24 máj 10, 05:28:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mirai Nikki  (Megtekintve 10000 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #30 Dátum: 13 júl 13, 16:30:31 »

Én is nem rég fejeztem be (két napja). Akció és izgalom az bőven van benne.

SPOILER!
Kezdem a negatív véleményemmel és onnantól már csak felfele...
Na szóval az egész nagyon jó volt, kivéve a vége volt az aminél már majdnem megfejeltem a képernyőt... Még az időutazással sem volt bajom pedig, az szerintem nem kellett volna ide. Azért nem volt bajom mert már az elejénél van egy rejtély (3. hulla) amit meg kellett magyarázni, és ezzel remekül sikerült is. De 1-es Murmurt miért kellett beszervezni a buliba? Rajta is lehetett látni egy ideje hogy nem stimmel vele valami, de akkor is. Ami a legjobban kiakasztott hogy elkezdett a városban a gömbjeivel játszani. Most én értem hogy ő egy isteni eredetű akármi, de ezt egy ilyen típusú animében nem kellett volna megjeleníteni. Ez volt a mélypont nálam ami tényleg felhúzott.
Pozitív véleménynek megemlítem a történetet, akkor az akciódús jeleneteket amikből nem volt hiány. A naplóbirtokosok sokszínű jelleme is pozitív volt bár többnél nagyon örültem amikor megjelent nekik a zsákutca.
1. Nos a főszereplő vére végig benne volt, és azt hiszem ő is ment át a legtöbb változáson a cselekmény alatt.
2. Megnézném vele mit kezd Dr. Csernus Imre. Nevet Egy szóval: ŐRÜLT! Ez jellemzi Yunot a legjobban, félelmetes volt néha. Pl. miután Yukki kinyitotta a furcsa szoba ajtaját.
3. Róla csak azt tudom mondani hogy gyilkos és ennyiben ki is merül.
4. Az ő halálát sajnáltam, illetve a fiát. Szerintem őt meglehetett érteni miért csinálja.
5. Nagyon idegesítő volt. Ő is teljesen elborult volt, akivel a szülei nem foglalkoztak eléggé.
6. A múltját sajnáltam, de úgy a halálát nem.
7. Őket sajnáltam még, főleg hogy a játszma végén megmentik Yukkit és Yunot.
8. Őöööööö... Az ő képessége volt a második kedvencem. Magáról a karakterről alig tudtunk meg valamit de alapjáraton jó ember volt. A halála nekem túl gyors volt, és sajnáltam amikor meghaltak a "tanoncai".
9. Ő a kedvenc karakterem vele tényleg nem volt semmi gondom.
10. Hallottunk tőle kb. 5 mondatot ...
11. Karizmatikus polgármester. Nevet Az ő naplója volt a kedvencem, és az ő játszmája volt szerintem a legjobb. Mindenre gondolt csak Yunora nem, mivel ő "csak egy hamisítvány".
12. Hát... Ez Super Hülye.
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #31 Dátum: 13 júl 13, 18:53:54 »

Spoiler!
Murmurnak valami olyasmi feladata volt, hogy gyűjtse össze a játékosokat, nem? Vagy csak azért teremtette Deus, hogy ne legyen egyedül. xD. Nekem ez világvége volt egy kicsit sok. Mármint a legelső részben még az volt, hogy Yukki találta csak ki (bár számomra felfoghatatlan, hogy a saját képzeletében miért talál ki egy olyan lényt, ami felette áll. smirksweat), utána meg elhagyja az ereje és elpusztul a világ egy csomó fekete gömb által. Jó lett volna egy kis világ vége hangulat is bele, pl a kutatók vizsgálják a gömböket, vagy pánikban van az egész világ, de mintha minden ember eltűnt volna. Engem az annyira nem zavart, hogy Murmur benne volt az egészben. Legalább volt egy menő harc a végére közte és Uryuu között. a 4.dik jól reagált, hogy azt se tudja, hogy micsoda ő. Nevet
Én örültem ennek az egész időutazásnak, egyrészt így tényleg Happy Endet lehetett teremteni még a meghalt játékosoknak is és még a sztorinak is jót tett.

1. Nekem az elején nem jött be, olyan kis esetlen volt, akit csakis Yuno tartott életben. Minden szembejövő ember átverte. Szerencsére be nőt a feje lágya és önállóbb lett és szerzet egy kis önbizalmat.
2. Kedvenc karakter. Nevet Ahogy változik a személyisége a két állapot között az valami zseniális. Mind a két állapotát bírom.  Ahogy rájött az 5-dik összes trükkjére és legyilkolta  a fél szereplőgárdát. Nevet Az egyedüli, mikor megrémített talán a második részben volt, mikor Yukki este hazáig menekült előle és a levélbedobón kukucskált és jó éjt kívánt Yukkinak az kicsit durva volt. >.<# Nagyon aranyos Yukkival. Az egész tervéről lemondott volna, ha Yukki elszánta volna hogy végezzen vele.
4. Ő is nagyon jó karakter. Elég intelligens és az egész rendőrség őt támogatja. Az különösen tetszett, ahogy legyőzték a jövőnaplóját.
7. Nekik a szerelmük tetszett. Ahogy áldozatokat hoztak a másikért. Az nagyon jó jelenet, mikor kérdőre volnja Yukkit, hogy miért nem ment keresztül a tűzön, hogy segítsen Yunónak. Meg a haláluk, amit az elősző hsz-emben kifejtettem.
9.Kicsit olyan érzésem volt vele kapcsolatban, hogy először csak egy olyan szereplőnek tervezték, akinek az a szerepe, hogy hamar meghaljon. Erre utal a legelső ruhája és hajviselete. Aztán villámcsapásra egy nagyon fontos szereplővé nőtte ki magát, akit mindenki szeret. Nevet Ráadásul még isteni ereje is lett és még a gyerekeinek is. xD
12. Ő egy az egyben a Shippuuden elei Tobi. ikszdé  Nagy forma. Jó volt látni, hogy ő kapta el a 3.dikat és az Ovában egy rajongói boltot nyitott saját magáról. ikszdé
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #32 Dátum: 13 júl 13, 20:53:27 »

