24 máj 17, 14:02:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Meg változtatott,vagy hogyan hat rátok az anime/manga?  (Megtekintve 3060 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
kristian1112
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Dátum: 11 máj 08, 16:39:37 »

Tehát ilyen témát nem találtam,úgyhogy el döntöttem hogy csinálok eggyet. Remélem ténleg nincs ilyen és nem csinálok semmien + munkát a moderátotoknak  Mosolyog

Tehát hogy hat rátok az anime/manga világja? Mennyit szenteltek neki,észrevettetek i valamien személyiség változást stb... Például én sokkal toleránsabb vagyok,ki tartóbb,és sokkal több időt töltök a gép előtt Nevet Sok anime főhős ideá-át is át vettem  ikszdé Ti hogy vagytok ezzel?
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1 Dátum: 11 máj 08, 20:47:10 »

Ez egy érdekes kérdés. Akarva akaratlanul átveszek dolgokat animekből. Japán szavakat. Ha nem is közvetlenül, de sok barátot szereztem a révén. Tagja lettem egy közösségnek. Mennyi időmet emészti fel? Ha azt mondom sokat akkor keveset mondtamxD Rengeteg időm rámegy. Ennek ellenére szeretem és élvezem. Néha felidegel nem kicsit, de ez van...

Mondjuk most válságban vagyok... ellenben másokkal én nem kinőttem az animes korszakomat sokkal inkább bármit nézek klisések és sablonosak. Unom, hogy a most megjelenő animek többsége förtelmes. Az amerikai képregény adaptációk is borzalmasan gyengék:(. Rozsomák mint csillogó szemű anime karakter... elég gyászos:D.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #2 Dátum: 11 máj 08, 21:08:40 »

Várj, amíg meglátod a Penge anime változatát. Nyárra ígérik.  Nevet

Én speciel az animének köszönhetően ismertem meg egy csomó embert, jelenlegi stílusom is az animéken edződött meg, de egy idő után eljutottam én is oda, hogy túlságosan sok klisét láttam bennük. Engem speciel a fanservice túlzása idegelt fel mindig. Most is vannak mangák amiket követek, animék amiket tervezek megnézni, de egyiket se mostanában készítették (a Toriko kivételével). Bár hogy őszinte legyek, engem legjobban nem az animék, hanem a sok bugyuta fan is gyakran felidegesített. De hát, ez a közösséggel jár. Mindenki nem lehet értelmes és művelt.   
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #3 Dátum: 11 máj 08, 23:02:58 »

én eddig csak a Narutot néztem, viszont borzasztó nagy hatással van rám.
ugyebár azt látom, hogy Naruto csak küzd, küzd és küzd és sosem adja fel, majd sikerül neki .. hihetetlenül motivál engem. hogy őszinte legyek, már nagyon sok mindenbe segítséget adott ez, és nagyon örülök neki! az már mellékes, hogy rengeteg időt vesz el, de nem érdekel, hiszen megéri, plusz élvezem is : )
Sakura személyisége és viselkedése szinte egybe olvadt az enyémmel, mondhatni, a példaképemmé vált. egy vicces szokás is átjött tőle: imádok shannarozni, amikor olyan a helyzet:D
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4 Dátum: 11 máj 09, 16:49:13 »

Hm... én már nem nagyon szentelek időt az animének. Van egy listám, amiket később tervezek megnézni, mikor meg jön a "hangulat" de az elmúlt években sajnos már csak olyan animéket láttam amiket régebben letöltöttem és a kedvenceim lettek. Mindig magával ragadnak, és nincs bennük semmi idegesítő dolog. Kicsit bele fáradtam ahogy Hiei mondta a klisékbe. Már nem tudnak úgy megfogni az animék és magával ragadni, mert annyit láttam hogy észre veszem miből mi lett csipegetve és nem akarom ugyan azt 100x megnézni. De attól még ugyan úgy szeretem, és azért a listám szépen lassan nő ha olvasok új híreket és megtetszik valami.
Manga téren ugyan csak lelassultam, úgy fél éve pl. minden héten vártam a Narutot, de etéren is elegem lett. Hogy húzzák előttem a mézes madzagot már jó pár éve. De eltelik pár hónap, és néha bepótolok egy-két fejezetet, legalább nem kell hetente várnom hogy mi történik. Nevet

De nagyon tudtak hatni rám a jó mangák/animék. Nagyon bele tudtam élni magam és élvezni, főleg ha a zene is olyan volt. Természetesen megtanultam kifejezéseket animékből Nevet de hát már ki nem.
Sok animének nagyon jó "tanító hatása van". Azok a rejtet dolgok, az életről stb. amit én nagyon szeretek. Mert rengetegszer bele gondol az ember és rágódik rajta, akár évekkel később is eszébe jutnak, és én az ilyet szeretem. Ami megmarad, elgondolkoztatja az embert.

