24 máj 28, 02:06:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 690948 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Hestiana
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 89

Fairy Tail & Fantasy Fan - Selymes Durbincs


« Válasz #525 Dátum: 11 júl 04, 15:14:27 »

Minél többször nézem meg az Openinget annál jobban tetszik! 'Yea yea yeaaaaa, the Rock City Boooy' Nevet A zene nem illik az FT-hez, de valahogy mégis jó, mondjuk csak az nem tudja meg belőle, hogy mi fog történni az elkövetkezendő 5-10 részben, aki nagyon nem akarja észrevenni.  smirksweat Mystgun-os éljenzés után a "boy, boy, boy" rész nagyon eltalált, Gazillenek milyen lelapult a haja...  :O meg utána később is a "when I say ho, you say hey'-nél. Mindjárt bele is lesek a mangába, hogy ott Natsu ezt a pólót viseli-e/ Gazille járt-e Cancer-nél.  Nyelvesít Natsu sárga alapon kékes-zöld X-es pólója valami brutál ronda.

A részről röviden: nagyon tetszett! Bővebben alant:
Hmm Gray homlokán beficcen a Galuna szigeteki sebhely, ez eddig is ott volt? Az Erzák sebhelyeit nem vitték túlzásba, bár legalább utalás volt a vérre, ez is valami.  Hümm-hümm
Ami kicsit zavar, illetve feltűnt, hogy ebben a részben valahogy mindenki iszonyatosan bénán fut és az árnyékok pár behúzott vonalkával vannak érzékeltetve (főleg a nyakakon látszik), eddig egyik sem tűnt fel nekem ennyire.
Azon még mindig nevetnem kell, ahogy Lucy-nak "beadta" Mystgun az Expirulát, szegény lány, rossz hírű szórakozóhelyre ne menjen.  Nevet Nevet
Natsu "Két Erzát láttam!" "Itt a világvége?!" jelentét nagyon jól eltalálták, utána meg szerencsétlen Gray "Nem nagy ügy." alig hallható dumája... sírva röhögős. Nyelvesít Gazille nagyon menő volt ebben az epizódban, Geehee!
A vidámparkban Natsu eléggé átment eszelősbe, pedig - ahogy már írták is előttem -  kb semmire nem ülhet fel.  smirksweat Sugarboy ruhájától (vagy inkább annak hiányától) még mindig ráz a hideg.  Lehánylak


A felirattal kapcsolatban van egy észrevételem:
Földvilági Gazille: " Nézd ezt az arcot! ... stb" Erza: "Az alatt mit értesz, hogy lacrimába zártak?" Gazillék: "Az alatt... ? Gray: "Azt jelenti, hogy sz*rik az arcára."
Lehet, hogy az én felfogásom a lassú, de először nem is értettem (harmadszori visszatekerés után leesett), h Gray most tulajdonképpen miről beszél. Csak javaslat, de szerintem ezt az utóbbi mondatot módosítani kéne valami másra, egyébként tökéletes volt a felirat, ezerszer élvezhetőbb a Ti feliratotokkal nézni, mint akármelyik angollal.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 04, 16:51:41 írta Hestiana » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #526 Dátum: 11 júl 04, 15:54:36 »

Gray arról beszélt, hogy Erzát nem érdekli, hogy Edo Gazille arca megbízhatóságot sugároz.Hanem őt a lényeg érdekli. Mosolyog
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #527 Dátum: 11 júl 04, 23:45:17 »

Érdekesnek ígérkezik a 87.rész a preview alapján, remélem lesz egy kis Natsu harc Mosolyog
Megnéztem megint és még mindig csak röhögök, amit Natsu leművelt a két Erza láttán ikszdé ikszdé
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #528 Dátum: 11 júl 05, 06:40:25 »

...
A felirattal kapcsolatban van egy észrevételem:
Földvilági Gazille: " Nézd ezt az arcot! ... stb" Erza: "Az alatt mit értesz, hogy lacrimába zártak?" Gazillék: "Az alatt... ? Gray: "Azt jelenti, hogy sz*rik az arcára."
Lehet, hogy az én felfogásom a lassú, de először nem is értettem (harmadszori visszatekerés után leesett), h Gray most tulajdonképpen miről beszél. Csak javaslat, de szerintem ezt az utóbbi mondatot módosítani kéne valami másra, egyébként tökéletes volt a felirat, ezerszer élvezhetőbb a Ti feliratotokkal nézni, mint akármelyik angollal.


