24 máj 28, 11:40:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 63 64 [65] 66 67 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 691140 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #960 Dátum: 12 márc 03, 11:58:33 »

Persze, hogy kellenek a fillerek csak kezdjék el az új arcot és haladjanak mondjuk egy 3-5 részt és akkor van egy jó hely a fillerek berakásához. Konkrétan a 258. fejezetet animálják meg és utána jöhetnek a fillerek.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 03, 12:05:08 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #961 Dátum: 12 márc 03, 14:02:52 »

Persze, hogy kellenek a fillerek csak kezdjék el az új arcot és haladjanak mondjuk egy 3-5 részt és akkor van egy jó hely a fillerek berakásához. Konkrétan a 258. fejezetet animálják meg és utána jöhetnek a fillerek.

Sztem a 253 utá még több hely van fillereknek, és ugye oda nagyon sok mindent be lehet tenni pl ahogy írja a mostani mangák borítóján, hogy mit csináltak a szereplők azt is simán belelehet rakni meg van még pár extra fejezet is amit nem csináltak meg animében azt is meglehet csinálni visszaemlékezésként mint pl a coca colás vagy a natsu háza vagy a test cserés vagy a fairy x rave stb...
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #962 Dátum: 12 márc 03, 14:07:02 »

Azok viccesek lennének , de ha meg vannak a jogok hozzá akkor tegyék.  Pontosan
Én azt mondanám hogy pont a 260. után jöhetne vagy a 262-ből csinálnának egy teljes filler storyt .
Naplózva
Neptunusz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 67



« Válasz #963 Dátum: 12 márc 03, 14:38:04 »

A mangát nem olvasom, de testcserés rész volt az animében is nem?
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #964 Dátum: 12 márc 03, 15:07:01 »

Persze, hogy kellenek a fillerek csak kezdjék el az új arcot és haladjanak mondjuk egy 3-5 részt és akkor van egy jó hely a fillerek berakásához. Konkrétan a 258. fejezetet animálják meg és utána jöhetnek a fillerek.

Sztem a 253 utá még több hely van fillereknek, és ugye oda nagyon sok mindent be lehet tenni pl ahogy írja a mostani mangák borítóján, hogy mit csináltak a szereplők azt is simán belelehet rakni meg van még pár extra fejezet is amit nem csináltak meg animében azt is meglehet csinálni visszaemlékezésként mint pl a coca colás vagy a natsu háza vagy a test cserés vagy a fairy x rave stb...

Valóban a 253. után lehetne betenni töménytelen dolgot, de szerintem nem akarják ködben tartani a nézőket sokáig.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 03, 16:04:54 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
herbel111
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #965 Dátum: 12 márc 03, 15:53:48 »

szerintem töröljed ezt,mert még így,sárgán sem lehet spoilerkedni Nevet
A rész nagyon jó volt Mosolyog
Szerintem egy min 10 részes filler sorozat fog kezdődni.
Naplózva
Qtics
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33



« Válasz #966 Dátum: 12 márc 03, 17:00:30 »

nagyon nagy rész volt szétröhögtem magam   Mosolyog
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #967 Dátum: 12 márc 03, 18:57:21 »

10 rész nagyon kevéd ide minimum 40 rész filler kell, hogy a manga kicsit fellélegezhessen... Ja volt egy testcserés filler, de nem arról beszélek hanem van a mangában egy olyan egxtra fejezet pontosan már nem emlékszek a cselekményre, de asszem natsu lesz lucy natsu ruhájában és gondolhatjátok hogy néz ki akkora mellekkel natsu mellényében Nevet Nevet Valami ilyesmi dolgok vanank benne...
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #968 Dátum: 12 márc 03, 19:12:19 »

Szerintem meg nem kéne filler :/. Csak akkor kell ha jó a filler Nevet.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #969 Dátum: 12 márc 03, 19:16:31 »

120. rész:

Le a kalappal, tökéletes rész volt!
Megvolt a szokásos klafa hangulat és mostmár szép sikert aratott a FT kombó. Hades csórikámat, annyira megsorozták, hogy a Grimore Law-ot, se tudta elkasztolni ikszdé Tetszett, hogy Wendy már a yokugekit is tudja, hamarosan majd láthatjuk Tenryuno Tekkennel is ikszdé
9:53nál amikor megjelent a Fairy Tail további tagjai, hihetetlen jó lett és hátbizsergető.
Makarov monológja Luxushoz, hogy : "Örülök, hogy visszajöttél.... azt hitted ezt fogom mondani ? " ááá ez nagyon hirtelen jött, nagyot röhögtem ikszdé A Raijinshou hogy örül már Luxusnak, már szinte folyik a nyáluk.
Megvolt a hatalmas Poén áradat is, hogy azok miket műveltek a sátornál. Capricorn beszólása Lucy-nak, hogy fogyni kell, Juvia fenék riszája, Erza ápoló nő ruhája, Wendy depressziója, mert kicsi a melle, ááá végre a szokásos Fairy Tail hangulat Nevet

Szóval faszás záró rész lett, a Grimore Heartos csatáknak, kíváncsi vagyok Zeref mit fog velük ügyködni.

Érezni  hogy maga a készítők is nagy fanok és látszik a munkájukon is.

