24 máj 28, 10:03:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 691107 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #855 Dátum: 12 jan 07, 10:28:40 »

Azta ez az Opening nagyon durva Spoiler gyár. A zene az jó ( bár az előző jobb volt az nagyon a szívemhez nőtt)
Én csak Animézem FT-ből de így is sok mindent megtudtam.

Mondjuk Natsu a legelején (erről már hallottam, nincs is ezzel semmi gond)  azt hittem, hogy ez csak később lesz de úgy látszik, hogy nem. Kíváncsi leszek így mit mutat majd harc közben Nevet  Ördögi
Bár szerintem az utolsó kép a létező legnagyobb bűn amit csak el tudtak követni.  smirksweat

Azért a rész az nagyon váratós, főleg ennyi idő kihagyás után, már igen durva elvonási tüneteim kezdtek ialakulni Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 07, 10:34:32 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #856 Dátum: 12 jan 07, 10:48:11 »

112. rész:

Új opening: a zene király, a jelenetek is jók. Akkor mi a baj? Csak annyi,hogy majdnem minden fontos dolgot szépen elspoilereztek. Szóval, aki csak az animét nézi ez nem fog meglepődni szine semmin. @Szalamandra-kun: Nem az utolsó kézfogásos kép a bűn, hanem ami előtte van. Tudtam, hogy elsütik de nem kellett volna. Rustyroset meg konkrétan kihagyták az egész openingből, Meldyt meg Juviat akik 2 hete küldték le egymást meg beletették. Fura döntés  smirksweat A jó dolog az, hogy legalább 2 jó opening volt/van az arcban. Eddig ilyen nem nagyon volt.  Nevet  Negatívumként említeném, hogy Erza szemben áll Azumával majd az opening végén már Hades ellen tolja. Na vajon akkor, ki is nyeri az elsőként említett csatát?  >.<#
Negatívumként említeném, hogy Erza szemben áll Azumával majd az opening végén már Hades ellen tolja. Na vajon akkor, ki is nyeri az elsőként említett csatát?  >.<#

Új ending: Tetszik a zene és az is,hogy felhagytak azzal, hogy egy szereplőre építik. Jó volt látni a chibi szereplőket az eddigi arcokból. Remélem ez nem azt vetíti előre, hogy az arc után befejezik az animét mert akkor gyásznapot tartok... elővenni a fillereket készítők, nehogy még egy Rave Master eset előfoduljon.

A részről:
-Happy az elején mekkora volt már: Bluenote biztos S-osztályú akar lenni.  Nevet
- Számomra néhol pici komikumot érzek Bluenoteból némi kegyetlenséggel, mint mikor mondja, hogy a macskák csak foglyák be a szájukat, aztán Happyt földbe döngöli. Az anime még picit megkedvelteti velem Bluenotot, aki a mangaban olyan semmilyen volt.
- Kana visszaemlékezése nagyon jól ki lett vitelezve  Kúl
- Viszont a Fairy Glitter és Gildartz érkezése jobb is lehetett volna
- Mavis hangjából meg ki lehet találni hogy nő volt Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 07, 23:01:38 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #857 Dátum: 12 jan 07, 12:50:13 »

Az openingről inkább nem nyilatkozok. A szokásos. Jó zene, jó képek, és amit már előttem írtak Nyelvetnyújt
Az ending nagyon bejövős. És ha jól hallottam ki, a számot olyanok éneklik, akik már korábban is adtak elő FT op. vagy ed-et. A képek is jók, ezzel a kis társasjátékszerű összefoglalóval Nevet

Ebben a részben a rajzolók nagyon elbaltáztak pár dolgot. Hogy lehet ilyen arcokat rajzolni?
Natsu erőlködő arca 4. percnél, mint egy kivénhedt csataló Neeem
Bluenote arca a szájától az orráig tartó "vonal" miatt olyan, mintha macska lenne. (nem emlékszem, hogy mangában is ennyire brutál, vagy inkább vicces lenne. semmi fenyegető nincs benne. nem illik hozzá, főleg nem a mondandójához)
És a végén Gildarts erektől duzzadó arca.... Már nem is tudom mihez hasonlítani. Mint aki a wc-n erőlködik Kiröhög
Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #858 Dátum: 12 jan 07, 13:10:00 »