Módosítottam azon azon a pár mondaton a feliratban, hogy érthetőbb legyen. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Hestiana
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 89

Fairy Tail & Fantasy Fan - Selymes Durbincs


« Válasz #529 Dátum: 11 júl 05, 07:23:17 »

Köszi Chakra, így sokkal jobban érthető!   Kúl
Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #530 Dátum: 11 júl 05, 16:28:34 »

Maga a rész nagyon tetszett. Nevet Úgy bírom a Fairy Tailben azt, amikor tök komoly dologról van épp szó, valaki mindig a feje tetejére állítja a komor hangulatot valami idiótasággal. ikszdé "Itt a világvége!" ikszdé
Gray, Lucy és Gazille levegőnek nézése is jó volt! ikszdé
Viszont, az opening, no comment... >.<#
Mintha lusták lettek volna rajzolni és a majd amúgy is felhasználandó jeleneteket vágták volna össze, de azért hozzáadva pár tényleg openingbe illő képet, hogy a nézőknek nehogy túl gyanús legyen. :/ A zene nekem sem jött be... x( Számomra ez az egyik legrosszabbra sikeredett nyitány...
Endingben meg persze, hogy le kell lőni az egyik legnagyobb poént... -.-

Szerintem Lucynak nem áll jól ez a felső. Nekem nem tetszik... >.<#
Még morogtam, amiért felöltöztették Grayt, de leesett, hogy a mangában is így volt... smirksweat ... Kár... Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 05, 16:38:31 írta A-chan » Naplózva

Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #531 Dátum: 11 júl 05, 18:04:59 »

Még morogtam, amiért felöltöztették Grayt, de leesett, hogy a mangában is így volt... smirksweat ... Kár... Hümm-hümm

Ha választani kell, én inkább a mangában látom őt fél/pucéran, animében az esetek többségében nem egy nagy dobás a teste sajnos. Szomorú Nevet
Bár azt én sem értem, hogy Lucy is miért van kiakadva, ha nincs rajta felső. Nevet Mert oké, ha villan a marci, az már erős, de a semmi felső még bőőőven belefér haverok esetén is. Hümm-hümm

Jaaa, és hugim szerint animében eddig is benne volt általában a Gray homlokán lévő sebhely, ő most kezdte el nézni. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 05, 18:16:52 írta Nikkie » Naplózva
lambomax
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 263


« Válasz #532 Dátum: 11 júl 07, 10:03:54 »

Na, én most néztem meg a részt, továbbra is nagyon jó ez az arc.   Nevet

Az új OPeninget pedig imádom. Kit érdekel, hogy nem illik a FT világához. Lényeg, h legyen egy jó zene, és hozzá egy szép képvilág. Itt mindkettő meg van, más meg nem számít. Az 1. és a 3. OP után egy új kedvencem lett. ikszdé
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #533 Dátum: 11 júl 09, 21:17:57 »

A Fairy Tail-ben nem lehet csalódni, ez a rész is nagyon jó lett! Nevet
Hughes beszéde Natsunak, hogy 5 percnyi utazás után... erre Natsu 10 másodperc után rosszul van, hát kész ikszdé
A Best Shot képe is adta  ikszdé
Happy beszólása, hogy Lucy nehezebb, mint Gazille nagyon nagy volt Nevet
Coco-tól meg rendes, hogy kiállt Lily-ért , a király meg egy...
Natsu és Lucy varázs szarkofági öltözködéseiken is nevettem egy jót , főleg amikor Lucy felvesz egy Szexi pózt , Hughes-t meg kicsit se érdekli-> Natsu: Nem jött be a terv, nem vagy elég szexi Lucy , te úristen ez mekkora volt xD
Az viszont érdekes volt , hogy Aquarius most teljesen rendes volt Lucy-val még szólt is neki hogy vigyázzon, lehet Skorpius mondta neki hogy , legyen már vele rendesebb xD
Mangával összehasonlítva a Láncos sárkányágyú kicsit máshogy néz ki : http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/183/3
Ezek az animekészítők szeretnek újítani a dolgokon , úgy mint anno a Mennyország tornyánál.

