24 máj 28, 03:23:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 690977 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1200 Dátum: 12 máj 12, 23:16:18 »

Michelle tényleg gyanús, de ha belegondoltok azt a 3 csillagszellemet nevezte meg, akik a Heartfilia családhoz alapból tartoztak.
Engem még Gazille érdekel, mert már egyre nagyobb a hűhó, hogy hol van, szal tuti nem elmenekült, hanem vagy elkapták, vagy önkéntes akcióba kezdett.
Naplózva

BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #1201 Dátum: 12 máj 13, 09:01:54 »

Egyébként én kicsit kételkedem abban, hogy jó helyre rakták-e most a fillereket. Mert én a 7 éves időugrás után azt hittem, hogy szóba fog jönni, hogy a 7 év alatt mi volt a csillagszellemekkel. De Lucy csak úgy idézgeti őket... Meg filler előtt szó esett Urtearről, Meldyről, Gérardról és Zerefről is. Ezek csak egy nagy kihagyás (=filler) után fognak ismét szóba jönni. Szóval most egy kicsit a mangásokat kérdezném, hogy ez a filler mennyire zavar be a történéseknek?
Naplózva

Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1202 Dátum: 12 máj 13, 09:09:03 »

Egyébként én kicsit kételkedem abban, hogy jó helyre rakták-e most a fillereket. Mert én a 7 éves időugrás után azt hittem, hogy szóba fog jönni, hogy a 7 év alatt mi volt a csillagszellemekkel. De Lucy csak úgy idézgeti őket... Meg filler előtt szó esett Urtearről, Meldyről, Gérardról és Zerefről is. Ezek csak egy nagy kihagyás (=filler) után fognak ismét szóba jönni. Szóval most egy kicsit a mangásokat kérdezném, hogy ez a filler mennyire zavar be a történéseknek?

Igazából semennyire... Olyan történés sztem nem következik ezek után aminek bekavarhatna, sőt a mostani manga fejezetben mintha megemlítették volna ezt a fillert, mert az egyik képen mutatnak egy olyan dolgot és megemlítik mint ami az opening végén van a hegytetején az az aréna szerűség vagyí mi....

mint zentopiai incidens vagy mi a szar...
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 13, 10:15:14 írta Sammy Blaze » Naplózva
Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #1203 Dátum: 12 máj 13, 17:04:21 »

OFF:
Köszönöm a választ. Mosolyog
link ennek a vége
így folytatódik link szerintem nem ez jönne.

Ööö KlupI, ha hosszabb ideig tervezed a fórum látogatását, akkor légyszi ne linkelj be más csapat által fordított animét. Ez itt a Naruto-kun Website Team (NKWT), szóval semmi közünk ama csapathoz, vagy a felirataikhoz. OFF end.

A mangában volt szó arról a piramisos épületről? Hol? Gondolkozik Amúgy a bekaravás attól függ, hogy hogy fejezik be ezt a filler sztorit. Pár dolognak már most bekavar, de azokat még simán "semmissé" lehet tenni.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 13, 17:10:15 írta Orph D.eus » Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1204 Dátum: 12 máj 13, 17:22:49 »

A legfrissebb mangafejezetben(282) van a 7. oldal tetején a kép, arról a piramisszerű izéről, ami a 11. openingben 1:16-nál szerepel.

Én nem látok szinte semmit, ami bekavar. Csupán annyi történt, hogy a következő arc előtt, amiben esetleg megtudunk néhány dolgot, beraktak egy fillersztorit, ami semmilyen mértékben nem kavart be eddig a mangának. Ami esetleges bekavarás lehetséges, azt simán ki lehet magyarázni, illetve semmissé tenni.

A részről szint már mindent leírtatok, úgy hogy csak annyit írok, hogy tetszett  Nevet
A Földvilági Edolas banda jól tolja a szekeret  Kúl
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 13, 17:23:34 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
naruto0327
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #1205 Dátum: 12 máj 14, 15:50:10 »

sziasztok azt szeretném kérdezni honnan tudom letölteni a 48. résztől mert nincs fent torrent trackeren és a direkt letöltés pedig megaupload os...valaki tudna segíteni  Mosolyog
Naplózva
Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #1206 Dátum: 12 máj 14, 17:25:08 »

Privát üzenetben ment válasz. kacsint
Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
szegee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2


« Válasz #1207 Dátum: 12 máj 17, 09:00:57 »

Megtudja nekem mondani valaki h melyik anime részben jelenik meg először Gildarts?
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1208 Dátum: 12 máj 17, 09:05:11 »

Gildarts először a 76.részben jelenik meg Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1209 Dátum: 12 máj 17, 19:09:31 »

