24 máj 10, 06:34:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 47
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Katekyou Hitman REBORN!  (Megtekintve 120928 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #15 Dátum: 09 jún 26, 20:27:26 »

Hát igen,egyesek itt közülünk tudnának egyet s mást mondani Squalorol,ugye Anyu?  Nevet
Színfoltnak én is inkább Lambot tartom,sőt,ő egyenesen a szívárvány nekem  Szeretet ikszdé
Haru kariját már kissé erőltetettnek tartom. Sztem ilyen gondos háziasszony témához elég Kyoko is,bőven.
Yamamoto viszont hihetetlenül tündéri egy fickó  Nevet őt is szeressük.
Naplózva

Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #16 Dátum: 09 jún 26, 20:35:34 »

Pontosan!!! Nevet ha úgy vesszük tényleg ő a legnormálisabb, mert neki csak az alaphangja üvölti túl egy metál koncertet Nevet meg hát Vooiiii!! Ördögi Nevet x3333 a többiek meg vagy hatalom mániás, pénzmániás baba,  okama, talpnyaló vagy Gola Mosca ikszdé
Lambo szívárvány? Ohh My God átvette Viper helyét? Nevet mondjuk jó lenne ha ő is Arcobaleno lenne csak hát szegény nem igazán érett smirksweat


Szerk.: Bocsánat, Belphegort kihagytam.. akár mennyire betegen viselkedik nekem ő a második favoritom a Variaból és még így is normálisabb az előbb felsoroltaknál ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 26, 21:04:32 írta Daken » Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #17 Dátum: 09 jún 26, 20:39:25 »

A legnyomibb karakter tuti,hogy Viper...... anynira megérdemelte az amit Mokuro-tól kapott..... Ördögi
Naplózva
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #18 Dátum: 09 jún 26, 21:00:47 »

Hát Viper még annál többet is megérdemelt volna. Oda kéne lógatni Ryohei elé, hogy boxzsáknak használja  Ördögi
Olyan mint egy idegesítő bogár.. legnagyobb szerencsénkre többet nem lehet majd látni őt a Varia részek után. nem is nagyon hiányzik.
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #19 Dátum: 09 jún 26, 21:25:42 »

Ő meg leosztaná az Sun Extreme Maximum Cannon-al ikszdé Ördögi de szép is lenne Nevet
Naplózva
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #20 Dátum: 09 jún 26, 21:27:24 »

Belphegor a maga módján aranyos ikszdé shishishi ikszdé elég beteg egy ember az,aki még a fájdalmán is röhög,mint egy hiéna  Ördögi
Viper meg annak ellenére,hogy egy undormány kis kígyó volt,úgy érzem helyén való volt. Kell egy ilyen arcobaleno is,nem lehet minden tökéletes.
Lambo szegénykém pedig semmilyen tekintetben nem lehetne arcobaleno. Nemcsak a gyerekessége miatt,de képességek terén sem mutat semmi különöset (mmint gyerekként. Merthát a gránáttal való dobálózást és az emberek idegeire menést nem lehet képességnek nevezni smirksweat ikszdé).
Meghát az arcobalenok valamiben speciálisak,ami később még ki fog derülni. Már lassan kezd kibontakozni valami,pl amikor Reborn Yamamotoval beszélt,és felnőtt árnyéka volt,és mondta neki,hogy ha sikerül majd őt legyőznie az edzés közben,akkor elárul neki egy titkot magáról,és hogy megmutatja az igazi formáját. Valami miatt nekem olyan érzésem van,hogy az arcobalenok gyerektestbe zárt nagy képességű emberek..reméljük kiderül az igazság.
Naplózva

Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #21 Dátum: 09 jún 26, 21:32:38 »

Igazából olvastma valahol,hogy a TYL arc után egy "filler" lesz mely magyarázatot ad az Arcobalenok miben létére,hogy kik ők,miből lettek és miért kapták a cumit Nevet azért raktma idézőjelbe a fillert,mert ezt a mangak írja....vagyishogy az ő keze alatt fognak az animések dolgozni,tehát nem egy szar sima filler lesz hanem egy mangából is kimaradt cucc  Hümm-hümm
Naplózva
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #22 Dátum: 09 jún 26, 21:39:45 »

