24 máj 10, 04:45:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Soul Eater  (Megtekintve 111581 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #510 Dátum: 13 júl 23, 22:48:35 »

Off: Örömmel látom, hogy belekezdtél a Vagabond-ba. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #511 Dátum: 13 aug 09, 12:19:17 »

Mikor is kéne kijönnie a fejezetnek?
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #512 Dátum: 13 aug 10, 09:31:12 »

Nagyjából minden hónap felénél jöttek ki a fejezetek. Ezt megcáfolva az utolsó fejezet korábban jött ki: smirksweat

http://readms.com/read/soul_eater/113/2013/1

Megosztó lezárásnak érzem, DE! a jobbik fajtából.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 10, 09:31:46 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #513 Dátum: 13 aug 10, 11:27:15 »

Nyeh, elég felemás érzéseim vannak ezzel a befejezéssel kapcsolatban.

Úgy összességében a sztori lezárása és a végeharc bőven sokkal jobb volt mint az animében. A győzelemhez áldozatokat kellett hozni (Shinigami, Crona) ami kifejezetten tetszett.
Viszont az előző fejezetben nem tudom miért kellett random majdem megölni Maka faterjáékat, amikor konkrétan rögtön megmenekültek.

Másrészről viszont még mindig nem érzem teljesnek a történetet. A Soulban lévő kis ördög képében megjelenő fekete vér végül is nem csinált semmi plot twistet (az animében legalább próbálkozott). Továbbra is hiányolom a többi "régi" isten megjelenését és fenntartom, hogy az a nagy fekete massza a könyvben készült valamire.

Amit meg furcsának találok, hogy a Soul Eater Not meg elvileg folytatódni fog Novemberben (eztet írta az utolsó oldal). Ezt nem igazán tudom hova tenni, mert annak a spin-offnak szerintem konkrétan semmi értelme nincs.
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
Kurohi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 165



« Válasz #514 Dátum: 14 jan 13, 18:30:51 »

Mivel nem volt ennek az animének téma, nyitok egyet, remélem megmarad. :3
Egyébként van belőle mozifilm? És folytatódik a 51. rész után is?
Naplózva