Szal összefoglalva megint egy tökéletes részt kaptunk , és várni kell megint egy hetet :'(
Az opening meg egyre jobban tetszik  Pojén

Szerk.: Újfent kaptunk egy új háttérzenét Natsu bedühösödésénél! Nekem tetszik , tök jó , hogy a Fairy Tail szinte 5 részenként ad egy új Ost-ot, más animéknél meg azok vannak még mindig benne, ami a legelső résznél ,és csak 2évenként adnak ki 1-2 újat...
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 09, 21:25:23 írta Csabi28 » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #534 Dátum: 11 júl 09, 23:19:44 »

... Az viszont érdekes volt , hogy Aquarius most teljesen rendes volt Lucy-val még szólt is neki hogy vigyázzon, lehet Skorpius mondta neki hogy , legyen már vele rendesebb xD ...

Vagy csak ügyelt az "érdekeltségére", mivel Lucy-t csak ő sodorhatja el. ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #535 Dátum: 11 júl 09, 23:50:50 »

Na megnéztem a mostani részt, Natsu eléggé megszívta a mostani harcot, ezzel a hullámvasútazással ikszdé ikszdé
Gray vs. Sugarboy harc olyan jó, mint ahogy a mangában is olvastam. Király Nevet
+ Edolas arc-ban eddig a Gazille vs. Lilly harc a legjobb, meg persze Erza vs. Erza Mosolyog
Lucy új szerkói, hát mit ne mondjak, kicsit megbotránkoztató és szexis Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 10, 00:15:02 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #536 Dátum: 11 júl 10, 07:36:19 »

De nem elég szexis. ikszdé Annak a srácnak nem is kardja van hanem varázspálcája. A Harry Potterben már nem volt hely ezrét jött ide. Sugarboy hümmögése Deidarára emlékeztet. Ha szőke gonosz és az emberek kicsit másnak gondolják az illetőt, akkor biztos,  hogy hümmög. Nevet
Happy poénja az is jó volt meg ahogy ott kapaszkodik Gazille hátán.
Coco karakterét eddig is bírtam, de már egyre jobban kedvelem. Mosolyog A Királyt meg csak zuhan lefele a népszerűségi mutatón és már így is a legalján volt. Azért a mangában úgy jobban nézet ki a futása, ahogy csöpög a vér a lábaiból bár ezek a jelenetek ott mindig jobbak.
Aquarius aggódik Lucyért ?! Itt a világvége vagy mi ? ikszdé Vagy csak tényleg kedvesebb lett hozzá Scorpious miatt.
És végre Lucy is kap egy komolyabb csatát. Mosolyog Lassan már nem lesz elég 1 kezem, hogy megszámoljam hány neve is van karaktert győzött le de még megy. Nevet
Most jut eszembe, hogy Natsu ezzel együtt 2-szer épített tervet Lucy szexiségére és mind 2-szer megbukott. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 10, 07:39:13 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #537 Dátum: 11 júl 10, 16:41:00 »

Ez jó kis rész volt. Szegény Natsu megint nem sikerült az ötlete xd. Ha Sanji ( One Piece ) lett volna őt biztos meghalt volna ahogy pózolt Lucy xd. Hughesnak nem jönnek be a jó csajok az biztos. Ám a harcok azok jók voltak. Az opening az egy gyalázatos, de az ending még gyalázatosabb miért kellett egy legfontosabb és leghatalmasabb spoilert tenni? Technikai KO
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #538 Dátum: 11 júl 10, 18:13:24 »

Tilon: Scorpius megadta Aquarius-nak azt, ami kell és hát már is jobb lett a kedve, ill. kedvesebb lett ikszdé ikszdé
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #539 Dátum: 11 júl 11, 09:42:05 »

Most jut eszembe, hogy Natsu ezzel együtt 2-szer épített tervet Lucy szexiségére és mind 2-szer megbukott. ikszdé

Melyik volt a másik? Nem emlékszem. smirksweat


Uhh, hát ez a rész eléggé adta. xD És végre, Lucy teljes önizalommal kezd neki egy harcnak. Mosolyog Jó lenne, ha megtartaná ezt a jó szokását, elvégre ő is erős már. kacsint
Egyébként imádom az ilyen apró konfrontációkat, mint ez a kulcsos dolog, milyen jó kijött már, hogy Lucy félreértette a dolgot. Nevet

A következő részben pedig Gray fight is lesz. Pirul

És felismertem a 3. OST-ből Pantherlily-ét. xD Ügyi vagyok? ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!