24 máj 10, 08:32:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Berserk  (Megtekintve 14327 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #30 Dátum: 14 júl 27, 11:05:54 »

Azért azt ne feledjük, hogy A harmadik párbajnál Guts ketté vágta a kardját egy mozdulattal, tovább ment, majd Griffith összeomlott. Nevet Jajdeszeretem Gutsoooot. Mint valami fiatal fangirl.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #31 Dátum: 14 júl 27, 13:05:07 »

Én nagyon szeretem Guts-ot, szerintem jó karakter.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 27, 17:13:29 írta Minagi » Naplózva


Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #32 Dátum: 14 júl 27, 18:15:07 »

Hite szerint többre van rendeltetve
Igazából ez az a sorozat szerintem amiben konkrétan nincs kimondva ki a jó-és a gonosz. Hisz Gutts se kimondottan"jóként" viselkedik néha, Griffith se egy kimondottan gonosz karakter.
Többre is volt. Akinek van bajnoktojása, az többre hivatott , mint egy átlagember.
Így van, kevés szereplő mondható jónak. Puck mondjuk az egyetlen jó, aki próbálja Gattsban lévő sötétséget, gonoszságot és fájdalmat kompenzálni a maga nyamvadt , de mókás módján.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #33 Dátum: 14 júl 27, 18:30:06 »

Azért azt ne feledjük, hogy A harmadik párbajnál Guts ketté vágta a kardját egy mozdulattal, tovább ment, majd Griffith összeomlott. Nevet Jajdeszeretem Gutsoooot. Mint valami fiatal fangirl.

Azért az egy elég béna párbaj volt, mert milyen láma dolog már, hogy kettétörik a kard. Egyáltalán nem Gatts győzelmét, hanem szerencséjét mutatta, ezt egyébként Griffith mondja is az első párbajuknál, hogy a nagy ork ellen is ő veszített volna, ha annak nem törik el a pörölye. Szóval ettől Griffith lehetett jobb nála. Faceg

Bár felesleges mentegetőzni, hiszen számolni sem tudom, mi az állás a két fél között: 5:1? Nevet Nevet

Amúgy Gatts tényleg kedvelhető, de nekem soha nem nőne a szívemhez, szerintem.
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #34 Dátum: 14 júl 27, 18:43:37 »

Arra már nem emlékszik Gdat, hogy amikor a gróf megidézte az ISteneket, akkor ott Gatts hogyan is nyalta fel a padlót... Nevet
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #35 Dátum: 14 júl 27, 21:54:03 »

Saphira: Azért azóta eltelt három év és rengeteget fejlődött Guts. Nem volt már az a veszett kutya. Legalábbis nem állandóan. Többet gondolkodott, más szintre lépett a személyisége. Ez a győzelem inkább azért volt, mert Griffith az íróasztalnál ült, Guts, meg a csatában tette kockára az életét továbbra is.
Ishida: Ne várd már el egy embertől aki először lát isteneket, hogy leverje őket. Nevet
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #36 Dátum: 14 júl 28, 08:20:31 »

Akinek van bajnoktojása, az többre hivatott , mint egy átlagember.
De miért bajnoktojás??? Nevet (érdemi hozzászólás yeah >.<#)
A behelitre gondolsz nem? De azt meg úgy nevezték még hogy "the egg of the king" szóval nem értem ezt a bajnok dolgot... Hmm?
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #37 Dátum: 14 júl 28, 12:56:08 »

Én is nézek néha milyen fordítást nézett Ishida. Sehol nem hallottam pl. grófról. Nevet
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #38 Dátum: 14 júl 28, 14:48:04 »

Igen, a bajnoktojást benéztem, Király Tojás azt hiszem a fordítása ott, ahol fordították az animét ha jól emlékszem. De vegyesen ment, volt amikor Behelit. Ezt elhibáztam.
A gróf meg ez Gdat:

Ritli jogosan szólt be, te viszont pont mellé lőttél. Majd legközelebb... Mosolyog
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #39 Dátum: 14 júl 28, 14:53:26 »

Én az animét néztem, ott nem hívták így szerintem. A mangában átugrottam ezt a részt, mert ott folytattam, ahol az anime abbamaradt.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #40 Dátum: 14 júl 28, 14:56:43 »

Animében nem szerepelt, vagyis de, csak ott a többi démon között elvegyülve gyilkolta a héjákat az eclipse-ben ha jól emlékszem. Itt viszont a mangában van egy komolyabb 2 köteten át ívelő szerepe. Érdemes elolvasni az első 3 kötetet is Gdat a Golden Age előtt. Akkor ezért nem értetted azt sem, amikor írtam, hogy "Arra már nem emlékszik Gdat, hogy amikor a gróf megidézte az ISteneket, akkor ott Gatts hogyan is nyalta fel a padlót..." nem láttad, de a manga elején megküzd Gatts a démonná változott Griffithszel. (3. kötet)
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 28, 14:57:31 írta Ishida » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #41 Dátum: 14 júl 28, 16:12:53 »

A Grófról jut eszembe: észrevettétek, hogy mindig a cigányok hordozzák a Behelitet és ők okoznak bajt?  Ohh My God Ez jelent valamit.

Idézet
Többre is volt. Akinek van bajnoktojása, az többre hivatott , mint egy átlagember.

A cigányok is többre voltak hivatva, mint az átlagember. Ezentúl tisztelnünk kell őket.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 28, 16:24:41 írta Saphira » Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #42 Dátum: 14 júl 28, 16:42:11 »


Amúgy meg, ha már belemegyünk a hülyeségbe, akkor meg van írva, hogy kiből lehet Behelit tulajdonos, és a sors mindig úgy hozza, hogy a Behelitek megtalálják azokat akiknek rendeltetve van. Mondhatni a démonok szolgái a cigányok, akik postást játszanak.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #43 Dátum: 14 júl 28, 16:43:47 »

Ugyan, nem kéne ennyire komolyan venned a szarkazmust. Nevet

Idézet
Mondhatni a démonok szolgái a cigányok, akik postást játszanak.

Még egy japán is ismeri a valódi arcukat.  Szomorú
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #44 Dátum: 14 júl 28, 16:48:53 »

Biztos olvastak pár indiai beszámolót róluk. Amúgy meg komolyan kell venni. Leírsz ilyet, és mások meg azért nem néznek bele a Berserkbe majd, mert azt hiszik ez is olyan film, mint az FMA Shamballas filmje.  Faceg
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!