24 máj 10, 15:19:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 45 46 [47]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Katekyou Hitman REBORN!  (Megtekintve 120941 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #690 Dátum: 15 feb 20, 06:49:10 »

Akármennyire is szeretem a KHR-t, mérföldekre van a Naruto-tól. Leszámítva a jövős arc dimenziós tudományos töltetét, nincs benne semmilyen igazi mondanivaló, vagy életigazság, a karakterek jellemfejlődésileg  meg sem közelítik egyes Naruto-s karakterek jellemfejlődését és a főellenségek jórésze sajnos nem igazán érdekfeszítő, hogy úgy mondjam. Xanxus csak meg van sértődve, Byakuran csak unatkozik, Mukuro nem is igazán ellenség a Simonokat Manipulálják, Checkerface csak a világ rendjét akarja fenntartani. Az egyetlen, akit ellenségnek lehetne nevezni az Bermuda és talán Dmon spade.

Emellett a karakterek egy része sem különösebben érdekes. Pl: a főhős brigádból a boxolósz srác (a neve most nem jut eszembe) pl: szerintem abszolút semmilyen és Hibari is csak azért van ott, hogy néha benyomja a keményfiút.

Ezektől függetlenül nagyon szuper shounen a KHR, különösen a képességeik "eleme" tetszik, hogy nem a szokványos föld tűz stb, de mindent összevetve, akármennyire is Hate-elitek a Naruto-t, nem ér fel a szintjére. Arról nem is beszélve, hogy a vége egy katasztrófa a KHR-nak, az utolsó főellenség pedig még a sokat utált Kaguyánál is semmilyenebb.
Naplózva

Edward
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 49


I'm The King


« Válasz #691 Dátum: 15 feb 20, 11:22:02 »

Exkirion elismerem a vége lapos lett, de a Túrónál nem rosszabb. Az említett hm.. hogy is mondjam "Műnél" ezerszer több tartalma van és nem is inkáb azért szeretem mert harcos hanem mert sokkal több benne a poén és az életképtelen karakterek is valami szinten elfogadhatóak nem úgy mint a másikban. Ott NAruto gondolkozásmódja idegölő hogy ő lesz a hokage. Ezzel szemben Tsuna a barátait akarja védeni. És mi a Naruto életigazsága? Mindig mindenkiben a jót kell látni akkor is ha az illető szarik rád és megakar ölni? Ez olyan remek mondanivaló? És mi a jellemfejlődés? Hinata elmerte mondani Buzumaki Natúrónak hogy szereti? Szakk*rv* ugyanezt csinálta Sáskával? És azt hogy Túró titokban meleg? Amenyire vonzódik Szöcskéhez... Ha valaki megakarja ölni abban már ne a jót lássa, és ne mindenáron visszakarja hozni.

Bermudával igazad van, Kaguyánál is jelleméptelenebb azt elismerem. De ezt inkább lezárom nem arra való eme topic hogy egy említésre se méltő hülyeséget beszéljünk ki benne. Arra ottvan a saját topicja ott nyugodtan lehet írni róla a véleményeket. Én elemzést már írtam róla de nekem a Bleach, az FMA, az OP, Attack on titanal egyetemben a kedvenc mangám/animém. Hopp a Death notet kihagytam.
Naplózva

sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #692 Dátum: 15 feb 20, 12:11:58 »

Már ne haragudj Edward, de milyen tartalomról beszélsz?Nevet A "barátaimat mindenáron megvédem" Tsuna hozzáállása? Ez MINDEN shounenben meg van! Én is szeretem a KHR-t, de a Naruto közelébe sem ér. Nincs semmi mondanivalüja a KHR-nek, de ettől még nagyon szerethető alkotás. Vannak benne vicces, badass karakterek meg minden, de ahogy Exkirion is írta senkinek nincs igazi oka, hogy gonosz legyen..
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 20, 12:57:11 írta sasukeuchiha17 » Naplózva

iiHALA MADRID!!
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #693 Dátum: 15 feb 20, 12:28:57 »

Kezd érdekessé válni a téma. Hümm-hümm

Ha már feljött, nálam a KHR mindig az "inferior javak" szerepét töltötte be. Megvoltak a bájai, az erősségei, de amikor igazán kellett volna, nem tudta odatenni magát. Nincsenek hibátlan szériák, de nálam az alábbiak még mindig a KHR előtt vannak és lesznek is: FMA, One Piece, Dragon Ball, Hunter X Hunter, Naruto, Bleach, Code: Breaker, Toriko, Soul Eater, Fairy Tail, Magi, Nanatsu no Taizai és sorolhatnám.

Ahogy Exkirion mondta, a karakterek többsége nem különösebben érdekes, némelyikük még kimondottan irritáló is. Tsunától és Hibaritól egyenesen agyvérzést kaptam. Türelmes embernek tartom magam, de milyen főszereplő az, aki a manga végére is ugyanaz a semmirekellő nyápic marad, mint az elején?! Egy minimális önbizalmat, azért már elvárnék tőle. Hibariról pedig lerí, hogy a szerző kedvence. Mindenki szívott eleget a történet során, de Hibari még komolyabb sérülést is csak az utolsó történetszálban kapott. Nem számít, hogy Ryohei, Gokudera, vagy Yamamoto szét lett alázva ezerszer, Hibari mindig jött és az idióta "halálba marlak" dumáját elsütve leverte az aktuális ellenfelét. Ő a KHR Erzája. Byakuran volt az egyik kedvencem, de miután visszajött az utolsó ívre, ő is beállt Tsuna hátsóját polírozni. Szép mondhatom...

