24 máj 10, 17:51:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 14
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Avatár  (Megtekintve 47699 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #15 Dátum: 09 szep 27, 21:24:17 »

TV2-n mikor adják? Ohh My God
remélem ilyen 7-8 között,amikor suliba kell mennem és még véletlenül sem látom,mindig így van ez Neeem
am. animének én sem nevezném,elvégre az animék japán termékek,az Avatar pedig mint tudjuk amerikai,de ettől eltekintve nagyon jó x3
Naplózva

TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #16 Dátum: 09 okt 26, 16:56:54 »

Háááh most láttam a moziban az Avatár live action előzetesét, The last airbender címen *_* én nem is tudtam róla,hogy lesz.. smirksweat micsoda meglepetés Nevet
Az előzetes alapján nagyon jónak tűnik,és 2010 nyarára várható.. már alig várom x3
Naplózva

Shoken
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 29


« Válasz #17 Dátum: 10 júl 07, 17:44:35 »

Én imádom ezt a rajzfilmet!!! Lehet, h nem anime de attól még iszonyatosan jó:) Megvan az összes része szinkronnal, igaz TVRip-es de már kb. 10szer végig néztem az egészet:D És akárhányszor végig nézem, mindig arra gondolok, h miért lett vége... Mindenkinek ajánlom!;)
Naplózva

,,Az egész világ hozzám tartozik! Pénzt akarok és nőket, pozíciót és hírnevet...Az egész világot akarom!´´
sissiee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 14



« Válasz #18 Dátum: 10 júl 07, 21:04:21 »

Én is hallottam, hogy lesz 4. könyv, de az már nem Aang-ról fog szólni. Teljesen más szereplőgárda lesz  Neeem

Én nagyon megszerettem ezt a sorozatot és szerintem vicces is, én jókat nevettem rajta Mosolyog
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #19 Dátum: 10 júl 25, 11:00:15 »

Én a tv2-n kezdtem el nézni,igaz jópár részt nem láttam de azért még felfogtam.Irtó sokat röhögtem rajta.A szinkron szerintem is nagyon jóra sikeredett.Amerikai cuccnak igaz amerikai cucc és nem japán anime de a feelingje totál az,ezért is kezdett el érdekelni.Kedvenc karaktereim:Zokka és Toph.Rajtuk nagyon sokat nevettem.A befejezés....hát valami ilyesmire számítottam,de lehetett volna kicsit másképp is.A megválaszolatlan kérdések engem is zavarnak.Jó lett volna választ kapni...de összességében nagyon jó kis rajzfilm.
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
sapy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 27


« Válasz #20 Dátum: 10 júl 25, 22:15:57 »

szintúgy tv2-n kezdtem, de felfedeztem videoplayeren, kezdetben még ment is, hogy ne nézzem meg előre a részeket, de győzött a kíváncsiságom, így tehát vp-n futottam végig az epizódokon, és nagyon bejött
most meg a filmre várok Nevet csak kérdéses mennyire leszek lusta felvánszorogni a legközelebbi moziba  Gondolkozik  >.<#
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 25, 22:17:46 írta sapy » Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #21 Dátum: 10 júl 25, 22:40:48 »

A filmek és sorozatok topicban írta valaki, hogy már fenn van neten a film és megnézte, de azt írta hogy   Blöeee
Naplózva

....................................................................................................................
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #22 Dátum: 10 júl 26, 01:31:12 »

Jéé, látom van ilyen topic is. Király! Én is szeretem ezt a rajzfilmet, Aang a kedvencem, Katara, Sokka, Zuko. Én nem hallottam 4. Könyvröl, de tetszett a 3. könyv vége. Aangos avatart ki is teszek majd, ha találok valami normálisat.Nevet
Naplózva

Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #23 Dátum: 10 júl 26, 10:24:27 »

Most néztem végig Kéthete, és azt kell mondanom, hogy Sokkal jobb volt, mint amikor régen csak a közepét láttam TV-ben össze vissza. Pedig már akkor is letaglóztam tőle Nevet
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #24 Dátum: 10 júl 26, 12:26:03 »

Én is végig lestem anno 4-5 nap alatt beteg voltam, nem volt jobb dolgom itthon.
Nah és annyit hiányoltam h nem voltak benne ilyen epic fightok, viszont néhol jókat mosolyogtam, de valahol fakadtam Nevet
Szerintem ezt eltalálták a készítők. Ha vérbeli japán anime lenne, talán még jobb is lehetne Nevet
Naplózva

Tithenannis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157


WWW
« Válasz #25 Dátum: 10 aug 29, 00:38:52 »

Háhá Matten, rád a Yu-Gi-Oh! topocban számítottam, nem itt, na de mindegy...

