24 máj 28, 06:53:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 122 123 [124] 125 126 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 691074 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #1845 Dátum: 13 jan 27, 12:54:55 »

Én személy szerint nem igazán ismerem Kana Mágiáját, de most komolyan azokkal a kártyákkal mit lehet összehozni? Lehet, hogy erő az van benne, de a mágia amit használ azzal egyszerűen nem lehet kiaknázni a lehetőségeit.
Legalábbis én így érzem.

RoronoaZoro Köszi így már értem.  bow
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #1846 Dátum: 13 jan 27, 13:16:40 »

Egész jó kis rész volt.
Úgy tűnik az anime csapat lassítja a tempót a fejezetek feldolgozását illetően(ami nem is baj).
A mangába Dobengal csak egy ütés volt, na de így sem volt olyan rossz. A Gemma elleni harc nem tetszett annyira, mint ahogy a mangában tetszett.
Aztán betoppant a kedvenc nő karakterem, Minerva is. A hangját remekül eltalálták, de a megjelenése nem aratott nagy sikert számomra, eléggé "fura" lett, főleg a szeme nem tetszik... Erre mondanák azt, hogy: "Nem áll jól a szeme se"?
Nagyon tetszett, az a reakció amikor elmondta a többieknek, hogy mit is tett, főleg Gray reakciója,az megnevettetett Nevet
A résztvevők kiválasztása nem okozott meglepetést számomra ikszdé.
Erza jelenete viszont nagyon tetszett Nevet
A zenéket illetően nagyon, de nagyon elégedett vagyok. Elég változatos ahhoz, hogy javítsa a részt. (Sajnos a másik nagy kedvencemben a One Piece-ben elég szegényes a repertoár a zenéket illetően.)
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1847 Dátum: 13 jan 27, 13:31:21 »

Végülis én a kártyás mágiát is egyfajta idéző mágiának látom, csakhogy itt pl. természeti jelenségeket is meg tud idézni Kana, szóval szerintem az is lehet erős mágia. De a kártyákon kívül lehet még mi van a tarsolyában, hisz elvileg ő is edzett, elsajátíthatott dolgokat, a Fairy Taileseink pedig felettébb "tanulékonyak".
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #1848 Dátum: 13 jan 27, 15:15:40 »

Lehet, ám az alapján ahogy a szörnyeket bemutatták szerintem maximum C szintig van esélye. Ezért is tartom túlzásnak, hogy Erza kijelenti Ő leveri mind. Irreálisan túl tápos lesz szerintem ha bejön neki mert az S szintűről azt mondta a tök(i), hogy még a 10 szent mágus egyike se biztos, hogy leveri. Erre Jura szakállat is vakart  Nyelvesít. Szóval nem tudom mi lesz de Erza ne verje le mind a 100 mert a irreális lesz. Akkor is ha ez a fairy Tail, akkor is ha anime. Ha egyszer kijelentenek valamit akkor ne legyen 2 perc múlva áthúzva.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1849 Dátum: 13 jan 27, 21:35:50 »

Erza megeszi reggelire azt a 100 szörnyet. Nevet Hisz ő az egyetlen, aki idáig még egyszer sem vesztett csatát 166. Natsu és Gray meg sem lepődtek rajta. Ők most vagy azért nevettek mert "Igen, ez Erza" vagy csak tudják, hogy a szörnyeknek esélyük sem lesz.  Erza egyszer azt nyilatkozta Jasonnak, hogy már legyőzött egyedül egyszerre 100 lovagot, szóval már van gyakorlata száz ellenfél ellen.^^ Ha sikerül neki, akkor a FT népszerüsége még jobban felfog menni, ráadásul kaptak 10 pontot a többi csapat meg 0-át.

Ahogy elnéztem Minerva varázslatát nekem valami teleportálós cuccnak tűnik.  Vagy esetleg valami hasonló, mint Midhnightnak.

Lehet, hogy ez az elsötétülés terv szó szerint azt jelenti ? Gondolkozik Lehet, hogy a szörnyek csak sötétben tudnak létezni és ezért vannak a "kastélyban". Ha ez igaz, akkor lehet, hogy egslz Fioréban elsötétítik az eget és kiszélesítik a mágia hatósugarát és a szörnyekkel uralnák a világot/országot ? Áhh, már így is van egy országuk. ikszdé Hacsak ez az Arcadios nem varázsló és utálja a mágusokat és a király semmit sem tud a tervéről és így akar mégtöbb hatalmat, és/vagy megölni a mágusokat. Na így már több értelme van. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1850 Dátum: 13 jan 28, 08:47:26 »

Lehet, ám az alapján ahogy a szörnyeket bemutatták szerintem maximum C szintig van esélye. Ezért is tartom túlzásnak, hogy Erza kijelenti Ő leveri mind. Irreálisan túl tápos lesz szerintem ha bejön neki mert az S szintűről azt mondta a tök(i), hogy még a 10 szent mágus egyike se biztos, hogy leveri. Erre Jura szakállat is vakart  Nyelvesít ...

