24 máj 10, 11:24:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 34
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sword Art Online  (Megtekintve 84623 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Dátum: 12 júl 09, 18:46:58 »

Adott egy mmorpg ( online szerepjáték ) melynek neve Sword Art online. E köré a játék köré épül fel az anime története.

2022-t írunk, a számítógépes játékok pedig eljutottak arra szintre hogy, egy eszközzel ( Nerve Gear ) képesek vagyunk úgy játszani mintha a karakterünk bőrébe bújnánk és mi magunk szerepelnénk a játékban. Ily módon a külvilágról teljesen megfeledkezve, elmerülhetünk a számítógépes játékok világában. Ekkor jelenik meg a sokak által várva várt mmorpg a Sword Art Online. Ez a játék egy eddig soha nem látott óriási virtuális térrel és lehetőségekkel rendelkezik.

Főhősünk is ( Kirito  ) egy ilyen játékos, aki nagy tapasztalattal rendelkezik a számítógépes játékok terén így, már felkészülten veti bele magát a játékba. Ám nagy meglepetésére pár óra játék után figyelmes lesz egy bizonyos problémára, mégpedig hogy a játékban nincs logout ( kijelentkezés,lecsatlakozás a játékról ) funkció, tehát a játékból önerőből nem tud kilépni és a virtuális világban ragadt és az egyetlen lehetőség hogy ki tudjon lépni a virtuális világból az, az ha végigjátssza a játékot. "De miért is probléma ez?" - gondolhatnánk. Elvégre külső beavatkozás hatására ha szüleink/családtagjaink lekapcsolnak a játékról kiszabadulhatunk a virtuális világ rabságából. Azonban ez egyáltalán nem így működik... sőt ez a legrosszabb dolog ami velünk történhet, ugyanis ha ez megtörténik a játék felrobbantja az agyunk és meghalunk. Mindennek a tetejébe ebben a játékban nincs respawn ( Meghalsz és újraéledsz bizonyos idő után vagy újrakezdheted a játékot ) így aki meghal a játékban a való életben is meghal.

Mit kap az aki belekezd ebbe az animébe?
- gyönyörű grafika
- Izgalmas történet
- Lélegzetelállító soundtrack
- És az a jó kis mmorpg feeling npc-kkel ( none player creature - nem játékos álltal irányított karakter ) ,szörnyekkel stb

Véleményem szerint ez a mű méltán pályázhat 2012 legjobb animéjének a díjára Mosolyog Engem egy rész után már is beszippantott a Sao világa Mosolyog

Opening:  http://www.youtube.com/watch?v=ZBsO2GpCEVI&feature=related
Trailer:  http://www.youtube.com/watch?v=Wv8u5bY8Now

Remélem jó lett az ismertető és nem lett túl spoileres Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 09, 19:06:45 írta Lew » Naplózva


drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #1 Dátum: 12 júl 10, 00:50:01 »

Huuh na megnéztem az első részt. Jóóó kis mmo-s feelengje van. Így megnézve az agyfelrobbantós dolog se gáz, mivel egy terv része. Tuti követni fogom az animét.
A részről: (aki nem látta nem olvassa)
Olyan kis nosztalgikus volt mikor a vaddisznó fellökte. Nevet Az vicces volt, mikor a valódi alakjukba léptek, és ha jól jött le, a két csávó aki ki akart volna menni a térről, abból az egyik csaj volt mikor még a másik alakban voltak, ráadásul ölelgette a másik karját. Az vicces volt.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #2 Dátum: 12 júl 10, 02:33:29 »

Megnéztem én is.

Iszonyat jó, nagyon tetszik a története, és az előzetesből az jön le, hogy igen harc dús lesz.

Az endingből meg.. szerelmi szálak? :O

Amúgy engem annyira kirázott a hideg az ending utáni résznél. Kétezren haltak meg... az első szintet egyik se vitte végig... fuh és az a zene hozzá.  >.<#
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #3 Dátum: 12 júl 10, 10:19:59 »

Kisukeboltonn kívül más is fordítja? Mert ott csak az első rész van fent.
szerk: már válaszoltak,  kösz
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 10, 10:39:52 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #4 Dátum: 12 júl 10, 12:57:53 »

Örült cicus: Nem véletlen hogy annyian meghaltak. Gondolom voltak akik nem hitték el hogy felrobban az agyuk és direkt megölették magukat, ráadásul amíg Kirito nem tanította meg Kleint ö is simán meghalt volna már az első vaddisznó ellen  Gondolkozik Apropó remélem Klein még feltűnik a színen mert rendes gyereknek tűnt,bár még kicsit noob szegény Nevet De a rendes noob-ok közül való =)

Én igazából arra vagyok kíváncsi hogy lesz-e a játékban PvP ?  Gondolkozik  Elvileg miért ne lehetne? Mindenki a saját életéért küzd és könnyen meglehet hogy vannak akik úgy gondolják hogy ellopják más pénzét/cuccait.

