24 máj 09, 22:02:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 36
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Soul Eater  (Megtekintve 111571 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Narutorban
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164


Bash-san(nin) Kami-sama


« Dátum: 08 jún 29, 20:43:00 »

"Egy tiszta lélek egy tiszta szellemben és tiszta testben lakozik"

Soul Eater. Ez az anime  szembetűnően különbözik a többitől. Legjobban talán úgy lehetne besorolni, mint egy kis Bleach fűszerezve Tim Burton képi világával, nyakon öntve egy nagy adag akcióval, humorral, misztikummal, és egy csipet ecchivel meghintve, sűrűre kavarva. Helyenként véresen komoly, néha már ijesztő, máshol az ember a hasát fogja a nevetéstől.

Történet:
Egykoron a Kishin (Démonisten) káoszba és szenvedésbe hajtotta a világot. Legyőzése után a Shinigami (Halálisten) annak érdekében, hogy ez a borzalom soha ne ismétlődhessen meg, megalapított egy szervezetet, pontosabban egy iskolát, Shibusent, amely Meistereket/Fegyvertechnikusokat és Fegyvereket képez ki. Az ő feladatuk, hogy az elkorcsosult emberi lelkeket, melyek Kishin embriókká váltak, megtisztítsák és begyűjtsék. Ha egy meister-fegyver páros összegyűjt 99 embrió és 1 boszorkány lelket, lehetővé válik, hogy a fegyverből Death Scyhte (Halálkasza) váljék, a legerősebb fegyver Shinigami-sama számára. Történetünk főszereplői is ilyen tanulók Shibusenben, akik azonban nem mindennapi események forgatagába kerülnek.

Szereplők:

Albarn Maka: Őt és társát, Soul Eatert ismerjük meg először, és ők is tekinthetőek a valódi főszereplőknek. Maka eminens tanuló, könyvmoly jellege ellenére a harcban sem marad alul, az eszét és tehetségét használja a csatában. Apja a jelenlegi Death Schyte, akivel azonban nincs éppenséggel jó viszonyban (utóbbi legnagyobb elkeseredére).

Soul Eater:
Maka partnere, fegyverként kasza formát vesz fel. Igyekszik minél inkább "cool" személyiségnek tűnni, egész viselkedése erre épül. Nagyszerűen tud együttműködni Makával, igen ütős párost alkotnak.

Black Star: Egy ninja családból származó enyhén hiperaktív orgyilkos. Voltaképp olyan, mint egy második Naruto, izgága, hihetetlenül beképzelt és hiú, és nem ritkán kifejezetten idegesítő. Azonban harc közben néha meglepően komollyá tud válni, ilyenkor előtűnik valódi tehetsége.

Tsubaki:
Black Star partnere, és valószínűleg az egyetlen élőlény, aki képes ezt a szerepet betölteni, köszönhetően végtelen türelmének és segítőkészségének. Fegyverként többféle formát is tud ölteni, igen változatossá téve kettejük harcmodorát.

Death the Kid: Shinigami-sama fia, aki önként jelentkezett be Shibusenbe. Ereje magasan az átlagos tanulók felett van. A szimmetria a mániája, a legkisebb hibától rohamot kap, nem ritkán a missziójánál is fontosabbnak tartja a tökéletességet.

Liz és Patty Thompson: Testvérpár, Kid fegyeverei. Liz az idősebb, felnőttebb jellem, míg húga, Patty maga a mozgó vidámság. Mielőtt Kid parterei lettek, az utcán voltak nevelve, ezért tisztelik annyira meisterüket. Fegyver formában páros pisztolyok.

röviden ennyi...
Ui.:
ajánlom mindenkinek aki nevetni akar... >.<#

innen töltheted:
http://www.bleachexile.com/multimedia/soul-eater-anime-downloads/ (10 percet kell várni két letöltés indítása közt..tök ingyenes)

http://realitylapse.com/videos/soul-eater.php
 Nevet  enjoy it
Naplózva

APANYA tag
Én a Shousensei (kis-sensei)
Tanítványom: Mikoji^^;
Takemitsu
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 578


« Válasz #1 Dátum: 08 jún 29, 21:36:23 »

Jó kis cucc ez, kell neki a topik Nevet
De sajna a 7. részig jutottam el, onnantól elfogyott a felirat. Meg a Rumbeles verzió, amit nézek sem halad túl gyorsan. (van jó kis 170 megás verziójuk. Bár HDbe is tudnám nézni, de a nagy méretek elborzasztanakXD mindegy..)
Szal ha vki aki fenn van nekem msnen az átküldené a feliratokat a 8. résztől? Pirul
A sztrori jó, de remélem lesz még benne egy két csavar Nevet
(csak szerintem borzalmas az ending?)
Naplózva
Narutorban
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164


Bash-san(nin) Kami-sama


« Válasz #2 Dátum: 08 jún 30, 11:39:22 »

hát az ending télleg ....sz*r...
am én angoloul nézem..mármint égetett angol sub-val...
am ha van magyar felitrat meg h honnan lehet tölteni akkor azt is linkelhetnéd
Nevet
Naplózva

