24 máj 27, 22:27:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 690800 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #1260 Dátum: 12 jún 09, 12:04:46 »

Úgy vettem észre, a sorozat elejéről vettek elő alapszituációkat, és ezekből csináltak poénokat. (Gray-Natsu ellentét, Lucy bénasága, és újra előkerült a kezdetekben is használt ostora)

Igen ez nekem is feltűnt, meg is említettem a kettővel előbbi résznél, amikor Erza sikított egyet =) az is arra emlékeztetett amikor az elátkozott szigetes részeknél beleesett a gödörbe xD

A rész nekem nagyon bejött, olyan tipikus Fairy Tailesre sikeredett Mosolyog

Kövi rész előzetes alapján még jobbnak tűnik, megjelenik Dan meg óriás-Happy  ikszdé
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1261 Dátum: 12 jún 09, 13:08:54 »

Végre ismét egy izgalmasabb rész. Poénok terén végre már nem csak Happyra kellet támaszkodni, hanem mindenki adagolta.  Juvia vonzódik a jégmágusokhoz. Nevet Először Gray aztán Leon mikor átmegy coolba. Visztont Juvia honnan vette az Iced Shellt ? Nem is annak az alapállását vette fel Leon és nem is hiszem, hogy Gray mindenkinek elmondja a legerősebb technikáját. Gondolkozik

De most mi az már, hogy homit csináltak Sugar Boy-ból ??!  Nyelvetnyújt Eddig csak utalások voltak a homikra de már ki is jelentették... De ez már vagy a negyedik, ötödik ebben a filler szezonban  Kiüt  Legalább Virgo adott egy kis Fanservice-t, meg a következő részben majd Dan. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Hestiana
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 89

Fairy Tail & Fantasy Fan - Selymes Durbincs


« Válasz #1262 Dátum: 12 jún 09, 14:19:10 »

Vártam már a részt nagyon és olyan vegyes érzelmeket váltott ki megint, de ez most sokkal jobb volt, mint az előző.

Hölgyeim és Uraim a rész idiótája díj győztese pedig: *dobpergés* Naaaa... Gray!
Mindig Natsuból csinálnak általában komplett idiótát, most szerintem Grayből sikerült. Idióta fejszerkezetek meg ez a homokos vonal... hátra is ugrottam a székben, mikor megláttam, hogy Cukifiú mellszőrrel támad.  smirksweat ikszdé
Én ilyenre példát még nem is nagyon láttam, (ez a képzelgés és egyből beleszeretés, forró akármibe foglyulejtés dolog valahonnan ismerős - tényleg az anime kezdetekhez nyúlnak vissza, ahogy Orph D.eus már említette). Vicces volt meg minden, csak annyira meg mégsem. Mikor egyszerre nyúltak az óradarabért, na mondom már megint? De mégsem az történt, amire számítottam, szóval ez egy jó pont, mondhatni.  smirksweat

Végre Juvia is mutatott magából egy kicsit, ő legalább gondolkozik, mielőtt cselekszik, nem úgy, mint a két kiskakas. Leon seyjuu-ja nagy volt, mikor azt hitte Juvia arra kéri, hogy hagyja el a chan-t a neve mellől, a hiú ábrándok.  Nevet
Azért elővetítenek itt jócskán ebből a szálból a mangából... >.<#
"Juvia fáradt..." "Emiatt a varázslat miatt." "Nem hiszem..." Nyelvesít
Azt én sem értettem, honnan a csudából ismerné Juvia az Iced Shell-t... Ellenben nagyon tetszett az Ame Onna pirulós arca, szépen megrajzolták. Aztán meg mutat a másik irányba, hogy akkor inkább menjünk.  smirksweat
Juviának egy tanács: vidd mindkettőt!   Hümm-hümm Nevet

A Natsu Team féle Tomb Raider jellegű vonal tetszett, Happy oltásai megint fenomenálisak voltak és a fejek, amiket vágott!  Nevet A tűzzel kapaszkodást nem tudtam mire vélni, használt már Natsu ilyet? Nem emlékszem.
Ezek a fanservice jelenetek mikor Happy púpja böködi Lucy púpját...  smirksweat Fürdőruhás Virgo meg a szokásos hangeffekt... Örülhettek fiúk.  Nevet
Romeo szimpi volt a részben, kis aranyos, okos fiú, hogy pirult már Virgo-n?  Nyelvesít

Kövi részben Dan Straight meg Happy nagy lesz remélem! Juhhú! 
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1263 Dátum: 12 jún 09, 16:26:33 »

A tűzzel való fogás, mintha az Erigor elleni harcnál jött volna elő, amikor Natsu zuhant a szakadékba akkor eszébe jutott, ahogy Macao őt tanította arra, hogy a tűz nem csap égetésre való hanem simán megfoghat vele dolgokat meg hasonlók.

