24 máj 27, 22:59:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 690824 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #585 Dátum: 11 aug 12, 08:53:34 »

Lusta voltam írni a legutóbbi részről de most bepótolom.  Mosolyog

Alapjába véve nem volt egy rossz rész, egy jó erős közepes. A Doroma Animu nem lett rosszul megrajzolva pár párszor igen pongyola ábrák voltak, azért elmentek. A legnagyobb hiány a zenével volt. Nem raktak vagy nem akartak berakni fontosabb vagy harci jelenetekhez odaillő zenét, ami viszont dobott volna sokat a hangulaton. Ez a kép meg érdekes, már az egyik Mennyország Tornyás részben is berajzoltak ilyen kis izét de az más volt: http://img801.imageshack.us/img801/4554/1154634584.jpg  Nevet

A következő részek címei alapján 4+1 rész maradt az Edolas és utó edolas arcból. A +1 nem biztos de  szerintem 4. részt akár képesek 1 mangafejezet alapján  kisajtolni mert sok sok visszaemlékezést elsütöttek már és simán beletehetik hogy kitöltsenek egy teljes epizódot és akkor még +1 rész lesz. És hogy mi lesz azután: Szerintem filler. Ha eljutunk az általam vázolt 4+1 részig 50 mangafejezettel van a manga előrébb mint az anime cselekménye. Bár tudnák húzni rendesen az új arcot is, 2 fejezet egy részben, sztem nem éri meg. Csinálniuk kellene legalább 10-12 vagy több filler részt, ami simán elviselhető ha a poénokra mennek rá nem pedig egy eröltetett filler ellenségre.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 12, 08:54:34 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #586 Dátum: 11 aug 12, 13:01:14 »

Ez a kép meg érdekes, már az egyik Mennyország Tornyás részben is berajzoltak ilyen kis izét de az más volt: http://img801.imageshack.us/img801/4554/1154634584.jpg  Nevet

Ez a kis izé nekem is feltűnt. Nevet
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #587 Dátum: 11 aug 12, 14:17:48 »

Ja sokszor láttam már én is ilyen kis hülyeségeket , ez olyan mint a One Piece-ben a Pandaman Nevet
Amúgy Bastian igazad van , én is arra gondoltam , hogy kövi új opening az lehet ilyen filler vagyis 12részig csak töltelék mehetne , mert szerintem senki se akar ilyen 1 rész 1 mangát feldolgozó epizódokat. One Piece-ben is ez megy , mert nem akarnak fillerezni sokat,  imádom-szeretem a One Piecet , de 1 rész azért ne 1 mangát dolgozzon fel , mert annak nincs sok értelme.Nagyon észre lehet már most is venni, hogy Ft-ben az első 48rész bármelyik epizódja 3 manga fejezetet dolgozott fel , most meg csak kettőt ami pont ideállis, de ha már csak 1 lenne, az teljesen vontatott lenne és nem sok minden történne benne.

Amúgy : http://fairytail.wikia.com/wiki/Episodes itt látható Bastian hogy igazad volt még 3 rész Edolasban +1 Lisannáról Nevet Meg gondolom lesz egy 5.rész is amiben a jól megszokott "Happy End" történet befejezés lesz , és akkor pont lejár a rendszeres 12részig tartó opening és jöhetne akár 12 filler is Nevet
Nekem sincs semmi bajom a Fairy Tail fillerekkel legyenek ilyen 1 részes poénosak , ne ilyen Daphnésok amiben lelőtték a Doroma Animut is...
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 12, 14:19:28 írta Csabi28 » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #588 Dátum: 11 aug 12, 19:06:27 »

Nem csak a Doroma Animut lőtték le hanem egy bizonyos típusu technikát is, ami lesz valakinek erre betesznek neki egyet amit elvileg később mutatna meg bizonyítva az erejét és a céghez való hozzáállását. Legalább arra vedték a fáradságot hogy a bizonyos technikán belül egy filler technikát adjanak az illetőnek. Majd ha az animében benne lesz az igazi,tehát a manga általi részben akkor elmondom, ki az és hogy miért akadtam ki, bár szerintem sokan sejtik kiről is melyik technikáról van szó.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #589 Dátum: 11 aug 12, 20:13:49 »

