24 máj 28, 14:52:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 103 104 [105] 106 107 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 691148 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #1560 Dátum: 12 okt 14, 22:48:57 »

Nos igen ugy látszik nem csak én vettem észre,sajna vices jeleneteket elrontoták :/ pl almát dobta  Grayre ott mekkorát röhögtem.
Vicces jelenetek ellentétbe többi ugy jó volt.
Hát Gradine külseje elmegy,Mentailica picit vas  formába kelett volna,igy képek alatt mint ha Allient láttok Nevet.de elmegy Nevet
Achnologia külseje szépen elvan találva Nevet
Csak könyörgöm  legyenek véres jelenetek! mangába is van,de anime se ártana Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 14, 22:49:56 írta Pein7 » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1561 Dátum: 12 okt 15, 13:52:05 »

Én is csak azt tudom mondani, hogy nem volt túl jó ez a rész. Eleve a kezdés is, hogy Natsu takarít és hogy Happy nem segít neki. Aztán jött a rész csúcspontja a Natsu vs Max. Jó kis harc volt , Max sokat fejlődött az elmúlt 7 évben, még Nab is elhitte egy pillanatra, leverheti Natsut. Ördögi Szerintem erre azóta, várt, hogy Natsu csatlakozott a céhhez xD Mikor Natsu előhúzza a Villámlótűzsárkány formát, akkor néztem, hogy mi a manó ? Hmm? A magyarázatot meg egy mondatban kaptunk... Jó, hogy a Tenrou szigeten Luxus átadta neki a maradék mágikus erejét, de azt el is használta Hades ellen. Szóval ezt még emésztenem kell.

A Polyhuska/Grandine száll nekem most, erős volt egy kicsit. Főleg most, az Edolasosok földvilági énje után. Kicsit erőltetettnek éreztem. Mégis, hogy került át Polyhuska a Földvilágra ? Mistgun egy dolog, hisz ő a király fia, szóval bejárása volt a Mágiaelszívó géphez. Na mindegy. Azért az jó, hogy mondja, hogy semmi köze a sárkányhoz, aztán mondja, hogy telepatikus úton beszélgettek és, hogy ő a Edolsai énje ikszdé.

Azon a torz gyíkra, inkább nem is mondok semmit. ^^"

Ami ebben a részben kiverte a biztosítékot, hogy Grandine simán megüzenhette volna, hogy miért tűntek el és hagytak mindent hátra szó nélkül. Simán megírhatta volna neki. Vagy csak én láttam volna ezt logikus lépésnek ? Az igaz, hogy, így nem ütne akkorát, majd mikor kiderül, de legalább annyi lehetett volna benne, hogy "Wendy ne aggódj jól vagyok, jó oka van, hogy szó nélkül otthagytalak és a sorsa bíztalak. Ne keres, majd jövök, légy jó."  Hümm-hümm

Mivel én csak a rész megnézése után olvasom el a kapcsolódó fejezeteket, én jókat nevetem Makarovon. Tetszett, ahogy megsértődött és haláláig ő lesz marad a céhmester. Nevet Szerintem Gildarts megdöntötte a legkevesebb ideig céhmester rekordot, ezzel a két paranccsal. Azért Luxus visszavételébe sokkal több érzelmet rakhattak volna bele. Egyáltalán mit keresett ott, mikor száműzve volt. Csak nekem volt furcsa Luxus haja ? Mintha eddig másmilyen lett volna, vagy csak képzelődöm ?

Kana-n meglepődtem, hogy széttépte a hívó kártyát, pedig lefogadom, hogy nagy haszna lenne (Pl Luxus is milyen jól jött, mikor Makarov hívta). Lehet, hogy majd gyorsba megragasztja és működni fog, mintha új lenne.^^
És egy költői kérdés a végére: Miért mindig a pincében tartják a nagy titkokat ? Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1562 Dátum: 12 okt 16, 23:16:59 »

Na elértem az aktuális részhez (mostantól csak hetente 1 részt tudok majd nézni  smirksweat )
Nem is gondoltam volna h ezek az "órás részek" filler évad (amíg ide be nem néztem), ahhoz képest egész jó.
Viszont lenne 1 kérdésem, ahol az anime most jár az a manga hányadik fejezete?
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1563 Dátum: 12 okt 17, 02:35:02 »

Kérdésedre válaszolva: Az anime legutóbbi fejezete a manga 259. fejezetét dolgozza fel.