A kedvenc képemet el is felejtettem, ez tényleg mindent vitt:  Nevet
http://lastsinner.files.wordpress.com/2011/10/mirai-nikki-episode-3-someones-at-the-door.jpg
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #33 Dátum: 13 aug 24, 15:35:21 »

Végre megértettem ezt a képet Nevet
Ugyanaz mint az előző,csak +2 sorral.
http://animeet.hu/animotivalo/wp-content/uploads/2013/06/j%C3%B3%C3%A9jt.png
Ajánlóba szerintem van értelme odaírni,hogy +18.Az anime végig brutál volt,ilyet még nem nagyon láttam Nevet
Grafika is helyén volt,és nem igazán unatkoztam.Úgy indult hogy vidámpark stb.,látunk 2 boldog gyereket,de amikor Yuno benéz Yuki-nál a kulcslyukon...atya úrisen,itt lehetett sejteni,hogy nem piskóta anime lesz Mosolyog
Naplózva

Jama-Dharma
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235



« Válasz #34 Dátum: 13 aug 24, 19:35:14 »

Minden verziót cenzúráztak amúgy, vagy csak én találtam rá egy kifejezetten szerencsétlen változatra? (nem igazán bírom ha valamit cenzúráznak)
Amúgy szerintem nem  annyira brutális (csak a 12. résznél járok, szóval lehet változik) de igaz, hogy ízlés kérdése ez is Nevet
Naplózva

White Album Gently Weeps + Space Ripper Stingy Eyes
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #35 Dátum: 13 aug 24, 21:51:58 »

A [Final8]Mirai Nikki nevű típus nincsen cenzúrázva.
Ha majd végignézted a sorozatot nézd meg mellé az OVA-t is mert úgy lesz teljes az élmény. Mosolyog Mirai Nikki Redial OVA a teljes címe.

A kulcslyukas rész tényleg paráztató. De én végig Yunonak szurkoltam. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #36 Dátum: 14 nov 27, 20:55:38 »

Megnéztem, erős közepes, összességében csalódás, de teljesen vállalható.

Minene a legmenőbb, ő a legszimpatikusabb karakter egész végig. Yuno pszichopata overly attached karaktere is bejön, de kb ennyi, más karaktert nem tudnék mondani.

Ami kérdéses, hogy az első-de facto második világbeli yuno azért szerette yuukit mert ő adott értelmet az életének, a szülei megölése után, de a harmadik világbeli yuno good endinget kapott így indokolatlan beleesnie yuukiba, még ha megkapta az előző emlékét akkor is.

Na mindegy, erős közepes, a 9-es az abszolút kedvenc.


Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #37 Dátum: 14 nov 27, 23:05:24 »

Igen, a két hölgy viszi el a sorozatot a hátán, mert szereplőkből egyszerre kevés van és gyorsan cserélődnek. Yukki meg elég töketlen a sorozat 3/4-ig.

Az első világban beleszeretett, majd visszament a múltba (második világ) ott megölte a régi énjét és a szüleit, hogy ne legyenek útban. A harmadik világi énje se volt azért egy szende lányka, hisz egy rövid ideig ő is átkapcsolt Yandere módba és erre még rájöttek a korábbi életének az emlékei vagyis a saját emlékei. Nem csoda, hogy rögtön beleszeretett Yukkiba, hisz ő az élete szerelme. A Bleachben volt egy ide illő gondolat menete Orihimének, hogy bárcsak 7 élete lenne és mind a 7-szer ugyanabba a férfiba szeretne bele,. Nevet



De mi ez a FB üzenet, nem értem? xD Linkelted nekik a képet?
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #38 Dátum: 14 nov 28, 09:25:13 »

Jogos, kiragadtam a kontextusából, eredetileg az volt a kép címe, hogy a barátnőjét pár percre egyedül hagyta a laptopjával és ez a háttér várta utána.  Nevet

Mondjuk az tény, hogy az nem derül ki, hogy az első világban megölte-e a szüleit vagy nem. Mondjuk valószínűbb hogy nem, mivel a második világ változott meg teljesen ahogy kinyitotta az ajtót a hullákkal. De a harmadik világbeli yuuki viszont elment azzal a barna hajú csajjal, szóval ő nem érzett akkor világokon átívelő szerelmed yuno iránt.  Nevet

Mondjuk ez is érdekes kérdés, hogy vajon emlékek hogyan befolyásolják az érzelmeket.
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!