Én is örülnék jó, poénos filler részeknek. ^^ Eddig csak a Daphnés nem jött be, habár abban is volt olyan dolog, amit tetszett. De visszagondolva az az "arc", amire nehéz visszaemlékeznem. Már nem is értem, hogy mi volt akkor Gray-el. Nem nagyon maradt meg az emlékeimben, felejtős egy filler volt. xD
Naplózva

HayateLen
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 100



« Válasz #590 Dátum: 11 aug 13, 14:22:31 »

hát igen, a mostani rész jobb volt sokkal Nevet Edo-Wendy tőrjeit lecserélték  kacsint és most a zenéket is jól használták, meg elégszer, remélem a következő is hozni fogja a színvonalat!! és az Erza v Erza is jól sikerült  bow
Naplózva

BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #591 Dátum: 11 aug 13, 21:06:43 »

Az nagyon tetszett, amikor a két Lucy egymást kiegészítve beszélt és a végére persze, hogy kimondták a már szokásossá váló szép kis mondatot. ^^ Meg persze jó volt látni, hogy Edo-Erza már nem olyan ellenséges. Ha úgy vesszük, a csata nyertese Erza. De melyik? Az a végére már mindegy volt. (: Edo-Wendytől meg tök kedves, hogy segített Charlenek. A végén nem értettem pontosan mit beszél Mistgun. Most akkor mi is a terve az Animával, mit akar csinálni?  Hmm?
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 13, 21:07:30 írta BrownOsment » Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #592 Dátum: 11 aug 13, 21:27:24 »

Azt mondta, hogy megfordítja az Animát, ezzel Edolas összes varázserejét átküldi ( visszaküldi ? ) a földvilágnak.
Amúgy meg kell mondjam ez a rész nagyon gyengére sikeredett , nem is baj az hogy mindjárt vége az Edolas arc-nak eddigi leggyengébb történet a Fairy Tail-ben. ( szerintem )
Amik tetszettek a részben:
-már az első 20 másodpercben is hogy beoltja Happy Lucy-t a súlyát illetően: Lucy te nyomsz vagy negyed tonnát, - Ne tonnákban mérd!  ikszdé
-Mistgun a végén, hogy teljesen önzetlenül megválik a varázserejüktől , hajrá Edo-Gerard!!
-Erza Fairy Tail-es ruhája nagyon baróra sikeredett Mosolyog

A rész persze tele volt megszokott  fontos és szép mondanivalókkal, Erzáék csatája is szépen ért véget, bár amennyire mindig is vártam hogy mutassák már a harcukat, nem lett olyan nagyon nagy csata, legalábbis keveset mutattak belőle.
Az meg elég cink lesz, hogy a 3 sárkányölő csak úgy tudja majd legyőzni a sunyi kis rohadék Királyt , hogy kikapcsolják a "játéka" elemeit.  No comment
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 13, 21:30:33 írta Csabi28 » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #593 Dátum: 11 aug 13, 22:03:42 »

Nekem tetszett ez a rész és az Erza Vs. Erza is. 2 új páncélt is láttunk. Az első mintha a jövőből jött volna. Nevet Azt hittem, hogy Erza legerősebb páncélja a Purgatorium páncél de ezek szerint tévedtem. Bár mind a 2 páncél darabokban végezte, ebben is hasonlítanak.  És amikor egymásnak feszülnek gyakorlatilag egy szál semmiben, és egymásnak dörgölőznek hát az nagyooon...  khm jól nézet ki. Ördögi Remélem majd nem akarnak semmi rosszat tenni az Edo FT-sek Edo Erzával. Neeem Mert ő már megváltozott.^^

