24 máj 10, 20:33:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Claymore - クレイモア  (Megtekintve 19141 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #30 Dátum: 13 jan 01, 18:13:50 »

Bár kicsit furcsállom Priscillát,csak úgy felébredt,észre sem veszi hogy ki vagy micsoda. -.-" Ezt kicsit furcsállom.Én a mangából olvastam hogy Lucielat is csak azért győzte le ,mert elfogyott az ereje Lucielanak.Persze,Rifulnál erősebb Easly ,de most már biztos nem lenne az.Nevet Teresának tényleg kevés az esélye hogy felébredjen mint felébredt lény,az meg hogy ember legyen újra, képtelenség ,ha csak nem találnak ki valami furát.Felébredne egyszerre lecsapná Priscillát.Irene-t is sajnálom,jó lenne ha valamit belőlük is mutatnának még ha meg is haltak.
Na meg azt nem értem,hogy egész eddig félt Teresától Priscilla és most meg utána megy,miért vesztette el az emlékeit egyáltalán?  (Lehet hogy összezavarodtam az animétől)
Amúgy nem néz ki durván az az összekapcsozás...Amikor mutogatták azt hittem valami lyuk,és látni lehet a belső szerveiket. De hogy csak ez...xS
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 01, 18:22:32 írta dreamfolow » Naplózva

Thanatosz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69



« Válasz #31 Dátum: 13 jan 01, 18:28:58 »

http://www.mangareader.net/claymore/130/13
Elhangzik, hogy a pusztító előnyben volt Priscillával szemben. Rifullal megtoldva több mint esélyes.
Ők ketten most teljesen más szinten vannak minden más karakterhez képest. Talán Teresa tudna itt komolyan labdába rúgni, de ő közel esélytelen hogy felbukkanjon.

Dae-nek volt egy projektje hogy harcosokat támasszon fel. Talált egy kezet, lett egy ötlete. Mindössze onnantól tervezte meg a dolgokat, hogy a feltámasztottak felébredjenek. Ez nem igazán csíter szintű tervezés.
Csak nekem nincs bajom az őrült tudósokkal? Se Dae se Mayuri… mi van veletek?

Miria nem tudta eltalálni Priscillát amikor az kikerült a pecsétből. Ha neki nem sikerült, akkor az összes jelenlévő Claymore esélytelen.
Casandra ellen már esélyekkel indulnak. De itt is inkább csak Clare és Miria ér valamit. A többiek inkább csalinak jók.  Az igazi probléma az, hogy nem akarják megölni. Ha gyilkos szándékkal támadnának akkor lenne esélyük de mivel csak felkelteni akarják ezért nem sokat tudnak tenni.
Naplózva
Elina Scarlet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 134


Szárnypróbálgató


« Válasz #32 Dátum: 13 jan 01, 19:52:21 »

Persze, én is Cassandrára gondoltam az esélyeseknél, ez a Pris-Riful-Luciela-Rafaela zűr már nem nekik való. ikszdé Haljon meg mind... Teresa tényleg esélytelen, de Irene bizonyos szempontból "itt van". Nevet Azzal, hogy Clare az ő szintjén, az ő karjával használja a technikáját, tisztán erő szempontjából "itt van".

Mayurival nekem sincs, csak Dae játszadozzunk az életekkel-hozzáállása nem túl szimpatikus...

Lucielának elfogyott az ereje, neki nem = erősebb.

Pris újra meg akarja ölni Teresát. Nem mondom, hogy nem teljesen őrült...

Egyébként ha visszaemlékszel, Ophelia se tudta, hogy ő most felébredt. Akkor jött rá, mikor meglátta magát a tóban. Bár az fura volt, Ophelia személyisége alig változott, Prisé meg nagyon durván...
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 02, 02:49:01 írta Elina Scarlet » Naplózva

Hugicáim: Lina Lisana és Hiname Shion (igen, tényleg... animés család vagyunk)

naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #33 Dátum: 13 jan 01, 19:56:26 »

Kint van az uj rész. Prisilának elatak a bajat. Nagyon ot vanak az ujak is.
Naplózva
Thanatosz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69



« Válasz #34 Dátum: 13 jan 01, 20:03:59 »

Amyúgy irene szintje nekem eléggé kérdéses. Mint tudjuk Teresa alatt volt kettes, aki jócskán túltesz egy egyszerű egyesen. A feltámasztottakhoz viszonyítva szerintem, ha más generációba születik esélyes lett volna az egyes címére.

http://www.mangareader.net/485-29335-4/claymore/chapter-24.html
Az alapján, amit itt mond eléggé olyan mint aki nagyon is tisztában van azzal hogy felébredt.

