24 máj 09, 21:15:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 34
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sword Art Online  (Megtekintve 84615 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #15 Dátum: 12 júl 10, 23:31:37 »

Elképzelhető hogy olyan hatást gyakorolt a játék az idegrendszerére mintha tényleg fájna neki, ördög tudja  Gondolkozik

Nem hinném hogy combatban leülnek enni/inni Nevet Egyrészt mert védtelenek másrészt a legtöbb játékban combatban nem lehet enni =)

Viszont az openingben van egy rész ahol Kirito és Asuna esznek egy házban  Gondolkozik Gondolom a játékon belül elkészített kaja is finom csak nincs semmi hatása Nevet
Naplózva


Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #16 Dátum: 12 júl 10, 23:51:30 »

Mondjuk az a viccs, hogy a testükkel mi van közben... egy hónap alatt senki nem lépett szintet a 100ból Nevet Hogy mossák meg a hajukat abban a sisakban? Jó kis egérfészek lesz ott, mire végigjétsszák. Meg gondolom nem az almát nyammogják, ha csak nem vénásan. A katéterről nem is beszélek.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #17 Dátum: 12 júl 11, 00:02:41 »

Nyilván a családtagjaik vágják mi a dörgés és nem hagyják őket éhen halni és beviszik őket a kórházba, ahol infúzióra kötik őket és alkalmanként csak megmossák őket Nevet
Naplózva


Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #18 Dátum: 12 júl 11, 00:12:17 »

De hajat azt nem.. ha csak be nem öntik a sisak alá, de arra meg ki tudja mit reagál az elektromos mashina Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #19 Dátum: 12 júl 11, 00:24:20 »

Lehet kifejlesztenek majd direkt erre a célra egy olyan íves eszközt, amivel meg lehet mosni a fejet. És 1 millió dollárért fogják árulni darabját. ikszdé Akinek nincs pénze, annak pedig le fog rohadni a feje. Nevet Klein viszont egyedül lakik. Hát neki érdekes hogy alakulnak majd a dolgai. Zombi feje lesz mire kijut. ^^

A pvp meg jó ok lenne arra, hogy miért haltak már meg annyian. Nyilván nem lenne az embereknek akkora bátorságuk az elején, viszont mikor már rá vannak kényszerülve, akkor tuti, hogy bevállalnák.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Landmine
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 77



« Válasz #20 Dátum: 12 júl 11, 01:50:31 »

Üdv,
Én meglepődtem milyen jól visszaadta a Light Novel hangulatát az első rész bár ugye ez kb csak 1 fejezet volt az egész első kötetből.Ha a történet további részét is ilyen jóra csinálják meg akkor az idei év egyik ha nem a legjobb animéje lesz.
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #21 Dátum: 12 júl 11, 02:21:31 »

Tuti az lesz.

----------------------
Szerintem a cucc leállította a teljes anyagcseréjüket, s csak az agyuk működik. De annak meg kell a zoxigén, s kelél még a tüdő, hogy csinálja a zoxigént de ahhoz annak energia kell.  Habár csökkentett módban kevesebb energiát fogyasztanak, szal valameddig csak elvegetálnak.

A kórházas dologról meg annyit, hogy vajon szállíthatóak e?
S valószínű, hogy inkább házhoz mennek a dokik, vagy ha nem, akkor az első pont s időre be kell fejezniük játékot.

------------
Elkezdtem olvasni a mangát (hmm kicsit nehezen olvasható  a beszerkesztés  >.<#) először azt hittem valami speciál, mivel azzal kezdődött, hogy Asuna és Kirito harcolnak valami Bossal. De aztán rendesen kezdődik az elejétől. Te jó ég, minimum két évig el lesznek a játékban. Nevet


Egyébkén ti bevállalnátok a játékot?  Nevet



Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #22 Dátum: 12 júl 11, 02:28:49 »

Kösz nem, nem tenném kockára az életemet csak úgy poénból.
Naplózva
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #23 Dátum: 12 júl 11, 07:01:52 »

Én is elolvastam az első 2 fejezetet mangából (tovább nem mertem menni, nem akarom lelőni magam elől a poént ^^). Ott GM bá szót ejtett, hogy mi történt/fog történni a testekkel még amikor a téren beszélt a tömegnek... Nem tudom, mennyire spoiler, szerintem nem az de mindegy, nem hinném, hogy az animében szó lesz róla, legalábbis addig nem amíg ki nem érnek.  Gondolkozik

Shiro: hááát ha ki tudok lépni belőle akkor simán ^^ Kiváncsi vagyok lesz-e a világunkban hasonló technológia, remélem lesz már akkor is amikor még életben vagyok xD
Ha pedig nem tudok kilépni akkor nem vagyok akkora hardcore player hogy meghaljak egy játék miatt.
Naplózva

Landmine
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 77



« Válasz #24 Dátum: 12 júl 11, 08:45:45 »

A kórházas dologról meg annyit, hogy vajon szállíthatóak e?
S valószínű, hogy inkább házhoz mennek a dokik, vagy ha nem, akkor az első pont s időre be kell fejezniük játékot.

Az animében kimaradt ez a mondat de amikor mutatják a kinti világot meg a híreket akkor mondja Kayaba,hogy a NerveGear akksija 2 órát bír ki és jelen pillanatban mindenkit elszállítottak egy kórházba kivéve azokat akik ugye megpróbálták levenni azt.
Naplózva

marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #25 Dátum: 12 júl 11, 10:18:47 »

Na a SAO tényleg jelentkezhet 2012 legjobb animéje címért . A története jól ki van találva , a nem túl távoli jövőben 2022-ben játszódik , a mai technika fejlődése miatt még lehetségesnek is tartom , hogy lesz ilyen játék .
Ha lenne akkor megvenném , de várnék pár napot , hogy mi a helyzet magával a játékkal .
Ki próbálnám , de pár szabályt átírnék :

- Újraéledés
- Kijelentkezés

Ezen kívül ha jól értelmezem akkor a MOB-k (állatok , szörnyek -vagyis nem játékos karakterek-) újraéledése is véges , ezt is meg változtatnám.
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #26 Dátum: 12 júl 11, 10:22:18 »

Egyébkén ti bevállalnátok a játékot?  Nevet

Simán Nevet



Ha van logout és respawn  Hümm-hümm
Naplózva


marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #27 Dátum: 12 júl 11, 10:25:39 »

Még annyit írnék elsőre , hogy ez 25 részes lesz (?) , mert azért 100 szintnek ...
Én egy szintnek is eltudnék képzelni egy olyan 3-4 részt , mivel akkora a terület , meg mire legyőzik a pálya boss-t  .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #28 Dátum: 12 júl 11, 10:31:24 »

Na ja  Gondolkozik Meg ugye Kirito mondta is az első részben hogy neki 2 hónap alatt sikerült feljutni a 8as szintre, de most egészen más a helyzet. Nyilván mindenki óvatosabb mert most az életük a tét és előtte nekiállnak farmolni, szintezni mielőtt bepróbálnak 1 bosst.
Naplózva


Landmine
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 77



« Válasz #29 Dátum: 12 júl 11, 10:32:53 »

25 részes lesz igen.Nem árulok el sztem nagy titkot de nem fogják mutatni mind a 100 szintet egyesével.
Naplózva

Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 34
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!