24 máj 27, 23:00:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 121 122 [123] 124 125 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 690824 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #1830 Dátum: 13 jan 26, 13:50:34 »

Jó rész volt és végre Minerva is feltűnt!:D A mágiáját is szerintem ötletesen animálták meg.

Olgán és is nagyot nevettem:DD

Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #1831 Dátum: 13 jan 26, 15:35:01 »

Most nem ezért vagy azért de Erza elég sz*r matekból. Illetve elég erősen mindent vagy semmit játszik.
Mert ha 51 szörnyet hív ki (és azokat le is veri) akkor értelem szerűen senki sem tudja elvenni tőle az első helyet. Viszont így ha lever 99 et de a 100.-ba beletörik a bicskája akkor ő 0 ponttal kiesik. És az győz aki az utolsó dögöt le vágja.  smirksweat

Bár gondolom az a célja hogy leveri mind a 100 dögöt így a többiek 0 pontot kapnak, mivel egyet sem "tudtak" megölni.
Ha bejön neki akkor rohadt nagy troll lesz. ikszdé  Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 26, 15:37:49 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
zadam09
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #1832 Dátum: 13 jan 26, 16:00:54 »

Most nem ezért vagy azért de Erza elég sz*r matekból. Illetve elég erősen mindent vagy semmit játszik.
Mert ha 51 szörnyet hív ki (és azokat le is veri) akkor értelem szerűen senki sem tudja elvenni tőle az első helyet. Viszont így ha lever 99 et de a 100.-ba beletörik a bicskája akkor ő 0 ponttal kiesik. És az győz aki az utolsó dögöt le vágja.  smirksweat

Bár gondolom az a célja hogy leveri mind a 100 dögöt így a többiek 0 pontot kapnak, mivel egyet sem "tudtak" megölni.
Ha bejön neki akkor rohadt nagy troll lesz. ikszdé  Ördögi
Ebben egyetértünk! Nevet Nevet
Jó lett a rész,de én a következőt jobban várom Nevet
Erza vs 100 dög Nevet Nevet
Jónak igérkezik Nevet
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1833 Dátum: 13 jan 26, 16:16:31 »

166:

ÁÁÁ!!! Ez valami hihetetlen jó részre sikeredett, talán az eddigi legjobbra a Grand Magic Games arc-ból. Natsu harcai a ninjával és a mesterrel hihetetlen epikusra alakultak. Tetszett, hogy az előbbivel a harcot is megpótolták, ami teljes mértékben tökéletes döntés volt. Natsu nagyon-nagyon durván elkente a ninját, és a kis harca a Genmával is fantasztikus lett, főleg az egyik kedvenc háttérzenémmel. Hogy meglepődött már mindenki!!! Köztük én is, áá Natsu végre kezd nagyon erős lenni, talán már ennie se kell mást, és segítséget se kell majd kapnia, hogy legyőzzön 1 S osztályú ellenséget!

3. nap, 3. díszvendég, 3. paróka a bemondónak. Végre értelmes embert is megtudtak hívni, Laharl feltűnése miatt, már be van tojva a RT. Továbbá Mest is kellemes meglepetés. Viszont a kis kopasz bemondónak egyre bénább és bénább parókákat adnak. Komolyan, az első se volt valami szemgyönyörködtető, de visszasírom ezek után ikszdé

Ez a Pandemónium érdekesnek ígérkezik. 1 pont jár minden szörnyért, függetlenül hogy D vagy S osztályú, az a komoly. Hibiki sokra megy a valószínűség számításával, mivel ha minden szörnyet megkülönböztetünk, ugyanannyi esélye van S osztályút kapni, mint D-t.
De hát igen Erza!!! Nem csalódtam benne, nagyon kemény! Azonban lehet egy "kicsit" most átlépte a "normális vagyok" vonalat. Én is erre gondoltam, mint Szalamandra-kun, hogy elég lenne 51-et legyőznie, hogy nyerjen. Azonban ha ezzel a lépéssel, minden pontot elvesz a többiektől, akkor van értelme Erza logikájának is!

Mindent összevetve, hihetetlen jó részre sikeredett. Tetszettek a háttérzenével felturbózott epic jelenetek, és a grafika is perfekt volt szerintem.

Akkor jövőhéten új op ? Ha akkor jön ki, akkor ha úgy nézzük nem késett semmit, mivel a mostani nyitány az első 2 napot dolgozza fel, és jövőhéten kezdődik el igazán a 3. nap. Azonban másik szemmel, viszont tényleg csúszott, mert 13 részenként szokták leváltani. De véleményem szerint, ha jövőhéten új opening lesz, az még teljes mértékben belefér.

