tanult mellettem. egyébként a valóságban is üvöltöztem volna.
Szerintem jó volt, ahogy Erza kombinálta a páncéljait. Abban viszont Chakrával értek egyet, hogy elég vacak, hogy az erő csak a méret függvényében nő. Eléggé idétlen. A vér az nekem is hiányzott Erzáról. Elég jól elverték szegényt és mégis kisebb sérülései voltak, mint mikor anno régen beleesett Lucy zseniális gödör csapdájába.
OP-ról és ED-ről nekem megint nincs véleményem. Olyan idétlennek hatottak az első taktusok, hogy inkább átpörgettem.
Naplózva
Mardhug
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48


« Válasz #1863 Dátum: 13 feb 02, 15:09:42 »

Uhh.... Hát erre megérte várni. Nevet Nekem kifejezetten tettszik az új opening zenei aláfestése. ( Az már más dolog hogy eléggé Spoileres képügyileg)
Erza nagyon odatette magát. Imádtam a harcát, és annak ellenére hogy tudtam a végeredményt végigizgultam az egészet. Ráadásul a zenei aláfestés is nagyon ott volt. Teljesen felpörgetett, mosolyogva néztem az epikus küzdelmet. Régen láttam ilyen jó harot, és mellesleg ez a felpörgető izgalom a három "nagy" shounen közben (Naruro, One Piece, Bleach) csak a nagyobb fightoknál - általában vezérek ellen -  tör rám. A Fairy Tailben ez már az elmúlt hónapban a második volt (Natsu berobban a Saber törzshelyére, Erza harca a 100 szörny ellen)
Viszont a harmadikra sem kellett sokáig várnom. Kana is nagyon odatette magát.
Ha az anime készitői odateszik magukat a zenei aláfestésekkel is, akkor a következő Luxus vs Alexei harcban is el fog fogni ez az érzés. Nevet  Várom már.
Egyábként a kis szemről én végig tudtam hogy ő lesz az S osztályú. Ahhoz túl feltünő volt.
Külön pont jár érte az anime készitőinek hogy nem hagyták ki Levi monológját, és nagyon jó helyre rakták be.
Az ending viszont nagyon nem tettszett.

Na de pontozok:
Opening: 10/8p
Erza vs 100 : 10/10p
Kana vs Erőmérő: 10/8 p
Ending: 10/ 5 p

Ez így 40/31 p, Nem is olyan rossz. Mosolyog)
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1864 Dátum: 13 feb 02, 21:08:12 »

Nagyon jó rész volt! A harc jól ki lett egészítve, ha azt nézzük, hogy a mangába csupán 3 oldal volt az egész xD, jó 4 mert az egyik dupla oldal. Az, hogy Erza zenéi mentek alatta csak még jobbá tette az egészet. Szóval ne mcsak én hittem a S-szintű szörnyről, hogy az a kamera. Pojén Azért elég furcsa váltás volt, hogy az egyik pillanatban, ilyen kis szem a következőben, meg egy óriásszörny. Ahhoz képest, hogy a Tökfej keméynkedet, hogy mmég egy Szent Mágusnak is meggyűlik vele a baja, Erza elég könnyen elintézte. Bár a régebbi részekben volt két utalás, hogy Erza Szent Mágusnak is elmenne: Mikor Gérard mondta, hogy az áldozatnak testének, olyan erősnek kell lennie, mint az egyik Szent Mágus, a másik, meg, hogy "Erza Halálakor" a Tanács végleg neki adta, az egyik megüresedett helyet.
Ahogy a közönség kiabálta Erza nevét az nagyon menő volt. Kúl Az első nap meg csak fújolták őket.
Kentonsama: Én már az első rész óta várom a vért, de eddig csak egy polip mutatott vörösvérsejteket, na meg Ovákban volt egy kevés.^^

Makarovon meglepődtem, hogy azt kiabálja neki, hogy "Szeretlek!" Nevet Vajon melyik értelemben értette ?

Milliana jelenetén jót derültem, hogy megcsapja a Mágia mérőt, az kiírja, hogy 365, de mindenki néz értetlenül, hogy akkor ezt mit jelent. Nevet Én is hasonló értetlenséget vettem fel.
Az viszont nem fair, hogy a rendezők, a többi csapatnak is adnak pontokat. Simán csak a FT A-nak kellet volna 10 pontot kapnia a többinek meg 0-át, hisz nem is csináltak semmit. Erza mondta is, hogy a húzásnál dől el minden. Most miért kellet a többi csapatnak is pontokat adni ? Az első nap is volt 0 pontos csapat, ezen a napon is úgy kellet volna.

