24 máj 10, 11:20:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 47
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Katekyou Hitman REBORN!  (Megtekintve 120938 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Dátum: 09 jún 23, 20:58:15 »

Gondolom mindenki tudja, hogy azért nyitottam ilyen topikot, mert nem találtam és egy ilyennek is kell lennie Nevet

A topik a Katekyou Hitman REBORN! című humoros, maffiozós shounen animével/mangával foglalkozik.

Ismertető:

Japánban járunk, név szerint egy Namimori nevű városkában, ahol egy Sawada Tsunayoshi alias Tsuna nevű tökéletesen lúzer fiú él, de kezdetben mindenki csak Dame Tsunának azaz No Good Tsunának hívja szerencsétlensége miatt. Hősünk átlagos mindennapjait éli, írja az átlagon aluli dolgozatokat, lesi Kyoko-chant, az iskola szépségét és plátói szerelmét, és természetesen szerencsétlenkedik, míg levelet nem kap arról, hogy magántanár megy hozzá látogatóba, hogy feljavítsa jegyeit. A tanár, ahogy kell jön is, de egy várt felnőtt helyett, egy öltönyös kisbaba jelenik meg kalapján egy Leon nevű alakváltó kaméleonnal. Mint megtudjuk, Rebornnak hívják és elmondja Tsunának, hogy ő Olaszország legnagyobb maffia családjának, a Vongoláknak a bérgyilkosa és azért jött a fiúhoz, hogy kiképezze őt a következő azaz 10. Vongola Főnöknek. Innentől kezdve a feje tetejére fordul Tsuna nyugodt kis világa, melyben éldegélt, hiszen Reborn nem hagyja őt békén sem a tanulás, sem az edzések, de még az élet bármely területén sem, emellett a Család új tagjainak beszervezése is megkezdődik. Így jelenik meg később a Tsunához felettébb hűséges, dinamitokat hajigáló Gokudera, az állandóan optimista, mindent játéknak néző baseballozó Yamamoto, a Bovino család bociruhába bújtatott 5 éves bérgyilkosa Lambo, a mindig extrém formában lévő boxoló Ryohei, Haru, akinek az az álma hogy Tsuna felesége legyen egy nap, a szinte már vak tojásfejű kínai kislány I-pin, a méregkeverő Bianchi és a Namimori Középsuli Fegyelmi Bizottságának tonfával járkáló vezetője Hibari.
A sorozat első 20 része bemelegítő, majd csak ezután válik igazi fájtolós shounenné és hamarosan az első ellenfelek is megjelennek, onnantól pedig csak súlyosbodnak a helyzetek.
Nagyon jó humorral jó karakterekkel és zenével van megáldva az anime, seiyuuk körében pedig sok a még ismeretlen szinkronszínész, de annál élvezetesebb. (Ha már Naruto-kun fórum és seiyuuk akkor annyit, hogy a Narutonak hangot adó Takeuchi Junkot is lehet hallani meglehetősen sűrűn, később pedig Kakashi hangja, Inoue Kazuhiko is megjelenik)
Fillerek itt is megtalálhatóak szétszórtan, csak sok más animével szemben ezek élvezhetőek is.
Mindenkinek tudom ajánlani, aki szereti a shouneneket, és a sokszor hasfájást okozó nevetést Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 23, 21:23:01 írta Daken » Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #1 Dátum: 09 jún 24, 10:59:09 »

Ehhez én még hozzá szeretném tenni,hogyha még ezután a kis ismertető után is kutakodni szeretne,akkor ne döntsön elhamarkodottan az AA-s képek miatt,mert gyerekesnek tűnhet,de nem az leglaábbis a huszadik résztől tuti Nevet
Nekem amúgy nagyon bejöt ez a sorozat,bár még cska a 37-ik résznél járok de attól nagyon tetszik Nevet
Naplózva
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #2 Dátum: 09 jún 24, 18:54:23 »

Morimoto-kun jól szólt Nevet csak azután fikázzon az illető miután kicsit is belelátott, vagy ha mégis akkor I'll kill him/her with my Dying Will ikszdé na jó ezt azért nem ikszdé
én most a 80. résznél tartok és lassítok kicsit, nehogy beérjem a mesterem, ki által megismertem a KHR-t Nevet
Eddigi kedvenc részeim között van a 29. Lambo "kis" balesete a bazookával, amikor állatkertbe mentek, és minden rész amiben Squalo van x333
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #3 Dátum: 09 jún 24, 20:21:37 »

Na végre ilyen topic is van *-* Anyunak ezerévnyi áldás szálljon nevére *-*
Nekem egyik kedvenc anime, első pillanattól fogva imádom,a fillerekért is élek-halok (megrögzött antifilleres vagyok pedig..) és a garantált szórakozás mellett még egy kis hasfájást is okoz,annyit nevetek rajta  Nevet Imádom Szeretet
Én most már túl vagyok a 90. részen is, és csak azért nem akarok vele annyira rohanni,mert nem akarom beérni a végét,hogy aztán egy hetet kelljen várni egy részre,az nem funny.
A 29. rész pedig alap,hogy a kedvencem *-* Lambo *-*Szeretet Szeretet Szeretet
Naplózva

Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #4 Dátum: 09 jún 24, 20:28:52 »

Nekem az összes fight-os rész tetszik meg a Tsuna vs. Rokudo Mokuro Nevet Akkora jó mikor megkapja az X Gloves-t és bezúzza Mokuro-t  Ohh My God Nekem még az a rész is tetszik mikor Gokudera-ból kicsi lesz Nevet
Daken: inkább Mori-nak szólíts,azt jobbna szeretem Nevet
Naplózva
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #5 Dátum: 09 jún 24, 20:35:14 »

