24 máj 21, 00:26:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A legborzalmasabb, legvisszataszítóbb...  (Megtekintve 25014 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #90 Dátum: 10 nov 12, 09:41:14 »

Pedig Miharu-chan cuki. *______* Meg az egész anime tök király. Nevet Mondjuk nem tipikusan lányoknak szánt történet. xD
Naplózva
Solaree
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 151

Vérimádó gyilkológép ;D (+moe függő/tuladagoló)


« Válasz #91 Dátum: 10 dec 27, 20:17:25 »

Nem tudom hogy írtatok e már erről de: Strawberry Panic. Egyszerűen undorítóóó! Ahogy két csaj folyamatosan smárol minden másodpercben  Lehánylak Épp böngészek a jutyúbon amikor látom izé: Strawberry Panic AMV. Az ember a címe alapján nem is gondolná hogy ez egy leszbi anime...  Lehánylak (Bocsi ha megbántottam azt aki bírja ezt az animét)
Naplózva

http://wowandnews.blogspot.com/ a wowos blogom kacsint

  "Ha most nem ölöd meg őket, akkor egy napon ők fognak megölni téged!" Lucy, Elfen lied.

"Erős kávé nem létezik, csak akarat gyenge ember" Ismeretlen
"Nem, nem vagyok gyilkos. Csupán imádom a vér látványát" Solaree
Jiijo
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1650



« Válasz #92 Dátum: 10 dec 27, 20:27:44 »

Nem csoda, hiszen te lány vagy. Amúgy, nem láttam az animét, de lehet, hogy meg fogom nézni. Ja, és mi, fiúk, meg attól hányunk hogyha két srác smárol (undorító  Lehánylak). Viszont ha két csaj, az már (nem csak csókra gondoltam)... Na de elég a perverz gondolatokból.  De, hogy ne legyen OFF: Szerintem az egyik legrosszabb anime, a Dinó király volt. Nagyon nem bírtam.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 27, 20:31:58 írta Jiijo » Naplózva


Aláírásomat készítette: Kiru Hoshino
Focou
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


Xenotyle


WWW
« Válasz #93 Dátum: 13 jún 13, 19:06:41 »

Az egyik legborzalmasabb anime talán a Kilari...jóvan, na, az intro-outro-k jók...de Kilari, meg Erina hangjától falra mászok, Seigi transzi, vagy b*zi, vagy bánat tudja, de irritáló. S akkor ott van Hiro (Heero ikszdé ) aki még kicsit normálisabb, de az egész Anime gyerekes, hülyeség, visszataszító, pfúj...

Ui.: Nagyobb szemeket nem tudtak volna rajzolni?
Naplózva

Utálom, mikor veszek egy tasak levegõt és van benne chips is...
Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #94 Dátum: 13 jún 13, 23:00:17 »

Így visszaolvasva, nahát mennyien írták a Yu-Gi-Oh-t. Ők vajon az egész animét látták, vagy csak az első évadot, ami valóban borzalmas?Nevet
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
Jama-Dharma
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235



« Válasz #95 Dátum: 13 jún 14, 10:16:11 »

Ami engem személy szerint nagyon taszít, az a Fairy Tail meg a hasonló animékben/mangákban lévő harcrendszer, amikor "barátaim vannak ezért nyerek" alapon leverik azt az ellenfelet aki ellen 5 perce még esélyük sem volt. Semmi bajom ha van pár ilyen harc egy animében (Naruto, DB, One Piece), de ha túlzásba viszik azt nem szeretem. Jó persze, shounen manga, lehet nem pont az én korosztályomnak készült Nevet


Ha azt nézzük amúgy, hogy menynire beteg/elborult egy manga, akkor az Ichi the Killert tényleg nem múlja felül semmi, meg is értem, hogy betiltották sok helyen. Annyiban érdekes mondjuk, hogy lehet látni milyen elborult dolgokat képesek kitalálni egyesek.  
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 14, 10:27:16 írta Jama-Dharma » Naplózva

White Album Gently Weeps + Space Ripper Stingy Eyes
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #96 Dátum: 13 nov 24, 20:05:34 »

A fairy tail nem rossz bár nekem szintén az nem jön be benne hogy koppintás meg kicsit össze független néha és még az zavar benne hogy a sztorik nem hosszúak és nem velősek de alapjáraton jók a csaták benne Mosolyog

Ami nekem sem tetszett az a strawberry panic csak néztem hogy ez most yuri?  :hmm? meg aztán a paradise kiss sem a legjobb rövid és túl gyorsan történik minden.
A mirai nikki sem tetszett már túl beteg idióta a vége is fölösleges gyilkolás és a bolond yuno is idegesített sokszor túl erőltetett volt meg ez a suicid leszek a szerelmemért nagyon idegesít és persze valahogy csak vissza jön ahalálból. csak a karakterek kinézete volt jó.
Meg a lovelycoplex sem tetszett olyan ... m1 utálom ha egy lány így szenvedteti magát smirksweat
Naplózva

Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #97 Dátum: 13 dec 18, 20:31:07 »

Számomra ezek a legborzalmasabbak: Bleach, Nana, Kilari
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 31, 22:42:17 írta Krisz7199 » Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #98 Dátum: 13 dec 31, 18:43:06 »

Kirsz minimim 4 szó kellene. Írj még egy animét xD

Számomra a Neon Genesis Evangelion volt nézhetetlen. Illetve a Gosick-nál halálosan unalmasabb anime kevés van.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #99 Dátum: 14 jan 01, 17:48:37 »

:DD A Gosick az egyik kedvenc animém =D Tényleg ilyen szörnyűnek találod?
Naplózva


Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #100 Dátum: 14 jan 02, 17:17:37 »

Elismerem, hogy úgy kb 4 részt láttam belőle, de ha többi is olyan halál uncsi, akkor nem is akarok többet.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #101 Dátum: 14 jan 02, 19:48:59 »

a sorozat 2. fele nekem nagyon tetszett =) Az első pár rész, csak amolyan bevezető =D
Naplózva


Kurohi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 165



« Válasz #102 Dátum: 14 jan 15, 23:02:54 »

Ezzel szerintem sokakban egy világot török össze, aztán meg hozzám vágtok egy halom "ez nem is így van!" meg "hogy nem lehet ezt szeretni?" jellegű mondatot, de mindegy.  ikszdé
A Dragon Ball. Borzasztó. A legrosszabb a grafikája, nagyon idegesítő, fáj tőle a szemem, ráadásul Goku és Pan vagy hogy hívják szinkronhangjai is rosszak lettek. Ráadásul az egész egy nagy baromság, semmi értelme; talán ha pl. Naruto-féle grafikában játszották volna le, még tetszene is.
Naplózva

Dare datte shippai wa suru nda
Hazukashii koto janai
Kono kizu o muda ni shinai de
Waratte arukereba ii

~~~~~~~~~~~~~~~

Raiko: Alive (Naruto Ending 4)
Oldalak: 1 ... 5 6 [7]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!