24 máj 10, 20:55:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Avatár  (Megtekintve 47703 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #180 Dátum: 13 nov 16, 19:02:13 »

11-14:

Hát rohadjak meg, ha értem mi történt. Örülök, hogy négy rész jött egyben, vagányul is sikerültek az utolsó részt leszámítva, de nem teljesen tiszta a logika. Ha a fény és sötétség egyforma erős, és egyik nem létezhet a másik nélkül, akkor mégis hogy pusztíthatta el a sötétséget Korra? (5 perccel azután, hogy Unalaq elpusztította a fényt...)

És miért ereszti egymásnak az emberi és a szellemvilágot, amikor látta, mi volt a múltban a következménye? Unalaq gyerekei pedig nem sokat sírtak apjuk után, pedig pár résszel korábban még feltétel nélkül támogatták...  Bolin mitől lett egyszerre újra szerelmes a víziszörnybe?

A legjobban mégis az fájt, hogy Unalaqot jó amerikai módra megölték, tehát a megoldás a világ problémáira ismét az erőszak lett, mintha Aang dilemmája nem is létezett volna korábban az emberöléssel kapcsolatban. Pedig ez a második évad a visszaemlékezéstől kezdve (és persze Varricknak köszönhetően) egész jó lett, de ez nagyon csúnya utolsó rész volt. Szomorú
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #181 Dátum: 13 nov 17, 19:01:29 »

Vegyes érzelmeim vannak a 2. évaddal kapcsolatban. Jó volt- jó volt de lehetett volna jobb is.

+

- Az első avatar eszméletlenül jó története.
- Ahogy fel lett építve történetileg.
- Tenzin testvérei és az új szereplők nagyon jól sikerültek.
- Jó poénok.
- a Grafika pedig nagyon jó volt.

-

- Iroh tábornok szerepelhetett volna többet is :S
- Sokszor eléggé kiszámítható volt.
- Mako Bolin és Tenzin alig-alig harcoltak. Pedig rájuk is kíváncsi lettem volna. Főleg Tenzinre.
- a szellemek olykor elég bugyután festettek.
- a végén nem tetszett ez az óriás csata.

Összességében egy 10/7 pont, ami nálam azt jelenti hogy tetszett, örülök hogy megnéztem.
Naplózva


shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #182 Dátum: 13 nov 17, 20:31:11 »

Érdekes volt ez az évadzáró, jobban tetszett az utolsó előtti, mint az utolsó rész. Simán szét szedhették volna az utolsót két részre és akkor tisztázhatták volna, hogy pl. honnan hozta el Jinora Ravat, stb. (amit Zoldkabatos is írt).
Szerintem Unalaq (vagyis inkább Vatu, mert szerintem Unalaqot elpusztította az összeolvadással) nem tudja teljesen elpusztítani Ravat, csak annyira legyengítette, hogy a következő bolygó együttállásig ne legyen vele baja. Valahova elkerült és onnan hozta vissza Korának Jinora. A nagy lyuk itt van, hogy mégis honnan és hogyan.


A legjobban mégis az fájt, hogy Unalaqot jó amerikai módra megölték, tehát a megoldás a világ problémáira ismét az erőszak lett, mintha Aang dilemmája nem is létezett volna korábban az emberöléssel kapcsolatban.

Mint írtam, szerintem a végén már csak Vatuval harcolt, aki színtiszta gonosz, szóval nem igazán lett volna megoldható, hogy elvegye az erejét, hogy aztán megrohassza a börtönben. És minthogy Rava sem pusztult el, Vatu is meg van valahol. Van 10000 évük felkészülni az újabb csatára Mosolyog.

Valóban érdekes lesz ez a szellemek és emberek együtt boldogan élnek, de majd meglátjuk a következő évadban, ha lesz. Nem hiszem, hogy ugyan az a világ köszön majd vissza, mint Wan idejében. Az emberek most már nem elszigeteltek és sokkal többet tudnak a szellemekről.




Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #183 Dátum: 13 nov 18, 17:58:57 »

Jó sok harcot kaptunk a végére. Bolin kapta az egész évad legmenőbb harcát, azzal a 3 vízidomárral. A duója is jó volt Makoval Unalaq ellen.
Örültem, hogy Tenzin és a tesói ennyit szerepeltek. Bumi hatalmas volt, hogy egyedül bevette a helyőrégert egy furulyával. A végén kiderül, hogy az összes sztorija igaz. Nevet Asamit szépen elhanyagolták. Nem volt ott a végső harcban, míg Bumi igen és nem is tisztázódott Makoval a kapcsolata.