Ragozhatnám tovább is, de a lényegen nem fog változtatni. A KHR egy egész jó, élvezhető kis shounen, de több a jobb, mint a rosszabb shounen nála. Ciao, Ciao!
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Edward
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 49


I'm The King


« Válasz #694 Dátum: 15 feb 20, 14:02:43 »

Ááá hagyjuk az egészet... Gondolhatam volna hogy egy olyan oldal aminek a neve Naruto-kun tele lesz túró-fanokkal. Én is elismerem hogy vanak jobb mangák de szerény véleményem szerint a Naruto nem tartozik ezek közé. A túrónak túl sok a fanja és ezeknek a 90%-a a túró elszarulása után is imádja azt. Mondjuk Túró neveldéből se nincs már sok. A többi dologra meg azt mondom mindenkinek más tetszik, és a mindenki 50% naruto buzi. De ha már itt vagyok zavarjuk meg fejetek egy kis matekkal.

Az animézők/mangázók kb. 90%-a látott Narutot. Ennek olyan 60%-a utálja 20 elfogadja 20 meg belevan buzulva. Enek a 20%-nak a 10% fangirl a további 5% fanboy és további 5% sima fan. A 90% 85%-a látta a Bleachet. Ennek a 60%-a jobbnak tartja a túrónál 20% egyszinten és további 20% szarabbnak. Ennek eddig köze nem volt a KHR-hez DE a 100% 80%-a látta a KHR-t. Ennek a 60% nézett túrót és 59% jobbnak tartja!!! És ez jelent valamit.

Ezt a számítást egy angol fórumon látam.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 27, 15:22:15 írta Edward » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #695 Dátum: 15 feb 20, 17:22:51 »

Gondolkodtam rajta, hogy válaszoljak-e egyáltalán, de üsse kavics.

1.) Miért nyilvánítasz ki mindenkit Naruto fannak? Példának okáért, én nem vagyok az. Attól, hogy ledegradálod a mangát és túrónak nevezed pont, hogy azt éred el, hogy ne vegyék komolyan a véleményedet. Kulturáltan is meg lehet fogalmazni az álláspontodat anélkül, hogy lealacsonyodnál ilyesmihez. A Naruto fanok többsége nagyon is tisztában van azzal, hogy a manga rossz irányba ment el egy idő után, de nem mondták azt, hogy "feleslegesen olvastam el addig a pontig". Tudod miért van ez? Mert attól, hogy a háború erőteljes irritációt hagyott a többségben, a Part 1 és a Pein ívig vezető történések nagyon is jók voltak és volt mondanivalójuk.

2.) Miért nem a KHR-t véded? Bírom az olyanokat, akik semmit nem tudnak felhozni a kedvencük védelmében, ezért a "szerintem XY rosszabb" dumát kezdik el nyomatni ahelyett, hogy mondanának bármi pozitívat a szerintünk jobbnak tartott szériáról. Látsz bármit pozitívat is a válaszodban a KHR-ről mondott dolgokra?! Én csak annyit látok, hogy így túró, úgy túró, köcsög naruto fanok stb...

3.) Mangákról beszélünk, de bedobsz, ki tudja honnan vett százalékokat animékről. Mi köze van ennek a beszélgetéshez? Ha azt akartad mondani, hogy a KHR animéjét jobbnak tartják, mint a Narutóét, akkor tartsák jobbnak. A KHR animéje le van zárva, nincs is agyonfillerezve, grafikailag és zeneileg bőven elfogadható és a zárás is kielégítő. Szerintem teljesen logikus, hogy jobbnak tartják.

Zárjuk is itt le a dolgokat.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 20, 17:23:27 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #696 Dátum: 15 júl 03, 13:50:42 »

Ebben a témában nálam mindenki okosabb, éppen ezért is szeretném megkérdezni, hogy van-e értelme végignéznem ezt a sorozatot? Hónapokkal ezelőtt néztem meg utoljára egy részt belőle, olyan 70. rész körül járhattam de a mérhetetlen retardáltságot már nem bírtam és annak ellenére, hogy vannak nagyon is jó pillanatai, úgy döntöttem, hogy óvom az agysejtjeimet.Megéri megváltoztatnom ezt a döntésemet?  Gondolkozik
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #697 Dátum: 15 júl 03, 13:54:24 »

Abszolút. Ha eljutsz odáig, hogy legyőzik Mukuro-t utána már nagyon fasza az egész.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 03, 13:54:58 írta Exkirion » Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #698 Dátum: 15 júl 03, 13:57:12 »

Akkor mindenképpen rászánom az időmet. Nevet A poénjaihoz is hozzá lehet szokni, csak fel kell venni a fordulatszámot  >.<# Köszi a választ Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #699 Dátum: 15 júl 03, 14:17:59 »

Jó sorozat lenne, ha nem lenne benne Lambo xD Meg elég fárasztó, hogy az egész sorozaton keresztül ugyanazok a poénok mennek, de inkább Lambo az idegesítő.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #700 Dátum: 15 júl 03, 20:07:57 »

Azzal valahogy már megtanultam együtt élni ikszdé Leginkább az zavart, hogy az epikusabb harcok lezárása után (Xanxus, Mukuro) Tsuna jellemfejlődése szinte a nullával egyenlő (amikor nem lángol a feje).Persze van még 130 része ezen téren produkálni valamit Nevet De leginkább a karakterek retardáltsága fárasztott le.Amikor Yamato még a 200. gránát robbanásnál is azt hitte, hogy játszanak ..  >.<#
Naplózva
Oldalak: 1 ... 45 46 [47]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!