Amikor Huges mondta a céh előtt, hogy adjátok át Lucy Heartfiliát azt tisztára, olyan volt, mint a Phantom Lordos részeknél. Nevet Michelle megint játssza a gyanúsat.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #1210 Dátum: 12 máj 19, 09:29:38 »

Hm.... Érdekes volt ez a 131. rész.
Ha figyeltek, Coco futásának hangeffektje ugyanaz, mint Virgo ásása. Szomorú
Vajon ki menti meg most szegény Lusy-sant (és az óramutatóját) az órafétises érsektől? ikszdé
Happy utolsó mondata ütött. "a kismutató meg a nagymutató egy arany háromszöget alkot..." Még a végén kiderül, hogy nem is olyan butuska az a kék cica Nevet
Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1211 Dátum: 12 máj 19, 12:38:36 »

Nem volt rossz rész ez a 131. de az előző jobban tetszett. Nem tetszett, hogy Gildarts nem tudott semmit kezdeni a Földvilági Byroval, csak mert az képes semlegesíteni a mágiát. Legalább próbálkozhatott volna fizikai támadások kivitelezésével, mint a Bluenote elleni K.O-s ütése  Hümm-hümm

Jasont nyugodtan kinyírhatták volna, nem sirattam volna meg. Az lett volna igazán Cool...

Legalább megtudtuk pár információt arról, hogy egy bizonyos Zentopia Alakulat tagjai a Földvilági Edolasosok.

Egy kis információ egy japán magazinból a filler még nem ismert szereplőiről:

Dan Straight (ダン ストレイト Dan Sutoreito)
A Cobrára hasonlító lovag a 11. openingből. Első látásra bele fog szeretni a Fairy Tail egyik tagjába. A Ricochet nevű mágikus pajzsot használja védekezésre és a Habaraki nevű mágikus lándzsát támadásra.

Jackpot (ジャックポット Jakkupotto)
Egy kulcsszereplő a sorozatos templomégetések ügyében. Valószínűleg egy mechanikus medve, aminek a mellkasába egy nyerőgépet építettek bele. A 11. openingben Lahar felett áll az égő templom romjainál.

Samuel (サミュエル Samyueru)
A szemüveges Exceed a 11. openingből. Rendkívül intelligens. Előbb-utóbb összetűzésbe keveredik Pantherlilyvel.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 19, 12:39:26 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1212 Dátum: 12 máj 19, 16:10:38 »

Na újfent 1 érdekes rész volt.

Tetszenek az új effektes animációk, amikor Natsu varázsol egyet. Igaz animáció nélkül sztem sokkal jobb, de idő töltésnek tökéletesen megfelel.

Rossz volt látni, hogy elkenik a Ft-t. Remélem ezt majd epikusan visszaadják nekik szokásukhoz hívően Mosolyog
Naplózva

BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #1213 Dátum: 12 máj 19, 20:14:05 »

Natsu miért nem ette meg azt a tüzet? Vagy volt valami, ami miatt nem tehetné? Mert akkor nagyon nem figyeltem valahol.  smirksweat Amikor Gray megmentette Natsut, azt vártam, hogy Mirajanék mennek megmenteni Lucyt, de úgy tűnik arra a harcra még várni kell.
A rajzolás helyenként nagyon jó volt, de legtöbb esetben kicsit béna volt... Ezért nem szeretem nagyon fillereket. Jó, most megint csak panaszkodok miatta, közben meg tök jó, hogy pl. kitalálnak ilyesmiket is, hogy megmutatják nekünk a földvilági edolasiakat. Mindenesetre most kezdem értékelni az egy heti (manga szerinti) részt. Miután beértem az animét,  amiatt panaszkodtam, hogy kevés egy héten egy rész, most meg csak fillerek. Még szerencse, hogy élvezhető tud lenni.
Egyébként ez az órás történetív fog menni nyáron is? (nyári szezonig még van vissza 5-6 hét)
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1214 Dátum: 12 máj 19, 20:57:48 »

Elég nagy a valószínűsége, hogy ez 2 openinges filler lesz, szóval 26 rész= fél év. Ebből már 7 lement, szóval még maradt 19 epizód, az majdnem 5 hónap. Szóval igen, nagyon nagy az esélye, hogy egész nyáron filler lesz, és októbertől áll vissza a manga szállra.

De a fillerek mindig kellenek, ha tetszik, ha nem, mert különben le kéne állnia fél év-re mindig a sorozatnak, és azt sokan nem szeretnék. Szerintem nagyon jó sztorit találtak ki az animések, bőven élvezhető, szal nekem semmi problémám vele.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!