24 máj 10, 11:14:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Steins;Gate  (Megtekintve 7416 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #15 Dátum: 14 jan 02, 00:12:38 »

Elvileg január elején jön majd valamikor a magyar felirat, legalábbis azt hallottam. Hogy ez mennyire hiteles azt nem tudom. Nevet
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
TalkNoJutsu Wins the Wars
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121



« Válasz #16 Dátum: 14 jan 04, 10:01:23 »

Úgy legyen!

És ne olyan legyen, mint a naruto movie, vagy az átlag anime movie-k, mer akkor hatalmas csalódás lenne :/
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #17 Dátum: 14 márc 22, 17:42:04 »

Ez a movie nagyon csodálatos volt. Mosolyog

Igaz, nem olyan rég néztem meg az animét ( 2-3 hónapja ), de nagyon jó érzés volt újra látni a számomra 2. legjobbnak vélt anime szereplőit és történetét. Mosolyog

SPOILER aki még nem látta.

Az ötlet tetszetős volt és a megvalósítása is. Megkapjuk a történet felvezetőjét, ami nem más mint Okabe visszatérő emlékei. Valósnak tapasztalta őket és ez már egy kis érdeklődést kelt a nézőben, azaz még jobban fokozza azt. Én eleve nagy kedvelője vagyok ennek az animének, ezért engem még jobban érdekelt mit tudnak még kihozni ebből. Nevet
Kurisu is átéli ugyanazt mint Okabe, csak itt sajnos ''annyira'' nem lehet érezni a súlyát mint az animében. Nem mintha baj lenne, de ettől csak jobb lett volna, de az már a 10-es skálát is áttörné már ha azt is sikerül velünk éreztetni. Kurisu még mindig egy nagy tsundere. Nevet Daru meg már kezdi meg ismerni a jövőbeli feleségét. Mosolyog
Külön kiemelném azt a módszert amivel visszahozták Okabét. Az erős emlék az nem volt más mint Hououin Kyouma. Nevet
Nem hittem volna hogy ilyen módszerrel csinálják meg és persze innen is származhat ez a 2. király és menő személyiség. Nevet Dr. pepper reklám nem maradt el, ezért azért is + pont, ja és sajna nem ittam a mozifilm mellé ilyet de az újranézésnél fogok. Nevet

Az opening és az ending is tökéletesek. Adják a Steins;Gate hangulatát. Mosolyog

Ez egy 10/10-es remekmű lett. Mint mondtam ha még éreztük volna Kurisu érzelmeit volna olyan szinten mint az animébe Okabénál, akkor áttörné még a legeslegjobb címet is. Egyszerűen perfekt lett így is.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #18 Dátum: 14 márc 23, 12:17:25 »

Movie? Mióta van neki Movie-ja? :O Nem is tudtam róla. A spoileres részt egyenlőre nem olvastam el, de a sztorit folytatja?
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #19 Dátum: 14 márc 23, 13:11:14 »

Igen, 1 évvel később játszódik már.
Naplózva
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #20 Dátum: 14 márc 23, 15:56:01 »

Hihetetlen anime hihetetlen és méltó befejezése. Remélem azért ilyen kis ova-k lesznek a hétköznapjaikról, de a sztorit tovább ne bonyolítsák már. A zenék jók voltak, a sztori is. Jó, hogy több szerepet kapott most Kurisu is Nevet az anime, a movie is 10/10
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #21 Dátum: 14 márc 24, 09:25:00 »

A movie kifejezetten tetszett, először azt gondoltam, hogy meghagyhatták volna sad endingnek a végét, de mivel az a forgatókönyv már egy párhuzamos világban megtörtént, így nem sok lehetőségük volt, és happy endnek kellett lennie.

Az külön pozitívum, hogy kiderül, Kurisu tette valójában olyanná Okabét amilyen, olyan elviselhetetlenné amiért a jelenben panaszkodik is. xD

Mondjuk olyan mint a sorozat, az elején nem igazán akart beindulni, eső fél óra nulla történés, de Okabe eltünésével beindul a történet, Kurisu-t meg szeretjük látni a képernyőn.

Meg most már a deja vu is  átértékelődött bennem.  Nevet

Ez egy 10/10-es remekmű lett. Mint mondtam ha még éreztük volna Kurisu érzelmeit volna olyan szinten mint az animébe Okabénál, akkor áttörné még a legeslegjobb címet is. Egyszerűen perfekt lett így is.

