24 máj 28, 01:32:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 110 111 [112] 113 114 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 690922 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #1665 Dátum: 12 nov 26, 18:42:15 »

Nos végre volt idöm megnézni. Nos azonban jók is voltak meg rosszak is.
Kezdjük jókal:
Nos nagyon tetszik rajzolás mintha újitás lenne.
Jenny nagyon szépen megvolt rajzolva,sokkal jobban mint a mangában jeleleg ö az 1.
A-B ötlet tetszik Nevet ez kész kedvenc karakterem Luxus söt még ilyen jó oldalon is Nevet
meghát birom egyesek gondolatát(Natsu:csináljátok az mint happy Ayy:D ezzen sirok):DGajel jó volt táncolj nyuszi Nevet többi se rossz.
Rufus és Eve volt legügyesebb harcban.Gray sajnálom de többet vártam volna.
Hát verseny jó volt de nekem ugy tünt volna,hogy ezek mozognak (manga)sokkal izgalmasabb lett volna de igy is elmegy:)

Rosszak:
Nos mondtam új animánciózás tetszik de 1-e kivétel teszek
Makarov nekem nem tetszik söt valakire emlékesztet aki szinte ugyanugy nézki az tesség ez:
http://www.youtube.com/watch?v=HhZaHf8RP6g&feature=relmfu
4:40körül  de nyugontan nézhetitek (nagyon jó zene+klip Mosolyog) Mozgás haj szinte minden illik oda Nevet
Juvia viselkedése most már engemet is idegesit,az okés,hogy szerelmes de ez hát ez már sok :/
5emberként én Friend tenném be,Juvia szerintem csak a rajongása miatt van bent...
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 26, 19:18:44 írta Pein7 » Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #1666 Dátum: 12 nov 26, 20:33:30 »

Szerintem meg pont hogy Juvia volt jó választás...Egy s-rangú mágus aki egy elem használó vagy hogy is fogalmazzak.Démon take over a legerösebb húzása friednek,és mira is ott van szóval max a képleteivel tudna érvényesülni,azzal meg itt nm sokra menne,vagyis juvia többet ér..Egy elem használó kihagyhatatlan,és sztem juvia a 3.legerösebb csaj a fairy tailben ,erza ,és mira után.Ragokra figyelj kacsint
Naplózva

RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #1667 Dátum: 12 nov 26, 20:41:16 »

Kár, hogy sokszor a szinkron is lelövi a rejtőzködő illetőket. Rosszul hallok, vagy Ti is észrevettétek, hogy a Raven Tailből az a páncélos tag ugyan olyan a hangja mint Ivan nak... szerintem ő az és akkor ez csalás, kinézem belőlük. Remélem Lucy nyer majd és szépít kicsit a helyzeten, Grey rendesen lebőgött most... Hmm? Neeem
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1668 Dátum: 12 nov 26, 21:12:42 »

Most, hogy jobban meghallgattam a Bádogkatona hangját, inkább Hades hangjára hasonlít, mintsem Ivanéra. Gondolkozik De attól még tuti valami kavarás van vele.

Azért a csalásokról ne beszéljünk, mert a Fairy Tail B-t bármikor kizárhatják, hisz Gérardon nincs ott az FT jele, ami ugye egy alapkritérium. Sőt ha Gérard lebukik, hogy ő nem Mistgun, akkor a kizárással még meg is enyhén megúsznák. Tuti feloszlatnák a céhet, mert egy veszélyes szökött bűnözőnek segítettek bejutni a Mágia Játékokra, Makarovot meg tuti lecsuknák emiatt. smirksweat

Bethnek répamágiája van, mi a pokol ? xD Yagernek meg növény mágiája. Ez csak megerősíti a hitem, hogy ez a két csapat csak azért vannak ott, hogy kiessenek.^^
Rufus meg szerintem se tűnik nagy számnak. Jó trükkös a képessége de szerintem, olyannyira el van telve magától, hogy őt nem lehet megütni, hogy az első ütéstől kifekszik, ha eltalálják.
Puding sem néz ki valami erősnek. Szemtől-szembeni harcban Gray simán feltörölné vele a padlót.

A következő rész elég várós. Flare már alapból kipécézte magának Lucyt, mármint Szöszit. Nevet Tetszik a szemében az az őrület. Ördögi Bár az előzetest elnézve nem fog tisztán játszani, de hát ilyen ez a Raven Tail.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #1669 Dátum: 12 nov 26, 21:17:24 »

Egyetértek, szerintem is megérdemelt helye van Juviának a B csapatban. Ha valakit ki kéne venni, akkor már hadd Gérard legyen... ^^" Ráadásul ebben a részben egyáltalán nem éreztem, hogy bárkinek is idegesítő lehetne Juvia. Amit poénkodott, az mind jó volt és helyén volt és egyik sem volt filler (mert észrevettem, hogy többször is kihasználták Juviát egy kis fillerjelenetre, de most nem történt ilyen). Ráadásul egész ügyes volt, még ki is jelentette, hogy megküzd Gray-el is a győzelemért. Ez esetleg alapot adhat egy későbbi Juvia VS Gray-re, nem? Szívesen megnézném azt is.