Én nagyon imádom, nem olyan komoly, mint... mint a komolyabb animék (ezt jól megmagyaráztam, mi?) viszont nem is olyan gyengus, mint amilyeneket a SátánCsatornán adnak (azért sem fogom leírni >.<).
A live action film... Fű, hát az... Nem láttam, de a bemutatója után akkora felháborodás futott végig a deviantarton, hogy sejtem, egy Eragon kategóriájú filmmel állunk szemben. (Óh, pedig a könyvek olyan jók, miért, miért kellett elszúrni? Neeem <-- az Eragonról beszél)

Ami a folytatást illeti (<-- hálisten nem az Eragonról beszél) az a hír járja, hogy lesz, mégpedig "The Legend of Korra" címen fog futni, ha jól emlékszem.  Nevet Van róla magyar leírás is, csak guglizzatok rá, nem fogom most ide a kusza emlékeimből leírni. De jónak ígérkezik.

Ha végre elkezdik megcsinálni... ._.
Naplózva

Pane! Jya terathi herara.
Pane! Jya faryoma herye.
Pane! Jya farero tseryone tore tsere hene...
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #26 Dátum: 10 aug 29, 10:20:17 »

Meglepődnél ha azt mondanám nem is szeretem annyira a Yu-Gi-Oh!-t? Nevet

A film naaaaaagyon gyenge lett. De már bűn rossz, és az a baj, hogy Filmnek is rossz nem csak Avatar-filmnek.

Reméljük Shyalaman bácsi tanul a hibáiból.

De ez a Legend of Korra, szögezzük le nem a film hanem a Rajzfilm Folytatása! Engem nagyon érdekel Nevet Remélem a régi szereplők közül legalább Iroht láthatjuk Nevet
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #27 Dátum: 10 aug 29, 15:34:32 »

Én is olvastam Korra legendájáról, a régiek közül viszont szerintem nem sokan fognak szerepelni benne, tekintve, hogy egy új avatárról van szó, ergo Aang már meghalt..szóval eltelhetett némi idő.. úgy tudom eddig csak Azula van megemlítve biztos szereplőnek az eredeti gárdából. A szálak azért itt is megvannak, mivel Korra levegőidomár mestere Tenzin lesz, Aang fia..hát.. ennek a karakternek érdekes lesz a külleme  >.<#
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #28 Dátum: 10 aug 29, 20:00:20 »

Na asszem utána nézek ennek a bizonyos folytatásnak.Kiváncsivá tettetek.Am Shiko én el nem tudom képzelni milyen lehet Aang fia,ha belegondolok... Nevet
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
lartem
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 92



« Válasz #29 Dátum: 10 szep 07, 17:24:46 »

nemértem mért mondogatják h nem jön be , mert nem olyan komoly mint az animék többsége ..
ez azért van mert direkt nem annak szánták! az avatart gyerekeknek szánták .. 10-12 éves korosztálynak .. mellékesen felnőtteknek(kamaszoknak:D) is élvezhető tartalommal . és szerintem messze jobb munkát végeztek mint a legtöbb animénél ..
nem leszólom .. mert én is fanatikus vagyok az animék iránt Nevet de nemhiszem h van hasonló anime ami ugyanúgy nézhető egy hét-nyolc éves kislány számára mint egy 14,17 fiúk és egy 41 éves apuka számára..

ami a filmet illeti .. mindent megkavartak benne .. komolyan mindent!
a tűzidomárok jellemzően japán stílusjegyekkel egyeztethetőek voltak(szerintem) a filmben meg mindet indiai színész játszotta.. a föld népe aminél az lenne a lényeg h változatos legyen .. ott mind vágott szemű volt .
és ami a legrosszabb a magyar fordítók nem tudtak belenézni a mesébe .. mert hogy szar munkát végeztek az kétségtelen...
Naplózva

Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 14
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!