(Szerk: bocs 260. rész, nem az eléőbb említett.)
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 17, 02:38:10 írta Duuu » Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1564 Dátum: 12 okt 17, 10:56:34 »

Ez mi a hosszú sípszó lett...? Első gondolatom az volt, hogy egy albínó alien...

A rész nekem semleges volt. A villámsó tűzsárkány mód jó volt. A Wendy-vel kapcsolatos infók fontosak, de amúgy átvezető.
Hát elég gagyin oldották meg Grandine meganimálását/rajzolását... Mondjuk én alapból kicsit ilyen kékes árnyalatúra gondoltam, szerintem azzal jobban nézett volna ki. Mosolyog Na meg persze a pikkelyek ikszdé

Csak könyörgöm  legyenek véres jelenetek! mangába is van,de anime se ártana Nevet
Nem lesz, mivel az animét kisebb korosztályúak is nézhetik, sőőőt ha jól tudom minden olyan (főbb) manga, amiből anime készült, ott mindig véres a manga és az anime pedig nem. Lásd: Toriko, Naruto, Beelzebub, Bleach, sötöbö... ^^

Jó, hogy a Tenrou szigeten Luxus átadta neki a maradék mágikus erejét, de azt el is használta Hades ellen. Szóval ezt még emésztenem kell.

Mivel én csak a rész megnézése után olvasom el a kapcsolódó fejezeteket, én jókat nevetem Makarovon. Tetszett, ahogy megsértődött és haláláig ő lesz marad a céhmester. Nevet Szerintem Gildarts megdöntötte a legkevesebb ideig céhmester rekordot, ezzel a két paranccsal. Azért Luxus visszavételébe sokkal több érzelmet rakhattak volna bele. Egyáltalán mit keresett ott, mikor száműzve volt. Csak nekem volt furcsa Luxus haja ? Mintha eddig másmilyen lett volna, vagy csak képzelődöm ?

És egy költői kérdés a végére: Miért mindig a pincében tartják a nagy titkokat ? Nevet
Tényleg elhasználta? Hmm? Szerintem ez az egyik level up-jai közé tartozik Natsunak, amit úgymond "megemésztett", mint az aranyláng Brian ellen. Csak itt most végre előhúzta még egyszer Nevet

Vagy a leggyorsabb céhmester váltásnak is lehetne hívni, ilyen csiki-csuki szerű céhmester váltás ikszdé Gondolom a Tenrou-szigetes harc után még ott volt, aztán ugye jött Acnologia és utána az eltűnés, és az eltűnésig még ott volt Luxus. Utána már a céhig elmentek, és gondolom Makarov részben megbocsátott neki, amit a Tenrou-szigeten tett. Nekem is furának tűnt Luxus, de nem csak a haja, hanem a feje is picit ^^

Mert el van zárva a külvilágtól, és nincs nyilvános helyen Mosolyog (Vagy mert hideg ikszdé)
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1565 Dátum: 12 okt 20, 08:25:30 »

153. rész: Egész jó volt, bár még mindig csak átvezető  Nyelvesít

Feldolgozott manga fejezetek: 261-262 (Néhány jelenetet kihagytak, vagy megváltoztattak a 4. OVA kedvéért, főleg fanservices jeleneteket  Mosolyog )

Az edzésekből nekem csak Juviáé volt fura. Ahelyett, hogy hatalmas hullámokat mozgatna(manga), vízkockákat lebegtet? Mi a?  Hmm?

Lazán kimagyarázták a "Lucynak fel se tűnt, hogy 7 évig a Csillagszellemek Világába voltak a Csillagszellemei dolgot". Hála a jó égnek a Zentopia incidens is említve volt, így nem jött ki furán az, hogy megidézte őket a semmiből, akkor.  smirksweat

A Csillagszellemek Világa 10/10-s. Nagyon szépen meg volt animálva és Lyra dala is gyönyörűen visszaadta a hangulatot.  Kúl

A rész végi pofára esést nagyon jól visszaadták. Igazi WTF momentum  Nevet

Az előzetest nem kommentálnám, miért nem lövik le mindjárt a másik érdekes dolgot???  Gyáááá
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 20, 08:26:21 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #1566 Dátum: 12 okt 20, 14:52:10 »

153. rész:
Szerintem is csak átvezető, de attól még nagyon is jó.

