24 máj 17, 16:48:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Anime szereplők halála(SPOILER-VESZÉLY!)  (Megtekintve 35556 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #120 Dátum: 11 ápr 29, 17:59:35 »

Naruto :
Itachi halála a mangában szép volt , viszont az animében nem volt hatása rajtam.
One Piece :
Ace halála is kíválóan volt elkészítve. Oda nagyon ért mindenhez. Mosolyogva halt meg , akárcsak az édesapja. Szépen vágta el a vérvonalat a mester.
Basilisk :
Oboro és Gennosuke halála a romantikus halálok gyöngyszeme. Frenetikus volt.
Elfen Lied :
Mariko és az Igazgató halála a legdrámaibb halál amivel találkoztam. Hullajtottam is könnycseppet az első pár alkalomkor.

Lenne még rengeteg , de egyenlőre ennyi...
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #121 Dátum: 11 ápr 30, 07:26:28 »

Én azt akarom, hogy Neji meghaljon. Nem tudom miért. Talán mert... fogalmam sincs  >.<# pedig Neji a kedvencem! (na nálam nagyobb hülyét se láttatok!)

szerintem a "belső" éned azt akarja,  hogy hősként haljon meg, olyan áldozatot hozzon, hogy mindenki emlékezzen rá a faluból, ne pedig hogy ne is szerepeljen már a mangába...mert azért régóta nem láttuk, vagy ha láttok akkor max3-4 kpkocka ereéjig :S
*de ez csak egy tipp*  smirksweat Pojén
Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #122 Dátum: 11 ápr 30, 11:21:26 »

Hát ez nehéz lesz, de össze kaparok valamit xd.

Highschool Of The Dead
Hisashi halála főleg, mert a legjobb barátjára hárult a megölésének feladata.

Higurashi No Naku Koro Ni
Számomra Satoko halála volt megrázó, mert 10 éves létére még meg is ígérte a rég halott bátyjának, hogy nem fog sírni, pedig Shion elég elvetemülten szurkálta.

Puella Magi Madoka Magica
Közelmúltban finálézott a sorozat, és Madoka halála (inkább elfelejtése) tetszett nagyon. Szomorú volt, hogy csak Akemi emlékszik rá, és, hogy feláldozta magát a jövőért. Na ezen még én is könnyeztem kicsit.

Naruto
Nem tudok újat mondani, Asuma halála tetszett amikor még "néztem" a sorozatot.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
gabig35
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185



« Válasz #123 Dátum: 11 ápr 30, 19:48:10 »

Nekem sose tetszik amikor meghal egy szereplő,kivéve ha nagyon idegesit.De a szereplők halálát általában drámaiul csinálják,néha-néha kishijján elsirtam magam.
One Pieceben Ace halála elég szépen volt megcsinálva(ha lehet igy mondani),de utána tetszett mikor Nami olyasmit mond,hogy Luffy mindig segitet neki de mikor Luffynek volt szüksége valakire,akkor nemvolt kire támaszkodnia.
Mellesleg One Pieceben mindeni halál szép.
Narutoban engem nemfogott meg senkinek se a halála,de ha választanom kéne akkor Itachi lenne.
Gurren Lagannban Kamina halála is megfogott,bár ő már kezdet idegesitő karakterré válni.
A Fairy Tailben amikor Erza MAJDNEM meghalt azis jó volt.

Bleachben meghalt egyáltalán valaki aki bárkinek is hiányozni fog?
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #124 Dátum: 11 ápr 30, 20:33:54 »

Csak engem idegesített kimondottan Ace halálának jelenete?
Egyszerűen nem bírom felfogni, hogy lehet elb*szni egy ilyen szép jelenetet.. Odának mégis sikerült. Hogy mivel?
Hát az idióta, infantilis, minden testnedvet megindító sablon kiborulásával, amit jelen esetben Luffy produkált. Szánalmas volt az az arc. Azok a kigülledt szemek, a hókotró állkapocsban elhelyezett orbitsorok.. Áh!
Egyszerűen nem lehetett komolyan venni.

Narutoban -azt mondanám- a mangában inkább ütősebbek voltak a halálesetek, mint animében. Főleg Itachit tekintve. Gondolok itt a "Nem lesz legközelebb.." momentumra.
Viszont Obito halála kimondottan bravúros lett animében is. Sőőt..! Szépen meg is érintett, ahogy feküdt a sziklák alatt.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
gabig35
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185



« Válasz #125 Dátum: 11 máj 01, 18:58:29 »

Animében Luffy tényleg elég bénán festett,de mangában nekem nagyon bejött.Ráadásul legtöbb animébe ilyenkor a szereplő irtó dühös lenne és lemészárolna mindenkit ehelyett Luffy összeomlott.Nekem animébe nemcsak Ace halála,hanem az egész háboru se tetszett annyira,mivel inkább Aceröl szolt.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #126 Dátum: 11 máj 01, 20:05:57 »

http://www.mangafox.com/manga/one_piece/v58/c574/18.html
Szerintem a manga tökéletes ezen a ponton is , mivel teljesen a One Piece stílusát követte Oda. Az , hogy a stúdió túlfacsarta a dolgokat , nem Odat minősíti , hanem a Toeit. ^^ Ne felejtsük azt se el , hogy 1fejezet/rész elven mozogtak akkor a részek , szóval ki kellett tölteni a műsoridőt. Viszont egy valami epic maradt az animéből az pedig ez :
http://images.wikia.com/onepiece/images/0/09/Ace_Dies.jpg
Ugyanaz a kép , mint a mangában , de színesben szerintem szebb momentum.
Naplózva
Logan911
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 56



« Válasz #127 Dátum: 11 jún 07, 13:58:00 »

Bleachben meghalt egyáltalán valaki aki bárkinek is hiányozni fog?