A raw elég érdekes dolgokat tartalmaz. Kezdjük el kibeszélni vagy várjuk meg az angolt?
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #35 Dátum: 13 jan 01, 20:33:24 »

Kezdjünk neki...

134:Hát mit is mondjak ,a kanjikból sokat nem értettem csak a felkiáltó jeleket,de a jelenetekből kifolyólag,az van amit megjósoltam,a gonosz szövetségesek elintézik Cassandrát,és a claymoroknak még nem is kell segíteniük.Óppá ,szegény Priscilla...Megmondtam hogy Riful kivégzi ,örülök neki.De kicsit csúnya dolog volt ellopni Clare-től a bosszúját.Bár azt a gerincvelőt még elvághatja ő is.Nevet És hogy-hogy csak 24.o?
Naplózva

Elina Scarlet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 134


Szárnypróbálgató


« Válasz #36 Dátum: 13 jan 01, 20:39:24 »

Huh... Ez tényleg elég érdekes. Ohh My God Priscilla, akit x évig soha-senki-sehogy nem tudott legyőzni, és akkor hirtelen hoppá. ikszdé Ha nem is Clare, legalább végre valaki végez vele... Persze most itt az új kérdés, hogy ezzel a Riful-pusztító kombóval mit kezdenek. ikszdé Ha még Prisnél is durvább... 

Irene tényleg brutál volt... Ha azt vesszük, hogy a Cassandra-Roxanne-Hysteria hármas a legerősebb elsők közé tartozott, Irene a villámkarddal simán lehetett volna első egy kicsit gyengébb generációban. Teresa már nem is első, inkább 0. volt... Vele még mindig az a bajom, hogy egy dolog, hogy meghalt, de még csak nem is tud róla senki. Neeem Igazán megérdemelné, hogy kicsit meggyászolják... Bár ha Clare-nek eszébe jut a végén, hogy visszavigye a "kölcsön-karját", az szép pofon lenne szegénynek.
Naplózva

Hugicáim: Lina Lisana és Hiname Shion (igen, tényleg... animés család vagyunk)

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #37 Dátum: 13 jan 01, 20:58:52 »

Szerintem kis idő után kifog derülni,mint ahogy az is hogy Rafaela ismerte Teresát.Mert mondta Clare hogy úgy érzi mindenképp beszélnie kell vele,de az sem biztos hogy Teresáról,csak az előzmények róla szóltak,szóval valszeg arról... Csak most semmit sem értettem abból,hogy mi történt a Luciana-Rafaela monsterral.De gondolom elpusztult,vagy Riful testében vannak.Mondjuk az emlékeit,a képességeit,mindent átvett Clare,Rafaelától...Na ha most behal Priscilla,mi lesz Clare új célja?
Naplózva

Elina Scarlet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 134


Szárnypróbálgató


« Válasz #38 Dátum: 13 jan 01, 21:18:40 »

Szerintem Rifulban van, egymagában nem lenne ilyen erős. Clare meg már annyira Miriáékhoz tartozik, nem kell neki még külön saját cél... Előbb-utóbb csak kiderül.

De azt nem értem, ha Clare Rafaela minden emlékét átvette, akkor hh nem tudja, hogy Irene meghalt? Vagy lehet Rafaela ezt nem tartotta olyan fontosnak, Clare-nek meg nem jutott eszébe "átnézni" az egész kapott anyagot...
Naplózva

Hugicáim: Lina Lisana és Hiname Shion (igen, tényleg... animés család vagyunk)

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #39 Dátum: 13 jan 01, 21:22:54 »

Ha keresni fogja Clare,be fog neki ugrani hogy mit csinált vele Rafaela ,ez tuti.EZ IS csak IDŐK kérdése : ))
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 01, 21:23:33 írta dreamfolow » Naplózva

Thanatosz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69



« Válasz #40 Dátum: 13 jan 01, 21:28:44 »