Ez a Rejtett sokkal érdekesebb volt, mint ahogy gondoltam előzetes alapján. Szerintem is mozogtak egyébként az emberek, csak nem animálták meg. A-1 Picturesnek tényleg vannak jó munkáik, de szerintem FT grafikája se annyira rossz. Egy neverending shounennek szerintem tökéletes ez. Ráadásul nem is változik olyan sokat, végig tartja általában a színvonalat. Oké, néha engem is zavarnak az érdekes fejek és hasonlók, de már nem tudnék megszokni mást. Pl. nagy pozitívum, hogy a mangás képeket nagyon szépen áthelyezik az animébe. Ez a rész is jó példa volt erre.

A közönség elég bunkó. De úgy gondolom, hogy ez ad egy jó kis drámai helyzetet. Főleg a rész végén mutatkozott meg, amikor Natsu valamelyest kiállt Gray-ért. Gray pedig úgy tűnik, készül már a bosszúra. : D A Lucy VS Flare pedig nagyon érdekes csatának látszik. O: Lucy eddigi ellenfelei között voltak gyengébbek és erősebbek is, de úgy gondolom, Flare fogja vinni a pálmát. Nagyon drukkolok Lucynak, de félek, hogy így elsőnek nem nyerhet. xD Bár az előzetes utolsó képkockái elárultak egy dolgot, ha az az, amire gondolok. A Második Eredet ilyesmit is "előhozhat" Lucyból? O: Izgalmas harc lesz, az egyszer biztos. Alig bírom kivárni. ^^
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 26, 21:18:01 írta BrownOsment » Naplózva

RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #1670 Dátum: 12 nov 27, 07:10:23 »

El tudom képzelni, hogy Lucy a második eredettel előhívja Leot is meg Caprikornt és akkor lesz nemulass a tüzes kis menyecskének. A két legerősebb csillagszelleme csak legyőzi Flaret. Szerintem Lucy győzni fog, ha most nem csinálnak pontokat akkor nagyon lemaradnak. Pontosan
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #1671 Dátum: 12 nov 27, 20:41:15 »

Nem akarok spoilerkedni,de tényleg nagyon várós a lucy vs flare ,mangában is egy nagyon jó kis fight volt.De mérges voltam a végkifejletre...:@
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #1672 Dátum: 12 nov 28, 00:41:15 »

Én már azt is utálom ha ennyivel elárulnak valamit, úgyhogy ne csak ne akarj de ne is tedd. :p Az a szerencséd hogy nem bírtam ki és elolvastam a Mangában azt a részt ahol ez a harc szerepel.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1673 Dátum: 12 nov 28, 08:17:45 »

Moderátor:

Pein7:
A 4. OVA-nak van külön témája. Ide ne írj és ne linkelj semmit azzal kapcsolatban.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1674 Dátum: 12 dec 01, 12:50:35 »

159.

Részemről elégedett voltam ezzel a résszel. Visszaadta a mangát. Flare zakkantsága is "megfelelő" volt. Nevet

Ezt a harcot mangában is pont azért szerettem, mert végre nem erő-jenők harcoltak egymás ellen, nem rombolták le a fél környezetet és nem használtak el annyi mágikus erőt, amivel fél Fiore-t el lehetne látni 10 évig.
Flare mágiája egyszerűnek tűnik, de kellően trükkös tud lenni ha kell. Védekezésre és támadásra, közelre és távolra egyaránt hatásos.
Lucy esetében pedig jó kombinációk hozhatóak ki, ha a megfelelő csillagszellemeket idézi meg. Ahogy most is láthattuk.

Mindig tetszik, ha Natsu komoly hangon beszél (mint most a rész végén), olyankor hallik, hogy a szinkronhangjától nem áll távol a komolyság sem. ^^

Egyedüli negatívumként az Urano Metria szétoszl(at)ását tudnám felhozni. Mangában ugye volt is egy kép, ahol látjuk, hogy eloszlik a varázslat. De itt csak távolról, az arénán kívülről látjuk, hogy kihuny a nagy fény...
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 01, 12:51:45 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
kisguru55
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 11

Bokuto mester


« Válasz #1675 Dátum: 12 dec 01, 13:05:44 »

Tényleg jól visszaadta a manga hangulatát, bár ez a harc is jobban ki lett volna dolgozva fanservice szempontjából, ha nem reggeli műsor időben lenne a Fairy Tail. Mosolyog

Kedvenc jelenet Yajima-san nézése. Mindig bírtam az öreget, ez adta nagyon. Nevet

Következő rész is jó lesz. Jura vs Mystogan/Jellal. Kemény harc lesz minden szempontból.  Nevet
 
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1676 Dátum: 12 dec 01, 15:29:07 »

Nagyon jó harc volt. Lucy nagyon sokat erősödött, igen rövid idő alatt. Kár, hogy nem láttuk, hogy hogyan tanulta meg az Unaro Metriát. Vagy esetleg az Ova 4-ben lenne, mert Lucy valami fürdőzést emlegetett, meg kéne lassan néznem.