Igen mint írtam az új ending az hi-fi camp akik az előző endinget tolták:D Hát ja az openignben a kézfogós előtti jelenet engem is meglepett mert én oylasmire számítottam, hogy kicsit fentebbről mutatják a szigetet és megjeelnik a képen egy szárny és ott lett volna vége az openingnek... Sztem az hatásosabb lett volna Nevet
Naplózva
kiscetlin
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #859 Dátum: 12 jan 07, 14:47:43 »

jó kis rész volt, az op és ed is bejöt
 lassan ez az arc is a végéhez közeledik, kiváncsi leszek, hogy folytatják-e az animét fillerekkel, vagy egy kisebb pihenőre küldik
 szerintetek mi lesz?
Naplózva
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #860 Dátum: 12 jan 07, 15:23:33 »

Nagyooon jó rész volt.  Nevet

Opening: Szerintem jobb az előzőnél, nekem nagyon tetszik. Nem olvasok mangát, de nem zavar, hogy spoilereznek openingben. Így is tudok már spoilereket, szóval... Amiket meg nem tudok, azokat nem fogom kitalálni 1-2 képkocka alapján. Illetve agyalhatnék rajta, de azzal nem jutok előrébb. Összeségében egy kiváló opening, szerintem nagyon sokat fogom hallgatni. ^^

Ending: Amikor a részben elkezdődik a zenéje, azt még kicsit szokni kell, de ez is tetszik. A 9-es az egyik kedvencem és ezt is a Hi-Fi Camp adja elő, aminek nagyon örülök. Tök jó, hogy végigvezetik így a történetíveket. Lucy a végén meg már a Tenroujimát rajzolja. ^^

Rész: Szerintem most nagyon szépen meg volt rajzolva ez a 112. rész. Mondjuk a Bluenote szája feletti csíkkal egyet kell értenem. Szerintem az nagyon béna. Meg Bluenote alapból egy elég gázos szereplő számomra. De ez az én véleményem. Remélem hamar legyűri Gildartz.
Kana visszaemlékezése nagyon jó volt. Most tényleg megismerhettük jobban Kanát. (: Már a sorozat elejétől szerethető karakter volt és most voltak menő pillanatai. : D Aminek szintén örültem. Egyébként azt a spoilert már tudtam, hogy ki az apja, szóval nem volt akkora meglepetés. xD Éés Friedék is visszatérnek, Bixlow ráadásul új külsőben! Legalábbis egy kicsit újított rajta, ha jól láttam. ^^
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 07, 15:24:36 írta BrownOsment » Naplózva

Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #861 Dátum: 12 jan 07, 17:16:42 »

Az opening jó lett, bár az előzőt szerintem egy elkövetkezendő FT op sem fogja lekörözni számomra. Nevet Nagyon tetszett a Gray-Juvia-Meldy-Urtear kombó, Luxus Szeretet, és a NaLu-s kép, amikor Lucy öleli Natsut. :3 Az előző op-ban is volt egy kis NaLu, örülök, hogy ebből sem hagyták ki.
Azt már meg sem kellene említenem, hogy az op másfél percében sikerült az alkotóknak jól összefoglalniuk az elkövetkezendő részek tartalmát. ikszdé


Az ending meg iszonyat aranyos, hogy chibikkel lett megoldva. Viszont nekem is van egy olyan érzésem, hogy ezután a timeline-os ending után simán lehetne szüneteltetni az animét.
Bár remélem, inkább azt a megoldást választják, hogy (természetesen Mashima irányításával) folytatják az animét, de az az FT előző generációiról fog szólni, vagy ennek a generációnak a fiatalabb éveiről, pl. hogy hogy lett Mirából és Erzából S-osztályú mágus, hogyan szerezte meg Mira a Satan Soult, stb. Nevet Bár inkább ez előző ötletem lenne kivitelezhetőbb, mert az utóbbinál minden egyes apró részletre figyelni kellene, mert azok kihatnának a manga eseményeire is. Mosolyog (Pl. ha később Mashima egy múltbéli eseményre akar fogni valamit.)