Tetszett ahogy levezették az edzéseket, de hogy kihagyták amit a mangában láthattunk az nagy bűn. Gyáááá ikszdé
A csillagszellemek világa tényleg szépre sikeredett. Nagyon is. Nevet A bajusz mester is vicces volt. ikszdé Juvia-Aquarius párbeszédét kicsit viccesebben képzeltem volna el. Juvia is jó volt az egész fejezetben mert most kifejezetten nem idegesített a gray-sama szövege.
Wendy a végén kicsit keservesen sírt.

Várom a következő részt nagyon. Nevet
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1567 Dátum: 12 okt 20, 14:58:12 »

Én még a múltheti részt sem néztem meg majd egyben, de tljesen egyértelmű volt, hogy a pikáns jeleneteket egy az egyben kihagyják elvégre azok az ovaban lesznek novemberben, és ott cenzúra nélkül Ördögi Ördögi
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #1568 Dátum: 12 okt 20, 15:51:16 »

Én esküszöm ovában néztem volna meg az összes részét a fairy tail-nek. Nevet Hisz hiányzik belőle a vér. Nemyóó
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1569 Dátum: 12 okt 20, 17:02:24 »

Hát igen nem ártott volna az animének is ugyanaz a korhatár mint a mangának... Remélem a következő ova meg a manga 298. fejezete lesz és az igy ki is maradhat a sorozatból mert azt a fejezetet bűn lebbe bele tenni a sorozatba.. Ördögi

Ja amúgy a movienak is rendes korhatára lesz nem iylen mint a sorozatnak...
Naplózva
Yumi-neechan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 97



« Válasz #1570 Dátum: 12 okt 21, 00:09:47 »

153. rész:

Úgy néz ki a csapat fejmosást kaphatott a múlt heti rész miatt, mert ez a rész most nagyon jó lett.

A poénok ott és úgy lettek elhelyezve és annyi szünetet hagytak a csattanóra, hogy az üssön még úgy is, hogy a mangaolvasó közönség is normálisan tudja élvezni.

Az edzés jó lett, hiába korhatáros a sorozat, de majd az OVA kárpótolni fog minket Nevet (remélem a fürdő látogatás is OVA formájában fog megvalósulni) Bár Erza edzésébe nem értem, hogy erősödhet ha a vizet vágja, akkor inkább úgy hogy Juvia minél nagyobb hullámokkal bombázza és azokat hárítja.

A csillagszellemek világa grafikailag szép lett. Szemet gyönyörködtető.

A filler arc is szépen hozzá lett csatolva.

Lyra dala valami eszméletlen szép lett. Ha eddig 50szer nem hallgattam meg akkor egyszer se.

A részbe egy apró és egy nagyobb dolog nem tetszett. De azért a nagyobb dolog egy kicsit megnyugtatott.
Az apró: Mikor Wendynek csinálnak új frizurát nem az lett, mint a mangába. Pedig az nagyon aranyosan állt neki és akkor érezhető lett volna, hogy csináltak is rajta valamit. (bár magyarázható azzal, hogy akkor kezdenek neki a folyamatnak)
A nagyobb: az előzetes megint merő egy spoiler volt, remélem legközelebb ezért is fejmosást kap a csapat Nevet De megnyugtató, hogy az openinghez képest itt nem lesznek elrontva a megjelenő karakterek kinézete. Az openingbe eszméletlenül elrontották az arc formájukat szerintem.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1571 Dátum: 12 okt 21, 09:23:14 »

Ez a rész aztán ki lett találva. Úgyis már a mennyország tornya óta nem volt, ilyen tengerparti bulizós rész. Nevet Az edzések is érdekesek voltak. Nekem tetszett, hogy Juvia ilyen víz kockákkal próbálkozott és nem hullámokat keltet. Erza nem a vizet vágta, hanem a csapás ereje miatt csapot fel a víz. Natsunak a víz alatti üvöltést is okosan kitalálták a rajzolók, mert a mangában csak a súlyokkal futkározott.

