24 máj 09, 23:45:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hunter x Hunter manga  (Megtekintve 19848 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #45 Dátum: 14 júl 26, 18:51:21 »

A herceg egyre kevésbé érdekel engem kb. egy Pariston 2.0 meg Taison se valami nagy szám elsőre. Saiyut kedveltem, tetszett hogy nem fél Gingéktől anno, desajna ő a beépített ember, viszont Mizaistomot én ezek után kizárnám túl jófej ahhoz hogy ő is áruló legyen.  Kurapikának igencsak bejött a környezet változás, birom Togashiban hogy tudja hogy mikor melyik karaktereket kell használni, és nem egyszerre erőltet többet, bár tuti lesz még olyan hogy a 4 főszereplő eggyesül újra legalábbis remélem. Mosolyog
Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #46 Dátum: 14 júl 30, 13:10:47 »

Amúgy nem rég volt egy bejelentés a HxH szerkesztőjétől, hogy hamarosan egy olyan dolog fog történni a cselekményben, ami simán bekerül majd a manga eddigi Top 3 legmegrázóbb jelenetébe.

Volt már ehhez hasonló sejtetés, pl a Fairy Tail-nél Ultear nagy jelenetekor. Bízom benne, hogy nem a semmiért akarják felcsigázni az olvasókat. A héten nincs fejezet, viszont legközelebb a 349-350 egybe fog jönni ha jól emlékszem, ideális lenne számukra akkor megejteni, legyen bármi is az.

Mivel Togashiról van szól, én valami olyasmire számítok hogy egy Pariston álltal felbérelt csapat megjelenik a Whale Island-on és szitává lövik Gon-t és Mito-t. Tudjátok....... csak úgy.

Végül is Togashi maga mondta hogy szeret főszereplőket kinyírni xD.


« Utoljára szerkesztve: 14 júl 30, 13:18:59 írta mateee-kun » Naplózva
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #47 Dátum: 14 júl 30, 17:04:45 »

Na ne gec. ikszdé Hát ezen aztán könnyesre röhögtem magam Nevet Azért ez más eset Gonnal sztem még más terve van de kitudja ikszdé Erről a bejelentésről szerintem lemaradtam vagy csak nem vettem észre. Bár tényleg történhetne már valami, és amimor vmi történik akkor nem 1 ember szokott kimúlni Nevet  Ördögi Mondjuk ha egy ember halna meg akkor Alluka igazán jó választás lenne, sose fogom szeretni Nyelvesít
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #48 Dátum: 14 aug 10, 21:30:32 »

Hinnye! Nem telhet el a hét HxH manga hozzászólás nélkül. Nevet

Lehetséges, hogy Kurapika gyerekkori barátjának a feje van a henci mögötti/feletti tárolóban? Gondolkozik
http://mangafox.me/manga/hunter_x_hunter/vTBD/c349/5.html

Mivel Togashiról van szól, én valami olyasmire számítok hogy egy Pariston álltal felbérelt csapat megjelenik a Whale Island-on és szitává lövik Gon-t és Mito-t. Tudjátok....... csak úgy.

Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #49 Dátum: 14 aug 12, 18:25:18 »

Bocsi de nem nagyon nézegetem a heti fejezetet mert azt a csöcspunci undormányt a király mögött elég volt egyszer látni ikszdé Amúgy tényleg emlékeztet Pairora a fej.

Én azon gondolkozom hogy ott az a tetoválás pontosan mit ábrázol? Ha hülyeséget beszélek akkor bocs de úgy néz ki mint egy pók.

Az a duplafejezetes dolog meg pontosan hogy van? az előző előtti végén vmi ilyesmiről írtak nem?
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #50 Dátum: 14 aug 13, 21:40:08 »

A pókos tetkó nekem is szemet szúrt. Genei Ryodan? Pojén

Dupla fejezetes dolog? Gondolkozik
Az nem volt más, mint a magazin dupla számként való megjelenése. A dupla szám sajnos nem jelent dupla mennyiségű fejezetet. Most, hogy belegondolok, a Jumpnál nem találkoztam még olyan mangával, amiből valaha is dupla fejezetet adtak volna ki a héten. Bezzeg a Weeky Shounen Magazine nem fukar, ha ilyesmiről van szó.

Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #51 Dátum: 14 aug 20, 10:31:47 »

Togashi-sensei súlyos lumbágóval küszködik. A sikeres kezelés érdekében, 2 hétig szünetelni fog a manga.
http://www.animenewsnetwork.com/news/2014-08-20/hunter-x-hunter-manga-goes-on-2-week-hiatus-due-to-back-pain/.77790
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 20, 10:34:43 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #52 Dátum: 14 aug 20, 11:42:33 »

Ez már szerintem közel nevetséges. Legalább adhatott volna ki valamit ezen a héten. No comment

Amit elvárok már hogy ne húzza az időt és csapjunk bele. Így is szenvedünk a várakozástól és még most attól is, hogy baja van. Jöjjön rendbe és vegye most már komolyan a fenébe is!
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #53 Dátum: 14 aug 20, 14:36:57 »

Ha ennyire lusta akkor miért nem vesz fel egy társszerzőt rajzolónak? Ő meg csak írná a szöveget.

Talán még azt sem mondhatná, hogy így kevesebb zsé jönne. Ha értitek hogy értem.

... nem úgy értem.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #54 Dátum: 14 aug 28, 22:11:49 »

♪You just go away♪ Noexpression
http://www.animenewsnetwork.com/news/2014-08-28/hunter-x-hunter-manga-extends-hiatus-at-least-1-more-week/.78119

A szünet meghosszabbítva legalább 1 héttel és nincs bejelentve a visszatérés időpontja. Hát nem ez a nap legjobb híre? Senki? Helyes.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #55 Dátum: 14 aug 29, 14:03:05 »

Nem olvasom a mangát, az anime vége után terveznék neki kezdeni, legalábbis úgy terveztem eddig. Ez azért már nevetséges (hopp közben olvasom az előző üzeneteket, látom nem csak szerintem...). Nem értem minek kezdett akkor újra bele kb. 10 fejezet jött ki azóta mióta újra elkezdett nekiállni nem?
Szedje már össze magát, nézze meg a Bakumant, aztán legyen már benne valami minimális eltökéltség...
Csinált már valami ilyesmit más olyan mangaka is akinek ilyen szinten népszerű a mangája? A kiadója nem igaz, hogy nem cseszegeti emiatt...
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Hige
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 100



« Válasz #56 Dátum: 15 máj 09, 22:54:24 »

Szerintem ez már sose lesz befejezve... Kár érte.
Naplózva
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #57 Dátum: 15 máj 10, 20:47:07 »

Nem szeretném hogy ez a manga is úgy járjon mint D.gray-man.  Szomorú
Haladhatna már a sztori, hiszen sokat ki lehet hozni belelő.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #58 Dátum: 15 máj 10, 21:44:39 »

Néhány japán könyvesbolt már feladta...
http://www.animenewsnetwork.com/interest/2015-05-10/book-stores-claim-hunter-x-hunter-is-finally-finished/.87979

Az előző szünetnél éreztem azt, hogy ez már soha nem lesz folytatva, de Togashi mégis kipréselt magából 9 fejezetet, 2 év elteltével, így még él bennem a remény, hogy egyszer be lesz fejezve a manga, normálisan.

Nem bánnám, ha a sensei beadná végre a derekát(a súlyos hátfájdalmai után, roppant előnyös ez a szóhasználat) és asszisztensek felvételéhez folyamodna. A manga is haladhatna tovább normálisan és a Dragon Quest-tet sem kellene elhanyagolnia.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
mr subarashii
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11



« Válasz #59 Dátum: 15 máj 28, 10:02:26 »

sziasztok! 

most fejeztem be az animét, éreztem, h valami nem stimmel már 10 résszel a vége előtt. túl kevés volt ahhoz, hogy le lehessen zárni a sztorit. nemhogy lezárta, de még jobban kinyitotta. hol a chrolloxhisoka harc, hol a fantom osztagxkurapika lezárás? Nevet ha egy olyan kari, mint pl welfin kapott egy teljes rászt, akkor az összes fantom osztagos arcnak járna egy. benne van a soriban még vagy 200 rész. mangába továbbment a történet? hányadik résznél kellene kezdenem a mangát, hogy jó időben kapcsolódjak be? Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!