24 máj 10, 05:50:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Gintama  (Megtekintve 19080 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #45 Dátum: 13 jan 12, 12:14:06 »

Hát, onnantól olvastam a mangát, ahol az anime megszakadt, de szerintem semennyire.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #46 Dátum: 13 jan 12, 12:35:38 »

Ennek örülök, kivételesen inkább az animét van kedvem nézni Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #47 Dátum: 13 jan 26, 22:06:18 »

Öcsém a mostani résznél, ahol járok a 73.rész asszem, volt egy olyan jelenet, hogy a csávó az erdőt járja, mert volt egy medve, amit Ő nevelt fel. És megállt egy pataknál inni és a pataknál föntebb ott hugyozott bele Gintoki, hát majd leestem a székről a röhögéstől xDDDDD
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #48 Dátum: 13 ápr 07, 19:46:48 »

Ma néztem meg mind a 264 részt, és ilyen jó animét már tényleg rég láttam. Az eborult humor és karakterek is nagyon adják, de ha komolyra fordul a dolog, akkor a legtöbb animét ilyen szempontból is hazavágja.

Gintoki meg karaktere 50%-ban troll, 30%-ban jófej, 15%-ban vadállat, és 5%-ban meg olyan kegyetlen köcsög tud lenni, hogy el se hiszem hogy shounent nézek Nevet Nem csak shounenfőszereplők között kedvencem, top 5 karakteremben is simán benne van.

Azt hiszem nyáron jön a következő movie, és októberben az anime folytatása. Mangázni még nem tudom fogok-e, mert belenéztem és elég béna a rajzolása meg az egész szerkesztése, de attól féleg rá fogok fanyalodni.

És itt egy honlap jó epizód/fejezet és arclistával, ha kell vkinek: http://www.yorozuyasoul.com/
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 07, 19:47:47 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #49 Dátum: 13 ápr 16, 23:11:09 »

Sabaku: Röviden és tömören összefoglaltad a Gintama jellemzését Mosolyog Azok a motívumok, amik megvannak a Gintamában, amiatt imádom ezt a sorozatot. Nagyon jó! Mosolyog
Őszintén én még csak a 150.résznél járok, nemrég néztem meg. Ott a fele filler volt (aztán közben adtak egy alternatív befejezést a sorozatnak, ami EPIC volt!), de ez megint amolyan "leállítjuk és húzzuk az időt, és azon parázzunk, hogy vége lesz az animének" rész volt. De Shinpachi egy olyan monológot tolt be, hogy azt a rohadt. Én csak fogtam a fejem, hogy még egy ilyen semmitmondó jelenetnél, aminek semmi köze a mangához és még így is ilyen mély-magvas gondolatokat mondanak, hogy valami elképesztően király. Számos animében/mangában olyan gondolatok, illetve olyan mély dolgok csak párszor, illetve ritkán fordulnak elő. Itt meg minden egyes részben van olyan dolog, ami nagyon elgondolkodtató. Persze a poénokon, harcon, őrültségeken, kamu szerelmen, paródiákon, meg sci-fin kívül Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 16, 23:20:12 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #50 Dátum: 13 ápr 17, 19:00:19 »

Én fillereket nem hagytam ki, nem is néztem hogy melyik az, de legtöbbször észre se lehetett venni. Meg a felvállatlan időhúzós/közönséggel trollkodós részek is tiszta élvezhetőek voltak valahogy.

Amit még nagyon bírok benne, hoyg tényleg úgy gyalázza és parodizálja a tiopikus shounennyál-elemeket, ahogy azt csak el lehet képzelni. Ha meghallok egy 'tipikus' mondológot, már várom hogy mikor vágják haza az egész jelenetet valamivel. A Shinsengumi Death Game arc alatt(ahol Okita megszívatta Hijikatát azzal a 'játékkal') Okita hiába viselkedett jófiúként, már minden pillanatban arra számítottam, mikor derül ki olyasmi, mint a végén. Ebben az animében ezen a téren már egy pillanatra sem bízok xD

És megsúgom, majdnem pontosan 60 részed van hátra a Gintama legkirályabb jelenetééig Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #51 Dátum: 13 ápr 22, 23:06:58 »

Ja ja, ezt szeretem a Gintamába a legjobban, hogy az ember már nem veszi észre mi a filler és mi nem Nevet Nehéz persze kiszúrni, de ettől függetlenül én imádom ebben az animében a fillereket Mosolyog Főleg, hogy számomra a legjobbak, még a One Piece fillereit is übereli, ami azért már nagy szó.

