24 máj 28, 11:46:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 691141 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #705 Dátum: 11 okt 10, 17:51:08 »

Nyah, bepótoltam potom 10 részes lemaradásom anime terén.

Az Edolas arc nagyon nem érdekelt, de kis időhúzásnak jó volt, amikor mutatták az Edo-FT sorsát.

Hát ez az S-osztályú mágus vizsga arc nagyon kész. Nevet Basszus, de jól láttam, hogy módosítottak a Kana&Lucy vs. FriedxBixlow harc végén? :S Az nem tetszett, bár nem mondom, jól megoldották, de na... Amúgy tök vicces volt Kana és Aquarius vitája, mert ha jól tudom, egy a szinkronhangjuk. Nevet

A 100. rész betette nálam a kaput. Töménytelen mennyiségű plusz Satan Soul. *___________* Egyszerűen imádtam. És mennyire laza volt már Mira, istenem. Nevet Azok a beállások. Áááááá! Szeretet Azt hiszem, abból a harcból szinte semmi nem volt mangában, nagyon örültem, hogy animében viszont gondot fordítottak rá. Pontosan

Az op és az ed eszméletlenül bejövős. *.* Annyira jó, hogy az op végén az S-osztályú mágusok villannak fel először. Nevet Bár hiányoltam egy démon Mirát legalább pár tizedmásodperc erejéig, na de mindegy...
Az ed haláli, azok a chibik zabálnivalóak. <3 Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #706 Dátum: 11 okt 10, 18:30:32 »

A nagypapi szövege is marha nagy volt. Nevet
"Juvia és Lisanna... VELE találkoztak. A lovag lánnyal, aki hírből sem ismeri a "visszafogni magad" kifejezést!" Gildarzt se fogta vissza magát se Mira, de Erzát külön ki kell emelni.^^
Jó kis nevet adott neki az öreg, lovag lány. Pirul
De ez a rész abban gyanús, hogy túl sok volt benne a poén. Általában akkor szoktak ennyi poént adni (akármiben), amikor 1 jó ideig nem lehet majd poénosra venni a figurát pl. Most jön a "ne gyere a közelembe srác" és Charle látomása.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 10, 18:31:30 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #707 Dátum: 11 okt 10, 19:45:05 »

... De ez a rész abban gyanús, hogy túl sok volt benne a poén...

És szerintem következő részben is lesz bőven poén. Legalábbis a rész előzetes elejét elnézve.  ikszdé
Egyébként nekem ebben a részben még az tetszett, amikor Natsu ismét lelkes lett és felszólította a többieket. Ez tényleg megadja az egész vizsga hangulatát. Ráadásul most szinte mindenkinek van önbizalma. Talán csak Leviéknek nem lehet, hiszen ők senkit sem győztek le. xD
Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #708 Dátum: 11 okt 10, 19:48:00 »

főleg lissanának meg juviának lehet sok önbizalma:D
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #709 Dátum: 11 okt 10, 20:32:06 »

100. rész:

Baromarcú Mest! ikszdé "Tudni akarom!" és belefekszik a jeges vizű folyóba. Nevet
Elfman Szörny Lélek Take Over-e enyhén lepattant Mirajane Sátán Lélek Take Over-éről.  smirksweat Ezt egy picit túlzásnak tartottam, de azért jól bemutatta, hogy Elfmannak még jócskán gyúrnia kell. Mosolyog
Lucy milyen arcot vágott már, amikor Makarov nagypapi bejelentette, hogy ő és Kana lenyomták Fried-ékat. Nevet
De azért Loki feje is sokat elárult, amikor Gray arról érdeklődött, hogy Juvia merre van. kacsint
Amikor Natsu visszaemlékezett Gildartz szövegére, és utána megszólalt, hogy "Megértettem, Gildartz.", milyen király hangja volt már. *.* Jól állt neki, ha igazán komolyan beszél. Mosolyog
13:27-kor a Levi-Gazille közös kép nagyon ász!  Kúl
A kövi rész előzetesét egyelőre nem kommentálnám, mert félek, hogy spoilerkedédét ki kellene tiltanom magam. ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #710 Dátum: 11 okt 10, 20:35:22 »

Az a legdurvább amikor elképzelik Elfman és Evergreen gyerekét . Nevet smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 10, 20:37:24 írta marioV » Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #711 Dátum: 11 okt 10, 20:39:31 »