A rész jó volt, bár az elején nagyon érződött, hogy direkt azért húzzák a sztorit, hogy a végére jöjjön ki az, hogy megjelenik Gildarts. Nevet Hiányoltam a rész végéről Bixlow-t és Friedet, úgy adta volna igazán a befejezés.


Happy és Natsu hozták a formájukat a poénok terén. xD


Mavis  hangja iszonyú jó, bár kicsit magasabb hangot képzeltem el neki, de így jobb is. Mosolyog


Iszonyú jó volt a flashbackben Luxus. *-* Hú de jó lehetett egy Mira vs. Erza vs. Luxus harc az S-osztályú mágus címért. Nevet Kíváncsi vagyok, Mira és Erza közül ki lett előbb S-osztályú. Bár tuti, hogy Erza. -.-
Hú, inkább mégis erről csináljanak filler animét majd. Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #862 Dátum: 12 jan 07, 17:18:46 »

Hát nekem rendesen leesett az állam, hogy Gildarts lánya. Ő is meg fog lepődni, hogy van egy 19 éves lánya xD. A vissza emlékezésben elmosolyodtam, amikor megláttam Luxus mögött a földön. Nevet

3 nagy Fairy varázslat jól hangzik és most Kana birtokolja az egyiket, amit rajta kívül max a mester ismer. >.<# Azért a mester eléggé titkolózik, hogy nem mond el semmit a tagoknak, még a Fairy Law-ot is alig ismerték páran hallásból. Bluenote meg többet tud ezekről, mind a céhtagok.

Végre megjött az erősítés! Már vártam. mikor futnak be. Reméltem is, hogy Kana nem veri le ilyen egyszerűen Bluenote-t, mert ő Gildarts szintje.

Az Opening spoilereket már megszoktam, de az Ending nekem nagyon bejött. Egy kis vissza tekintés, hogy mennyi évadon vagyunk túl + a chibi szereplők nagyon aranyosak.^^

Kellene egy filler évad vagy 2, mert nem szeretném, hogy leálljon az anime, mert akkor nem fogom kibírni és előre kell majd olvasnom a mangát. XDD
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #863 Dátum: 12 jan 07, 18:38:29 »

Na végre 2 hét után újra!!!
Hát túlontúl nem sok minden történt a részben de megtudtunk pár érdekes dolgot.
9:03nál amikor Kana várja apját, és az hirtelen idősebb lesz, nekem ez a jelenet váltás nagyon bejött!
3 nagy Ft varázslat nem hangzik rosszul, de ugyebár a Fairy Law az legyengít/ elpusztít mindenkit aki a használójának ellensége, akkor a Fairy Glitter mit is tud pontosan ? Erre nem sikerült rájönnöm.
Ááá és a vége az nekem nagyon bejött, végre megérkezett Gildarts! Remélem lenyomja a túróba Bluenote-ot, aki számomra a legunszinpatikusabb az egész Grimore Heart-ban.

Na és igen az újdonságok:
Új Opening : Nagyon jóra sikeredett, mind képi világban és mind zeneileg, bár az előzőt szerintem nem lehet überelni. Tényleg elég sok spoiler van benne, de ezek csak sejtetnek dolgokat, sok konkrét nincs benne.Erza és Zeref jelenete nagyon durván tetszik és a végén a kör nagyon találó, hogy ki-kik mellett van Mosolyog Bixlow új ruhája meg szánalmasan béna, az előző nekem milliószor jobban tetszett.

Ending: Nagyon-nagyon találó lett. Jó volt látni, hogy mennyi arc-on is vagyunk már túl és a vége, hogy Lucy rajzolja a mostanit az is nagyon ötletes lett. Nekem is van 1 olyan érzésem, hogy vagy 1 szünet vagy a vég vár az anime számára, de remélem, hogy megy tovább csak fillerekkel. Amíg tart a manga nehogy vége legyen már az animének sem, az általam ismert legjobb mű, nagy hiba lenne leállni vele.
Naplózva

Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #864 Dátum: 12 jan 07, 19:21:01 »

Most sikerült megnéznem a részt. Hát kegyetlenül meglepődtem, hogy Kana apja Gildarts.