Kimondtad a lényeget Banzai, teljesen egyetértek veled. Tényleg lehet látni, hogy szeretik csinálni az Ft-t az animések, mind képi, mind zenei és mind fillerek terén.

*szerk.: Tök jó, lehetett látni Natsu hegét is a nyakán, amit megtudtunk, hogy is szerzett a 3. Ovából. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 03, 19:21:15 írta Csabi28 » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #970 Dátum: 12 márc 03, 19:38:11 »

@Sammy Blaze

Szerintem arra az omakera gondolsz,amikor Mira Átváltozást tanít Natsunak,Lucynak és Happynek. Lucynak nem sikerül átvoltoznia Natsuvá, mert Mira mondja, hogy a hordozó típusú mágusoknak az ilyen varázslatok nehézséget okoznak. Natsu valóban Lucy lesz, mellényben a nagy mellekkel együtt  Nevet Lucy próbálja Happy átvoltozását megakadályozni, mert akkor elvileg Lucy lenne meztelenül Happy kendőjével a hátán, de csak egy torzított Lucy fejű Happy lesz.  smirksweat

Erre kiváncsi lennék egy részben  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 03, 19:38:58 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #971 Dátum: 12 márc 03, 22:00:23 »

Én majd lehet belenézek a mostani részbe, mert eléggé dícsérik.
A fillekerrel kapcsoltaban: szerintem nem a tenrou-sziget arc után rakják be őket, mert akkor a csak animések a falat fogják kaparni, az biztos ikszdé Engem legalábbis hatalmas sokk ért az arc végén, és pont ott értem be a mangát xD. Na de nem spoilerkedek.  Mosolyog

120.rész
19:04 Gildarzt feje
19:24 Luxus feje
20:47 Levi feje
ikszdé
A harcot nem nagyon néztem, nem érdekelt, de a vége hatalmas volt, már rég röhögtem könnyesre magam animén xD Gildartz, Capricorn, Erza, mindenki nagyot alkotott xD Luxus és Elfman meg mindenki mást überelt
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 04, 00:45:53 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #972 Dátum: 12 márc 04, 00:40:27 »

Le a kalappal a készítők előtt, mert ez nagyon tetszett. Nevet Könnyesre röhögtem magam, mindenki akkorát alakított. Szegény Lucy megkapta a magáét Capricorntól, de neki elnézzük, mert csak jót akart és tetszik a napszemcsije. Luxus beleegyező(???) feje pedig, az valami hatalmas volt. Szerencsétlen Elfman azt sem tudta, hogy miért kapja ezt. Luxus tud ám jófej lenni, ha akar. Persze csak ha akar. Gildartz hogy beszólt már neki és a végén az előzetesben pont az ő fejét lőtték be. Jó lesz, várom. Levy feje pedig... csak nem féltékeny valaki? Jó, a ki kihez illik topic nem erre van, úgyhogy ez más lapra.
Filler? Ha máshól nem is, de itt jó fillerszálak szoktak lenni, legalábbis én eddig mindegyiket nagyon élveztem. Van történetük, ütősek és passzolnak is a dolgokhoz, de ha lehet, akkor itt hanyagolnám, mert akkor én biztos falat fogok kaparni. Innentől túl sok olyan rész van a mangában, amit látni akarok. x)
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #973 Dátum: 12 márc 04, 00:52:09 »

Azért csak ne emeljük az egekbe a fillereket, a robotsárkányos elég gagyi lett (a többivel nincs bajom). Nem is maga a történet vagy a kivitelezés, hanem az a dolog, hogy Gray elárulja Natsut és társul az ellenséggel. Ez annyira nem illik a Fairy Tail szellemiségéhez. Sok minden negatívumot el lehet mondani a Fairy Tail mágusairól, de az árulást nem (Luxust most hagyjuk, azt tudjuk, miért volt). Plusz a "főgonosz" nőci is eléggé idegtépő volt. ^^"

119. rész:
Lily "Musica" kardja kész csemege volt a Rave manga kedvelőinek. kacsint

120. rész.:
A harc végén Natsu diadalüvöltése a felkelő nap felé király volt. ^^
A FT szokásos ökörködéséből leginkább Luxus 17:14-nél lévő jelenetén borultam a röhögéstől. Bár igazából nem tudom eldönteni, hogy ott most együtt érzően bólogat vagy azt sugallja, hogy "mindent bele, haver". Nevet
Gildarts szívódása Luxussal itt nem ütött akkorát, mint a mangában. Talán azért, mert Gildarts-nak egy kicsit furcsára lett rajzolva a feje. ^^"
Kíváncsian várom, hogy a következő részben "azt" a bizonyos jelenetet hogy fogják kivitelezni. Remélem, hasonlóan IQ-gyilkoló lesz, mint a mangában. kacsint ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 04, 01:00:25 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #974 Dátum: 12 márc 04, 01:27:56 »

Szerintem az együtt érző vállveregetés volt xD
Nem tudom, egyre gondolunk-e, de én a 251. fejezetes részt várom a legjobban, két bizonyos személy miatt :") Meg talán ez lesz az egyik legaranyosabb jelenet az egész mangában. Ált nem nézem animében az FT-t, de ezt már várom:D
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 63 64 [65] 66 67 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!