Az a rész, amikor a katonák csak úgy jönnek a hatalmas túlerővel a kis csapat felé, és utána a semmiből jön a felmentő sereg az tisztára olyan volt, mint az Avatarban. Nevet

A 2 Grayen jót röhögtem. És végre megjelent a hősszerelmes Loki is. Kúl Már féltem, hogy nem is fog szerepelni. Ráadásul kaptunk egy kis LokiXLucyt is. Pirul

Mistguntól meg egy kicsit radikálisnak érzem, hogy elszívja a mágiát, de ha csak ez állítja meg a királyt, akkor ez van.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #594 Dátum: 11 aug 14, 09:03:20 »

Egy dolog nagyon szúrja a szemem. Már a mangában sem tetszett ez a "Edo-Erza, te a szíved mélyén valójában jó kislány vagy, boruljunk össze" rész, de itt az animében még kiélezettebben éreztem. Gondoljatok bele. Van egy Edo-Erza, aki egész életét mások kínzásával, FT-esek gyilkolásával töltötte, most pedig hosszú részek óta kitartóan küzd saját maga jó/földvilági énjével, hogy az igazát bizonyítsa, végül pedig már ökölpárbajba is keveredik. Aztán hirtelen egy lehulló sziklán 180o-os fordulatot vesz. Meghallja a világ fájdalmát? Vagy inkább: meg is érinti a világ fájdalma? Ez túl gyors változás egy ilyen büszke, elveihez mindenáron hű embertől. Arról nem is beszélve, földi-Erza monológjában szerintem egyetlen igazán meggyőzőerővel rendelkező mondatsor volt, a: "De hiszen élünk, nem igaz? Itt és most! Nincs egy cseppnyi mágikus erőnk, mégis élünk!" De Edo-Erza esetében szerintem még ez sem lett volna elég ahhoz, hogy ilyen hamar megtérjen. Amúgy a rész szódával elmegy ikszdé A szokásos kis poénok jók voltak, tetszettek. És az Edo-FT vívódását is jól megcsinálták, a belépőjük meg nagyon jóra sikeredett Nevet

Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #595 Dátum: 11 aug 14, 09:51:16 »

Lehet, hogy tényleg azt hitte, hogy ha eltörik a mágikus fegyvere akkor meghal. Nevet De azért az se kicsi érv, hogy saját maga mondja, hogy van még jóság a szívében mert ő is Erza.^^ Már csak egy olyan szöveg kellet volna bele, hogy "Mi Erzák tartsunk össze" és ott mentem padlót fogtam volna a röhögéstől. Vagy az is lehetett az indok, hogy ő tényleg nem is akart gonosz lenni csak mindenki ezt várta el tőle (Pl.  Faust) és nem akart csalódást okozni és ezért vette fel ezt a zord külsőt/álcát. Hümm-hümm
Azért a csatájukat nyugodtan elkönyvelhetjük egy döntetlennek, mert már mind 2 harcképtelen volt. Mosolyog
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #596 Dátum: 11 aug 15, 16:53:43 »

Egyben néztem meg a két utóbbi részt.

Annyira nem vagyok elájulva tőlük, egy erős 3/5-öt kapnak.
A Sötét Ég Doroma Animu gagyi lett. Mi az a Transformers-átváltozási gagyaság...? o.O Már majdnem (megint) egy mechában éreztem magam... -.-

A két Gray kész volt. Nevet Loki meg "kapott" két Lucy-t... nesze neked paradicsom. ikszdé
Az a kis fillerjelenet, ahogy Edo-Lucy és az Edo Fairy Tail tanácskozik nem lett egy nagy durranás. Persze kellett, hogy kitöltse a részt, de elég erősen vissza kellett fognom magam, hogy át ne tekerjem.  smirksweat

A rajzolás kicsit furcsa volt, vagyis inkább szokatlan, de szerencsére mindenki felismerhető volt. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #597 Dátum: 11 aug 20, 21:44:49 »

Na hát ez is megvolt. Jól megcsinálták a harcot. Mindenki remekelt. Wendytől is lassan megszokom, hogy csak üvöltést használ. És végre képet kaptunk, hogyan néz ki Gazille és Wendy sárkánya. Kúl Bár Wendyé elég ijesztő. Csoda hogy gyerekkorában nem szalad el a világ végére amikor meglátta. ikszdé Jó, hogy az előtt verték le Faustot mielőtt kifogyott volna a nafta az Animuból, hála Mistgunnak.