De most akkor egy kérdés Kana hogy a búbánatos franca lehet ilyen gyenge? Egyszerűen szánalmas.
Az ereje is és az is, hogy nem merte megmondani Gildartsnak a frankót.
Megkapja a céh 3 legerősebb varázslata egyikét és kb annyit ér el vele, hogy  fér percig figyel rá Bluenote. Nem azt mondom, hogy le kéne vernie mert nem abban a ligában versenyzik, de legalább megsebezhette volna vagy valami.
Natsu ezzel a varázslattal kb az egész szigetet elpusztította volna nem hogy Bluenote-t

Ráadásul egy egyszerű bocsánat kéréssel akarja megváltani bűnét, hogy cserbenhagyta Lucy-t?
(Szerintem Fairy Tail varázsló annál nagyobb bűnt nem tudd elkövetni, mint amit tett.)

Kana akkor nagyon elásta magát nálam és szerintem semmivel sem tudja majd megváltani ezt.
Reménykedtem, hogy lesz itt valami ami majd megváltoztatja a nézetemet, de ez nem mentség a tettére.

A Fairy Tail Animét ettől még imádom, sőt a mai rész is szépen meg volt csinálva.
De Kana vergődése nem tud meghatni.
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #865 Dátum: 12 jan 07, 19:39:02 »

Szerintem azért nyomós oka volt, hogy ott hagyta Lucyt. A visszaemlékezésből ki is derült, hogy mennyire fontos ez neki. Az utolsó vizsgáján jönnek pont a bajok, amikor már tényleg szeretne bizonyítani... És mit csináljon? Nem csak bocsánatot kért, hanem meg is szerette volna menteni Bluenote-tól, mégha nem is sikerült neki. Lucy sem véletlenül lett a partnere, mint kiderült. Szerintem nem fog emiatt haragudni rá. Szóval én kiállok Kana mellett. ^^ (És örülök, hogy tényleg volt oka minderre.)
Naplózva

Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #866 Dátum: 12 jan 07, 20:21:48 »

Egyébként valóba a fairy az egyik legjobb anime/manga ha nem a legjobb, az egyetlen baj az animével a szájbabaszott cenzúra Nevet Nevet Ugyanis aki látta az ova-kat na azokban semmi cenzúra nincs mert az ft-nek is nagyjából az a korhatára mint a anrutonak csak az animét valamiért lejebb vették a besorolásnál így ugye se vér se semmi... Pl az első ova-ban amikor mondja levy lucynak, hogy erza szereti az erotikus regényeket, majd erza szépen felkeni a falra és szép kis vérfolt marad ott Nevet
Naplózva
Fonix
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 21


« Válasz #867 Dátum: 12 jan 07, 21:11:08 »

jó kis rész volt,nekem tetszik az OP és az Ending
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #868 Dátum: 12 jan 07, 21:11:50 »

Mivel mindenki más és ebből kifolyólag másnak lehet, hogy van olyan ami jobban tetszik a FT mangánál/animénél. Például nálam is van olyan ami jobban tetszik mint ő attól függően, hogy ezt is szeretem. De olyan is van, hogy a mangáját nem szeretem de az anime igencsak bejön és fordítva is igaz.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 07, 22:44:04 írta rini67 » Naplózva
sulooman
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 105



« Válasz #869 Dátum: 12 jan 08, 00:15:03 »

Chakra!
"Ha nem tudnak pluszt adni az animéhez, akkor egyszerűen csak legyenek hűek a mangához. Ha a manga jó, akkor az animében is jó lesz. Kivéve ha úgy állnak hozzá, mint a Naruto Shippuuden esetében... -.-"

Kifejtenéd ha megkérlek, mert érdekelne a véleményed erről. Eléggé cifra diskurzusokat hallottam már ezzel kapcsolatban. Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!