24 máj 10, 17:22:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 13 14 [15]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Yu-Gi-Oh! és GX  (Megtekintve 53764 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #210 Dátum: 14 feb 04, 03:02:00 »

az első 52 rész szinkronosan fent van indavideon + azt hiszem h kb az 56. vagy az 58. részig feliratosan..de azt tudom, hogy az (Moderátor: error 404) folyamatosan fordítja.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 04, 07:06:05 írta Shiro » Naplózva

iiHALA MADRID!!
LINK95
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 20



« Válasz #211 Dátum: 14 máj 02, 21:19:23 »

A tv6-on elkezdték adni a GX második évadját szinkronosan Nevet
Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #212 Dátum: 14 máj 03, 12:27:27 »

Igen, én is belenéztem és érdekesnek találom. Zane hangja is pofás lett szerintem. Dolmány Attila igazán jó oda is, akárcsak Kyle-ként a South Park-ban! Mosolyog Remélem végigadják!
Naplózva

jujguy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 483


Captain Teemo on Duty!


« Válasz #213 Dátum: 15 jan 04, 14:39:14 »

Ugyan már kérlek, még hogy a GX erőltetett, na mert az 5D's nem az, meg a Zexal???? Motoron párbajoznak, ugyen már, kérleeeeeeek, Yugi meg Jaden elsírná magát ha látná mi lett belőle. Meg most komolyan, hogy néznek ki azok a 3ds szörnyek? legutóbb a Transformers Cybertronba láttam ilyen jellegű animációt...  Na de visszatérve a lényegre, a GX-nek sokkal több köze van a sima Yu-gi-oh!-hoz mint a legutóbbi 2 szériának... Akinek erőltetett a GX meg gagyi, annak ajánlom figyelmébe a 2. évadot, a fillereket leszámítva elég komoly hangvételű dolog sült ki belőle. Viszont a sima yugioh szériát még nem néztem végig, én a GX-en nőttem fel, ezért az ragadt meg bennem, de a 2. évad után azt fogom nézni szerintem.
Naplózva

Lehet néha szemtelen vagyok de annyi baj legyen kacsint
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #214 Dátum: 15 márc 18, 21:21:15 »

Régi Yu-Gi-Oht imádtam, a többi nem jött be(igazából el sem kezdtem őket nézni), viszont nem rég találtam rá véletlenül, hogy a gxben (a végén?) Yugi meg a GX-es főszereplő megküzd egymással   Nevet
A csata végét nem mutatták meg, szóval nem derül ki hogy ki nyerne, de 100% hogy Yugi.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 13 14 [15]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!