Úgy tudtam, hogy a Sabertoothos csajnak valami köze van Angelhez! Tuti a húga. Kúl Másért nem mutatták volna, mikor Angel kedvenc csillagszellemét használja Lucy. Remélem, majd egy versenyen vagy egy harcban majd szembekerülnek egymással. Nevet

Flarenek bejön a személyisége. Végre egy kicsit szadista lány! Ördögi  A kínzási módszerei is tetszettek, olyan gooonosz.^^ Ritka az ilyen a FT-ben. Az nagyon komoly lett volna, ha tényleg ráégeti a RT jelét az FT-re. Ördögi Lucynak kicsit nagyon betett volna. Elnéztem volna egy FT-és vérbosszút, mint annó a Phantom ellen. Azért Lucyt mindenki megkínozza... Gazille, Angel, Kain Mashima-sensei nagyon kegyetlen vele, lassan már hozzászokik.  

Az aki a palotából kijött, az gondolom nem a király volt. Vajon ő áll a furcsa mágia hátterében ? Az a szöveg az idei termésről, elég zavaró, hisz sehol sem említették, hogy valakit vagy valamit kárért a mágia játékok alatt. Vajon mi lehet a termés ? Gondolkozik

A következő rész... Gérard tutira lebuktatja magát. ikszdé Olyan nincs, hogy ne ismerjék fel a mágiáját. Biztos rengetegen ismerik az ereje fajtáját, hisz Szent Mágus volt. Ha senkinek sem fog feltünni, akkor kicsit kiakadok.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 01, 15:52:18 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
asriel21
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #1677 Dátum: 12 dec 01, 17:41:21 »

Nagyon jó volt ez a rész!!!!! Mosolyog  Nevet Nevet Végre Lucy megmutatta ,hogy mire képes!!!! Mosolyog Mosolyog Egy valamit viszont hiányoltam.A mangában Tauros, Scorpio és Cancer más ruhát viseltek.Szerintem Scorpio jól nézett ki abban a kabátban. Mosolyog
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1678 Dátum: 12 dec 01, 18:44:46 »

Jó volt. Vörös csaj elég hülye fejeket vág de hát ö ilyen céhben van.
Viszont megint lelet lőve előzetesben a nagy harc:D  Na mindegy most már...
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1679 Dátum: 12 dec 01, 18:55:30 »

159:

Akkor úgy látszik egyedül vagyok, de ez a rész nekem annyira nem jött be.

Az egész harcban kevés volt a dinamika, kicsit több képkockát is csinálhattak volna.
Úgy hallottam, megint van 2 új háttérzenénk. Amik tényleg jók, viszont sok más ost nem nagyon illett oda, ahová tették, gondolok itt amikor Lucy megidéz 2 csillagszellemet is, valami epikusabb és drámaibb zenét vártam volna.

Nem tudom Chakra, szerintem Flare mágiája közel sem olyan nagy szám, főleg hogy a Raven Tail tagja. Én egy ilyen képességet, a Mermaid Heelnek adtam volna, mert ez azért valljuk be, nem olyan erős. Lucy bőven legyőzte volna Flare-t. Ennyit ér a RT, már a Sabertoothot is többre értékelem, legalább azoknak tényleg van mire felvágni...

Azért Lucyt mindenki megkínozza... Gazille, Angel, Kain Mashima-sensei nagyon kegyetlen vele, lassan már hozzászokik.

Igen ezt én is észrevettem, nagyon szeretik bántani. ikszdé De a One Piece-ben Sanji-val is ez a helyzet, ezek a japánok szeretik kínozni a szőkéket  Technikai KO

A rész vége is elég durván gyengére sikeredett. Én vártam volna egy olyat Natsu-tól, hogy felkiált a Raven Tail-hez, hogy: " Ezt majd még megbánjátok!" Vagy ha már ez nem volt, akkor legalább Lucy mosolygott volna 1 kicsit a felpörögtem beszédjéhez, mert így eléggé nem illettek össze a dolgok.

De hogy valami jót is írjak:
- Yajima-san nézése a végén nagyon adta
- Amikor Natsu rájött, hogy miújság van az a jelenet is jó lett
- Jurán jót mosolyogtam, amikor a dús haj volt a téma ikszdé

Következő rész már érdekesebbnek tűnik. Mindkét ellenfélt kedvelem, szóval nem igazán tudok majd kinek drukkolni Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 110 111 [112] 113 114 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!