Azon én is jót nevettem amikor belenéztek a tükörbe és az ari kiscsajból egy magas vékony kocka lett ikszdé

Remélem a 2. részben már láthatjuk Asunat is  Pirul
Naplózva


rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #5 Dátum: 12 júl 10, 14:27:46 »

Hmm... Eddig lazán poszt-cyberpunk anime, de az ismertető alapján, és az Avalon után kissé kevésnek érzem. Ott a szereplők respawnolhattak. Lehet tudni, hogy pontosan hány epizódos lesz? 
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6 Dátum: 12 júl 10, 14:33:17 »

Úgy tudom 25 de a Novel jelenleg is fut szóval ha nem térnek el tőle esélyes 2. évad.
Naplózva


Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #7 Dátum: 12 júl 10, 15:33:23 »

Lew, Klein az anime weboldalán ott szerepel a 8 fő karakter között. (Japánok hivatalosan Crain-ként írták át a nevét).

PVP, meg biztos lesz, már ha csak azt az RPG-ből ismert +/- lvl5 korlátot nézzük (habár ez nem biztos benne lesz) , meg Kirito által említve valamint a mobok korlátozott tenyészetét nézzük. Hiszen nem árt sok xp-t gyűjteni mielőtt nekimész egy Bossnak, főleg egy Full Hardcore karakterrel.
Vagy esetleg a Prof bedob egy olyat, hogy 100x annyi xp-t szerezhetsz PVP-ből, mint farolásból.

Amire én még kíváncsi leszek, az a  külvilág. Az világos, hogy tudnak a szituról, de vajon (élőben) követni fogják a játék és a karakterek eseményeit? Hogyan fognak reagálni egy PVP-re? Miként ítélik meg annak győztesét?





Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #8 Dátum: 12 júl 10, 15:41:47 »

Mondjuk Kirito mint főhős, meg úgy a többiek nem hiszem, hogy neki fognak menni valakinek PVP-ben, ha az meg fog halni, mert hát mégis csak emberi élet. De nekem azok a csajszik nagyon gyakósnak tűnnek, talán majd ők megoldják a problémát Nevet
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9 Dátum: 12 júl 10, 15:49:37 »

Nem feltétlenül kell hozzá megölni. Leviszed alacsonyra a Hp-ját és kényszeríted hogy adja át a cuccot  Nevet

Ami még szintén érdekes momentum volt, amikor beszélték az elején hogy van kovácsolás skill. Nem tartom kizártnak hogy lesz aki harc helyett inkább majd kovácsnak áll és a fegyverekért cserébe amiket csinál, bíztosítják számára hogy felviszik a legfelső szintre  Gondolkozik vagy pénzt adnak neki cserébe.,

Ahogy a trailert elnéztem ezek a szintek amolyan insta szerűségek lesznek. vajon csak azok számára nyílik meg a következő szint aki teljesítette az előtte lévőt, vagy az egész világ számára?  Gondolkozik


Naplózva


Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #10 Dátum: 12 júl 10, 16:16:44 »

Az még gonoszabb, mintha csak simán megölnéd. Ördögi

A HP-t is gondolom, csak Házi Páleszből nyerik.  ikszdé Hiszen ha már a mágia kizárva akkor gondolom a healerek sem lesznek. Habár egy Selfregen skill szerintem még beleférne.
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #11 Dátum: 12 júl 10, 16:23:54 »

Shiro elfeledkeztél a playerek legjobb barátjáról a Potionról? Mosolyog
Naplózva


Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #12 Dátum: 12 júl 10, 16:39:40 »

Szerinted Mire gondoltam?

H ázi/eal P álesz/otion

Amikor a végén Kiritonak vérzett az ujja akkor érezte a fájdalmat? S azért is mondta, hogy ez a valóság? Vagy inkább csak mert meghalhat a játékban?
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 10, 16:40:16 írta Shiro » Naplózva

P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #13 Dátum: 12 júl 10, 16:44:52 »

Nem hinném, hogy lesznek potionok, szerintem inkább kajálással vagy pihenéssel tudják visszatölteni HP-jukat. Elég durva lenne mondjuk ha így harcközben piálnának egyfolytában, mondjuk olyan szinten mint a kínai karakterek az SRO-ban  ikszdé
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #14 Dátum: 12 júl 10, 17:00:28 »

Na ja, mondjuk az alma is elég gyakori HP forrás.
Így itt most el tudnám képzelni, ahogy harcol a mobokkal, s közben meg hámozza kompótnak valót.  Pojén

« Utoljára szerkesztve: 12 júl 10, 18:02:37 írta Shiro » Naplózva

Oldalak: [1] 2 3 ... 34
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!