Dare datte shippai wa suru nda
Hazukashii koto janai
Kono kizu o muda ni shinai de
Waratte arukereba ii

~~~~~~~~~~~~~~~

Raiko: Alive (Naruto Ending 4)
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #515 Dátum: 14 ápr 12, 07:17:06 »

..... Bevallom, soha nem tartottam közepesnél többre a Soul Eater-t, de legalább a beteg látványvilága jó volt.

Viszont most.... ez a "Soul Eater NOT"..... Csak az opening-et hasonlítsátok össze!

Soul Eater

#rv‚nytelen YouTube Link#

Soul Eater NOT

#rv‚nytelen YouTube Link#

... A zene vodkával még elmenne, de ez a képvilág, ami ráadásul az egész animére jellemző.... miért kellett ezt is "Moe"-sítani?!? Ráadásul a "régi" (eredeti) karakterek is olyam moe cukik lettek, hogy egy nyalóka nincs olyan "édes". Az egyetlen, ami maradt, az a nap, de most ne az legyen a kapocs!

Tudom, első epizód, tudom, spin-off, de számomra akkor is egy kiherélt Soul Eater fanfiction. Gondolom nem véletlenül van ott a "NOT" szó is.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #516 Dátum: 14 ápr 12, 07:47:58 »

Animét csinálnak 13 fejezet manga után? Előbb tán megcsinálhatnák végig az eredeti mangából az animét.

Am már van egy SE téma.
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #517 Dátum: 14 ápr 12, 10:25:58 »

Animét csinálnak 13 fejezet manga után? Előbb tán megcsinálhatnák végig az eredeti mangából az animét.

Am már van egy SE téma.

Figyu, a Rock Lee Shippuuden-ből készített a Pierrot egy 51-52 részes animét annak ellenére, hoyg a befejezéskor is még csak a 24-ik fejezetnél tartott, és egy epizód 2 szegmensből (2 történetből) állt. ;P
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #518 Dátum: 14 ápr 12, 11:06:31 »

Animét csinálnak 13 fejezet manga után? Előbb tán megcsinálhatnák végig az eredeti mangából az animét.

Soul Eater Not!
14 fejezet van lefordítva, de 28 fejezet jelent meg eddig, plusz néhány extra. Az első anime részt is kibővítették és amúgy sem kell egy hosszú életű dologra számítani. Ohkubo azt mondta, hogy az animében fogjuk először látni a Not! hivatalos végét.
A manga csak 5 kötetes lesz. Ha sikeres lesz a spin-off, lehet előbb-utóbb érkezik az eredeti folytatása is. ^^
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #519 Dátum: 14 máj 02, 22:01:53 »

Kérdés: Hogy tudtam én ebből 4 részt megnézni?

Fantasynak gyenge, Slice of Lifének szintén az. vana  Soul Eater világa, meg egy semmitmondó történet. Habár az utolsó szót illene visszavonnom.

Ha meg a moesággal akarják eladni, hát az a rész is erős hiányban szenved.


Ha sikeres lesz a spin-off, lehet előbb-utóbb érkezik az eredeti folytatása is. ^^
Úgy érted, ha elég sok mazochista és fanatikus rajongója akad az eredeti műnek?

Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #520 Dátum: 14 máj 03, 09:42:45 »

Lényegre törően fogalmaztad meg, de mondhatjuk, hogy ez a helyzet. smirksweat

Viszont, ha valaki fantasyt/slice of lifet/moeságot keres, vagy az eredeti mű rajongója és nem tudja mivel van dolga, az lehet, hogy meg fogja venni. Ha lesz belőle kézzelfogható bevétel, akkor már megérte a Bones-nak megcsinálni. A széria minősége biztos nem fogja érdekelni őket. Ők csak Okubo művét adják vissza. 
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #521 Dátum: 14 máj 06, 17:23:20 »

Hát emberek...ez a Soul Eater Not, ez nagyon gáz lett szerintem.  A cuki kislányok kalandjait szerintem én nem fogom tovább nézni...ez egy csalódás volt a számomra. Én is vártam, hogy az eredetit folytassák, folytatták is na de ez valami..borzalom. Nemyóó
Naplózva
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #522 Dátum: 14 aug 12, 06:34:45 »

Hát emberek...ez a Soul Eater Not, ez nagyon gáz lett szerintem.  A cuki kislányok kalandjait szerintem én nem fogom tovább nézni...ez egy csalódás volt a számomra. Én is vártam, hogy az eredetit folytassák, folytatták is na de ez valami..borzalom. Nemyóó

https://www.youtube.com/watch?v=CB40PTtRqP8&list=UUzM3NY-ii-rJ6qCCXNTABgw

Kb minden embernek ez a véleménye. Egyedül animeaddicts-on védi néhány elvetemült moe fan. ;P
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #523 Dátum: 14 nov 30, 22:42:40 »

Van már valahol magyarul a manga? Végig. Ha igen püben dobjatok már egy linket.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Jokerke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103



« Válasz #524 Dátum: 14 dec 01, 15:05:39 »

Magyarul nem találtam. Az első néhány fejezet volt magyarul a Mangazin-on, de az oldal átmenetileg zárva (kb egy éve).
Angolul viszont megtalálod a MangaFox-on vagy a MangaHere-en.

Bár az is megoldás lehet, ha a Naruto-kunra elkezdi valaki fordítani. Pojén
Naplózva

\\\"Élvezd a kitérőket! A lehető legjobban. Ugyanis ezeken találod meg azokat a dolgokat amik sokkal fontosabbak, mint amit el akarsz érni.\\\"
       - Ging Freecss
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin Š 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!