24 máj 10, 13:48:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 20 21 [22]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fate/stay night  (Megtekintve 76151 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #315 Dátum: 15 júl 11, 10:45:20 »

Saber ugye emlékszik az előző háborúra, hogy nem veszi észre a hasonlóságot Ilya és Irisviel között?

De, csak nincs oka közölni.

Archer honnan ismeri Ilya-t és Saber-t, hiszen egyikük sem ismeri Őt.

Onnan, hogy Archer Shirou a jövőből, ha ez nem lett volna egyértelmű az UBW-ből valahogy.

Saber ugye egyszer majdnem eltünt csak Shirou mágikus körforgása mentette meg, majd Caster ezt megtörte, de Caster eltünése után az átoknak is érvénytelennek kell lennie. Ilyen formában Shirou továbbra is elláthatta volna Saber-t varázserővel és ott maradhatott volna vele.Esetleg Rin vagy Ilya is ott tarthatta volna.(Tudom, hogy ez a vége és fogadjam el, de azért hátha Nevet)

Saber minden egyes útban azért tűnik el, mert lenullázza a mágikus erejét. Ha pedig egy szolga így tesz eltűnik, függetlenül attól, hogy van-e mestere vagy nincs, mert gyakorlatilag feléli a saját életenergiáját.
A mondatod felét amúgy nem értem, pláne ezt a Caster meg átok dolgot. Ha a Fate útról beszélsz, akkor az a rész casterrel meg a templommal, ahová bemennek az filler, szóval tök mindegy ott mi történik annak nincs semmi különösebb lényege. A Fate útban caster valójában csak annyit szerepel, hogy egyszer megjelenik, aztán Gil szétlövi.
Az UBW útban caster nem elátkozza Sabert meg Shirout, hanem ellopja a reijuit, aztán Rin köt vele újra szerződést, amit aztán elveszít a végén, amikor elhasználja a három reijut, de amúgy is mindegy mert Saber kinullázza magát.


Naplózva

Shirou27
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #316 Dátum: 15 júl 11, 11:19:39 »

Értem én, hogy Archer Shirou a jövőből, de akkor Shirou-nak pont ugyan azt az utat kell járnia mint Archernek, hiszen ha másképpen cselekedne, akkor az az Archer aki viszajött hozzá nem lehetne Shirou. Na ezt jól megfogalmaztam. Nevet
Caster-re visszatérve a Nemes illúziójára gondoltam, amit a Fate útban alkalmazott Saber-en.
Én itt most csak az anime-ről beszélek.

Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #317 Dátum: 15 júl 11, 11:28:33 »

Értem én, hogy Archer Shirou a jövőből, de akkor Shirou-nak pont ugyan azt az utat kell járnia mint Archernek, hiszen ha másképpen cselekedne, akkor az az Archer aki viszajött hozzá nem lehetne Shirou. Na ezt jól megfogalmaztam. Nevet

Egyáltalán nem. Az UBW pont erről szól. Tényleg láttad azt az utat végig?

Caster-re visszatérve a Nemes illúziójára gondoltam, amit a Fate útban alkalmazott Saber-en.
Én itt most csak az anime-ről beszélek.

Filler.
Naplózva

Shirou27
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #318 Dátum: 15 júl 11, 12:54:36 »

Igazad lehet, az UBW-n csak átfutottam.
Bár akkor sem értem,hogy lehet. A Fate útban is ugye, mikor Archer Berserkerrel harcol. Ha Ő nem lenne ott Shiro,Rin,Saber  tuti kampec, ami azt jelenti, hogy egyszer ugyanebben a szituációban Őt is megmentette valaki, mert ha Berserker megölte volna Shirou-t nincs Archer sem.
Bocsi, tuti én vagyok a hülye vagy csak képtelen vagyok felfogni.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #319 Dátum: 15 júl 11, 13:21:06 »

Megbátorkodok röviden válaszolni.


A Fate/stay Night 3 fő útból (route) áll. Ezek összessen végződhetnek 5 happy és jó sok depi endel. Attol függően, hogy Shirou hol milyen döntéseket hoz.

Garcher, azaz a jövőbeli Sirou, lehetséges, hogy alapjaiban kissé mások voltak az események. pl ott nem egy jövőbeli Shirou volt Archer szerepében, hanem egy másik szolga.
Ez úgy is lehetett pl, hogy Rinnek sikerült megszereznie Sabert, így Archer más szolga lett egy másik mesternél.

A lényeg, hogy amikor Garcher fiatalon belekeveredett a Grál háborúba, akkor nem volt ott egy jövőbeli énje, így tehát azzl, hogy ő kiválasztatott szolgának máris számtalan párhuzamos világ jött létre.
Naplózva

Shirou27
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #320 Dátum: 15 júl 11, 16:33:27 »

Köszönöm a válaszokat, tényleg sokat segítettetek.
Még annyit, hogy melyik az az 5 happy end?
Az a baj, hogy elég gyenge az angol tudásom, a novellekhez.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #321 Dátum: 15 júl 11, 16:36:47 »

Happyből csak 1 van, ha úgy nézzük de ezek vannak.

Fate -> True ending (Ami az animében)
UBW -> True ending (Ami az animében)
UBW -> Happy ending (Saber velük marad és a Shirou, Rin, Saber hármas boldogan él tovább)
HF -> True ending (Ami a filmben lesz)
HF -> Sad ending (Shirou kinyiffan és Sakura egyedül marad)
Extra -> Shirou és Saber újra találkoznak avalonban Shirou halála után. Ez a Fate út happy endjének is vehető.
Naplózva

Shirou27
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #322 Dátum: 15 júl 11, 17:04:20 »

Ismét köszönöm!
A fate ut extra befejezeset hol talalom?
Illetve a tobbi nem lesz animesitve?
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #323 Dátum: 15 júl 11, 18:32:50 »

Az extra befejezéshez végig kell játszanod az összes út összes befejezését. És nem, valószínűleg nem. Azok csak ilyen "Mi lett volna ha", "Így is történhetett volna" verziók leginkább.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 20 21 [22]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!