Juvia ott legyeskedik Gray körül ki tudja mióta, de egyszer nem mondta neki a szemébe, hogy szereti.
Gray meg azt mondja idegesíti őt ez, de egyszer nem mondta Juviának, hogy GO TO HELL...
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #1264 Dátum: 12 jún 09, 16:32:17 »

Ez a rész nagyon vicces és jó is Nevet. Akkor sugarboy-t nem láthatjuk tevékenykedni egy ideig? Pedig annyit röhögtem rajta ikszdé. Erza csapatot nem is láttam Hmm?.
A következő rész jó lesz Nevet. Dan is megjelenik a kókózós lánnyal. De miért láttam lucy-t vele?
Naplózva
Hestiana
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 89

Fairy Tail & Fantasy Fan - Selymes Durbincs


« Válasz #1265 Dátum: 12 jún 09, 18:14:03 »

A tűzzel való fogás, mintha az Erigor elleni harcnál jött volna elő...
Köszi Bastian, bele is nézek szerintem azokba a részekbe, már nem nagyon emlékszem, csuda régen volt!

Az pedig, hogy ez egy shounen manga/anime rányomja a bélyegét az összes romantikus szálra, ezért nem jut senki dűlőre. Egyenlőre... Kúl (Tényleg el kéne már olvasni a Rave Master-t  smirksweat)
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1266 Dátum: 12 jún 09, 20:04:16 »

Múlthetinél tényleg jobb volt, bár az egész rész engem, egy videójátékra emlékeztetett. Érdekes utak, rejtvények, feladatok, őrök, kajak, mint 1 computer game. De amúgy tök jó volt, érdekes dolgok voltak benne, mennyivel jobb, mint 1 snassz templom vagy pince.

Cancert tényleg jó volt újra látni, talán mert ő a kedvenc csillagszellemem és ő a legviccesebb is mind közül ikszdé Virgot meg már el kéne küldeni egy strandra, mert nagyon hangulatban van ikszdé

Leon Iced shell beállása teljesen megdöbbentett. Mi zsír lenne már, ha tudná használni, az élete feláldozása nélkül Nevet

Na mostmár végképp kiderült, hogy az itteni Sugarboy nem sokban különbözik az Edolasitól. Nem értem Grayt, nem jn be neki Juvia, aki 1 egész normálisan kinéző, bár a jellemére ez nem igaz, lány, és Sugarboy se ? ikszdé Mondjuk ne is jöjjön be neki, az hiányozna még itt, de tényleg nem tudom akkor kit akarna. Erza vagy Lucy jöhet szóba.
Amikor MEGINT egyszerre elkapták az alkatrészt, már megijjedtem, hogy újra annyit fognak kínlódni, mint Edolasban a kulccsal, de szerencsére gyorsan lerendezték a dolgot.

A cenzúrát meg én se értem, horzsolások is alig vannak benne, nem hogy vér, de az echi az megy dögivel, bár nekem ezzel semmi bajom  Nyelvesít
Naplózva

BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #1267 Dátum: 12 jún 10, 11:26:38 »

Hol is kezdjem? A grafika helyenként tényleg érdekesre sikeredett. Pár fej úgy nézett ki, hogy ha nem lettek volna kiszínezve, talán fel sem ismerem őket. Bár elismerem, volt 1-2 nagyon kidolgozott megrajzolt kép is. Például egy Juviáról is. A rejtvények tetszettek. Juvia észjárása nagyon tetszett, örülök, hogy jó színben tűntették fel és nem csak Gray-imádatát nyomatták. Bár nekem nagyon tetszenek azok a jelenetek, sosem tudom megunni. : D Sugarboy-on meg sem lepődöm. Ráadásul úgy érzem, hogy ezzel csak viccet csináltak az egészből. Értem én, hogy egy jégmágus könnyen el tudta intézni, de akkor úgy küzdöttek ellene a többiek, hogy még egy kis karcolást sem szerzett. Meg mintha mostanában egyre többször használják, hogy valamire nem hat a mágia vagy hatástalanítja a mágiát. Ez engem úgy zavar. xD
Amúgy tök vicces, hogy pont mindenkit zavart Erza múlt heti piknike, ez a rész meg úgy kezdődött, hogy Natsuék nagyban zabálnak. ^^" Cancer megidézésének én is örülök. Csak kár, hogy már nagyon régóta csak fillerben/fillerjelenetkben szerepel. Mashima elhanyagolja őt, ahogy sok másik csillagszellemet is. >_< Remélem a következő történetívben többek között Gemini, Aquarius és Cancer is szerepet kap. Virgo tök vicces volt és most ráadásul hasznos is. Örültem neki. : D Viszonylag nem volt rossz rész, de én már Mirajanék harcát várom már nagyon. ^^ Talán ez érdekel leginkább a fillerből.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1268 Dátum: 12 jún 16, 09:26:46 »

135. rész:

Újabb színvonalas részt kaptunk poénok terén, bár az óra alkatrészei után való keresés ebben a részben nem hozott eredményt.