APANYA tag
Én a Shousensei (kis-sensei)
Tanítványom: Mikoji^^;
Takemitsu
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 578


« Válasz #3 Dátum: 08 jún 30, 11:47:03 »

A feliratot az AnimeAddictról szedtem le, de csak a 7.ig vann fenn. Onnan valszeg el lehet jutni a fordtók oldalára.
Örülök h nem nekem van ízlésficamomXD de az opening jó, szeretem azt az együttest Mosolyog
Naplózva
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #4 Dátum: 08 júl 03, 22:44:00 »

én is imádom ezt a sorozatot főleg hogy az otakushakaion elkezdték fordítani  Nevet és soul az eggyik kedvencem meg Shinigami-sama és a fiának a fegyverei Nevet
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Narutorban
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164


Bash-san(nin) Kami-sama


« Válasz #5 Dátum: 08 júl 17, 23:55:37 »

A 15. ep nekem kicsit uncsi...bár érdekes h ragnarocknak hajónyi lelkeket szállítanak....
An ed.-ing sztem jó lett Nevet(teccik Maka harisnyája) >.<#
Naplózva

APANYA tag
Én a Shousensei (kis-sensei)
Tanítványom: Mikoji^^;
Narutorban
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164


Bash-san(nin) Kami-sama


« Válasz #6 Dátum: 08 aug 26, 19:27:04 »

Hát ez kész.... senki nem ír ide semmit.. mind1 akkor beszélgete magammal....
Én#1: Yo! hogy tetszett a Soul Eater 20. ep.-je?
Én#2: Yo! Nekem bejött, főleg amikor Maka és Soul megbeszélik h használják a fekete vért...és maka kissé....beindul?vagy zaccos lex >.<#
Én#1: Szted mér nem írnak ide emberek?
Én#2: Nem tom pedig ez egy naon jó kis anime..csak kevesen nézik...de sztem aki látja olvassa el és nézze is Pontosan
ÉS MÁS IS ÍRJON... Nevet >.<#
Naplózva

APANYA tag
Én a Shousensei (kis-sensei)
Tanítványom: Mikoji^^;
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #7 Dátum: 08 aug 26, 19:46:57 »

Én nézem cska a Rumbel még cska 14-dik résznél tart,szla még a 20-diknál nem tartok,de eddig nekem nagyon tetszik Nevet
Naplózva
Takemitsu
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 578


« Válasz #8 Dátum: 08 aug 26, 19:48:58 »

Én meg még csak a 11. résznél járok, de határozottam jó anime, az utolsó két rész nézettette magát, az olyat szeretem. Nevet
Naplózva
Narutorban
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164


Bash-san(nin) Kami-sama


« Válasz #9 Dátum: 08 aug 27, 13:23:06 »

És isteni.... írtak ide is...
Nah ha ti még ennyire az elején jártok akkor nem spoilerezem tele a témát >.<#
Am ti magyar feliratal néznitek?(ha igen akkor egy linket toljatok pls. )
Csak mert én angolul és hát....az mindíg előbb kijön ...értem úgy is de azé a magyar az jobb Gondolkozik Hümm-hümm >.<#
Naplózva

APANYA tag
Én a Shousensei (kis-sensei)
Tanítványom: Mikoji^^;
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #10 Dátum: 08 aug 27, 13:29:06 »

Én az Otaku Shakai féle verziót néztem csak az még nem tart sehol még csak a 3 résznél és már nem is tudom menyi ideje várom a negyediket szal nekem is jó lenne Link a részekhez meg a felirathoz...
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Karasu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 505


« Válasz #11 Dátum: 08 aug 27, 14:23:36 »

Na most hogy találtam linket a letöltéshez, elkezdtem leszedni... már két hete "szemezek" ezzel az animével, most majd meglátjuk milyen Mosolyog
Naplózva

愛してる acid


"Think different... just like everyone else."
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #12 Dátum: 08 aug 27, 14:59:52 »

Nekem is nagyon megtetszett ez az anime képekből, meg amiket olvastam. Elkezdtem nézni, de hát nemtom... első benyomásként és ha egy szóval kéne jellemeznem: Összevisszaság. Furi. Igazából az első részt nem is vágtam hogy mostezmiez xD
Hát... nem adom fel.. megpróbálkozom a folytatással.
Naplózva
Takemitsu
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 578


« Válasz #13 Dátum: 08 aug 27, 15:11:43 »

Hát az első 3 rész még prológus, lényegében azért van hogy bemutassák a szereplőket. A sztori utána indul Nevet
Magyar felirat a AnimeAddictson, részek a TokyoToshokanon találhatók Mosolyog
Naplózva
Karasu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 505


« Válasz #14 Dátum: 08 aug 27, 15:55:57 »

Tényleg ne add fel Cart Nevet A tapasztalataim azt mutatják, hogy ha új animébe kezd az ember, érdemes az első 5 részt minimum végignézni Nevet
Amúgy a bleach-es oldalról ami be volt linkelve elkezdtem letölteni de kb egy lejátszó se játssza le rendesen. Ti mivel játsszátok le?
Naplózva

愛してる acid


"Think different... just like everyone else."
Oldalak: [1] 2 3 ... 36
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!