Hát igen-igen, Elfman még messze áll a növérének a szintjétől, de ami késik nem múlik Mosolyog
Levi és Gazille páros lett a kedvencem Nevet Nevet Nagyon jók Mosolyog
Natsu meg egyre felnőttesebben viselkedik, legelején, mikor Gildartz megmutatta valós erejét és "visszahúzódott", most meg ez Mosolyog Na ezt is elértük Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #712 Dátum: 11 okt 10, 20:42:34 »

100. rész:

Lusta voltam írni a részről, de nekem nagyon bejött. Wendy legyőzése igazi Fairy Tailes megoldás volt.  Nevet Na meg Mest azon leborultam a székről amikor ott lebegett a vizen , Tudni akarom milyen a folyó télen. Majd én megmondom K*va Hideg. Viszont igen sunyít úgy hogy van valami célja. Lucy magabiztos feje is odavágott. Egy dolog azonban nem hagy nyugodni, nem tűnt el véletlenül Lisannárol a gatya mikor már ott feküdtek vereséget szenvedve Juviával?  Nevet

http://i1197.photobucket.com/albums/aa430/DokuryuuBastian/Nvtelen.png Itt is a kép
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 10, 21:07:21 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #713 Dátum: 11 okt 10, 21:11:53 »

Viszont ebben a részben egyre érdekesebbé válik, hogy ki az a Mest, mármint a rejtély körülötte, mikor Gray és Loki sétáltak éppen kifelé v Lily gyanakvása Mosolyog
+ most jutott eszembe, hogy a legviccesebb pillanat, amikor Gray és Loki ilyen idióta támadásokkal támadták Wendy-t Nevet ari volt szegényke Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 10, 21:22:01 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #714 Dátum: 11 okt 10, 21:17:03 »

Hát az Erza Vs Erzában is eltűnt egy-két ruhadarab Edo-Erzáról. Szóval vagy Erza gyarapítja a gyüjteményét Kúl vagy csak bikini volt rajta.^^ (bocsi amiért nem nézem vissza pontosan, hogy volt-e rajta a harc elején.)
A Gazille-Levi kép tényleg nagy volt. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #715 Dátum: 11 okt 10, 21:18:17 »

Csak bikiniben volt. A hajóról is úgy jöttek el.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #716 Dátum: 11 okt 15, 18:19:59 »

101. rész:

Nagyon jó kis rész volt, elismerésem csak néhány picike dolog zavart.

- Még mindig lenyűgöz hogy a komolyságot és a humort annyira jól eltudják egymás mellett helyezni (Kana és Lucy gondolkodnak a teszten majd Kana arréblök a lábával egy gyíkszerű lényt ami a következő percben már Gray fejét harapdálja aki Lokeval kémkedik Lucyék után mert kapzsisággal akarják megoldani a második tesztrészt. Brilliáns  Nevet

-Kaptunk egy új sötét céhet, amitől picit drámaibb belépőt vártam volna, de így se volt rossz. Úgy tűnik velük van Ultear is, úgy hogy már most várom hogy mi fog ebből kisülni. A további tagokról véleményem: Zancrow a szokásos eszelős,örűlt szerepében máris meggyőzött az Amaterasu féle lángjaival, a hangja is passzol hozzá. Meldy a cukipofa nem is lehetne jobb, a hangja is telitalálat. Meki a kecske, titokzatos egyenlőre ennyi. A hústorony, szumós nem győzött meg, mi lehet a mágiája az hogy bezabál mindenkit? Rustyrose elég művészi viselkedést mutat , bár én nem szürke meg sötétkék színekkel képzeltem el hanem valami Szayel Apporo Granz féle rózsaszín haj és vöröses-barna köpeny, így öregesen néz ki. Hades tatába nem tudok belekötni. A szumóson mikor bemutatták a mangában még csak köpeny volt és nem lehtett látni a szép kockahasát és a napbarnított bőrét. (Szarkazmus)

-A titokzatos csávó meg Zeref.... OMG hogy finoman fejezzem ki magam: eddig emós kis g*ci. Nagy fordulat, de maga Zeref ilyen kis bőgőmasina. Nagy csalódás. Pfúj....

-A Juvia-Erza és a Gazille -Levy pillanatok bearanyozták a részt. Erza mekkora volt már. Szegény Juvia, na meg Levy unott feje.