Nem kell ám ezt olyan komolyan venni. Ha tényleg odapakolnának olyan szörnyeket, akiket még egy Szent Mágus sem biztos, hogy legyőzne, akkor mindenkinek biztos lenne a vereség, ha csak egyet is kifogna azokból a szörnyekből. Szent Mágusok meg nem biztos, hogy ilyen Mágiajátékokon való részvétellel töltik az idejüket. Oké, most éppen 2 is részt vesz (az egyik csak volt, de attól még az ereje megvan), de egyik sem teljesen önszántából, csak a móka kedvéért. Nevet

Meg honnan tudnák, hogy milyen erős is egy Szent Mágus? Még Jose mester (szintén Szent Mágus) mondta a Phantom Lordos részek alatt, hogy ha két ilyen mágus összecsap, az égszakadás-földindulás. ^^"

Jura meg amúgy is föld alapú mágiát használ, ha akarja eltemeti az egész Pandemoniumot. Nevet Talán pont ezért lóg a levegőből lefelé. ikszdé (A mangában csak simán a talajon volt.)

Plusz a Mennyország tornya részek alatt Gérard kijelentette, hogy Zeref feltámasztásához egy olyan mágus teste kell, aki a Tíz Szent Mágussal egy szinten van (Erza). És ne feledjük, hogy a Szent Mágusok között is vannak erősebben és gyengébbek (ezt Jura mondta az Oración Seis részek alatt).
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1851 Dátum: 13 jan 28, 15:36:14 »

Ez most így eszembe jutott: amit kapott Lucy az apjától, az a kis doboz, amiben feltehetőleg egy csillagszellem kulcs van, az az iránytűs madár volt ? Vagy még mindig rejtély, és nem tudni ?
Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #1852 Dátum: 13 jan 28, 15:53:01 »

Na végre sikerült reggel megnéznem az e-heti részt.

166:Szép volt a megrajzolás,az animálás is jó volt,az ezelőtti részekhez képest ez nagyon adta a minőséget...
Végre elérkeztünk az egyik legjobb harchoz,sajnos a mangában ez a történet nem kapott sok szerepet,de az előzetesből látva az animében lesz minden mint a bucsuban.Ő ,Erzáról beszélek Nevet... Happy milyen aranyos volt már amikor elrabolta Minerva ,és odafutott Natsuhoz Mosolyog (DeJavu-m van) Sütötöknek más hangja lett?
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 28, 15:53:40 írta dreamfolow » Naplózva

Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #1853 Dátum: 13 jan 30, 17:56:53 »

Nos jó sok résszel itten is levok maradva igy lényegébben tömören fogadom össze:mindegyik réssz szebb grafikája van mint One piecenak vagy Narutonak,MiravsJenny harc khm play boy harc mindenki pozol apszolút 15/15 adok Nevet és vége leszakadtam röhögésel amikor Lamia Sclalet Oba nööö csatlakozott és se percet halatt elment hangulat.mondom hatalmas xDDDD
Kövi réssz 13kapus dolog sajna az egy negativ nálam nem már 1 csapásal leüsse még ha erös kardforgató is akkor legalább egyhe kifárasztás okozhatót volna, :/ na mind1
165-166 meg legkirályabb réssz imádtam nézni jó volt minden,de kis vér had menjen attól nincs világ vége^^
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 30, 17:57:30 írta Pein7 » Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1854 Dátum: 13 feb 02, 06:29:43 »

167. rész: 100, 1 ellen
Feldolgozott manga fejezetek:
284. 16. oldaltól a végéig
285. elejétől a végéig

Egyenlőre csak az openinget csekkoltam le. Spoileresnek spoileres, de tudtuk, hogy olyan lesz. Kapásból rengeteg dolgot lelő, nagyjából mindent, amit egy korábbi posztomban felsoroltam. A Fairy Tail csatáit a 4. nap végéig megkapjuk, a nyitókép abszolút spoileres és kérdéseket vet fel és utalások is vannak. Ennyit a spoilerekről. A képi világa iszonyat módon bejön. Orga villámai, még ha rövid idejéig is mutatták, életszerűbbek, mint a 160. epizódban, bár azt még mindig nem értem, hogy miért nem fekete a színe...Magyarázatot esetleg? A hangi világ is úgy érzem nagyon rendben van.
Az előző openinget messze túlszárnyalja... A nap folyamán még jövök a rész elemzésével  Mosolyog

