24 máj 10, 01:59:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Gintama  (Megtekintve 19076 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Putir
Vendég
« Válasz #30 Dátum: 12 ápr 03, 20:28:20 »

Nem értem mire gondolsz.
Az ssj egy forma amire a csillagharcosok képesek vagy lesz kagurának is ilyesmije később?
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #31 Dátum: 12 ápr 03, 20:59:31 »

Drahaka: igen, van némi hasonlóság a jellemzések között Nevet
Putir: nem láttad a Gintamát? Még az elején (aszem 3. v. 4. rész, ahol Kagurát bemutatják), ott leírják, hogy univerzum legerősebb fajához tartozik, esernyőben kell járnia, mert nem bírják a napot és sokat zabálnak. Nincs szó SSJ-ről benne, max csak paródiának veszik alapul a Dragon Ball-t, de nem lesz ilyen valójában a Gintamában.

Amúgy nem tudom, hogy hogyan fér bele egy olyan kis csajba annyi kaja XDDD
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Putir
Vendég
« Válasz #32 Dátum: 12 ápr 03, 21:06:58 »

Azt tudom hoy melyik fajhoz tartozik ,de az ssj-hez semmi köze max a sj-hez.
Naplózva
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #33 Dátum: 12 ápr 04, 15:17:40 »

azért a billentyű botlásért én kérek elnézést.
Amúgy én nem venném biztosra,hogy nem lesz benne ssj forma.hiszen gintokiból is lett már holdagyar.már aki látta már azt a részt.
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Putir
Vendég
« Válasz #34 Dátum: 12 ápr 04, 15:21:30 »

A dragon ballos részt már láttátok? Nevet amikor betiltják a földön a cigit és toshi elmegy a namekra Nevet
Nekem az az egyik kedvencem.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #35 Dátum: 12 ápr 04, 15:23:13 »

Jaja, az a 119.rész aszem Nevet nagyon nagy, elveri Friezát, aztán elveri Cellt, aztán Buut XDDD nagyon állat Nevet jó rész volt, meg amikor a Mario játékot parodizálták, az is vicces egy rész Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
kocacica8
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #36 Dátum: 12 aug 02, 19:13:07 »

Nem tudja véletlenül valaki, hogy a 37. résztől kezdve hol vannak fent magyar feliratos részei a Gintamának?
Naplózva
tibike100
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #37 Dátum: 12 aug 15, 19:40:26 »

Fent van egy bizonyos videó megosztó oldalon csak 037, 038... számozással.
Naplózva
kocacica8
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #38 Dátum: 12 aug 26, 16:38:21 »

A Gintama tényleg csak 252 részes, vagy csak épp szünetel, vagy mi az oka, hogy az anime 252. részénél nincs több fent?
Csak mert a legfontosabb és szinte egyetlen maradandó történetszálat a főellenségeel le se zárták.
Tud valaki valamit?
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #39 Dátum: 12 aug 26, 20:36:28 »

Ha láttad az utolsó részt, neked is tudnod kell miről van szó. De elvileg talán lesz valamikor folytatás, a manga meg nagyban fut még.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #40 Dátum: 12 aug 30, 19:30:11 »

Úgy látszik a Gintama ugyanarra a sorsa jutott, mint a Bleach v. Beelzebub anime. Pedig szerintem ez az egyik legjobb anime, remélem folytatják, addig is, aki nem bírja ki Gintama nélkül, annak ott a manga Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Sitaina_Shoetyer
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10



« Válasz #41 Dátum: 12 nov 07, 02:05:42 »

Friss vagyok a sorozat kapcsán. Ritka alkalom hogy belekezdek egy nagyon hosszú sorozatba, de végül arra jutottam hogy a Gintamának is adok esélyt. Még nagyon az elején járok, de eddig ingázik a hangulatom. Poénosnak poénos meg minden de egy idő után nagyon unalmas is tud lenni. Komolyabb harcokra gondolom ne számítsak, hiszen egy parodizáló animéről van szó. Mindössze egy kellemes kikapcsolódás is lehet belőle, de össz-vissz úgy vagyok vele, hogy nem kellene sokat megnézni belőle egymás után, mert akkor meg lehet unni, így azon a rendszeren tartom magam hogy heti egy-két epizódos rendszerciklusban fogok haladni vele. Időm se annyi mint a tenger, meg így is van plusz két anime amit követek.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #42 Dátum: 12 nov 07, 14:03:53 »

Amikor az ötvenes részek körül érsz, akkor már eléggé komoly harcok is lesznek benne, főleg a movie-jában Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
kocacica8
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #43 Dátum: 12 dec 06, 22:52:38 »

Am van már bármi hivatalos hír az anime folytatásáról?
A mangában láttam egy apró bekezdést, hogy adják 6-kor, az most újakra enged következtetni, vagy csak ismétlések?
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #44 Dátum: 13 jan 12, 11:40:12 »

Az anime mennyire van cenzúrázva a mangához képest? Van itt valaki aki mindkettőt követi és meg tudja mondani?
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 2 [3] 4 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!