Megjött Dan Straight, és ha már itt van, akkor tele van jobbnál jobb poénokkal.  Kúl
Nálam a fogpiszkálója vágta ki a biztosítékot. Az valami zseniális volt  Nevet

Pantherlily kis viccét, én is úgy reagáltam volna le mint Levyék. Ráadásként még pár illetlen szót is hozzávágtam volna Lilyhez. ikszdé

Romeo kezd szimpatikussá váni. Hasznosabb eddig mint Natsu, aki sosem tanul  Nevet

Negatívum: Legyetek erősek, mert úgy néz ki, hogy a Az igazán gonosz Rengő Fenekű Banda
visszatér. Mondjuk Erzát szívesen meglesem majd abban a fekete cuccban. Ördögi
 
3 hét múlva új opening, bár a mostani az egyik kedvencem lett  Kúl

« Utoljára szerkesztve: 12 jún 16, 18:08:34 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #1269 Dátum: 12 jún 16, 12:14:22 »

Godzilla szerű óriás Happy nem volt poénos Szomorú De azt vártam, hogy a mini Lucy-ra is elsüt valami súlyára vonatkozó poént, az viszont elmaradt. Most Dan vitte a hátán a poénhegyeket ikszdé

Először nem tudtam eldönteni, hogy ez most Gazille újabb edzésterve, vagy már maga a kutatás? ikszdé És milyen hülye már: "Biztos elásták" és nekiáll ezerrel túrni a földet....
Lily humorérzéke azt hiszem hagy némi kívánnivalót smirksweat

Erzáék egy ekkora bazi nagy épületet nem találtak meg a rossz táblajelzések miatt??? Kilóméterekről látni lehet. Nyelvesít
Igen Bastian, jól láttad, az ott a rengő fenekű bagázs Neeem
Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
Kitsune04
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3


« Válasz #1270 Dátum: 12 jún 16, 12:27:14 »

Ez a rész nekem tetszett, eddig a filler egy-két mélypontot leszámítva szerintem nem rossz. Nevet

Dan vitte a pálmát poénok terén, egyetértek xD A fogpiszkáló hatalmas volt... Nevet
Az egyetlen, ami tönkretette nálam az egész hangulatát, az az volt, mikor észrevettem a rezgő fenekű bandát.... pedig már reménykedtem hogy nem jönnek vissza smirksweat én nem szerettem őket...

Kíváncsi vagyok az új openingre már. Mosolyog Nem mintha erre panaszom lenne, az openinggel és az endinggel is meg vagyok elégedve. Csak legyen a következő is legalább ilyen Nevet
Naplózva
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #1271 Dátum: 12 jún 16, 13:17:15 »

Nagyon jó rész volt, ez sokkal jobban, mint az előző. ^^ Dan tényleg hozta a poénokat, de szerintem a többiek is viccesek voltak. Pl. amikor Lucy kicsi lett, Michelle rögtön mondta, hogy ő is szeretne egy ilyet. xD Coconak nagyon jó szerepet szántak, úgy tűnik a földvilági énében is felébresztik a jót. (: A rengő vagy milyen fenekű banda most még vicces volt, mivel nem láttuk őket fingani és még nem beszéltek. xD Csak a fenekük rezgett, az is csak kétszer. xD
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1272 Dátum: 12 jún 16, 16:57:02 »

Dant még mindig nem bírják leütni, amit nem is csodálok Nevet
Lucy és Coco jelenetei tényleg jók voltak, szépen összebarátkoznak lassacskán.
Gazille-t nagyon perfectül rajzolták le, meg nem tudom mit gondolt, attól még hogy ő bírja a hegyi túrát, Levi az hogy fogja ? ikszdé Meg elkezd ásni és Lily poénja is poénos volt  Pojén
A rengő fenekű banda visszatér és most kárpótolnak minket, Erza is kap 1 jó kis ruhát  Ördögi Legalább ennyi hasznuk lesz ikszdé
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #1273 Dátum: 12 jún 16, 18:30:57 »

Nem rég kezdtem el nézni ezt az anime-t is (Naruto ugye heti egyszer van az meg kevés Nyelvesít ) és nem tudom hogy maradhatott ki ez eddig!  Mosolyog Nagyon bejön, a varázslás (igaz Naruto-ban jobbak a jutsu-k), a szereplők oltáriak és a poénok is ütnek.Most legalább lesz mit néznem amíg nincs Naruto. Mosolyog
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1274 Dátum: 12 jún 17, 00:27:16 »

Egy egyszerű kérdésem lenne.  Mikor lesz vége a fillereknek úgy nagyjából? MEddig ne nézzem az ft-t?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!