-A kutya asszem Yomazu erősnek tűnik a kakas meg, Kawazu idiótának. Jó harc lesz, vér nélkül. smirksweat

-Az előzetes végén Mest barátunk meg tudni akarja milyen íze van a sziklának. Beteg ikszdé

 Abban reménykedem hogy a következő rész a 213. mangafejezet végével zárul és akkor meg is lessz a dráma. Muhahaha.  Nevet

« Utoljára szerkesztve: 11 okt 15, 18:32:23 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #717 Dátum: 11 okt 15, 18:38:50 »

Az sajna nem igen lesz Bastian, két manga fejezetnél többet nem raknak bele egy részbe( kivéve az első évad).
Na megjelenet a Grimore Heart. Újfent vannak érdekes karakterek.
Azt még mindig nem értem, hogy Zeref, honnan ismeri Natsut ?Lehet találkozott Igneel-el, aki mesélt neki róla ? Ez egyenlőre rejtély marad.
A rész megint nagyon jó lett, a Gazille X Levy jelenetek nagyon tetszettek, főleg amikor elrohan Levy és mondogatja, hogy gyűlöli a vas sárkányölőt.Ez viszont nem igaz, nagyon látszott rajta, hogy mást érez iránta, és csak azt lehet gyűlölni, aki iránt érez valamit az ember. Nagyon jó jelenetük lett, és amikor megérkezett Gazille, hogy megmentse az feltette az i-re a pontot Nevet Én szurkolok kettőjüknek, az ellentétek vonzák és kiegészítik egymást Nyelvesít
Juvia és Erza szereplése is jó volt. Szegény lovaglányt furdalta a lelkiismerete Nevet De szépen elmondta, hogy mennyire fontos ez az S osztály rang, meg hát Juvia alapból nem akart az lenni ikszdé
Natsu meg kifordította a felsőjét, hogy meglegyen a fekete fehér stílusa. ikszdé Nehéz lesz megint kibírni 1 hetet :S
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 15, 18:40:53 írta Csabi28 » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #718 Dátum: 11 okt 15, 18:59:48 »

@Csabi28  Még nem biztos hogy nem lesz benne mert ugye a következő rész címe Vas lélek, ami elvileg a 211 és 212-es mangafejezeteket dolgozná fel, de mégis benne van Mest az előzetesben, ami már 213-as fejezet közepe úgy hogy jó lenne ha a maradék rész is beleférne a kövi részbe.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #719 Dátum: 11 okt 15, 19:03:36 »

És felbukkant a legerősebb sötét céh a Grimore Heart. Érdekes tagjai vannak. Itt van ez a tüzes Dragon ball szuper saiyan Zancrow. Hát ha nem Natsut kapja ellenfélnek akkor sok bajt okozhat. Rustyrose tiszta Loki. Remélem őt kapja ellenfélnek. Mosolyog Sumo birkózó haver meg... Már megint egy Ichiya klón ? ikszdé Lehet hogy testvérek.^^ Urtear hát szívatós lesz az biztos. Ez a Meldy nem is tűnik olyan gonosznak, rá nagyon kíváncsi vagyok.  Kíváncsi vagyok, hogy az Oración Seiss tagokhoz képest mennyire erősek.

Levy nagyon vadul néz ki kibontott hajjal. Kúl Azért az a "rám sem nézel!" mondat nagyon sokat mondó. Pirul Meg Gazilletől a "maradj mellettem" jó kis páros annyi szent. Viszont az előzetes szerint Gazillet megizzasztja 2 sima gyalog ??! Mi a manó ?! Hmm? Mikor lett Gazille ilyen gyenge ? Vagy a gyalogok ilyen erősek ?

Szóval a srác Zeref. De gondolom, hogy skizofrén vagy valami, ha Hades fel akar benne valamit éleszteni. A kapcsolata Natsuval elég ködös, főleg, hogy Zereft elvileg 400 éve győzték le. Jól tartja magát. Nevet De hogy csak Natsu tudja megölni őt, ugorjon le a sziget tetejéről, ha meg akar halni.

Gildartzéknak sürgősen vissza kéne fordulniuk. Jól jönne az erősítés a FT-nek. Most majdnem megint ott tartunk, mint a Phantom Lord támadásánál. Csak most Erza mellet ott van Mira is, mint S-osztályú mágus.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!