Mistgun mindig behúzza a jó szerepeket. Egyszer a nagy megmentő hőst, aztán most meg az Ultimate Evil One-t  Kúl. Ez a terve csak azért nem fog összejönni, mert ezzel keresztbe tenne Gazille adoptálási tervének. Nevet Az előzetesből megint látszik, hogy mi lesz. Bár a következő manga rész címe is elég árulkodó szóval most elnézem.

 De most nehogy már Mistgun legyen a király ! Ő az a magányos farkas típus, aki nem szeret másokat vezetni vagy másokkal össze dolgozni. És tényleg, kb annyit tud erről a világról, mint Charle. A lényeg, hogy nincs meg a képessége, hogy egy egész világot vezessen.  Edo-Erzát inkább eltudnám képzelni vezetőnek. Neki amúgy is van már egy elég nagy alap tisztelete és ismertsége + Vezetői képességei. (Ez ugyan úgy vonatkozik a földi Erzára is^^) Én rá szavaznék, tényleg, hol is lehet szavazni a jelöltekre ? Pojén

A katonák nagyon komolyak voltak. Eltűnt a mágia a lándzsákból, kardokból és más még tökéletesen használható fegyverekből, erre "fegyvertelenek vagyunk" lehet, hogy nem így volt, de a lényeg ez volt. Persze a világ vége elég nyomós érv a visszavonulásra.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #598 Dátum: 11 aug 20, 22:06:24 »

Jaja Tilon igazad van, Edo-Erza jobb vezető lenne, vagy inkább Shagotte.
A harc a transzformersz ellen nem volt valami nagyszám de a vége az nagyon tetszett, 1 kis csapatmunka és láthattuk a sárkányölők sárkányait, Gazille-é nagyon tetszett ilyen kék acél fenevad, nagyon bejött Nevet
Nos hát igen , Wendy-é eléggé bizarr xD
Azért azon is néztem egyet , hogy Faust a Doromával kiugrik a világűrbe xD
Mistgun meg mindig meglep engem, nagyon nagy forma, a rész zárását vele befejezni remek ötlet, hozza a váratlan fordulatokat a történetbe Nevet
Na jövőhéten elbúcsúznak Edolas-tól végre és véget ér ez a történet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 20, 22:07:46 írta Csabi28 » Naplózva

BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #599 Dátum: 11 aug 20, 22:07:02 »

Nagyon tetszett ez a rész is. A sárkányok közül azt hiszem a "legszebb" továbbra is Igneel. Grandine nem valami szépség, egyetértek Tilonnal és Csabival. xD Mangában is most elolvastam ezeket a fejezeteket és ott jobban megrajzolták a sárkányos jeleneteket szerintem.

Most meg világvége? Lezuhannak a lebegő szigetek és folyók? Nemáár. Pedig Edolasnak szerintem azok voltak a jellegzetességei, legalábbis természetileg. Rossz volt nézni, ahogy leesnek. Viszont a mágikus erőt szépen oldották meg ilyen sárga színnel. Azért sajnálom az edolasi Fairy Tailt, Cocot és a többi jó edolasit. Tényleg. Akkor most mi lesz az exceedek Aera mágiájával? :/ Majd kiderül talán a következő részben.

Királyjelöltnek mondanám Nadit is, ha már miniszterelnök volt Extaliában. De szerintem se egy exceed kéne. Edo-Erzát meg én is eltudnám képzelni a posztra. Főleg hogy most úgymond meg is javult. ^^
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 20, 22:10:07 írta BrownOsment » Naplózva

Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!