A részről:
Én is azt hittem, hogy a kis szem az a kamera  ikszdé
Szépen megtoldották Erza versenyszámát, ami az animén keresztül csak a sok ellenfél miatt tűnt nehéznek.
Az S-osztályú szörnyet is lerendezte pillanatok alatt, pár perccel később meg már lent bocsánatot kért, hogy eddig tartott neki. smirksweat
Jött ezután a Mágikus Erőmérő, avagy "elég lett volna 51 szörnyet levágnod Titánia a győzelemhez" versenyszám, a további helyezések eldöntéséhez. Kiemelem belőle a számomra fontos részeket:
- A Rúna Lovagok mehetnek a kukába. Ha egy 300-as értékkel valaki Kapitány lehet náluk, akkor ott bajok vannak. Ők lennének felelősek a rendért a mágikus világban, mégis még 3000-t sem ért el náluk senki az Erőmérőn, de 300-tól már valaki Kapitány.
- Orga "nem" fekete villámait kiemelném megint. Két hét múlva érdekes dolgot kapunk, szóval majd ahhoz lehet viszonyítani a villámokat...
- Jura varázsigéje nem tetszett. A mangában legalább tényleg látni lehetett, hogy felszakadt a föld, itt meg egy mágikus kitörés, kék fénnyel és puff.  >.<#
- Fairy Glitter. Már megint. Dicsérheti Kanát, Mavis ahogyan csak akarja, a szememben akkor is csak az alkoholista csaj marad, aki a Fairy Glitteren kívül nem tud semmi mást.

A Dragon Ballos Z-es poén Kanára vonatkozott: It's Over 9000!  Nevet

Az ending is tetszik, de a képi világa nagyon hasonló az előzőhöz.

Jövő héten:
168. rész: Laxus vs. Alexei
Az előzetes már megint nagyon árulkodik... >.<#
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 02, 11:45:05 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1855 Dátum: 13 feb 02, 08:51:32 »

Ez brutálisan jó volt:) Ilyen jó kiegészítést  még nem láttam Animében.  Szép grafika sok sok akcio. 2. versenyszám meg WTF szó szerint:D  :Fairy Tail most megmutatta hogy ki a legjobb:)
Ah jövőhetén kedvenc harcom jön:.)
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #1856 Dátum: 13 feb 02, 10:23:19 »

Le a kalappal ezt jól összerakták .
Én arra pici szem pókra elsőnek azt hittem hogy az a kamera  ikszdé
Tán a fairy glitterből lehetett volna mutatni többet.

Naplózva
pumpa28
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 82


A legendám a XX. században kezdődött


« Válasz #1857 Dátum: 13 feb 02, 11:04:58 »

Én is azt hittem, hogy az a kis szem a kamera   smirksweat Nevet
Az openingről annyit, hogy az egész rész alatt az op képei jártak a fejemben, hiába volt jó Erza harca Nevet nagyon szépen meg lett csinálva Mosolyog
A részről átfogóan: tetszetős volt, nem szükséges kiemelni h miért.. hosszú lenne Mosolyog ami viszont nagyon gagyi még mindig, a "fekete" villám. Na meg Kurohebi nevetésénél nem tudtam h sírjak-e vagy nevessek Nevet valahogy nagyon ratyi volt ez az ember Nevet
A jövő heti rész előzetese az illúzió lelövésével ismét elég spoileres, de megszokhattuk. Jön az egyik kedvenc harcom Mosolyog
Az ending nagyon aranyos, kellemes muzsikával
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #1858 Dátum: 13 feb 02, 11:10:00 »

Jó volt,gondoltam hogy nem lesz egy csepp vér sem Erzán.Teljességgel lehetetlen az animében.(Minervának tetszik a hangja,nagyon eltalálták.) Grafikailag inkább csak elment,bár az ezelőtti sokkal szebb volt.Jaj de csúnya a Raven tail xD Na já, Kurohebi röhögése. LOL

Opening ,Ending is új lett,már vártam.De az opening nem több egy adag spoilernél ami az animéből van kivágva,az ending meg ugyanaz mint az ezelőtti ,csak Mavis helyett Lucy sétálgat Chibiben..* Sztem az ezelőtti jobb volt.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 02, 11:13:32 írta dreamfolow » Naplózva

zadam09
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #1859 Dátum: 13 feb 02, 11:47:59 »

Egy nagyon jó részt láthatunk Nevet
Szegényes angoltudásommal is teljességgel megértettem! Nevet
Kicsit túllőttek a célon,nem gondoljátok? Nevet
Cana,és Erza is első lett.....kicsit már sok Nevet
Bár azért reménykedtem benne,hogy a végén Natsu rohan le,és ő akasztja ki a mérőt,nem Cana  ikszdé ikszdé
Szegényes angoltudással bíró embereknek is ajánlom a mai részt! Nevet
Jó szórakozást mindenkinek! Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 122 123 [124] 125 126 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!