24 máj 10, 06:19:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 21
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Code Geass - Hangyaku no Lelouch  (Megtekintve 64045 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Jaaku
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69


« Dátum: 07 nov 19, 23:03:08 »

2010. Az Angol Birodalom megtámadja a Japánt, és alig egy hónap alatt meghódítja, köszönhetően a Knightmare nevű fegyvereknek. Japán elveszíti függetlenségét, népe elveszti nevét, és 11-nek nevezik őket, utalva arra, hogy az ország a 11-es körzet nevet kapta. Ám a szikra nem hal ki olyan könnyen, az elejétől fogva az ellenállás él, és harcol minden eszközzel a Birodalom ellen. Lelouch, aki maga vér szerinti Britanniai és Suzaku, aki az invázió idején a Japán miniszterelnök fia, személyesen élik meg a háborút. Ám Lelouch vak és mozgássérült testvérével számkivetett, amióta anyja gyilkosság áldozata lett, és apja, a Birodalom királya kitagadta. 7 évvel Japán megszállása után Lelouch akaratán kívül a felkelők egyik akciójába keveredik. Egy szigorúan titkos fegyvert próbálnak ellopni, melyről maguk sem tudják, mire képes. Suzaku a Birodalmi hadsereg tagjaként szintén az akció közepében találja magát, és a két fél találkozik. Lelouch-t azonban a titkos rakomány közelében egy hang szólítja meg: „Megtaláltalak!”. A rakomány nem más, mint egy lány, aki egy különleges képességet ad át neki. A Geass olyan hatalommal ruházza fel Lelouch-t, mellyel bárkit közvetlen szemkapcsolattal manipulálni tud, egyszeri alkalommal. A lányt katonák lövik le, Lelouch pedig öngyilkosságra készteti ellenfeleit. Megérezvén a Geass erejét, Lelouch elhatározza, hogy felszabadítja Japánt a Birodalom elnyomása alól, és egyben eltörli Angliát a föld színéről./Aoianime.hu/

Szerény véleményem szeirnt, a tavalyi év legjobb animéje. Minden megvan benne ami egy háborús/akció/dráma animéhez kellhet:
király zene, nagyon jó karakterek (aki szerette Kirát, Lelouchot egyenesen imádni fogja), kiváló grafika, jó story, és még kicsit el is gondolkodtat.  Mosolyog

Aki még nem látta annak bátran ajánlom, aki pedig már látta annak várom a véleményét (hogy szerinte mi is történt a végén Nyelvesít).

//remélem nem baj hogy megnyitottam a témát//
« Utoljára szerkesztve: 07 nov 19, 23:05:38 írta Jaaku » Naplózva

BLS
Miku-chan
Vendég
« Válasz #1 Dátum: 07 nov 19, 23:19:27 »

Egyetértek, szerintem is nagyszerű alkotás! Bár én kicsit giccsesnek találtam a rajzolását. Mondjuk nem annyira mint a Monte Cristo grófjáét, azt nem is bírtam végignézni, a közepénél abbahagytam.

Lehet, hogy lehetne egy kis párhuzamot vonni a Death Note-al, de talán azért nem mert itt egy forradalomról van szó és hogy ki melyik oldalon áll és miért, bár a főszereplő jelleme tényleg hasonlít Kira-éra.
Naplózva
Nihilus
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 399


« Válasz #2 Dátum: 07 nov 20, 17:31:31 »

Miku-chan,a rajzolás azért ilyen,mert Clamp-stúdió keze volt a dologbanXD
Én régóta tervezem megnézni,de előbb még befejezem a Shuffle!-t,és végignézem a Berserket.A Doujin-moén a legjobb doujinok erről vannak,főleg C.C-ről,ezért kaptam fel a fejem rá.(Imho C.C megkaphatná a "Minden idők legjobb anime segge" díjatXD)
« Utoljára szerkesztve: 07 nov 20, 17:49:39 írta Nihilus » Naplózva
Miku-chan
Vendég
« Válasz #3 Dátum: 07 nov 20, 17:48:41 »

Hihi, ez jó! Nevet

Amúgy egyetértek veled, de nekem ez a stílus, akkor is giccses kicsit, de nem azt vitattam, hogy nem jó!
Naplózva
R
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 364

felfújható-porszívó ügynök


« Válasz #4 Dátum: 07 dec 09, 01:06:41 »

Nah most azt gondoltam, hogy egy olyan animet fogok végre valahára megnézni, amit meg lehet rögtön szerezni az U-testvértől és végig lehet nézni... VÉGIG! Szomorú addig meg lehet nézni, amíg az események le nem zárulnak... Hát izééé... aki látta, az érti Mosolyog, aki meg nem az nézze meg Nyelvesít

Aki Kira-t szerette a Death Noteben, az nézze meg ezt az animet feltétlen Mosolyog.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5 Dátum: 08 jan 01, 12:16:23 »

Anyám! Hát most néztem a 22. részt és a címe ellenére is nagyon megdöbbentett.
Gonolom a készítők ezzel azt akarták szemléltetni, hogy egy aprócska véletlen is milyen következményekkel járhat.
Naplózva