Kana... hát, nem vártam, hogy ismét a Fairy Glittert használja, egyrészt kicsit szomorú, hogy olyan mágiával vág fel, ami nem is az övé és csak egyszer lehet bevetni, másrészt viszont Mavistól jó húzás volt, hogy oda adta neki a győzelem érdekében. Azért, ha ennyire akarja, hogy nyerjen a céhe, akkor simán segíthetné őket a harcokban, úgyis nem látják mások csak a FT tagjai. Az vajon csalásnak minősül, hogy egy olyan tag erősítette fel a meccsre a harcost, aki nem vesz rész a Játékokon ? Pl Luxus megint adna a harc előtt Natsunak az erejéből. Mit szólnának a bírák ? Gondolkozik Azért nem semmi, hogy kiakasztotta a mérőt de hiába, ha csak egyszer lehet használni. Aztán majd jön a pofára esés és a csalódás a nézők részéről, hogy azt hiszik, hogy milyen erős Kana, aztán harcban meg kártyákkal dobálódzik. xD Vajon a Tökfej miben mesterkedik ?

Az Openingről meg Endingről csak annyit, hogy szokásosak. Az Opening megszokottan Spoileres, az Ending meg újra Chibis. Az előző Mavis-es tényleg jobb volt.

Az előző részről csak annyit, hogy Lucy tudta, hogy Natsu miért támadta meg a Sabert, mégis leakarta hordani emiatt. Pedig Yukino még a kulcsait is neki akarta adni, erre meg Lucy-t egy kicsit sem érdekli. Erza nem reagált rá semmit, szóval ő is Natsuval értett egyet. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 02, 21:13:33 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Fujii
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 267


Emerarudo no me hiryuu tenma


« Válasz #1865 Dátum: 13 feb 02, 21:37:33 »

Én is kamerának néztem az S szintűt. Nevet Nem volt olyan rossz, a zenék nagyon jók voltak a harcnál. Kana is jó volt, vicces ahogy ott szórakozott miközben a többiek a mágikus erőmérővel küszködtek. Nevet Tetszett ahogy Mavis mondta, h hamarosan Kana magától is fogja tudni használni a Fairy Glittert. Nevet Szerintem szórakoztató rész volt. Tetszett ahogy Erza kombinálta a páncélokat és a fegyvereket, bár tényleg gáz, h alig volt pár karcolása, és h pikk-pakk már az S szintűnél is volt, de valóban jobb mint a manga béli 3 képes mesélés. Nevet Orga hihetetlenül ellenszenves volt, ahogy mondogatta, h ez semmiség stb... pföj. Az openingtől én sem estem hasra, pedig már vártam, h valami olyasmi lesz mint a régebbiek. Neeem
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 02, 21:39:38 írta Fujii » Naplózva

[/center]
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #1866 Dátum: 13 feb 02, 22:06:37 »

Egészen jó rész volt, de azért nem tökéletes.

Erza szerintem is lehetett volna sokkal leharcoltabb. És mondhatnám azt is, hogy az S szintűvel is szenvedhetett volna tovább, de így is tovább tartott a harc mint a mangában így mégis inkább + pont jár érte.  Nevet

Múlt héten is említettem (bár akkor még burkolva), hogy nagyon nem örülök a mágikus erő mérőnek. Erza nem azért hívta ki a 100 szörnyet, hogy baromi menő legyen a közönség előtt, hanem le akarta nullázni a többi csapatot és ezt elvették tőle. Teljesen feleslegesen győzött le annyi szörnyet így ezzel meg lett alázva az áldozat hozatala, meg ugye azzal is, hogy kb karcolás nélkül jött ki onnan.  Szomorú

A másik Kana tényleg vicces, hogy a Fairy Glitterrel menőzik, de az nem a saját mágiája (mármint segítség [az első engedélye] nélkül nem tudja használni) így tulajdon képen csalásnak tekinthető méghozzá nem is kicsinek. Lehet, hogy tényleg van benne rejtett tartalék, de akkor is mit csinált volna a saját mágiájával? Hozzá vágott volna 1 kártyát az erőmérőhöz? Vagy a szörnyekhez? Ha Erza nem győzi le őket.
Ő a saját mágiájával tuti, hogy sokadik helyen zárt volna, mindegy, hogy mi lett volna a feladat. Ráadásul az én szemeben még mindig ott van, hogy az ellenségekkel teli szigeten elaltatta Lucy-t, és ezzel az FT legfőbb íratlan szabályát szegte meg, és egy kis sírás után megkapta a Fairy Glitter-t (amit szerintem sem akkor sem pedig most nem érdemelt meg). Bár ez manga mintsem anime "baki"

A rész ezen kívül tényleg jó, élvezetes és vicces volt.