Szerintem amikor másodjára tűnik el Okabe, és ott a padlón összeroskad, akkor annál mi kellene több? Ott kijön belőle minden érzelem, meg Daru lánya is mondja hogy milyen makacs volt a másik világban Kurisu, és hogy ott nem mutatta ki az érzelmeit, magyarul más kurisu mint okabe ilyen téren.  Bár azért a végén behaltam amikor végszóként mosolyogva mondja hogy never.  Mindketten tsunderék, ami egy idő után már idegesítő tud lenni amit egymással "nem" művelnek.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 24, 09:34:38 írta Syzygy » Naplózva
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #22 Dátum: 14 ápr 03, 20:17:28 »

Láttam, hogy sok ember szereti, hát megnéztem. Nem bántam meg, jó volt, de a kedvencem azért még nem lesz.

Érdekes volt, hogy a szélek egy picit mindig elmosódottak voltak. Olyan álomszerűvé tette az egészet. Azt hittem, lesz ennek a végén jelentősége, de úgy látszik ez csak a stílus része volt. SMS értesítő pedig mostantól alap, hogy Mayuri beköszönő-effektje lesz Nevet

Két dologra még kíváncsi lettem volna:
1) Ki Daru felesége (Ferys?)
2) Mi lett a CERN-nel. Ezt a szálat a végére picit elhanyagolták.
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #23 Dátum: 14 ápr 03, 20:45:56 »

Daru lányának az anyja kiléte igazából sejtésen derül ki az OVA-ból: Okabe találkozik egy lánnyal Amerikában akiről azt hiszi hogy a kiscsaj megint visszajött a jövőből, aztán elbeszélgetett vele és kiderült hogy nem is ismeri, de azt jósolták neki hogy 7 év múlva találja meg a szerelmet (daru lánya 7 év után születik).
A CERN-el semmi sem lett, mivel abban az idővonalban az esemény meg sem történt, Kurisu feljegyzései meg elégtek a repülőn.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #24 Dátum: 14 ápr 03, 21:25:47 »

Tőccsétek le, használjátok egészséggel Mosolyog

http://eletuntcapa.oo3.co/AUDIO/Tutturuu.mp3
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #25 Dátum: 14 ápr 04, 13:24:54 »

Movie előtt mennyire kell újranézni az animét? Nevet Annak a nagyon erős a hangulata lassan épült fel, képes erre a movie is, vagy rá kell segíteni?
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #26 Dátum: 14 ápr 04, 20:08:20 »

Hangulatosabb ha megnézed előtte az animét de nem muszáj Nevet bár a specialt szerintem érdemes előtte újranézni
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #27 Dátum: 14 ápr 06, 18:19:08 »

Úgy legyen!
Most már van magyar felirat tutira, ha nem találtad volna meg. Gondolkoztam, hogy leszedem ezt az animét és én találtam. Szerintem nélküle is érthető, de ez nagyon attól függ, ki milyen nyelvet tanul. Na mindegy. Én most kezdtem el leszedni, most hogy újra anime lázban élek. Nevet Hamarosan meg is nézem.
Naplózva


dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #28 Dátum: 15 márc 02, 18:26:39 »

Megnéztem én is a Steins;Gate-t, de igazából ha nem lenne ennyire elől pl. myanimelisten, meg nem olvastam volna ennyi jót róla, biztos hogy dobom pár rész után. Volt olyan rész, amit 3napig néztem  Nevet Nem is értettem, hogy lehet ennyire elől ez az anime. Végül is most, hogy  befejeztem, még mindig nem értem xD Nem azt mondom, nem volt egy rossz anime, de hogy ennyire elől legyen, még a CG-t is megelőzve..lel.
A movie viszont tetszett, az kifejezetten jó volt.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #29 Dátum: 15 márc 02, 19:32:18 »

Én úgy voltam vele, hogy megnéztem 1 részt és kellet egy kis idő, míg elrendeztem magamban a dolgokat, hogy mi miért történt és hogyan.  Még a legegyszerűbb sztorit is bonyolultá tehetsz, ha belerakod az időutazást.

Az jó, ha jó a film, mert az hátravan még nekem.

Mikor az első részben Kurisu megemlít, hogyaz első találkozásánál, hogy már találkozott Okabével, akkor már tudtam, hogy az anime végén visszamegy oda .
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!