Vettem Mori^^
Gokuderára had ne mondjak semmit ikszdé csak annyit hogy a világ legnagyobb Tsuna vagy ahogy ő mondja: DZSÚDÁJME fanja ikszdé nagy fej, kicsi test és csóválja a kiskutya farkincáját, ha meglátja az ő drágáját ikszdé
és szívesen Leányom x333 VOOOIIII 92. rész volt megvolt már?Nevet
Lambo meg egy cukimuki pehely bébiboci, aki annyira édes hogy állandóan csipkedni képe a pofazacskóját, márha engedné és nem robbantana fel a gránátjaival ikszdé
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #6 Dátum: 09 jún 24, 20:43:00 »

92? Még nem,de gyúrok rá Nyelvesít Ha Jashin is úgy akarja,még ma meg fogom látni VOOOIII-kunt ikszdé
Gokuderát is nagyon szeretem,de amikor ott keménykedett Yamamotonak,akkor nagyon ideges lettem rá. De ennyi az összes bűne ikszdé JUUDAIME~ Szeretet Nevet
Bocikámnak meg adsz egy zacsi cukrot,és még az is eltűri,hogy az arcocskáját nyúzzuk X3
Naplózva

Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #7 Dátum: 09 jún 24, 20:46:59 »

Nekem Tsuna az egyik kedvencem,látom benen azt,hogy a nyomi gyerkeből keméyn főnök lesz+ ő is mérleg mint én Nyelvesít a másik két kedvencem Yamamoto meg Gokudera,meg még akin a legjobbkakat tudok nevetni az Ryohei Nevet
Amúgy a kedvecn zeném a Tsuna Awakens meg Hibai theme-je....az nagyon odavág nagyon szeretme azt a zongorásat Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 24, 20:49:36 írta Morimoto-kun » Naplózva
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #8 Dátum: 09 jún 24, 20:55:22 »

gyúrj rá gyúrj rá  mert kell hozzá erő ikszdé
én úgy kb mindenkit szeretek Hibari és Xanxus kivételével, de a sebhelyeskével is kezdek kicsit megbékélni, így már csak Hibari maradt az utáltak listáján ikszdé A zenéje viszont tetszik, de neki meg nagyon csúnya feje van ikszdé
de nekem a legfavoritabbak Squalo (x33333333), Yamamoto, medveboxos Ryohei ikszdé, Lambo x33 és Belphegort is szeressem shishishishishi~ ikszdé
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #9 Dátum: 09 jún 24, 21:05:56 »

Én csak Hibarit gyűlölöm...de őt annyira,mint még egyik létező animekaraktert se soha ikszdé örök utálatot fogadtam ellene.De a theme song-ja tényleg jó,mindig futkározik rajtam a libabőr amikor meghallom  Nevet
Rajta kívül többé-kevésbé mindnekivel elvagyok..Mukuroval meg Xanxussal még barátkozgatok..Harut meg néha le tudnám lőni ikszdé Hana meg szálljon le otona Lamborol  >.<# ikszdé
Lambo utáni kedvencem pedig Reborn és Colonello X3 Női karakter meg Chrome Dokuro.
Naplózva

Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #10 Dátum: 09 jún 25, 23:31:47 »

én ha meghallom Hibari zenéjét, rögtön tudom hogy valami csúnyát fogok látni ikszdé A zenéjéről (mmint a KHRé és nem Hibarié) összességébe annyi, hogy nagyon szeretem^^ bírom azt hogy keveredik benne a maffiozó és a vadnyugati stílus is Nevet kivéve Lambo és I-pin száma ikszdé
Ha meg már Haru..őt be kéne véglegesen csomagolni abba a szörny cosplaybe és betenni a medvék helyére ikszdé velük majd Ryohei játszik egy kicsit  Ördögi ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 25, 23:32:31 írta Daken » Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #11 Dátum: 09 jún 26, 09:32:00 »

Kihívja Tekkenezni,mi?  Nevet EXTREME!! Ördögi
Harunak meg Kyokonak annyi a haszna,hogy főznek meg vigyáznak a bébibogyókra,amíg mindenki más harcol,és vagy azt hiszik,hogy valami szumómeccs van,vagy nem tudnak az egészről semmit. Így van ez rendjén. Haruban egyedül az tetszik,amikor azt mondja hogy HAHI! ikszdé
Naplózva

Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #12 Dátum: 09 jún 26, 09:51:54 »

Nem tom én bírom Harut,egyik színfoltja az animének Nevet
Naplózva
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #13 Dátum: 09 jún 26, 17:24:43 »

Hát ők az asszonyok Nevet ez a feladatuk.. Amíg a fiúk fájtolnak és viszik haza a pénz helyett a kötegnyi sérüléseket, ők asszonykodnak otthon Nevet Haruban meg nekem is a Hahi! meg az a gyagyás fejű szörnycosplaye tetszik ikszdé
Ha színfolt, akkor én Lambot annak tartom és nem csak a foltos kezeslábasa miatt Nevet..Ja és persze Yamamotot is..imádom az örök optimizmusát Nyelvesít
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #14 Dátum: 09 jún 26, 20:21:36 »

Tsuna meg Yamamoto a két favorit Nevet Most értem ahoz a részhez ahol Squalo harcolt Yamamotoval,vagyis most perpill ott tartok ahol Mukoro harcolt Viper-el,na mind1 viszotn Yamamoto meg Squalo harca nekem nagyon tetszett,és sztem Squalo a legnormálisabb Varia tag....
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 47
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!