Grimmjow, Noitora, Ulquiora, Halibel, Stark,  a mangában Yamamoto nagyon halottnak nézett ki, Tousen, Ichimaru, Hinamori?,  Hiyori...
Naplózva

Logan911, másnéven Hizashi Hyuuga, Iwagakure no sato egykori Shodaime Tsuchikage-ja
gabig35
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185



« Válasz #128 Dátum: 11 jún 12, 10:58:00 »

Grimmjow,Hinamori,Hiyori,Yamamoto tulélte,a többiért meg nem kár.
Naplózva
Logan911
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 56



« Válasz #129 Dátum: 11 jún 13, 00:26:05 »

szerintem nem 1 Ulquiora fan fog ezért most megkövezni...ikszdé

am semmi konkrét nem utalt arra, h Grimmjow vagy Hyori túlélte volna...attól meg, h Tousen, Ichimaru és az Espada-k negatív karakterek, még hiányozhatnak valakinek szerintem...
Naplózva

Logan911, másnéven Hizashi Hyuuga, Iwagakure no sato egykori Shodaime Tsuchikage-ja
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #130 Dátum: 11 jún 13, 08:24:53 »

Megnéztem a CodeGeass-t és sztem Rolo és Shirley, valamint Lelouch, halála szépen lett megcsinálva, meg utána az a jövőbetekintés is.
De a Naruto-s Itachi, és Jiraya halál is nagyon jó lett.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 13, 08:28:56 írta Zer0 » Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #131 Dátum: 11 jún 13, 08:44:10 »

Gabig: ezt nem mondhatod komolyan. Van, hogy nem tetszik/nem szimpatikus egy karakter, de ilyet kijelenteni... én személy szerint Ichimaru fan vagyok, és nekem nagyon is kár, hogy meghalt a kedvencem. Remélem majd valaki ugyan ilyen szemétláda módon fog örülni a te kedvenced halálának is...
Logan: Ichimaru pont, hogy nem volt negatív karakter, a célja az elejétől fogva az volt, hogy megölje a legfőbb gonoszt, Aizent.
Naplózva
gabig35
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185



« Válasz #132 Dátum: 11 jún 13, 12:15:19 »

Nálam már akkor elásta magát,mikor Jidambout megtámadta,ezért nembánom,hogy meghalt.
Nemtudom hol olvastam,de azt olvastam Grimmjow tulélte(bár ez nembiztos).S ha megis halt akkoris csak méltó büntetését kapta.
Naplózva
Logan911
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 56



« Válasz #133 Dátum: 11 jún 13, 12:51:26 »

Logan: Ichimaru pont, hogy nem volt negatív karakter, a célja az elejétől fogva az volt, hogy megölje a legfőbb gonoszt, Aizent.

szerintem nem attól jó vagy gonosz valaki, hogy mi a célja...hanem hogy milyen eszközöket használ a cél eléréseben...Ichimarut én az alapvető jelleme miatt soroltam a negatív karakterek közé

Nemtudom hol olvastam,de azt olvastam Grimmjow tulélte(bár ez nembiztos).S ha megis halt akkoris csak méltó büntetését kapta.

az lehet, h megérdemelte de elég sok rajongója volt és szerintem nem ok nélkül
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 13, 12:59:43 írta Logan911 » Naplózva

Logan911, másnéven Hizashi Hyuuga, Iwagakure no sato egykori Shodaime Tsuchikage-ja
renato
Vendég
« Válasz #134 Dátum: 11 jún 13, 13:13:09 »

gabig: akkor remélem a szemedben Kenpachi egy nagyon nagy szemétláda, ő a főhőst majdnem megölte, míg Ichimaru nem okozott halálos sérülést Jidanbounak. Valamint a Soul Society arc alatt Ichigoék voltak a "rosszak", hiába ők a főszereplők, Gin csak a várost védte.
Logan: Mint már mondtam, Ichimaru nem ölt meg senkit sem (mondjuk Hiyorinál elég közel járt hozzá, ezt beismerem). Ha megnézzük, Gint csak a Rangiku iránti szeretete "kényszerítette" ebbe a helyzetbe.
De akkor hogy mindenki jól aludjon, és ne offoljuk teli a témát, maradjunk annyiban, hogy Gin egy semleges karakter volt (jó célok - rossz tettek).

ON: abból a pár animéből, amit láttam, az egyetlen, ahol tényleg nagyon szomorúra sikeredett minden halál, az a Code Geass volt, bár a vége felé már kezdett kicsit túlzásba esni az egész anime (itt gondolok arra, hogy Lelouch halála teljesen felesleges volt, ha jól irányítja a birodalmat, akkor meg sem kellett volna halnia, ám mégis ez a halál sikeredett a legmeghatóbbra szerintem). Viszont ezektől a "felesleges" haláloktól lett ilyen jó ez az anime, úgyhogy egy szavam se lehet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 13, 13:39:16 írta renato » Naplózva
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!