24 máj 17, 02:04:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A legnagyobb Anime/Manga csalódások, pofáraesések  (Megtekintve 12690 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #30 Dátum: 13 máj 15, 10:49:41 »

Hogy legyen valami pozitív is, én speciel még az AnoHanában csalódtam egy picit, más műfajra számítottam. Könnyed nyári vígjáték helyett kemény dráma... de attól még összességében nem volt rossz:)
Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #31 Dátum: 13 máj 29, 22:31:27 »

A soul eater anime valóban gyenge befejezésű lett, de akkor is a Naruto viszi a prímet. A manga elképesztően gyenge, és képes tetézni Kishi, már olyan szinten szar, SPOIRE:: amióta Sasuki megin visszatért, hogy lassan az abbahagyásán gondolkozom.

Az FMA: B-ben Kimblee halála valóban kicsit gyenge, semmi nagy harcot nem kapott, meg keveset is szerepelt :=/ De engem kicsit kárpótolt azzal, hogy visszatért, hogy még egyszer nagyot alkosson.
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #32 Dátum: 13 máj 30, 05:16:24 »

Szinte mindegyik manga/anime Nevet

Van egy csomó, ami nagyon erősen indul, de elfáradnak, sablonosak lesznek, túlságosan elhúzzák. Még nem láttam olyan befejezést, ami odaba***tt volna.
Naplózva

Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #33 Dátum: 14 feb 11, 01:06:52 »

Ó találtam egy olyan animét ami minden eddigit alulmúl. Arata Kangatari. Annak az animének semmi értelme sincsen. Mindenfélébe belekezd aztán otthagyja nyitva. Az egész sorozat alatt semmire sem kapunk választ csak az idegtépő "DE MIÉRT?" kérdést, szinte percenként. A karakterek teljesen sablonosak és unalmasak. A lány szereplő szokás szerint semmit nem csinál, a főhős pedig nem fejlődik mert a kezébe adják azt a fegyvert amitől természetesen Ő lesz a legerősebb. Csak úgy, mert miért ne? Komolyan, borzalmasan unalmas, a legrosszabb amit eddig láttam.
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #34 Dátum: 14 feb 11, 03:00:12 »

Szinte mindegyik manga/anime Nevet

Van egy csomó, ami nagyon erősen indul, de elfáradnak, sablonosak lesznek, túlságosan elhúzzák. Még nem láttam olyan befejezést, ami odaba***tt volna.

Hoshi no Samidare (manga), Gosick (anime), Kuroshitsuji (Anime), Zero no tsukaima (Anime)
Ezeknek mind nagyon jó befejezéseük van.
Ichigo 100% (Manga), Itazura no kiss (Anime), Love Hina (Manga), Midori no hibi (Anime/Manga)
Ezek romantikus sorozatok, amiknek abszolút kielégítő a vége.

Katanagatari (Anime), Ore no imouto (Anime)
Ezek meg, amik elől érdemes menekülni, amilyen messzire csak lehet, ha nem akarsz agyvérzést kapni a végén.

Ó találtam egy olyan animét ami minden eddigit alulmúl. Arata Kangatari. Annak az animének semmi értelme sincsen. Mindenfélébe belekezd aztán otthagyja nyitva. Az egész sorozat alatt semmire sem kapunk választ csak az idegtépő "DE MIÉRT?" kérdést, szinte percenként. A karakterek teljesen sablonosak és unalmasak. A lány szereplő szokás szerint semmit nem csinál, a főhős pedig nem fejlődik mert a kezébe adják azt a fegyvert amitől természetesen Ő lesz a legerősebb. Csak úgy, mert miért ne? Komolyan, borzalmasan unalmas, a legrosszabb amit eddig láttam.

Képzeld el, hogy a sima Naruto-t befejezzük ott, hogy Kakashi lepecsételi Sasuke átokpecsétjét a Chuunin vizsgán és megkapod az Aratát. Az anime épp csak belekarcolt a mangába. Ugyan én nem olvasom, de jókat hallottam róla.
Viszont így magában az anime nagyjából csak egy trailer a mangához.

--------------------

Saját véleményeim:

Katanagatari (Anime), Ore no imouto (Anime)
Elégetni őket tűzzel, vassal, napalmmal.

School days (Anime)
Erről se sok jót hallottam.

Mangák közül sok rosszat még nem olvastam, talán azért mert (vigyázat, önfényezés következik) nagyon jó kritikai érzékem van hozzájuk és ami fosnak tűnik azt nem olvasom tovább.

