24 máj 09, 22:07:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Claymore - クレイモア  (Megtekintve 19132 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #15 Dátum: 12 dec 31, 11:03:07 »

Hat a manga még  megy és 100x jobb mient az anima.
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #16 Dátum: 12 dec 31, 11:06:30 »

Oké,akkor folytatom a mangával,de még így is örülnék neki ha lenne 2.évada.Amúgy csak angol felirattal lehet olvasni? Nem baj,mert valamilyen szinten tudok angolul,csak magyarul jobban szeretem Mosolyog
Naplózva

CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #17 Dátum: 12 dec 31, 11:15:57 »

Tudtommal az összes kiadott fejezet olvasható magyarul is. Mivel más magyar animés oldalakat nem szabad reklámozni, így csak annyit írhatok, hogy Ichigo és barátaihoz hasonlóan próbálkozz te is Uraharánál. >.<#
Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #18 Dátum: 12 dec 31, 11:21:48 »

Vettem a célzást Mosolyog ...Köszönöm. Így már mindjárt más. Amúgy az egész mangát magyarosították? Mert csak 120-tól van. Vagy ez ilyen baki ,hogy nincs görgető?Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 31, 11:23:27 írta dreamfolow » Naplózva

Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #19 Dátum: 12 dec 31, 12:15:10 »

Én nem láttam végig, de Elina azt mondta, hogy a manga sokkal jobb, mint az anime, csak kb. két hetente jön új fejezet... :/
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #20 Dátum: 12 dec 31, 12:19:16 »

Hát én végignéztem 1 nap alatt,tartottam egy claymore maratont  Kúl Úgy az első fele nagyon jó volt,de a vége fele már untam...De még így is 10/10.Most töltöm le a Bleach manus nevű oldalról az egész claymore-t ,magyar felirattal...A priscillást dolgot huzzák tovább,nem úgy mint az animében.És onnantól vannak változások.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 31, 12:22:06 írta dreamfolow » Naplózva

Elina Scarlet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 134


Szárnypróbálgató


« Válasz #21 Dátum: 12 dec 31, 17:35:34 »

Elina még mindig itt van, és kikéri magának, hogy a nevében válaszoljanak! Nevet

Egyébként online is megvan az egész magyar felirattal, a manga meg tényleg sokkal jobb. Mosolyog Az anime sajna csak Rigardo haláláig mangahű...

A top 1-2 még okoz majd meglepetéseket. És Raki is sokkal jobb a timeskip után... A kedvenceiddel kb egyetértek, csak nekem még hozzájön Galatea. Mosolyog Bár ő is csak a mangában kap nagyobb szerepet. Úgyhogy manga, manga, manga. És nem kéthetente, hanem havonta jön az új... Priscillát meg nyírja már ki valaki! Felőlem Rafaela is mehet vele. Szegény Irene.

Amikor én olvastam a boltban, még minden fejezet megvolt... Gondolom hiba.

Clare meg egyértelműen egyszámjegyű, pláne Irene karjával kiegészítve... Azért ott néztem egyet. Nevet Búcsúajándék, tessék, a karom...

Am nem úgy gondoltam, hogy fizikailag hány évesek, hanem hogy ténylegesen. Pont ezért ötletem sincs... Meg hogy kb mennyi idő alatt "cserélődik le" egy generáció? Hét év alatt tuti, de lehet kevesebb is...

Egyébként meg üdv itt. Nevet Egyre többen vagyunk.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 31, 17:57:05 írta Elina Scarlet » Naplózva

Hugicáim: Lina Lisana és Hiname Shion (igen, tényleg... animés család vagyunk)

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #22 Dátum: 13 jan 01, 09:47:39 »