Hát én az Arcobalenokról olvastam kicsit, de nincs kedvem szöveget áthúzogatni, meg amúgy sem szeretnék spoilerezni erről.
Jobb is szerintem, hogy Lambo nem Arcobaleno, mert akkor már valószínűleg ő sem lenne a jövőben ahogyan még egyesek. Jobb ő így szerintem, hogy olyan kis esetlen, cuki és el akarja érni a legnagyobb vágyát és mindent bele is ad, még ha az lehetetlen is. Ő így Lambo Nevet

ha meg shishishis~, akkor találtam valami felettébb édeset:D
 
http://www.youtube.com/watch?v=9EfVSDqVf-M&feature=related

Igazából olvastma valahol,hogy a TYL arc után egy "filler" lesz mely magyarázatot ad az Arcobalenok miben létére,hogy kik ők,miből lettek és miért kapták a cumit Nevet azért raktma idézőjelbe a fillert,mert ezt a mangak írja....vagyishogy az ő keze alatt fognak az animések dolgozni,tehát nem egy sz*r sima filler lesz hanem egy mangából is kimaradt cucc  Hümm-hümm

Ezt én is olvastam, csak arra nem találtam választ hogy melyik is a TYL arc ikszdé bár gondolom a Byakuran utáni részek..de tényleg nem tudom..nem merek találgatásokba bocsátkozni smirksweat
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #23 Dátum: 09 jún 26, 21:41:49 »

TYL= Ten Years Later Nevet vagyis az az arc ami most megy....ami a negyedik openingtől keződik,vagy előbb nem tom..... Még nem tartok ott Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 26, 21:46:45 írta Morimoto-kun » Naplózva
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #24 Dátum: 09 jún 26, 21:51:29 »

úristen én erre miért nem jöttem rá?? ikszdé eddig erről a rövidítésről mindig a Varia régi Főnöke jutott eszembe akit Squalo ölt meg ikszdé nem baj..5ös érettségim van angolból de ez meg nem fordult volna a fejemben pedig már nézem ezeket a részeket ikszdé
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #25 Dátum: 09 jún 26, 21:57:25 »

Na akkor jó.Tudtam én,hogy nem hagyják sötétségben a népet,és magyarázatot adnak a cumistákra Nevet
Viszont szerintem a KHR-ben a fillerek egyáltalán nem sz*rok. Egyetlen anime,amiben imádom a fillereket ikszdé
Amúgy Lambo onnan is egyértelmű,hogy nem arcobaleno,hogy nincs ugyebár cumija. Márpedig az kell Nevet
Naplózva

Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #26 Dátum: 09 jún 26, 21:58:48 »

Nem gáz ikszdé Mondjuk én alapból rájöttem Nevet Remélem mire elkezdődik az a "filler" addigra beérem a sorozatot,mert nagyon nagyonmegszerettem Nevet
Naplózva
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #27 Dátum: 09 jún 26, 22:09:47 »

viszont ha beéred a végét akkor meg az a szivacs,hogy egy hetet kell várni egy részig >.<#
Naplózva

Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #28 Dátum: 09 jún 26, 22:26:08 »

Hát igen..mindennek meg van a hátránya smirksweat
Lambonak azért nem kell cumi, mert az nem ehető Nevet Szal ha Arcobaleno is lenne otthagyná őket, mert nem tudná megenni ha kifogyna az afrójában lévő cukorkából ikszdé
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #29 Dátum: 09 jún 26, 23:22:23 »

Mondjuk egy 5 éves gyerek már nagy is a cumihoz ikszdé Nadeee ezek nem akármilyen cumik  Nyelvesít
És neki sosem fogy el az afrojából a cukorkészlete..valaki mindig újratölti neki Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 47
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!