24 máj 06, 19:27:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 224 225 [226] 227 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 682941 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
PeEzZ
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10



« Válasz #3375 Dátum: 16 jan 30, 17:07:55 »

Hali mindenki, én a mai részt kíváncsian várom Nevet
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #3376 Dátum: 16 jan 30, 19:21:22 »

S2 94. rész:

A 4. Zer0 fejezetet dolgozta fel, az anime 4. Zer0 íves része  Pojén
Az epizód első felén lehetett érezni a töltelék szagot, de nagyjából ötletes dolgokat tettek be és az előző epizódos Yuri/Warrod ismerkedés után, Mavis most Precht-el tölthette a "napot" Nevet (Egyébként nekem most esett le a kiejtés alapján, hogy Precht és Purehito ugyanaz a név, csak más leírással.)
Összességben elég jó kis epizódot kaptunk, bár megint volt néha pár bénább fej, viszont mégse tudnám azt mondani, hogy hibátlan és teljesen élvezhető lett a rész, ugyanis azt a kis 1 perces verekedést sem bírták rendesen meganimálni a kedves készítők -.-' Pedig olyan jól nézett volna ki egy láncos-pengés küzdelem, de lehet csak én várok el sokat egy 2016os (bár ez lehet még 2015 végén készült el) nem noname animétől...

Egyébként sikerült valakinek megtalálnia a Főnix Papnőt az animében, vagy benne volt egyáltalán? Nevet Lehet csak én nem figyeltem eléggé, de én nem láttam, pedig a mangában ott kóborgott: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail_Zero/004/8

A következő rész megint egy kalandózosnak tűnik, ami minimum félig filler lesz.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 30, 19:24:02 írta Csabi28 » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3377 Dátum: 16 jan 30, 19:48:16 »

Két dolgot nehezményeztem a részben
- Az egyik a parkban Precht "bénázása", ahol információt próbál szerezni. Egy látszólag profi kincsvadász ne legyen már ennyire idióta. ^^"
- A másik a bunyónak nevezett állóképek sora a kocsmában. De a rosszfiúk még csak nem is támadtak, csak álltak a helyükön... könyörgöm... Igaz, hogy a Zer0-ban nem a harcok a lényeg, hanem a történet, de akkor is...

A Főnix Papnőt én sem láttam a részben.

A Tenrou farkast én a manga alapján sötétebb színűnek pénzeltem. Bár a csaposnak ez mindegy volt, így is, úgy is gatyát kellett váltania az eset után. Nevet
Ja, és Zeref tata is feltűnt pár másodperc erejéig. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Spartacus
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 38



« Válasz #3378 Dátum: 16 feb 03, 11:25:54 »

Nem volt ez olyan rosz,igaz Precht sokat bénázott de legalább kezd kibontakozni az énje.A zenék szerintem elég jók voltak de én kicsit hiányolom a manga hangulatát,nem ártana kicsit jobban meganimálni a részeket
Naplózva

Győzelem vagy Halál
Két dolog határoz meg téged:A türelmed,mikor nincs semmid;És a viselkedésed,mikor megvan mindened.
Bleach1981
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #3379 Dátum: 16 feb 03, 17:32:25 »

270   Fairy Tail Zerø: A Moonlit Lake
FAIRY TAIL ZERO 月明かりの湖 (FAIRY TAIL ZERØ: Tsukiakari no Mizūmi)   Feb 06

271   Fairy Tail Zerø: Blue Skull
FAIRY TAIL ZERO 青い髑髏 (FAIRY TAIL ZERØ: Aoi Dokuro)   Feb 13

272   Fairy Tail Zerø: Those Who Follow the Mage
FAIRY TAIL ZERO 魔道を伝える者 (FAIRY TAIL ZERØ: Madō o Tsutaeru Mono)   Feb 20
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3380 Dátum: 16 feb 06, 14:57:33 »

270. (s2-095) rész

A mangafejezet, amit feldolgozott sem volt túlságosan információtól hemzsegő, így az anime rész sem ezzel váltotta meg a világot. Emlékszem, a mangafejezetnél leginkább Mavis és Zera meztelen fürdőzésén akadtak fenn sokan. Ami itt az animében már fürdőruhás verzióba csapott át. Viszont a nyitányban még az eredeti van. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #3381 Dátum: 16 feb 06, 21:21:46 »