Szerk.: Ez a pandemonium is erősítette azt az elméletemet, hogy lesz még egy kis csata paté a szervezőkkel, mert ahogy Happy is mondta: attól még, hogy teremtett lények, attól még nagyon is meg tudnak sebezni. És ezt a Nagy mágiajátékok rendezői még biztos kihasználjak.

Szerk. 2 ( xD ): Szépen el lettek felejtve a mágiajátékos spéci rucik. Mindenki használta egyszer, és ennyi. Vagyis csak a Fairy Tail. Kár hogy ez nem ilyen hivatalos, szerintem jól nézne ki, mindenki külön színben lenne. Mint egy focimeccsen, jól el lehetne különíteni a csapatokat. Továbbá ruháról jut eszembe, csak szerintem gusztustalan Wendy mostani rózsaszín vagy milyen színű az ruhája ?
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 26, 19:28:46 írta Csabi28 » Naplózva

georgee12
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 51


« Válasz #1834 Dátum: 13 jan 26, 19:48:10 »

Remek rész volt Natsu megmutatta a nagyképű izomagyúnak, hogy nem csak a sabertooth létezik  Mosolyog
Ismét kiderült: Erzánál nincs nagyobb szörnyeget Mosolyog Az nagy volt, amikor egész stadion döbbenten bámul, Natsu és Gray meg szétröhögi magát Nevet
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #1835 Dátum: 13 jan 26, 19:59:40 »

Várom a következő részt, sztem nagyon izgalmas lesz, így, hogy meghosszítják a csatát, és azt néztem még, hogy Erza kombinálni fogja az egyes páncélok fegyvereit. Így erősebb csapásokat mérhet.Mosolyog
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1836 Dátum: 13 jan 26, 20:18:04 »

166. rész: Pandemonium

Feldolgozott manga fejezetek száma:
283. elejétől a végéig
284. 16. oldal közepéig
 
Majdnem hibátlan rész láthattunk. Az elején a Sabertoothos konfrontáció során, remek kis háttérzene szólt. Nagyon feldobta a jelenetet. Gemma legalább jól bírja az ütéseket, ezt aláírom. Az angol feliratban a Vascsapásból,vajon hogyan lett Égető Kalapács?  smirksweat Minerva: Mondtam, hogy a hangja telitalálat lesz. A színeit is lehetett tudni előre a 295. fejezet 4. oldala alapján(Megjegyzem a lila szem, haj és ruha ezerszer jobb lenne). Sajnos előre tudtam, hogy nem méltóztatják megrajzolni a tigrist a ruháján. Ha "Olga" ikszdé ruháján sincsenek meg a minták, akkor erre miért fordítottak volna energiát.  >.<#

A Pandemoniumról érdemlegeset csak jövő héten fogok írni. Esedékes lesz egy Dragon Ball Z-es poén is. Nevet

Elméletileg új opening és ending is várható.  Kúl

« Utoljára szerkesztve: 13 jan 26, 20:19:09 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #1837 Dátum: 13 jan 26, 21:25:45 »

Na jó nem bírtam ki és meglestem a Mangát. Ördögi jó tudom gyenge a kitartásom. smirksweat

Bastian : Elsőre le se esett, hogy mire írod. Nevet De nekem azon a poén láttán inkább sírni támadt kedvem mint nevetni. Szerintem te tudod jól, hogy miért írom ezt. Más körülmények között biztos viccesnek találtam volna.
 Szerk: Tovább lapoztam na csak vicces lett, de azért mégis kicsit szomorú vagyok miatta.
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1838 Dátum: 13 jan 26, 21:33:52 »

Megnyugtatlak. Ha nem lenne az a poénlehetőség, én is sírnék. Még jó, hogy másra is lehet majd értelmezni, ha helyesen nézzük.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 26, 21:37:59 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1839 Dátum: 13 jan 26, 21:45:18 »

1 hét múlva én is fogom érteni ezt a beszélgetést! xD

Pandemoniumot én is várom, remélem szép, kidolgozott harcokat láthattunk majd! Mutassák a fightot az összes démonnal, számolni fogom! xD
Naplózva

Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #1840 Dátum: 13 jan 26, 22:00:36 »

Még jó, hogy másra is lehet majd értelmezni, ha helyesen nézzük.  Nevet
Ezt majd Légy szíves jövő héten írd le mert fogalmam sincs, hogy mire gondolsz.  smirksweat
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Mardhug
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48


« Válasz #1841 Dátum: 13 jan 27, 08:41:48 »