A csillagszellemek világa nagyon szép lett, és azon kevés helyekhez tartozik, amit nem alakítottak át az animátorok. Nevet Jó volt látni az elhanyagolt csillagszellemeket, meg az öreg bajszost. A buli nagyon jól meg volt csinálva meg a tagok beszélgetése a csillagszellemekkel.  A dal is nagyon meghatóra sikerült. Aztán jött a fekete leves, amivel most a Király a legnagyobb trollá lépett elő a szememben az egész 153 rész alatt. Tudja, hogy Lucyék éppen egy 3 hónapos tréning elején vannak. És ekkor gondol egyet, "Akkor hívjuk át őket valamilyen indokkal, hogy biztos jöjjenek, majd bulizunk egy napot, így majdnem pont vége lesz az edzésüknek! Faceg Mostmár a Tenrou csapat többi tagja is elhúzott tőlük, 3 hónapnyi edzéssel.  smirksweat

Az előzetes meg hát majdnem spoileresebb, mint az Opening. ^^ Ez lesz az egyik spoiler, amit tudok erről az Arc-cról és kíváncsi leszek, hogy milyen lesz. Ez a második eredet edzés/képesség elég hülyén hangzik.  Ha az lesz benne, hogy ezzel 5 nap alatt behozzák a 7 év, 3 hónapos lemaradást, akkor lefejelem a billentyűzetet. Technikai KO
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #1572 Dátum: 12 okt 21, 10:36:17 »

Ha jól értelmeztem natsu edzését akkor az a célja hogy a tűz elemű üvöltése menjen keresztül más elemeken is? Mondjuk juvia ha védekezne vízzel akkor azon is menjen keresztül?
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1573 Dátum: 12 okt 21, 11:00:21 »

Az én értelmezésem szerint Natsu az Üvöltése erejét akarja növelni azzal, hogy magas nyomás alatt(víz) használja, így kedvezőtlen körülmények esetén(víz) is figyelemreméltó Üvöltést tudjon produkálni a jövőben.  Mosolyog Ettől függetlenül az is jó lenne, ha más elemeken át tudna menni.

Ha már szóba jött megint a korhatár és a vér, annyira megnézném az animét az FMA: Brotherhood alkotóinak a kezében.  Ohh My God
Sajnos nincs mit tenni, minden népszerű Shounent nagyon cenzuráznak mostanában és ott is kiveszik a vért teljesen, lebutítva a történetet egy Tündérmese szintjére....
Egyébként, Onemanga-n olvastam, hogy amikor az aktuális rész adásba kerül az állítólag reggel 07:00 vagy reggel 10:30 helyi idő szerint, tehát mindkét sáv gyerekmese sáv  Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 21, 11:03:38 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1574 Dátum: 12 okt 21, 14:33:56 »

153:

A tengerparti hülyülés most is átjött. Az edzések is rendben voltak 1-2 kivétellel.

A csillagszellem világ is szép lett, és most a grafikával se voltak bajok.

Érdekes, hogy már megint időt veszítenek Natsuék. Most 2 lehetőség van:
-nem tudta a csillagszellemek királya, hogy most nincs ilyenre idejük Natsuéknak
-mindent tudott a csillagszellemek királya

Ha a második lehetőség az igaz, akkor az megint 2 lehetőséget szül:
- direkt azért hívatta ide őket, mert a Fairy Tail tagjainak nincs szüksége edzése, az ők erejük a pozitívumosság és barátság stb stb, vagy pedig azzal, hogy ott töltöttek 1 egész napot, felerősödött az erejük az ottani világ aurája miatt vagy valami hasonló
-a csillagszellemek királya gonosz

Hát szerintem az utóbbi se lenne hülyeség. Nagyon szépen megmagyarázná, miért nem hagyta Natsuéknak a 3 hónapos edzést, és egy közelgő új arcra is jó alapsztori lenne; A csillagszellemek lázadása.

Amúgy az is zsír lenne, ha majd egyszer a közeljővőben Lucy már a csillagszellemek királyát is képes lenne tartósan megidézni, és az harcolna az oldalán, egyfajta titkos csillagmágus képesség gyanánt.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 21, 14:35:35 írta Csabi28 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 103 104 [105] 106 107 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!