Valóban, a feldolgozott fejezet se volt túl tartalmas és legalább az animében próbálkoztak azzá tenni egy érdekes flashbackkel, ami alapjáraton nem volt rossz, de izgalmasnak se mondanám, viszont legalább láttunk egy kisebb kalandot a 3 kincsvadásszal és Mavis nélkül. Egyébként, mint megannyi más kalandfilmben (vagy csak jelenetben), itt se értem azt, hogy mi értelme ezeknek a csapdáknak, hisz ha egyszer aktiválódtak szemmel láthatóan nem lesznek képesek még egyszer. Tehát így beomlott az egész alagút, a csille járata is ledőlt stb. Vagy van egy beépített "restart funkció"?  smirksweat
Na mind1, nem ez volt a lényeg. Egész jó hangulat volt a tábortűz mellett, bár a Mavis-Zeira fürdőzést én se értettem. Az openingbe tényleg berakták őket egy képkocka erejéig meztelenül, itt meg már a vacsoránál látszott, hogy a lányok fürdéshez készültek... És a mangával ellentétben, itt nem a teljes levetkőzés volt, hanem csak a törölközőt vették le magukról...  smirksweat
Meg volt pár béna Precht fej is a részben, főleg a flashbacknél figyelhető meg. Egyébként egy átlagos rész lett szerintem, se több, se kevesebb: 3/5
Jövőhéttől beindul a Zer0 története Nevet
Naplózva

Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #3382 Dátum: 16 feb 07, 10:32:10 »

Köszönötem a fordítás.
Emlékszem, a mangafejezetnél leginkább Mavis és Zera meztelen fürdőzésén akadtak fenn sokan. Ami itt az animében már fürdőruhás verzióba csapott át. Viszont a nyitányban még az eredeti van. ^^
Na mind1, nem ez volt a lényeg. Egész jó hangulat volt a tábortűz mellett, bár a Mavis-Zeira fürdőzést én se értettem. Az openingbe tényleg berakták őket egy képkocka erejéig meztelenül, itt meg már a vacsoránál látszott, hogy a lányok
Azért te se vetkőznél le pucéran,ha vannak mások a közeledbe Nevet.Főleg egy lány nem Nevet . Itt most az animének adom +1pontot,mert így Mavis karakteréből nem csinálnak  Lucy 2.(Zeronál kedveltem meg Mavis)
Akkor csak egyedül vagyok azzal,hogy a mai fejezetet is jó volt. Pont ilyen bővítéseket vártam az animében,csak sajnos a harci animálással vannak gondok,de Acnologia vs Igneel képest még törhető. Azért látszik,hogy az Ft alapítók mágia nélkül is erősek. Pont ez miatt is akadtam ki a mangában az a bizonyos spoiler végeredmény miatt.
Precht  pedig az egyik nagy kedvencem marad. Talán az egyik legjobban megírt karakter a Fairy tailnél.

Tündér kapcsán pedig remélem,hogy még nagy szerepük lesz a mangában.Jó volt végre látni 1-et.Ezek szerint léteznek,csak kérdés,hogy mennyi él és hol vannak.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #3383 Dátum: 16 feb 07, 11:25:38 »

Ja, az a tündér érdekes volt Nevet De ügyesen ábrázolták, így nem látszott, hogy van-e farka vagy sem  Mosolyog
Naplózva

Spartacus
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 38



« Válasz #3384 Dátum: 16 feb 08, 16:52:49 »

Hát egynek elment,amúgy csak nekem tűnik úgy,hogy Warrod és Elfman hangja ugyanaz?Ha ez már ki volt tárgyalva akkor bocsi
Naplózva

Győzelem vagy Halál
Két dolog határoz meg téged:A türelmed,mikor nincs semmid;És a viselkedésed,mikor megvan mindened.
Bleach1981
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #3385 Dátum: 16 feb 10, 15:54:50 »

271   Fairy Tail Zerø: Blue Skull
FAIRY TAIL ZERO 青い髑髏 (FAIRY TAIL ZERØ: Burū Sukaru)   Feb 13

272   Fairy Tail Zerø: Those Who Follow the Mage
FAIRY TAIL ZERO 魔道を伝える者 (FAIRY TAIL ZERØ: Madō o Tsutaeru Mono)   Feb 20

273   Fairy Tail Zerø: Treasure
FAIRY TAIL ZERO 宝物 (FAIRY TAIL ZERØ: Takaramono)   Feb 27
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3386 Dátum: 16 feb 10, 20:02:58 »

Hát egynek elment,amúgy csak nekem tűnik úgy,hogy Warrod és Elfman hangja ugyanaz?Ha ez már ki volt tárgyalva akkor bocsi

Kicsit utána nézve nem ugyanaz a színész adja a hangjukat. Csak hasonló.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #3387 Dátum: 16 feb 10, 23:38:13 »

Viszont Prechtnek Bixlow a hangja. Ezért volt olyan ismerős...  >.<#
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #3388 Dátum: 16 feb 11, 01:05:43 »

Óóó és tényleg! Meg nem mondtam volna.
Vajon mikor lesz hír arról, hogy a Zer0 után fillereznek még-e pár hónapig vagy belekezdenek a kövi manga ívbe?
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3389 Dátum: 16 feb 11, 21:04:16 »

Hát, a Zer0 vége felé, ha lesznek következő fejezetek címei (mint pl. ebben a hsz-ben: http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=3757.msg989941#msg989941), akkor abból leszűrhetünk dolgokat.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 224 225 [226] 227 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!