24 máj 10, 18:04:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Gintama  (Megtekintve 19084 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Putir
Vendég
« Dátum: 11 nov 15, 21:19:36 »

Hellotok.
A minap néztem hogy ennek az animének nincs saját topicja úgy hogy csináltam egyet remélem az adminokat nem zavarja.
Na szóval a történet a 19. század végi japánba zajlik, Edoba ahol az Amantok (idegenek) teljesen megszállták a várost ezért fegyverviselési tilalom van a főhős Sakata Gintoki kicsit beteges ,édesszájú és reménytelenül gyermeteg "ex"szamuráj.
Kettő barátjával Kagurával és Shinpachival dolgoznak Alkalmi munkásként tehát pénzért szinte bármit elvégeznek.
Mindenkinek tudom ajánlani megtekintésre mert nagyon nagy anime. Nevet
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #1 Dátum: 11 nov 16, 13:26:47 »

Hát 115. résznél tartók és kevés szereplő van aki valahogy nem a kedvencem. Nevet
A 3 főszereplő az . Egyszerűen nincs nagyon olyan karakter akit nem bírok.Nevet A legkedvencem sadaharu és elizabeth.Nevet
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #2 Dátum: 11 nov 16, 13:59:48 »

Igen  sadaharu és tényleg aranyos amikor az emberek fejét addig rágja amíg nem vérzik. + okos is mert tudja hogy mekkora erôtöl roppan szét.Nevet
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #3 Dátum: 11 nov 16, 14:23:43 »

Igen általábba mindenkivel ezt csinálja.Nevet
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #4 Dátum: 11 nov 16, 14:33:59 »

Nyugi senki se halt bele. Nevet
Ha kell magyar felirat szólj tudod küldeni linket ,de ide nem akarok kirakni mert az sérti a fórum szabályát.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5 Dátum: 11 nov 16, 16:27:24 »

Na király, végre megcsináltad a topicot Nevet Mosolyog Imádom ezt a sorozatot, a top10-es listámon a 2. helyen van.
Alkalmi munkás Gin csapat a legjobb. Shinsengumi (japán rendőri haderő) nagyon hülyék, a kedvenceim ők is Mosolyog
Minden karakter imádni való, nagyon jó sorozat, csak ajánlani tudom Mosolyog
Van benne minden: Shounen, shojo, sci-fi, comedy Nevet Mosolyog Jó mixelés Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Putir
Vendég
« Válasz #6 Dátum: 11 nov 16, 17:28:47 »

Shinsengumi nem a Sogunnel van kapcsolatba?
Te hol tartasz samdav?
Az új avatarom gin hogy tetszik?Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 16, 17:31:58 írta Putir » Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #7 Dátum: 11 nov 16, 18:15:19 »

Dehogynem, csak én így hívom őket, mert a 3 fő emberük (Kondo, Hijikata, Sougo) egy kész hadsereg ikszdé Nagyon nagy arcok, Kondo ahogy sóvárog Shinpachi nővére után, Hijikata nagy arc, amikor ideges főleg ikszdé Ja és Zoro japán szinkron hangja adja a hangját neki YEAH!!!  Pattog Sougo meg a legnagyobb forma a három közül ikszdé Nevet A fegyverőrült, kicsit elvont és állandóan rálő Hijikatára ikszdé ikszdé Nagyon adja Mosolyog Ők a kedvenceim a Gin csapat után Mosolyog

Én még csak az 56.résznél tartok.

Nagyon tetszik az avád Mosolyog I like it Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 16, 18:16:05 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Putir
Vendég
« Válasz #8 Dátum: 11 nov 16, 18:49:40 »

Toshiroba a legdurvább a majonéz imádata ahogy mindenre azt rak még az édességekre is. Nevet
Sougo nagy arc és nagyon gyors szamuráj egy Sougo vs Toshiro harcba normálisan szerintem nem sokkal győzne Toshiro.
Kondoba meg a poén hogy mindenki gorrilának hívja és egyszer majdnem hozzá is megy egy gorillához (szép páros lenne xD).
Azért nem ennyiből áll a Shinshengumi mert még ott van Yamazaki Sagaru aki elég sok részben szerepelt Matsudaira Katakuriko aki valami fejese a csoportnak.
Egyébként még aki nagy arc az Katsura.
Nem tudom azt láttad-e amikor reppel valami vak randi féleségen hát azon besírtam ahogy beállt elizabethel.Nevet
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #9 Dátum: 11 nov 16, 18:58:53 »

Jaja Gorilla for eva! Nevet Csak kérlek, ha ez a gorillás eset megtörtént, akkor ne áruld el, mert spoiler, sőt még én se láttam  >.<#, úgyhogy az epizódok kivesézését hanyagoljuk Mosolyog
Csak általánosságban beszéljünk róla  kacsint
Yamazaki is ott van, de ő csak olyan láb alatt lévő karakterre gondolok, meg néha felidegesíti Toshirot Nevet ikszdé
Katsura is jó fej, jaja ZURA!!! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 16, 19:00:17 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Putir
Vendég
« Válasz #10 Dátum: 11 nov 16, 19:00:39 »

Sajnálóm ,máskor ilyet nem teszek ,de egyébként mangát te olvastál nem?
Egyébként Kagura-chant mért hivja mindenki kínai lánynak? Nekem nem eset le.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #11 Dátum: 11 nov 16, 19:27:41 »

Mangáját olvasom hébe-hóba Mosolyog
Kagura-chan azért kínai lány, mert olyan az egész feje, meg minden, ja és megnézed, tisztára Chun-Lee-re hasonlít a Street Fighterből, aki szintén kínai ikszdé ikszdé Gondolom ezért Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Zayala20
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


« Válasz #12 Dátum: 11 dec 30, 21:36:41 »

Na,akkor én is méltatom egy kicsit a sorozatot, mert nagyon megérdemli! Bakker,hogy egy ember ennyi hülyeséget kitaláljon ikszdé Pontosabban szólva hülyeségnek látszódó dolgot, ugyanis én azt szeretem a legjobban benne, hogy a legelmebetegebb részeknél,amikor az ember már a földön fetreng a röhögéstől, akkor is,mélyen eltemetve van valamilyen mondanivalója(na jó,talán nem mindig Nevet) Néha aztán vannak komoly részek (nem mintha azok nem bővelkednének poénokban), és vannak jó kis elmebeteg, gonosz ellenségek is. A leglenyűgözőbb-számomra-mégis a szereplőgárdájának hihetetlen sokszínűsége(mindnek van egy kis baj az agyával ikszdé) Kedvenceim:Gintoki,Katsura, Hijikata, Kyubei, Kondo(Gorilla), meg Hata (hülye)-herceg. Szóval mindenkinek csak ajánlani tudom. Mosolyog
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #13 Dátum: 12 jan 07, 14:34:41 »

Tegnap kezdtem el az animét és lenne egy kérdésem: számíthatok valami komolyabb shounenre, vagy minden rész a "poénkodásról" fog szólni? Csak mert akárhol nézem a poénokat dicsérik a legtöbben, viszont a történetről alig-alig találok valamit.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #14 Dátum: 12 jan 07, 14:37:25 »

Ez nem annyira shounen anime ahogy írtad inkább a poénok vannak benne abból is inkább paródia.
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!