Szerintem sokkal erősebb lett volna a szervezet ,ha megtartják a régi generáció top10-ét ,mivel ők tényleg sokkal erősebbek mint a mostani generáció.Na egy picit meghökkenve néztem hogy 2001-es manga, és csak ennyi történt az anime óta.Vagy nekem lehet valahogy nem jön át a manga ,nem is tudom.(Aki még nem ért oda a mangában,SPOILER) Kezdem Deneve-t is megkedvelni,egyre jobban vezető hajlamú lesz,és jobb lesz talán mint Miria.Yeh, életben van a Nyugati lány,remélem elintézi Priscillát (Elég pipának tűnt Nevet).Nagyot néztem amikor láttam hogy Duph is topos férfi harcos volt még régen.Bár nem mondom hogy gyenge volt..Amik vannak benne,ez manga tényleg nem való gyerekeknek,mondjuk 16+-os de még így is durva,amikor összeragasztották clare-t mondom jézusom,nehogy elfolyjon a belső szerve,néztem egy kicsit ikszdé.(Nem is olyan durva,ahhoz képest hogy csak összevannak foltozva,ezért nem akarták meg... teresát?ikszdé)Na végre találkozott Raki meg Clare,azt azért is birtam hogy ott pofázik ,jaj mennyivel magasabb lettem 1 fejjel,már rég...De erősebb még mindig Clare.Hát mit gondol ? No Komment. Idegesítő még mindíg ,bár már nem annyira.Ettől független nagyon tetszett,egy nap alatt kiolvastam az egész mangát.:/ Hányadikán szokták kiadni ?
Naplózva

Elina Scarlet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 134


Szárnypróbálgató


« Válasz #23 Dátum: 13 jan 01, 14:59:06 »

Nem tudom, én nem néztem, hányas... De mondjuk évi 12 fejezettel érthető.

SPOILER

Azért én ott többrendben hülyéztem egyeseket. ikszdé Az első Galatea volt, jó, értem én, hogy elrejtőzött meg emberi életet akart, de azért megvakítani magát... Hát, bakker. ikszdé A második meg Miria, mikor fogta magát, és egyedül elindult a szervezet ellen. Erről ennyit, kimerítette a mázlikészletét azzal, hogy megúszta. Nevet De ő tényleg elég idealista.

Azért arra kíváncsi vagyok, most mit terveznek kezdeni ezzel a rakás mélységbelivel... ikszdé Kicsit elszabadultak itt az indulatok. De az tetszett, hogy Irene felmerült (ha csak a villámkard miatt is), szegényről még mindig nem tudja senki, hogy meghalt... Pedig az nem tegnap volt.

Nem hiszem, hogy Riful bírna ezzel a Priscilla-Luciela-Rafaela katyvasszal... Egyszer már rájött, hogy Priscilla ellen nincs esélye. smirksweat Akkor most annyira sincs...

Egyébként én is durvább kinézetre számítottam, össze vannak varrva, és akkor? Nevet

SPOILER VÉGE

Változó, de úgy 10.-e körül már kinn szokott lenni.
Naplózva

Hugicáim: Lina Lisana és Hiname Shion (igen, tényleg... animés család vagyunk)

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #24 Dátum: 13 jan 01, 15:48:22 »

Aha-aha ,11.dikén jött ki a 133.rész.Szóval akkor biztos.Hát jah,de  ha jó így neki hogy nincs szeme.Végülis még jobban harcol ha lenne neki,na meg hogy egyáltalán hogy megy? Vakbot nem kéne neki? smirksweat Pedig azokat a szép szemeket kár volt elpazarolni.Majd valahonnan szerválnak neki a társai ,aztán egy kis yoki erő ,és meg is van oldva Nevet..Na ja,Miria ott hősködött Galateának meg Tabithának,azon kicsit meglepődtem hogy yuri is van a dolgokban xD...De mit várunk,szinte az összes szereplő nő.És nekem tetszik Nyelvesít Már paráztam hogy nem éli túl Miria,de egy x az arcán ,hm...jó teljesítmény.És ez felvetette bennem a reményt.Még mindig szurkolok,hogy valahonnan előbújjon Teresa.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 01, 16:18:40 írta dreamfolow » Naplózva

Thanatosz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69



« Válasz #25 Dátum: 13 jan 01, 16:09:17 »

