24 máj 17, 13:49:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Közemberek  (Megtekintve 5207 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #15 Dátum: 13 ápr 07, 19:31:06 »

Én egyik világban sem élnék közemberként. Legtöbbnél nem csinálhatsz semmi jót, a maradék meg nem jó ahhoz. Még a Magi világban tán élnék, mert ott lenne esélyem, hogy dungeon capturer legyek, és utána igen jól élnék, meg izgalmasabb lenne az életem, de teljesen közemberként nem élnék, főleg nem Magnostadtban ahol csak magoit szívnak az emberekből és max 12-15 évet élnék meg, ha ott születek.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #16 Dátum: 13 ápr 07, 21:06:45 »

Azért Syndriában elég jól megy a közembereknek Nevet
Naplózva


zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #17 Dátum: 13 ápr 07, 21:16:00 »

Mondtam élnék ott, de inkább Dungeon Capturer lennék legszívesebben abban a világban. Syndria, Reim, tán Kou bár erről még sokat nem lehet tudni, és az új Balbadd néhány év múlva azok a helyek ahol élnék. Magnostadt meg a közembereknek nagyon rossz.

Egy másik világ, ahol még szívesen élnék az a Digimon. Lenne egy partnerem és járhatnánk a Digimonok földjén, és még erősödhetünk is.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #18 Dátum: 13 ápr 08, 06:54:22 »

Én a Kou birodalomban tuti nem élnék. Valahogy nem szimpatikusak nem. Amolyan "mindent megtennének a hatalomért" birodalomnak tűnnek, akik át gázolnak mindenen és mindenkin ha kell.
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #19 Dátum: 13 ápr 08, 13:57:19 »

Egy digimon tamer és pl. egy pokémon tréner melyik kategóriába esik? Mert szerintem ugyanazt csinálják, mint pl. FT Lucy, vagy SE Noah, ők pedig mágusok, tehát természetfelettiek, míg az előbbieknek alapvetően nincs semmi különleges hatalmuk, mégis hasonló módszerrel dolgoznak mind.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #20 Dátum: 13 ápr 08, 15:30:29 »

Digimonok világa. Az egy világon belüli világ amit k. kevesen ismernek (tudom, sorozatonként változó) s csak gyerekek tudnak oda belépni. Egyébként az átlag emberek élete ott kb ugyan az, mint a mi világunkban.

Pokemonok világa. Ott kb boldog boldogtalannak van legalább egy pokemonja, csak mondjuk nem gladiátor viadalokra képzi őket, hanem úgymond valamiféle gazdasági célzattal, vagy házi kedvencként tartja. De aszem ott minden 10 éves kap egy pokemont meg egy dexet és onnantól potenciális tréner, ami később persze változhat.
Itt szerintem nagyon kis mértékben tér el a kivételes és az átlag emberek élete, meg úgymond könnyen átjárható a kettő.
Ja meg majdhogynem hallhatatlan vagy. ikszdé
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #21 Dátum: 13 ápr 08, 16:58:48 »

A pokemon univerzum egy eléggé érdekes hely.
Nem mutattak egyetlen "sima" állatot sem (kutya, macska, zebra, darázs stb), most azért nem mutattak mert nincs, vagy csak nem mutatták és kész?  Gondolkozik
Mert ha az előbbi akkor hús címén a pokemonokat falják fel?  Ohh My God
pl Brock (azt hiszem hogy ő) valami omlettet csinált, de ha nincsen csirke akkor minek a tojását sütötte meg?
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!