Iroh-n nagyot néztem, hogy feltűnt. Nem is gondoltam volna, hogy viszont látjuk még. Aang legendájában volt róla szó, hogy járt a szellemvilágban, de meglepett, hogy oda ment halála után. Talán minden ember odakerül a halála után?

Jinora megmentése is klassz volt. Zhao félbúkanásának örültem. Nagy ötlet volt, hogy Tenzint Aangnak nézte. Viszont remélem, hogy kapunk majd rá magyarázatot a későbbiekben.

A szellemekkel egész érdekes lehet majd a következő évad.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #184 Dátum: 14 feb 23, 09:35:13 »

Rövid Trailer a 3.könyvhöz
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=KrJiCf03UWQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=KrJiCf03UWQ</a>

Pár infó a wikiről:
-A könyv címe Változás lesz.
-Több információt kapunk a földhajlításról.
-Linnek nagyobb szerepe lesz, mint a második könyvben és több infó kerül napvilágra a családjáról (Ezt mondjuk a második könyvben is ígérték)
-Bumi is többet fog szerepelni.
-Jeremy Zuckerman hangszerző nyilatkozta, hogy a könyv jobban fog emlékeztetni az eredeti avatárra (több utazás?)
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 23, 10:15:07 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
vastelorde
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 164


Veterán age of empires játékos.


« Válasz #185 Dátum: 14 márc 30, 15:25:53 »

Már van korrás abban már egy új avatár van                                       
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

"Szeretem a tejet" -Öreg bácsi a tévében
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #186 Dátum: 14 jún 20, 17:18:17 »

amíg nem figyeltünk rá, kijött a Book 3 trailere!
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=A0UBbzeFc74" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=A0UBbzeFc74</a>

Mi ez a sok idomítás? Mindenki harcol mindenki ellen. És hol van az a sok szellem? Egyetlen egyet láttam valahol a háttérben. Úgy nézki, hogy a nagy bérgyilkos a Robbanó ember (A Csillagszóró Bumm Ember Nevet)családos ember volt mert 0:41-nél az biztos az unokája.^^
1:19-nél meg Zukóó!  Kúl
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #187 Dátum: 14 jún 20, 18:05:43 »

Hát egyelőre nem látom a sztorit benne, de várjuk Mosolyog
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #188 Dátum: 14 jún 21, 12:04:22 »

Lesz benne Zuko. Már ezért megéri nézni Nevet
Naplózva


Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #189 Dátum: 14 júl 13, 15:40:49 »

Azta Zuko milyen menő már?!  Hümm-hümm Egy sárkány hátá lovagol mint Roku. Pont olyan mint régen volt. Mikor a liftben elkezd mesélni. Nevet
Bumi az elején xD mindenki azt hitte, hogy kamuzik. Érdekes történet szál lesz ez a hirtelen megjelent légidomárok. Remélem azért lesz valami normális magyarázat és nem csak annyi, hogy csak mert. Azt hittem, hogy több szellem fog feltűnni de úgynézki, hogy még kevesen vannak, akik új lakhelyet kerestek a másik világban. Például a főút közepén.  ikszdé
Tetszik ez a léghajón utazgatás. Tényleg kicsit visszahozza az eredeti széria hangulatát. Az hatalmas jelenet, mikor próbálják beszervezni nomádnak az embereket. xD Az elején még milyen vidámak voltak az ábrán, aztán már tök szomorúak. Nevet Mindenkinek bejött Tenzin kocka hasa, azért voltak olyan népszerűek.

A harcok még mindig látványosak. Az egész végig folyamatos. Ha megnézünk utána egy Fairy Tail-t, akkor az egész csak egy állóképnek tűnik. Mondjuk az az is.Nevet

Új karakterek:

Zaheer: Egyenlőre kedvelem. Van egy célja, aminek a miértje egyenlőre ismeretlen, szabadulása után az első dolga, hogy kiszabadítsa a régi haverjait és még jóban is vannak. Olyan mint egy gonosz avatár csapat. Kúl

Kai: Egyenlőre elég semleges 5 rész után. Elsőre nem kedveltem mert minek lop, és használja az Avatár nevét, mikor a levegő templomába megy? Gondolom nem is akart oda menni csak már kénytelen volt, ha már kimentették őt. Jinora érdeklődését Kyle hamar felkeltette. Rossz fiú és még légidomár is.^^ Talán majd lesz valami jó jelenetük. Tenzin vajon mit fog hozzá szólni?  >.<#

Földkirálynő: Olyan mint a legtöbb öreg nemes egy kicsi gonosz beütéssel. Mondjuk nem rossz ötlet légidomár sereget képezni, ha már van. Most önként adja át őket az Avatárnak? Olyan, mintha találnál egy huszast az utcán, majd jönne egy híresség, hogy "Szia. Hallotam, hogy találtál egy huszezrest. Azért jöttem, hogy odaad nekem."  Faceg Kicsit vicces, hogy az apja nagy állatrajongó volt, ő meg allergiás rájuk. Milyen rossz gyerekkora lehetett emiatt? Nem hinném, hogy az apja csak úgy lemondott volna a kedvenceiről.