Az Anime vége nekem, aki a Mangával kezdte speciel nagyon nem tetszett. Kezdve Priscilla kigyúrt formájával, és erejének lehúzásával. Valamint Isleynek is volt néhány érdekes cselekedete, ami a Manga alapján nem igazán vall rá.
Az egyetlen bajom ezzel a Mangával, hogy havi megjelenésű és sokat kell várni a fejezetek között.
SPOILER
Szerintem Riful nem teljesen esélytelen. Láthattuk, hogy a Pusztító képességeit használja.
http://www.mangareader.net/claymore/133/20
Itt olyan, mint ha összeolvadna a testük és yoki hangeffektek vannak körülöttük. Szerintem Itt átment a pusztító Riful testébe. Ami azért is érdekes mert elvileg Rifult Priscilla „nyírta ki” valamint nem sok köze van a pusztítóhoz. Bár amikor Duph hurcolászta talán megfertőződhetett ő is.
Ha igazam van Akkor Jelen pillanapban három mélységbeli ereje egyesül abban a testben.(Pontosabban két mélységbeli illetve egy, no1 es szintű Claymore.(Mondták, hogy Rafaella ereje hasonló mértékű volt, mint Lucielláé aki bizony number 1 volt.))
És mit is mondott Isley:
http://www.mangareader.net/485-29382-17/claymore/chapter-71.html
Akkor érte el a célját, amikor a csatája elkezdődött Luciella ellen. Vagyis mindegy hogy nyer vagy veszít Onnantól Priscilla verhetetlen. Ha feltételezzük, hogy nem tudott akkor Aliciáról akkor ez azt jelenti, hogy a három mélységbeli ereje elég lenne Priscilla ellen.
Mellékesen: szerintetek priscilla legyőzése után folytatódik a story a másik kontinensen? Érdekes dolgokat lehetne kihozni belőle. Engem speciel az Asarakam-ok érdekelnek.
A másik érdekes most a felébredt egyjegyűek vs Cassanra lesz. Én speciel Cronos felébredt formájára vagyok kíváncsi. Vágtak néhány érdekes arcot a lányok, amikor kiengedte a yoki-át. Ha belegondolunk most ő a legerősebb élő férfi.
Amúgy szerintetek ki a legerősebb Abissal one? Én Isley és Cassandra között vacillálok. Luciella és Roxana alapjáraton kiesik. Én Isleyre tenném a voksomat lévén ő saját akaratából ébredt fel és elhangzott, hogy akkor nagyobb az erőnövekedés a határ átlépésénél. Cassandra viszont meg van turbózva Priscilla darabkáival.
Dreamfollow: Teresa maximum akkor fog előbújni ha Dae összerakja. A lefejezést csak a felébredtek szokták túlélni, közülük is inkább a defenzívek. Ennek akadálya, még hogy elvileg Priscilla húsa kellene hozzá, ami nem maradt nekik raktáron valamint hiányos a teste lévén egy darab belőle Clair-ben van. Mellékesen kedvenc tudósunk is más elfoglaltság után jár éppen.
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #26 Dátum: 13 jan 01, 16:39:59 »

A lényeg hogy felébredjen valamilyen módon,annyira megkedveltem a karaktert.(Mondjuk a másik nagy favoritom ,erza a ft-ből.Biztosan vonzanak a nőstényördögök) Nevet Azt mondod hogy Riful,Rafaelából és Lucianaból van? OMG. Mindenképp felér Priscilla erejéhez,mivel Chronos is mondta hogy felbukkant egy ugyanolyan kaliberű szörny mint Pris,aki a mélységbelieknél is erősebb.És láthattuk Riful annyira pipa rá ,hogy egy lökéssel letépte a karját Prisnek.Nem mintha sajnálnám.Én megkockáztatom azt is hogy még le is fogja tudni győzni,de nem hiszem hogy meghal Pris ,mivel Clare-nek megkell bosszulnia Teresát.És szerintem a mangaka ezt mindenképp meghagyja neki,úgy mint az Anime végén.Áhh...Egy mélységbeli sem ér fel Priscillához,nem láttad milyen könnyedén legyürte Pris a mélységbelieket? (Aliciát,Beth-t,Rifult,Duphot,Easly-t stb-stb...) Egy ütésből levert mindenkit.És Clare-éknek jó hogy feltartja Riful ,Priscillát.Időbe telik míg valahogy leütik Cassandrát.Bár kiváncsi vagyok erre a csapat felébredt csajra,akiket a leggonoszabb besegítőknek kiáltottak ki.
Naplózva

Elina Scarlet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 134


Szárnypróbálgató


« Válasz #27 Dátum: 13 jan 01, 17:07:12 »

Azért nem mindegy, milyen mélységbeli. Az, hogy Easley, Riful és Luciela együtt le tudta volna győzni, nem jelenti azt, hogy Riful és a pusztító (vagy a pusztító egy része) is le tudná győzni. Luciela volt a leggyengébb mélységbeli, szval itt olyan, mintha Easleyt helyettesítették volna még egy Lucielával. (am nem kötözködés, de Duph nem volt mélységbeli) Tehát lehet esélye, de szerintem még mindig hátrányban van.

