24 máj 10, 21:21:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Gintama  (Megtekintve 19085 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
ashley44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 71



« Válasz #60 Dátum: 14 aug 10, 07:44:06 »

Jól van na ennek a hírnek örülök, hogy nem kaszálták el Mosolyog. Egyik kedvencem. Mosolyog Most a mangában elég komoly dolgok történtek Mosolyog(csak az a baj hogy nehéz megérteni sokszor a szöveget).
Naplózva

Amikor egy olyan életet élsz, ami álmokra épül, félő, hogy a múlt feledésbe merül, miközben hasztalan rohansz a cél felé. S ha egy pillanatra megállsz, megrémülsz. Eltévedtél. Fullmetal Alchemist
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #61 Dátum: 14 dec 08, 19:12:50 »

Nem tudja valaki mikor fog folytatódni az anime? Én már felhagytam a műfajjal, de ezt nézném Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #62 Dátum: 14 dec 21, 10:19:12 »

Úgy néz ki, hogy áprilisban jön az új évad. Mosolyog
http://www.animenewsnetwork.com/news/2014-12-21/gintama-gets-new-tv-anime-series-in-april/.82455
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
ashley44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 71



« Válasz #63 Dátum: 14 dec 21, 20:34:00 »

Na az már nincs olyan messze Mosolyog Ennek a hírnek nagyon örülök. bow Manga is szépen haladt úgy hogy lesz mit feldolgozni Pontosan
Naplózva

Amikor egy olyan életet élsz, ami álmokra épül, félő, hogy a múlt feledésbe merül, miközben hasztalan rohansz a cél felé. S ha egy pillanatra megállsz, megrémülsz. Eltévedtél. Fullmetal Alchemist
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #64 Dátum: 15 feb 04, 23:05:50 »

NA MINEK JÖN ÁPRILISBAN AZ ÚJ ÉVADA?
http://myanimelist.net/anime/28977/Gintama_(2015)

Pontosan Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
ashley44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 71



« Válasz #65 Dátum: 15 máj 18, 21:10:37 »

Na még nézi valaki itt a gintama új évadát? Nevet Eddig hozza a gintamás hangulatot Nevet Főleg az utóbbi rész ikszdé Zura hozta a formáját egy kis Kuroko paródia ikszdé Takashi hamis megjelenése Nevet Mangában is tetszett ez a rész,de így animében még jobb Nevet Már hiányoztak ezek az örültek bow
Naplózva

Amikor egy olyan életet élsz, ami álmokra épül, félő, hogy a múlt feledésbe merül, miközben hasztalan rohansz a cél felé. S ha egy pillanatra megállsz, megrémülsz. Eltévedtél. Fullmetal Alchemist
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #66 Dátum: 15 máj 20, 18:59:07 »

A kérdés inkább az, hogy ki nem nézi? :]
Besírtam ezen a Kuroko paródián. "A fantom 5. ember"... Istenem. ikszdé
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
ashley44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 71



« Válasz #67 Dátum: 15 máj 21, 20:29:39 »

Bűn is nem nézni Nevet Ennyit már rég röhögtem egy animén ikszdé Ezért szeretem a gintamát nem veszi komolyan magát,mint egyes shounenek .Egy kicsit se vagyok elfogult Mosolyog Eddig ez a Kurokos paródia ütött ikszdé
Naplózva

Amikor egy olyan életet élsz, ami álmokra épül, félő, hogy a múlt feledésbe merül, miközben hasztalan rohansz a cél felé. S ha egy pillanatra megállsz, megrémülsz. Eltévedtél. Fullmetal Alchemist
Oldalak: 1 ... 3 4 [5]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!