A pusztító valószínűleg Rifulban van lévén az ő skilljeit használja. Priscilla szénája elég ramatyul áll. Kábé olyan szinten alázzák, mint ő csinálta Aliciáékkal. De nem kell még feltétlenül leírni, mert mint láttuk elég gyorsan gyógyul.
Tudtom szerint Rafaella és Teresa Ismeretsége kimerül abban, hogy egyszer találkoztak amikor Teresa még kezdő volt. Lehet, hogy több közük is van egymáshoz, de erről még nem igazán tudunk találgatni. Mondjuk mindketten Youki érzékelésre specializálódtak szóval lehet köztük mester tanítvány viszony.
Egyébként ha Raphaella kinyírta Irene-t azt elvileg most Clare-nek tudnia kellene. Megkapta az emlékeit és képességeit.
Elég érdekes formájú felébredteket alkotott a mangaka ismét. A húsevőnövény szerű igazán érdekes. Vajon menyire lehet mozgékony ebben a formájába?
Octavia elég laza (Igen kikerestem a nevét) Csak áll a szélen és elemzi, a helyzetet miközben a többiek rohamoznak. Végülis kettes volt. A vad ló becenév illik a felébredt alakjára. Vajon mivel érdemelhette ki amíg claymore volt?
Cronos akire pont kíváncsi lettem volna meg csak áll a partvonalon és nézi, ahogy a két nagy dög öli egymást. Kiváncsi vagyok, mikorra tartogatja őket a mangaka.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 01, 21:34:04 írta Thanatosz » Naplózva
Elina Scarlet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 134


Szárnypróbálgató


« Válasz #41 Dátum: 13 jan 01, 22:52:59 »

Lesznek itt még szép dolgok, azt hiszem...

Ez az, Clare-nek tudnia kellene, de nem úgy tűnik, mintha tudná... De majd ha lesz egy kis ideje, biztos emlékezni fog rá (vagy mit, ha nem a saját emlékei... mindegy).

Viszont ha most Priscilla tényleg meghal (már ha meghal), akkor csöbörből vödörbe, itt egy még erősebb felébredt lény.
Naplózva

Hugicáim: Lina Lisana és Hiname Shion (igen, tényleg... animés család vagyunk)

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #42 Dátum: 13 jan 01, 23:25:28 »

Hát igen...Ott egy mégerősebb lény,de akit meg akart bosszulni gyerekkora óta ,most már nem kell ,és mégis csak a főhösről beszélünk.Szóval fő cél nélkül nem igen lesz értelme,szerintem ezért nem hal meg még Priscilla.
Naplózva

Thanatosz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69



« Válasz #43 Dátum: 13 jan 02, 17:10:15 »

http://www.mangareader.net/claymore/134
Egész gyorsan kijött az angol.
Azon gondolkodom, hogy lehet, jobb lenne nem megállítani Cassandrát. Ha most egyesülne Priscillával akkor valószínűleg megint egálban lennének. Talán ezért tartotta ott Cronost a mangaka hogy megvigye a hírt.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 02, 18:02:40 írta Thanatosz » Naplózva
Elina Scarlet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 134


Szárnypróbálgató


« Válasz #44 Dátum: 13 jan 02, 18:44:05 »

Wow. Nevet Nem semmi egy fejezet. Octavia felébredt alakja jól néz ki, engem kicsit Easley-ére emlékeztet.

Chronos egyrészt erre lehet jó, másrészt a jelenleg legerősebb felébredt férfi harcosként megértem, hogy kíváncsi volt erre a csatára. A Riful-hibrid jól nyomja... De így az angol után valahogy nem temetném még Priscillát. Noexpression Most elég durva helyzetben van, de valahogy azt tapasztaltam, hogy ha valaki kimondja, hogy ennek annyi, már csak azért se lesz. ikszdé Itt pedig volt "It's decided". Bár az is lehet, hogy ők jobban tudják, de nem nagyon hiszek benne.

Szegény Tabitha-Cynthia-Yuma hármas meg csak néz, de sokat nem tudnak kezdeni ezzel a két vadállattal. ikszdé Riful nem volt benne a tervben...

Tegnap találtam egy csomó jó charactersongot, most azokat hallgatom. Mosolyog Irene, Teresa, Clare, Ophelia a legjobb, de a többi se rossz...
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 02, 20:21:31 írta Elina Scarlet » Naplózva

Hugicáim: Lina Lisana és Hiname Shion (igen, tényleg... animés család vagyunk)

Oldalak: 1 2 [3] 4 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!