Teresa szerintem se nagyon jöhet vissza, max ha átmegyünk transzecendensbe, és lejön kísérteni, de azt valahogy nem hiszem. ikszdé Nem tudják feléleszteni, mert ahhoz a teljes teste kéne, ami meg nincs meg...

Közben meg belegondolva, itt szegény Claymore-ok lassan max annyit tehetnek, hogy nincsenek útban... Ez már kezd nagyon túllépni a lehetőségeiken. Lehetnek bármilyen erősek, az ellenfelek (meg a szövetségesek) teljesen más szinten vannak.

Dae meg Rubel amúgy jól elmoziznak. ikszdé
Naplózva

Hugicáim: Lina Lisana és Hiname Shion (igen, tényleg... animés család vagyunk)

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #28 Dátum: 13 jan 01, 17:40:44 »

Jó hogy mondod ...De a topos harcosok között volt Nyelvesít Majdnem ugyanott mint Easly,amúgy megmondta hogy Priscilla a legdurvább.Úgy látszott hogy Easly az erősebb,de kamu.Pris egy pillanat alatt szétkapta volna.Szóval Easly egyáltalán nem 'volt' (Mert már elhalálozott)erős.Luciela ellen is csak éppen hogy győzőtt,mert kifogyott a szuszból.Valahogy igy álítanám be őket erősorrendben :Priscilla,Riful,Easly,Luciela egy kicsivel lejjebb.Chronos nem erős egyáltalán ,bár felébredt lényként ki tudja,szerintem a férfi felébredt lények közül Easly volt mindközül a legerősebb...Azt csak hiszed hogy nem tudnak semmit se tenni a Claymorok Nevet...Cassandrát még talán a felébredtekkel letudják győzni,de mondjuk Prist meg Rifult nem hiszem.Max úgy hogy valamelyik kifárasztja a másikat,és akkor aljas módon leölik amelyik megmaradt.Ha Pris nyer ,és találkozik Clarrel,és biztos hogy fog ,nem fogja tudni megölni Clare,mivel még felébredni sem tud ,de az milyen már ? :S  Kiváncsi vagyok mit találnak ki a végére ,hogy hogyan tudják legyőzni Priscillát. Dae-t nagy kamunak tartom,olyan mintha mindent előre kitervelt volna,és a jövőbe lát.Ez nagy csíter.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 01, 17:42:09 írta dreamfolow » Naplózva

Elina Scarlet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 134


Szárnypróbálgató


« Válasz #29 Dátum: 13 jan 01, 17:58:13 »

Az oké, hogy Priscilla a legerősebb, de nekem valami olyasmi rémlik, hogy Easley volt a legerősebb mélységbeli. Gondolkozik Vagy lehet, hogy csak az ilyen felébredt sereg meg Rigardo-féle csalásai miatt... Férfi felébredtek közül tuti, hogy Easley volt, ő volt anno  a no.1, plusz szándékosan ébredt fel.

Jó, nem semmit, de ennyi felébredt lény között... ikszdé A többségnek esélye sincs, aki itt még jelentős tényező lehet (most, hogy a felébredtek is beszálltak a buliba) az Miria, Clare, meg talán Deneve. Helen is bevihet egy-két jó csapást a karnyújtásával, de a többiek jobb, ha meghúzódnak (kivéve Galatea, de ő ugye Rabonát védi). Cynthia, Yuma esetleg gyógyítgathat, ha találnak rá annyi időt...

Priscilla legyőzését max úgy tudom elképzelni, hogy legyengíti Riful, és utána összeeresztik Cassandrával. Clare meg tényleg nem sokra menne ellene, még így se... Pláne, hogy Pris következetesen Teresának nézi. Csaléteknek talán jó lehet. Gondolkozik

Dae menjen a búsba. ikszdé Kicsit Mayuris...
Naplózva

Hugicáim: Lina Lisana és Hiname Shion (igen, tényleg... animés család vagyunk)

Oldalak: 1 [2] 3 4 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!