Hogy észre vettem a változást magamon? Öhm jó kérdés, régebben biztos átestem pár változáson ami már a személyiségembe olvadt.  Pirul

Bár hogy őszinte legyek, engem legjobban nem az animék, hanem a sok bugyuta fan is gyakran felidegesített. De hát, ez a közösséggel jár. Mindenki nem lehet értelmes és művelt.   

Sajnos egyet értek ezzel.

Az amerikai képregény adaptációk is borzalmasan gyengék:(. Rozsomák mint csillogó szemű anime karakter... elég gyászos:D.
Ez most komoly? Utána fogok ennek nézni. Amerikaiak a Mangákat filmesítik meg (legtöbbször elég rosszul) a japánok meg az amerikai képregényeket ugyan csak rosszul? Miért nem marad mindenki annál ami jó...
Naplózva


Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5 Dátum: 11 máj 09, 17:05:37 »

Kicsi off:
A Witchblade jó képregény adaptáció volt . Nekem bejött az anime. De a Rozsomák tényleg borzalmas , valami egyedien rossz grafikával. Pengére kíváncsi leszek viszont.
On:
Amíg nem animéztem , addig nem vettem szinte semmi eredeti filmet , mert mindent letöltöttem. Mostanság pedig veszek mangákat , DVDket fancuccokat... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 14, 17:43:48 írta Ishida » Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6 Dátum: 11 máj 13, 14:52:20 »

Én nyugodtabb lettem de idegesít a közvetlen környezet: család.
kicsit lehiggadtam mióta Narutozom, nem tudom miért. boldogság és nyugodtság hat mikor megnézek/elolvasok egy részt, mert része lett az életemnek.
a család azért idegesít mert nem engedik nekem, nem nyitottak más kultúrák felé, ők csak az öldöklést látják, mikor vegyük a Hetaliát: nem hal meg benne senki..sőt poénos sorozat és odavagyok meg vissza érte.
a haverokkal is kicsit jobban kijövök, összehozott az anime más emberekkel itt a fórumon és az volt életem egyik legboldogabb pillanata amikor Narutot néztem. először. függő vagyok. Pojén
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #7 Dátum: 11 máj 14, 07:27:35 »

Hát inkább a környezetem tudná megmondani, de sztem nem ártott, hogy megismerkedtem az animékkel/mangákkal. Az egyik legrosszabb napom így is a csütörtök, és felüdülés itthon megnézni utána az animét meg elolvasni a mangát.
Naplózva
Nikócca
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #8 Dátum: 11 máj 16, 13:49:22 »

én hogy látom hogy kitartanak az animében én is sokkal kitartóbb vagyok.
akivel eddig jó viszonyba voltam azokkal sokkal jobb viszonyba vagyok mint a anime/manga nézés előtt.de akivel rossz hangulatba voltam avval most még rosszabba vagyok. néha a magyar szavak helyett japánt használok. a jó-t is gy írom hogy yo meg van még 1 de az nem jut eszembe. eddig kibírhatatlan volt a csütörtök mert egész életembe minden nehéz tantárgy csütörtökre esett de ami8óta nézem az animét (az csütin jelenik meg) azóta szeretem a csütörtököt. sok embert megismertem azóta hogy függő vagyok:) de azóta jobban rajzolok  >.<# és sokkal jobban értek a géphez is Pl:nyomtatás . mert eddig nem volt mit nyomtatnom. honlapokat is csinálok. szóval 4 szóval: jobb lett az életem  Nevet jah meg nem unatkozok mint azelőtt hanem elfoglalom magam naruto-val vagy bleach-el
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #9 Dátum: 13 feb 24, 11:51:19 »

Témát érdeklődés hiányában lezárom.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!