Igen-igen, ezzel én is így vagyok, nem tudni mi lesz. Amikor azt hinnéd, hogy ó mily' megható pillanat és BUMM, már fordul 180 fokot a fordulat és másképp alakulnak a dolgok xD
Azt a részt pont nemrég néztem meg, amikor a Fűrészt parodizálták. Olyat röhögtem néha, amikor a srác anyja benyitott, meg a végén epic funny volt xD Kíváncsi lennék, hogy Gintokival megcsinálná Okita, akkor mi lenne Nevet

Akkor, ha jól számoltam a 210.részre gondolsz, ugye?
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #52 Dátum: 13 ápr 24, 16:55:35 »

Nálam az One Piece-szal egy szinten áll a Gintama, még ha teljesen más is a kettő Nevet De olyan jó simán van, és szerintem a mangaka is eltervezte majdnem annyira előre a történetet. Így 265 rész után kezd lassan felbukkanni egy főbb szál, de nem csak a semmiből jött, hanem voltak rá nagyon finom utalások már. Ezzel kapcsolatban érdemes azt a 2008-as(?) fake mozielőzetest is megnézni, ha valaki még nem látta volna. Kemény 10 perc hosszúságú.

http://mangastream.com/read/naruto/52003841/1
Már ezen a SJ borítón is látsszik, hogy Gintoki mennyivel másabb karakter mint egy átlag nevereding shounen főszereplője Nevet

A jelenet a 211.-ben van, de maga az arc (210-től 214-ig) is az egyik legjobb az egész sorozatban. A 215. rész már nem az arc része, de szintén egyik kedvencem. Azért is tudom ilyen pontosan, mert ezeket még a gépen is fent hagytam.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #53 Dátum: 13 ápr 24, 17:13:27 »

Nekem az eddigi aktuálisig megvan az összes anime epizód, mert gyűjtöm, hiszen megérdemli, ahogy a One Piece is Mosolyog Majd, ha elértem oda, írok. Nevet

Gintama karakterét ezért is szeretem, mert eltér az átlagos shounen főhőstől valamennyire Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
ashley44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 71



« Válasz #54 Dátum: 13 ápr 24, 20:54:50 »

Sziasztok. Én is nem olyan rég kezdtem be ebbe az animébe és már 151.résznél járok. Egyik kedvenc animém lett pedig az elején nem annyira jött át a humor,de utána már jöttek a jó részek és be indult az egész. Kedvenc szereplőim: Gintoki már amikor megláttom őt ,rám jön a nevetés már a nézésétől, Hijikata a majonéz imádásával, Kagura egyik kedvenc női főszereplőm a nagy étvágyával, Shinpachi az ordításával , De igaz ebbe a sorozatban nem nagyon lehet utálni senkit még a negatív szereplőket sem. Nekem csak egy szereplő nem jött be az pedig Otsu chan nem tudom de engem nagyon idegesít de lehet csak engem. De eddig sorozat majdnem 10-est érdemel. Mosolyog Nevet
Naplózva

Amikor egy olyan életet élsz, ami álmokra épül, félő, hogy a múlt feledésbe merül, miközben hasztalan rohansz a cél felé. S ha egy pillanatra megállsz, megrémülsz. Eltévedtél. Fullmetal Alchemist
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #55 Dátum: 13 máj 03, 12:55:57 »

Most olvastam el a Gintama új fejezetét, ezt csekkoljátok:
http://www.mangareader.net/gintama/443/11
xDDD Mekkora forma már a mangaka Nevet Szeretem az ilyen paródiákat, főleg ez a Torikós ütött ikszdé
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
kocacica8
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #56 Dátum: 13 júl 20, 17:22:42 »

Esetleg nem tudjátok, hogy fent van-e már vmi eldugott helyen a Movie 2 angol felirattal?
Naplózva
ashley44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 71



« Válasz #57 Dátum: 14 aug 07, 12:45:59 »

Sziasztok a Gintama animét nem fogják folytatni tovább. Mert bele kezdtem a mangában egy kicsit tömény és így nehéz értelmezni és itt nekem az anime jobban tetszik. Pedig csak mangában most kezd beindulni nagyon a sztori Pontosan. Ha valaki tud valamit az animével kapcsolatban az leírná nekem mert mindenhol mást írnak smirksweat
Naplózva

Amikor egy olyan életet élsz, ami álmokra épül, félő, hogy a múlt feledésbe merül, miközben hasztalan rohansz a cél felé. S ha egy pillanatra megállsz, megrémülsz. Eltévedtél. Fullmetal Alchemist
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #58 Dátum: 14 aug 09, 18:04:45 »

kocacica8: Esetleg nézd meg a nyaa-n, vagy egyéb más helyeken, de már van jó pár helyen. Mosolyog

ashley44: Nekem azt mondták, hogy folytatódik majd, csak megint újabb kihagyások lesznek, mint amikor volt a második Gintama a sztoriban. Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #59 Dátum: 14 aug 10, 02:05:06 »

Miért ne lenne anime továbbra is? Egyik legsikeresebb cucc japánban ha jól tudom Nevet A mangára is rákényszerülök ha kell mondjuk, de inkább nem tenném ha nem muszáj ez esetben...
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 2 3 [4] 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!