Amúgy látom a rejtett DBZ-s poén nem igazán esett le senkinek (bár bevallom nekem sem) smirksweat
Bastian igen jó megfigyelő ő vette észre.  Ha azt mondom, hogy Over 8000 akkor megvan. Nevet  kacsint
http://www.youtube.com/watch?v=ksnGHSRiiac

Fujii Amit mondtál azt én először észre sem vettem, illetve igen, de nem úgy értelmeztem. Nevet
 Mavis mondta: Először is, abban a nőben hihetetlenül erős rejtett képességek vannak. Biztos, vagyok benne, hogy megtanulja majd használni.
Én ezt úgy értelmeztem, hogy a rejtett képességeit tudja majd használni, míg te egyértelműen a Fairy Glitterre értetted a célzást.
Ez majd biztos, hogy csak később fog kiderülni, de szerintem most még nem lehet megmondani, hogy az első mire is gondolt pontosan. De nem is baj, hogy még nem tudjuk, hisz akkor mi lenne benne az izgalmas? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 02, 22:26:20 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Fujii
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 267


Emerarudo no me hiryuu tenma


« Válasz #1867 Dátum: 13 feb 03, 02:54:59 »

Hmm valóban, a mangában én sem így értettem, viszont itt igen, úgy tűnt. Minden esetre, szerintem fogja tudni majd használni, akárcsak Lucy az Urano Metriát, elvégre Gildartz lánya. Mosolyog
Naplózva

[/center]
Mardhug
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48


« Válasz #1868 Dátum: 13 feb 03, 10:48:58 »

Ne szórakozzatok már emberek. Most már nem csak Erza a csaló ( egyesek ugye cheatániának hívják) de Kana is? Az hogy Mavis engedélyezte a három nagy mágia egyikének használatát még nem jelenti azt, hogy Kana tudta volna használni. Ahhoz kell erő is, nem is kevés. Ha belegondoltok mégiscsak egy Fairy Law-hoz közelitő erejű - ha nem megegyező - technikáról van szó. Kana Gildarts lánya. Rengetek kiaknázatlan lehetőség van még a karakterben.
Mellesleg megdobálta volna a szörnyeket kártyával? Részt vett az S osztályú vizsgán. Ráadásul a kártyamágiája is kianázatlan. S ugye Mavis mester még a verseny elött engedélyezte neki a Fairy Glitter használatát. Amiről tudjuk hogy egy Szent Mágus pusztitó csapását is megszégyenítette. Szerintetek az S osztályú szörnnyel mit tett volna?
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1869 Dátum: 13 feb 03, 11:36:00 »

167:

Új Opening: Megérte rá várni! Szerelem első látásra. A képi világa és a zene teljesen megnyert magának! Van egy kis slayer opening beütése, és mutat "pár" dolgot, de ettől függően/függetlenül 5/5!

A rész: Jól döntöttek, hogy megpótolták Erza harcát. Szép küzdelmek voltak, és külön örültem, hogy újra hallhattuk az egyik kedvenc ostomat, ami legelsőnek Erza Tenrin páncéljánál szólalt meg Nevet


Szóval Erza szépen darált, jók voltak a páncél és fegyó kombinációk is. Az S osztályú szörny is jól nézett ki a végén. Az viszont nekem se tetszett, hogy ha már nem volt vér Erzán, egy kis "alig állok a lábamon" effektust és kisebb-nagyobb lihegéseket adhattak volna neki. De ezek helyett kaptunk: "Bocsi hogy ilyen sokáig tartott" beszólást Titániától XDXD Az animések még jobban felerősítették Erzát. Nevet

Csak jól gondoltuk mi múlthéten, hogy elég lett volna 51 szörnyet is legyőznie a győzelemért, mert a többiek se ússzák meg pontok nélkül. De ennek hála, legalább láthattunk egy kis érdekes erő mérőt, amit én mindig szeretek. Csak nem bírják ki a mostani shounenek (Fairy Tail, One Piece), hogy "utánozzák" elődjüket, a Dragon ballt Nevet Érdekes adatok születtek. Az elején még Miliana ereje is hogy meglepett mindenkit, utána meg már ilyen hopp ezres értékek XDXD Jura, Orga és Kana szépen bemutatták erejüket, bár az is igaz, hogy rengeteg mágus nem támadó és sebző mágiával varázsol. Obra meg 1000%, hogy visszafogta magát, nehogy meglássák a harci stílusát ( bár ezt mondták is Nevet ) Szóval ez rengeteg emernek nem adta vissza, az "igazi harci erejét" De ettől függetlenül érdekes volt ez a MPF.