Suyin: Egyenlőre túl kedves. Biztos van valami komoly dolog a háttérbe, hogy Lin ennyire nem kedveli/haragszik rá. Kíváncsi vagyok, hogy ennek a fél-testvér dologhoz van-e köze. Mondjuk nem hiszem, hogy Lin ne tudná ki az apja.

Opal: Hajts rá Bolin!  kacsint Toph vérvonala, és még aranyos is!

Woah. Nem azon lepődtem meg, hogy Tophnak van még 1 lánya, hanem azon, hogy egy másik férfitől van! És az mi, hogy egyikőlyük sem ismeri az apját?! Nevet Azt olvastam, hogy Lin és Suyin között 6 év van. Toph! A lázadó, akit nem lehet lekötni! Kúl És még az is lehet, hogy életben van! :OO Elment, hogy keresse a megvilágosodást. Lehet, hogy Sokka halála után borult sötétségbe? Suyin azt mondta, hogy Zaheerék megpróbálták elrabolni Korrát de Zuko, Tonraq és Sokka megállították őket. Örülnék egy olyan forgatókönyvnek, hogy Sokka, akkor halt meg  és elégtételt akart venni Zaheer-en de mivel már börtönbe küldték nem tehette. Ezért ment el, hogy megvilágosodjon. Mekkora lenne, ha a végső csatába ő is visszatérne? Nevet Akkor hivatalossá tehetnék, hogy ő minden idők legerősebb földidomárja.^^

« Utoljára szerkesztve: 14 júl 13, 18:18:55 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #190 Dátum: 14 júl 13, 20:47:16 »

Jó hogy írtál, mert nem is jutott eszembe, hogy már van új évad.

Ígéretesnek tűnik eddig az új évad (az első 5 rész alapján). Jó hogy hamar elhagyták a fővárost, így legalább láthatjuk a többi országot is.

Zaheer jó főellenség lesz, bár meglepően gyorsan elsajátította egyedül a légidomítást. A végén még kiderül, hogy a guru reinkarnációja, akiről mindig beszél Mosolyog. A társaival meg összeszokott csapatnak tűnnek, kíváncsi vagyok, hogy miért akarják az Avatárt. Azon kívül, hogy övék legyen a hatalom.

Az tetszett, ahogy az első részben Mako nem tudta, hogy viselkedjen Korra mellett  Nyelvesít.

Zuko kemény volt a sárkány hátán, de nem is vártam volna kevesebbet a tűz urától. Kár, hogy a sárkány csak felmelegítette a szökevény csajt (P'lie vagy hogy hívják).

Szegény Tenzint kicsit sajnáltam, mikor nem akartak vele menni a légidomárok, de érthető, hogy nem akarja ott hagyni az életét valaki csak azért, mert légidomár lesz hirtelen.

Korra a sorozat végére meg úgy hozza el a világ békét, hogy mindenki őt fogja utálni Mosolyog. Szegény Bumira hogy néztek már, mikor mondta hogy igazából joga van a sorozáshoz a királynőnek.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 13, 20:48:10 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #191 Dátum: 14 júl 19, 15:02:14 »

6-7:

Még mindig nem vágom, miről fog szólni ez az évad, pedig az első rész adta volna a szellemi és az emberi világ együttélésének problémáit.

Nekem egyelőre Bolin viszi a hátán a sorozatot, Varrick szerepelhetne többet Nevet
Naplózva

Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #192 Dátum: 14 aug 03, 06:06:14 »

9:

Végre, kezd értelme lenni a történetnek Mosolyog

Pikachu megvolt? Nevet De a káposztás embert még nem láttam... Szomorú

10-13:

Fura vége lett, inkább átvezetésnek tűnik a következő évadhoz.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 24, 07:20:08 írta Életunt Cápa » Naplózva

Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #193 Dátum: 14 okt 02, 20:45:51 »

Ha minden igaz, akkor jön holnap a 4. könyv első része.
https://www.youtube.com/watch?v=NCEFMY4TWGw
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 02, 20:46:54 írta Krisz7199 » Naplózva
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #194 Dátum: 14 okt 10, 10:18:30 »

Köszi, észre se vettem volna, hanem szólsz.

Várom, mire fut majd ki most a történet. Elsőre a polgárháború témájára tippelek, de az már volt az első évadban is.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!