R
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 364

felfújható-porszívó ügynök


« Válasz #6 Dátum: 08 jan 07, 23:10:51 »

Jah ez az anime is teli van váratlan eseményekkel, bár Death Notetól abban különbözik, hogy nem 1 vs 1 harc megy (L vs Kira), hanem Lelouch vs Britannia család.
Amúgy Death Noteval abban is hasonlít, hogy itt is csomó ideig eltakarja az arcát és kilétét a "negatív" főhős + mindkettőnek L-lel kezdődik a valódi neve Nyelvesít.
Naplózva
Narutorban
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164


Bash-san(nin) Kami-sama


« Válasz #7 Dátum: 08 márc 30, 17:45:36 »

A mosstani AS számban olvastam a 2. évadról(04.06-mejelenése) és gyorsa letöltöttem és megnéztem...
nagyon teccik csak néha olyan fordulat van benne h kb. Fatal error az agyamnak pl. mikor Lulu lelövi őőőő izé..szal Júphit???(nem tom h kell írni a nevét)
nah azon kicsit szétakadtam
am tök jó anime és várok a  season II-t
Naplózva

APANYA tag
Én a Shousensei (kis-sensei)
Tanítványom: Mikoji^^;
Balin
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


« Válasz #8 Dátum: 08 ápr 05, 10:07:15 »

Megnézem a sorozato, hát végülis nem rosssz. Hogy lessz folytatása az nagban növeli az animeértékét.
Naplózva

Még mindig a fórum elsőszámú nő gyógyásza aki ingyenes mellrák szűrést vállal.
LORD OF MORIA  Tanítványaim: Petikek, Kronosz7
Kenshin hites ura
Hugica:Csillus
rawen
Vendég
« Válasz #9 Dátum: 08 ápr 05, 21:26:36 »

hat a legtobb anime forumon odakat zengenek rola...engem annyira nem fogott meg,de azert varom a 2. seasont mar csak par nap es lesz subbolt is Nevet
Naplózva
R
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 364

felfújható-porszívó ügynök


« Válasz #10 Dátum: 08 ápr 09, 21:50:22 »

Nah kijött az első része a 2. seasonnak ééééés érdekes fordulatot vesz a történet (elején nem is értettem, h mi történhetett), valszeg valszeg használtak Lelouchon Geasst és úgy felejtette el a dolgokat...
Naplózva
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #11 Dátum: 08 máj 02, 21:44:19 »

Hát jah a fater használta rajta....
Szerdán fejeztem be ezt az animét,csak nem volt kedvem írni,szal nekem nagyon tetszett,elősször azt hittem,hogy majd egy jó kis mechás széjjel lövős animét fogok látni,szerencsére tévedtem,egyszerűen nagyon jó volt,és igazándiból  Lelouch eszméivel egyet kell,hogy értsek a megvalósítással meg nem de annyira nem rossz az se Nevet Furcsa volt,hogy a nagy drámai izében helyet kap a nevetés is Nevet
Egy rész volt amikor magamnak se tom megmagyarázni miért,de nagyon megharagudtam Lelouch/Zero-ra,amikor véletlenül Euphie-n használta a Geass és utána kinyírta,hát akkor kicsit mérges voltam.
Az R2 pedig egyszerűen zseniális eddig Nevet Kíváncsi vok mi lesz a Hugival Suzakuval meg Rolo öcsivel Nevet
Naplózva
DaViS
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 231

..........Air Gear.......


« Válasz #12 Dátum: 08 máj 05, 21:07:56 »

én tegnap fejeztembe ezt az animét   Nevet
egy mini csoda ez az anime  Nevet rég csodálkoztam és izgultam ennyit az eseményeken
én is szinte egyetértek Lelouch-al , csak kicsit szólídabb megoldások ??  Gondolkozik ááá  nem  .Nem volt más választása a megvalósítás téren a brittek ellen .
 ( én egy kicsit örültem hogy Euphie-t kinyírta   Ördögi nem tetszettek a tevékenységei a végén  >.<#   )
és a második season  micsoda fordulatok már az elején  Nevet  ez még nagyobb csoda lesz mint az első  Nevet


« Utoljára szerkesztve: 08 máj 05, 21:42:49 írta DaViS » Naplózva
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #13 Dátum: 08 máj 06, 20:12:39 »

Jaja,és már ha az elején ez van mi lesz a többi részben Nevet
Örülök,hogy tetszik,ezekszerint nem bántad meg Nevet
Naplózva
DaViS
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 231

..........Air Gear.......


« Válasz #14 Dátum: 08 máj 06, 20:17:46 »

nem bizony  Mosolyog

de ez az új öcsi  hát  valami  zavarja volt néha olyan "meleg" fobíája  Gondolkozik Ördögi
szegény Nunaly (valahogy így írják  Hmm?   )   hol lehet ?  Figyelmeztetés
de C.C a legjobb  mennyi pizzát meg tud enni xD
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 21
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!