Én is alig várom a következő heti részt. Nevet  Mióta olvastam mangában ezeket a részeket vártam. Előszőr ugye Natsu berobban a Saber törzshelyére. Aztán Erza vs 100 szörny. Nevet Majd .... (nem spoilerkedek)
A lényeg a lényeg. Remélem Erza harcait mutatják rendesen és nem csak letudják mint a sensei a mangában. Nevet

Ideje az animének is szárnyalnia. (Mikor mangában voltak ezek a fejezetek szerintem kenterbeverték a Bleach, Naruto, One Piece triót együttesen. Nevet)
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #1842 Dátum: 13 jan 27, 09:04:19 »

Szalamandra-kun ahogy Gerard is tudta másolni Mystogun mágiáját úgy más is képes lehet az övére. Ám amit a végén akart Jura ellen bevetni azzal bukott volna csak le mert az gondolom valami szupertitkos mágia amit nem képes mindenki elsajátítani. Az embereknek pedig fingjuk sincs,hogy ki kicsoda csak a harcokat nézik. Ill. tudják, hogy ki kicsoda de nem jegyzik meg, hogy mijen mágiát használ ezért nem bukott még le Gerard.
Ha az ikrek azt a szintet adnák vissza amin Luccy éppen az idézésükkor áll akkor nem sok értelme lett volna előhívni őket. Hiszen Lucyba nem volt már sok erő. Ám mikor lemásolta őt az ikrek akkor full erőbe volt így adtak egy pluszt Lucynak.
Mira új formája nekem sem tetszett...  Neeem

Szerintem lehet már tudni manga olvasás nélkül, hogy pl Luxus biztos harcolni fog Orgával(aki nem tudom miért lett Olga.. Technikai KO). Erza pedig Kagurával biztos találkozik majd. Akkor szerintem előjönnek az érzések mindkét oldalról és valahogyan meggyőzi majd Őt is de Mirianat szerintem tutira meggyőzi, hogy Gerard már jó és akkor egy gonosz démon irányította. Szóval nem hiszem, hogy lesz Gerard gyilkolás.
Rogue nagyon szimpatikus most már. Sting pedig nem tűnt annak de mostmár látom, hogy csak egy idióta megszállott aki még nem fogta fel, hogy Natsu ereje nem csak szimplán a varázslattól nő vagy van. Hanem a társaktól... értitek, olyan mint Goku, Naruto, Luffy. Jó kis leckét fog adni neki merthogy szerintem ők is biztos harcolni fognak majd. Mármint Natsu és Sting.

166rész
Minerva egy jó nagy szemét. Rohadtul antipatikus nekem. Rájöttem a Sabertooth csöppet sem gonosz. Sőt nagyon messze vannak tőle. Egyszerűen csak aljasak. Csak az a fontos, hogy hírnév legyen és erős tagok. Barátság, bajtársiasság az le van....
Erza végső jelenete túlzás volt szerintem. Nem tudom miért kellett így megcsinálni, őszintén szólva csalódtam  Szomorú. Bár tény, hogy nagyon el lehetett volna húzni ezzel a versenyszámmal, szóval talán ezért van így megoltva. Ami viszont biztos, hogy egy embert megmentene a szégyentől Erza. Kanat. A 8 versenyző közül Kana a leggyengébb, meg talán a pegazusos csávó. Remélem nem rontják el nagyon és kihoznak valami jót ebből a 100 szörny kontra Erzából... Pontosan
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Mardhug
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48


« Válasz #1843 Dátum: 13 jan 27, 11:31:54 »

Azért azt ne felejtsed el, hogy Kana Fairy Tailes illetve van egy erős felmenője. Ha jól megnézed Nagypapinak is erősek a leszármazottjai. Pl. kedvenc villámsárkányölőnk. Nevet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1844 Dátum: 13 jan 27, 12:17:15 »

Azért Kana nincs a leggyengébbek között. Ha nem lenne elég erős akkor az "S" osztályú vizsgára sem küldték volna. Van ott erő csak valamiért eddig nem tudta kiaknázni azt a képességet. Úgy gondolom, hogy eddig nagyon befolyásolta az, hogy nem volt elég kötöttsége senkihez illetve a FT tagjaihoz. Márpedig ez adja jellemzően a legnagyobb erejüket, másrészt valóban lehet számolni Gildartz vérével. Ebből a két kombinációból pedig elég erős varázsló jöhet létre. Persze nem a legerősebbekhez kell hasonlítani de egy, az átlagnál azért erősebb varázsló lehet.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 121 122 [123] 124 125 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!