24 máj 09, 21:17:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 22
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fate/stay night  (Megtekintve 76131 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #15 Dátum: 07 aug 23, 09:52:12 »

Láttam, teccett. Engem a főszereplő fiú nagyon idegesített :Mosolyog nem tom miért.  Nekem is Archer volt a kedvencem Nevet
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #16 Dátum: 07 aug 23, 10:35:54 »

Engem Saber idegesített nagyon.... Nevet
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Kiru
Vendég
« Válasz #17 Dátum: 07 szep 30, 19:50:36 »

Shirout énsem bírtam >.< Saber&Archer&Rin&Gilgamesh&Rider a kedvenc Nevet meg a végetájt Lancer is Nevet
Naplózva
Datti
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 845


« Válasz #18 Dátum: 07 okt 01, 13:37:50 »

hát shirou nekem se lopta be magát a szívembe ;D zavaró volt az a megváltomavilágot-cucc
Naplózva
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #19 Dátum: 07 okt 28, 19:56:18 »

Én se nagyon bírtam Shirou-t Nevet
Kedvencek:Saber,Rin,Assasin,Archer
Naplózva
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #20 Dátum: 07 okt 28, 20:02:34 »

Hát ez a mű nem nagyon tartozik a kedvenceim közé, grafikailag elmegy meg a történet se olyan rossz de sztem jobban is meg lehetett volna csinálni...
Viszont volt benne 1-2 jól eltalált kari: Archer,Lancer,Rin(meg a kiscsaj is jópofa volt Berserkerrel  Nevet )
De azért abban egyetértek veletek hogy Shirou piszok idegesítő volt
Naplózva

Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #21 Dátum: 07 okt 28, 20:38:39 »

Nekem ez az örök kedvenceim között van,bírom az ilyen animéket és valóban Lancer is jó kari meg még Ilya is elmegy Nevet
« Utoljára szerkesztve: 07 okt 28, 20:45:56 írta Morimoto-kun » Naplózva
Tems
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 87

Bakanda! Cehh... xD


« Válasz #22 Dátum: 08 jan 08, 20:18:22 »

Nekem az örök kedvencek között landolt, mondjuk bírom az ilyen fantasy történeteket.
Abban nagyon egyetértek, hogy Shirou idegesítő volt, de én egy-egy rész erejéig azért még kedveltem is.
De örök favorit Archer, Rin és Ilya, meg a végefelé én is megkedveltem Lancert (ezért bnőm meg akart kövezni T__T) és Gilgamesh-t is, ahogy egyszer csak megjelent, meg a képessége is nagyon tetszett^.^
Naplózva

Jelenleg agyilag zápult, kifacsart felmosó rongy, akit a WCben áztattak ki...

Junjou Romantica! (L)
Roli-senpai
Vendég
« Válasz #23 Dátum: 08 jan 08, 20:22:47 »

Elég rég láttam, nemtudom már a neveket de volt 2 kedvencem a Berserker meg aki vele harcolt és meghalt xD(fehér haja volt, vagymilyen Mosolyog )
Volt a főszereplő meg Saber, nemtom annyira nemjöttek be Nevet, bár a vége az sziven szúrt... xD
Naplózva
Tems
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 87

Bakanda! Cehh... xD


« Válasz #24 Dátum: 08 jan 09, 18:41:53 »

Elég rég láttam, nemtudom már a neveket de volt 2 kedvencem a Berserker meg aki vele harcolt és meghalt xD(fehér haja volt, vagymilyen Mosolyog )
Volt a főszereplő meg Saber, nemtom annyira nemjöttek be Nevet, bár a vége az sziven szúrt... xD

Archernek hívták Mosolyog Engem azt szúrt szíven, hogy eredeti neve Arturia (vagy h írták), és övé volt Anglia trónja xD Ezt kicsit röhejesnek tartottam
Naplózva

Jelenleg agyilag zápult, kifacsart felmosó rongy, akit a WCben áztattak ki...

Junjou Romantica! (L)
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #25 Dátum: 08 jan 09, 19:29:46 »

Azon én is röhögtem, kicsit erőltetettnek tartottam ezt a megoldást. Sztem ennyi erővel lehetett volna pasi és Arthur névvel és csaj Shiro helyett....
Naplózva
Tems
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 87

Bakanda! Cehh... xD


« Válasz #26 Dátum: 08 jan 09, 19:31:23 »

Totálisan igazad van xD
Naplózva

Jelenleg agyilag zápult, kifacsart felmosó rongy, akit a WCben áztattak ki...