Azért egyet kiemelnék: Mahou Sensei: Negima.
MÉG IS MI A JÓ BÜDÖS *********-ÁT KÉPZELT AZ ÍRÓ, HOGY EGY TÖBB SZÁZ FEJEZETES MANGÁT ÍGY ZÁR LE???

A Katekyou Hitman rebornak se volt épp egy gyémántcsillár-fényű befejezése, de az még épp a tűrhető kategória.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 11, 03:06:32 írta Exkirion » Naplózva

Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #35 Dátum: 14 feb 11, 10:26:44 »


Ó találtam egy olyan animét ami minden eddigit alulmúl. Arata Kangatari. Annak az animének semmi értelme sincsen. Mindenfélébe belekezd aztán otthagyja nyitva. Az egész sorozat alatt semmire sem kapunk választ csak az idegtépő "DE MIÉRT?" kérdést, szinte percenként. A karakterek teljesen sablonosak és unalmasak. A lány szereplő szokás szerint semmit nem csinál, a főhős pedig nem fejlődik mert a kezébe adják azt a fegyvert amitől természetesen Ő lesz a legerősebb. Csak úgy, mert miért ne? Komolyan, borzalmasan unalmas, a legrosszabb amit eddig láttam.

Képzeld el, hogy a sima Naruto-t befejezzük ott, hogy Kakashi lepecsételi Sasuke átokpecsétjét a Chuunin vizsgán és megkapod az Aratát. Az anime épp csak belekarcolt a mangába. Ugyan én nem olvasom, de jókat hallottam róla.
Viszont így magában az anime nagyjából csak egy trailer a mangához.


Igen én is hallottam hírét, hogy a manga fényévekkel jobb mint az anime, csak az a baj, hogy egy ilyen vacak anime után teljesen elvesztem minden érdeklődésemet a történet iránt. És sajnálom, mert maga a sztori nagyon tetszik, de egyszerűen idegrohamot kapok amikor meglátom a főszereplőt xD Annyira utálom amikor az anime tönkreteszi a mangát, egyáltalán minek belekezdeni, ha ilyen pocsék a végeredmény -.-"
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #36 Dátum: 14 feb 11, 12:39:43 »

Egy rövid szó:
Pénz.
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #37 Dátum: 14 feb 11, 12:47:26 »

Ó találtam egy olyan animét ami minden eddigit alulmúl. Arata Kangatari.

Ezek szerint jól tettem hogy anno, dobtam 3 rész után  Mosolyog
Naplózva


Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #38 Dátum: 14 feb 11, 13:25:31 »

Igazából, amennyire én látom 1x majdnem minden nézhető.
Nekem inkább az tudja nagyon elrontani a dolgokat, ha valami hosszabb, mint 12 rész és hányinger a vége.
Mert akkor mindig úgy érzem, hogy kidobtam x órát az életemből az ablakon, úgyhogy gyakran csinálom, hogy a sorozatok közepe fele belenézek a végébe, hogy-e túl nagy baromság. Ez persze a futó sorozatokkal nem megy, plusz azoknál nem szoktam, amikről tudom, hogy végig jók lesznek (pl: monogatari 2nd season).
Naplózva

Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #39 Dátum: 14 feb 11, 14:18:10 »

Én pontosan emiatt, sokszor fogcsikorgatva is, de végigülöm az animét. Tudom ez hülyeség, mert így csak még több órát vesztegetek az életemből de a remény mindig ott lebeg, hogy talán a következő rész jobb lesz. xD Persze van amit egy bizonyos szint után már nem tudok lenyelni. Ilyen volt a Maoyuu Maou Yuusha. Kilenc rész után a maradék négyre már egyszerűen képtelen voltam, szóval dobtam. Mondjuk közrejátszott az is, hogy akkor már marhára semmit nem is értettem belőle.  Hmm?
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #40 Dátum: 14 feb 11, 16:38:16 »

Nekem az az anime tetszett =D Ízlések és pofonok =)

Mondjuk pont én beszélek, aki rühelli a One Piece-t  Hümm-hümm
Naplózva


Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #41 Dátum: 14 feb 11, 17:46:25 »

Az nekem is tetszett. Kicsit olyan mint a spice and wolf volt.
A One Piece szerintem egy full középszerű anime/manga 0 történettel 0 karakterfejlődéssel 0 világfejlődéssel copy/pase alapvonaló sztoriszálakkal (kivéve 2-t, a marineford-it meg amazon llily-t).
Nem is értem mit nyáladzanak utána ennyien. Punk hazard elejéig elolvastam, de semmi extra. Érdekes egyszer, de csak azért mert harcolós. Millióegy animét/mangát tudok mondani, ami jobb.
Naplózva

Oldalak: 1 2 [3]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!