Kurohebi beszélő nevetése és Oba Toby pörgetése hatalmas wtf volt XDDD


Az ending: Ez már közel se nyert el magának. Nem rossz, de az előző jobban átjött. 3/5
Naplózva

RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #1870 Dátum: 13 feb 03, 14:31:15 »

Há há há  há há. fogadni mertem volna, hogy Jura földrengése már el fogja pusztítani a mérőt, de Kana... ezzel nem számoltam, hogy nála maradt az a mágia. Mekkora volt az már mikor Makarov azt mondja Jura mágiája után, hogy talán még Gildarts ellen is lenne esélye... há há há. akkor mit tudhat Gildarts. Összepakolta volna Őt, Erzat, Luxust, Natsut, Mirát, mindenkit szétcsaptak volna. Mind egy így is. És most hiába nyomult a végén a raven mert úgy érzem nem sok vizet fognak zavarni az ő kis tervükkel. Itt az eclips kap főszerepet és a raven kicsinyes kis tervéből szerintem semmi nem lesz.
No de már nagyon várom, igazán izgalmas egy anime ez.
Ja és az új Openin is jó lett, spoiler mentes, na jó azért ott van, hogy natsu vs Sting de úgy is tudtuk, hogy lesz olyan. Lesz Luxus vs. Orga is nem hiába vágták be megint Luxus tekintetét Orga villáma után. Három nap telt el és még rengeteg mágust nem láttunk. Remélem a párharcokban láthatjuk végre Gazillet is.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1871 Dátum: 13 feb 03, 15:35:06 »

Ne szórakozzatok már emberek. Most már nem csak Erza a csaló ( egyesek ugye cheatániának hívják) de Kana is? A
Erzáról senki nem mondta, hogy csaló. Pont ellenkezőleg. Nem Fair a bírók részéről, hogy a maradék 7 varázslónak is adnak pontokat. Hisz ők nem is csináltak semmit. Miért is kéne nekik is pontot kapniuk ? Minden szörnyért járt 1 pont. Erza megölt 100-at, a többi meg 0-át. A verseny eredményének úgy kellet volna lennie, hogy Fairy Tail A csapat +10 pont a többieknek meg 0. Az első versenyszámban is volt 0 pontos csapat, akkor most miért nem lehet ? Ez az erőmérős rangsorolós, pont alapján se Fair az olyan mágusoknak, akik ész alapúak.

Kana-t meg azért lehet csalónak mondani, mert nem is a saját mágiájával érte el azt a pontszámot, hanem azzal, amit Mavis adott neki ideiglenesen.  Szóval nem a saját erejének köszönhetően nyert. Bár a Fairy Tail már azzal csalt, hogy Gérardod bevették a csapatba, szóval már mindegy. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #1872 Dátum: 13 feb 04, 00:06:52 »

Nos bövités nagyon okosan megcsinálták nekem tetszett is Mosolyog
De erömünél Jura nagy felkeltete érdeklödésemet nagyon durva egy vazzon^^
Amitt Kana érenti kezd lassacskán idegesiteni,nemtom valamiért nem jön ben... :/
Amii új-op,ed hát nemtom én szerintem eddigi legroszabb leglaábbis nekem,elöbbi jobb volt még Luxus op sokkal jobb.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1873 Dátum: 13 feb 04, 09:33:38 »

Hát igen itt nem Kanát kell nézni hanem Jurá-t:D  Itt most ö legerősebb a versenyen. Igaz ö is legidősebb is egyben. Gildaz jöhetett volna igazán, igaz akkor az egész verseny megsemmisült volna:D
Naplózva
Lulu
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 35


elvetemült k-pop fan, aki utálja a yaoit


« Válasz #1874 Dátum: 13 feb 04, 14:18:53 »

Nekem tetszett a resz. Natsu aranyosan szurkolt, az volt a legjobb mikor; Az a nagy kek dolog neked semmi Erza! vagy valami ilyemi Mosolyog Kana FGje nem nyert nalam, az ilyen fegyvereket sztem pazarlas olyankor bevetni, mikorb tulkeppen nincsen tetje a dolognak.
Viszont, az egesz versennyel van egy olyan problemam, hogy a sok masik varaszlo kiismerheti  a teknikajukat, felmerheti az erejuket, es ha atall a "rossz" oldalra, vagy mar most is ott van, akkor cink lesz a helyzet ha elesben harcolnak. Szval szerintem eleg lenne annyit bizonyitaniuk ami a nyereshez eppencsak eleg. Mert Erza is csak + dicsoseget nyert azzal, h kihivta mind a 100at. de tobb pontot ugye nem kapott.
Ja, es a szornyek sztem 5x olyan erosnek lettek beallitva, mint amilyenek voltak. De Erza nagyon alazott. Mosolyog Levy szoveget nem igazan vagom, mi volt az ertelme... csak idotoltes?... Mindegy. Az is jo volt mikor Natsu meg Gray okloztek, hogy ezt elvartak Mosolyog
Az Op nem rossz, az Edbe viszont semmi fantaziat nem talaltam... Laxus harcat mar nagyon varom Nevet ott tuti alazas lesz ezerrel <3
Naplózva
Oldalak: 1 ... 123 124 [125] 126 127 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!