Junjou Romantica! (L)
Raijin
Vendég
« Válasz #27 Dátum: 08 máj 30, 01:23:51 »

Amugy van némi igazság kicsit meghökkentö a story hogy atur király valoban nö lett volna bár kitudja manapság minden lehetséges,de végülis ez a jo megoldás shirou nem lehetett volna csaj mert akkor archer is az lett volna mivel archer jövöbeli hösi énje shirou-nak!De engem annyira de annyira megfogott ez az anime játszogattam a játékkal is ha minden jol megy sikerül lefordítanom magyarra is!Nekem blích mögött van ha nem ijen kurva rövid lett volna akkor no.1 en lenne akár ki akár mit mond rám nagyon kihatott!Már azon is gondolkodtam hogy mi lenne ha indítanánk egy peticiot vagy valami ijesmit annak érdekében hogy folytassák az animét mivel játék formájában már kész...de hát azért mégiscsak anime és a game között van pár orbitális különbség és sz.tem naggyon jol eltalálták ezt az egész hangulatott meg mindent!Shirou elég unalmas volt már a végén az tény...de hát minden mangában/animében vannak kicsit idiota szereplök...Na de mind1!Amugy volna támogatás a javaslatomra mármint hogy irjunk egy levelet a "szerkesztö" cégnek a folytatással kapcs? Nevet
Naplózva
Tems
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 87

Bakanda! Cehh... xD


« Válasz #28 Dátum: 08 máj 30, 12:58:10 »

Öhm... ezt az ötletet szerintem felejtsd el. Normális lezárása volt s történetnek (bár kicsit kesze-kusza), nem kell neki folyttaás. Így szép és jó.

Am nem hiszem, hogy a "szerkesztő" céghez eljutna a leveled... xD
Naplózva

Jelenleg agyilag zápult, kifacsart felmosó rongy, akit a WCben áztattak ki...

Junjou Romantica! (L)
Alasia
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3

AlajzXD


« Válasz #29 Dátum: 08 okt 27, 18:19:10 »

Amugy van némi igazság kicsit meghökkentö a story hogy atur király valoban nö lett volna bár kitudja manapság minden lehetséges,de végülis ez a jo megoldás shirou nem lehetett volna csaj mert akkor archer is az lett volna mivel archer jövöbeli hösi énje shirou-nak!De engem annyira de annyira megfogott ez az anime játszogattam a játékkal is ha minden jol megy sikerül lefordítanom magyarra is!Nekem blích mögött van ha nem ijen **** rövid lett volna akkor no.1 en lenne akár ki akár mit mond rám nagyon kihatott!Már azon is gondolkodtam hogy mi lenne ha indítanánk egy peticiot vagy valami ijesmit annak érdekében hogy folytassák az animét mivel játék formájában már kész...de hát azért mégiscsak anime és a game között van pár orbitális különbség és sz.tem naggyon jol eltalálták ezt az egész hangulatott meg mindent!Shirou elég unalmas volt már a végén az tény...de hát minden mangában/animében vannak kicsit idiota szereplök...Na de mind1!Amugy volna támogatás a javaslatomra mármint hogy irjunk egy levelet a "szerkesztö" cégnek a folytatással kapcs? Nevet


Nos.. Először is Artúr király nem nő volt, Saber csupán a női formája, ezért is hívják sokan Artúriának;
Az meg más hogy játékban már folytatták, játékban más is a története, mivel ez egy hentai játékból készült. Ezért igazából a sztorit nem lehetne végigvinni a játékhoz teljesen hasonlóan.^^ A másik meg, hogy igen, a folytatás, a Fate/Hollow Ataraxia már megvan, viszont csupán egy új hentai játék.^^ Szerintem a befejezés nagyon jól meg lett csinálva, és nem is kéne hozzá kiegészítés. A rendezők sem hinném hogy gondolkodnak egy folytatáson=)
Az más, hogy megcsinálják-e a Fate/Hollow Ataraxiát is, én nem hiszem ^^

Egyébként hogy valamit a témához is szóljak, szerintem jó anime, a grafikája és a zenéi is meseszépek, a történet is nagyon ott van, de nekem hiányzott belőle valami, nem tudom elmondani hogy mi, de hiányérzetem volt=D
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 22
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!