24 máj 28, 06:51:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 23
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Genjutsu (Illúzió technikák)  (Megtekintve 91851 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #255 Dátum: 11 szep 02, 21:50:29 »

"indiana a por elem az jinton, a mizukage meg yinton-t használ"


Japánban nincs "jin".  Vagyis a jin=yin.
Csak más átirás.  Pl. ez olyan mint : Sasuke= Szászke.  Bár a magyar átirásért én ölnék, annyira idegesit de nincs msot jobb példám. Nevet

Vagy az is lehet hogy a jin is jó, de az biztos hogy jin= yin.  Többféle átirást is néztem, de az én japán nyelvtan könyvemben yin van, és nem jin. Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #256 Dátum: 11 szep 06, 06:11:51 »

A por elem: jinton (塵遁)
A "sötétség" elem pedig: yinton (陰遁)

Amint látható, a kanjik sem ugyanazok.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #257 Dátum: 11 szep 06, 12:11:03 »

Na, tudom mit rontottam el. Nevet Van olyan hogy "ji". Csak az egy "sima" kana tobább fejlesztett verzioja. Nevet A "shi" vagy a "chi" modositoto jelel. Nevet
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #258 Dátum: 11 szep 25, 15:07:08 »

"Ha viszont van társad  és az észreveszi ezt, akkor légyen az bármilyen genjutsu akkor könnyű megtörni a genjutsu erejétől függetlenül."
bocs hogy ideírom ,de ott már off
a mőngekyu sharinganos genjutsukbol nem tudsz kitörni úgy hogy egy társad segit(max ha levágja a fejed)
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #259 Dátum: 11 szep 25, 15:39:25 »

Putir - ez nem így van. Az Itachi által alkalmazott genjutsu is megszakad, légyen az bármilyen erejű vagy típusú genjutsu ha valaki idegen chakrája megzavarja azt. Amikor genjutsut használnak akkor átveszik a célpont chakrája feletti irányítást, de nem tud mit kezdeni egy teljesen idegen chakrával ami ide bekerül. Röviden egy másik idegen chakra megszakítja a bármilyen típusú genjutsut. A gond csak az, hogy időben észreveszik e a genjutsut és tesznek ellene? A másik pedig az, hogy mennyire képes manipulálni az időt mint Kakashi esetében. Lehet, hogy megöli vele a genjutsuban lévő személyt ezalatt az idő alatt, de ha közben beáramlik a másik chakra akkor vége lesz az egésznek. Itt az idő a lényeges. Vagy észreveszik időben vagy nem. Az nem képezi vita tárgyát, hogy az idegen chakra összeomlasztja a genjutsut. Ezt Jirayra tökéletesen elmondta. Kakashi pedig pont az idő manipulálása miatt mondta Chionak, hogy az ő esetében nem egészen van így mivel Itachi az időt is manipulálja a genjutsujában és nem arra célzott, hogy megtörik a genjutsu vagy nem.
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #260 Dátum: 11 szep 25, 21:37:37 »

igen csak az a baj ,hogy Itachi esetében a tsukuyomi egy pillanat alatt hatott ,azaz nincs elég idő kiszedni az áldozatot a genjutsuból ,már ha az MS genjutsubnol is olyan egyszerűen kilehet szedni külső chakra forrás segítségével.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #261 Dátum: 11 szep 26, 01:48:20 »

Ennek én sem mondtam ellent, sőt felhívtam rá a figyelmet. Itachi és mások ezen tipusú technikája viszont nem tud működni Bee esetében és ha Naruto lepacsizik a rókával akkor nála sem, mivel ők szimbiózisban élnek együtt. Így azonnal érzékelik a genjutsut és kihozhatják onnét a tagot. Másoknál viszont elég problémás lehet ez a genjutsu de azért szerencséje mindenkinek lehet.
Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #262 Dátum: 11 szep 29, 13:17:35 »

Nekem kérdésem volna, hogy amikor a Mizukage az kagyló segítségével a délibábot használta (azt a nagy genjutsut) akkor az ő illúziója akit nem lehette megsebezni mert csak egy illúzió volt, akkor az tudta használni viszont az eredeti Mizukage összes Jutsuját, amivel akárkit megsebezhetett és megölhetett?



Amugy a Sharinganos genjutsukon kívül milyen fajták vannak, még, tudnátok olyan harcot linkelni ahol valaki genjutsut használ?
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #263 Dátum: 11 szep 29, 13:35:39 »

sharinganon kivül ezer meg 1 genjutsu van pl amikor kabuto mindenkit elaltatott meg asuma bigéje is (nem tudom hogy hivják) tud nagyon sokat igazából linkelni nagyon nem tudok
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #264 Dátum: 11 szep 29, 13:46:37 »

Illúzió használat, Sharingan nélkül:
- Kakashi vs. Naruto, sakura, Sasuke - Kakashi, Sakura ellen
- Chuunin vizsga - Amikor a vizsgaíró terembe igyekeztek és a két konohai kapuőr chuunin kölyköknek álcázta magát és illúzióval fedte el a szoba számát
- Chuunin vizsga - Második Hokage, Sarutobi-sesnsei ellen
- Amikor Itachi és Kisame visszatért Konohába - Kurenai, Itachi ellen
- Amikor Itachi és Kisame Naruto után mentek - Az a nő is illúzió hatása alatt volt, aki elcsalta Jiraiyát (de ott nem tudjuk, hogy Sharinganos illúzió volt-e)
- Sasuke üldözése - Tayuya, Shikamaru ellen
(a fillereket hagyjuk)
- Gaara megmentése - Itachi, Naruto ellen (újjal mutogatós illúzió)
- Pein vs. Jiraiya - Varangypapa és mama, Pein ellen (hang-os illúzió)
- Kaga találkozó - A Raikage egyik kísérője (Shi?), a Taka ellen

Több most nem rémlik.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Putir
Vendég
« Válasz #265 Dátum: 11 szep 29, 13:50:05 »

kurenai itachi ellen mennyit ért?
mert ha jól tudom kurenai konoha egyik legjobb genjutsu használója nem?
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #266 Dátum: 11 szep 29, 13:53:00 »

Azért az Itachi-Naruto ujjmutogatós szerintem bőven sharinganos volt.
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #267 Dátum: 11 szep 29, 14:34:15 »

Miért, az ujjában volt a sharingan? Ne vicceljünk már. Itachi az illúziók mestere, nem kell ahhoz sharingan, hogy egy egyszerű illúziót létrehozzon..
Naplózva

vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #268 Dátum: 11 szep 29, 16:22:43 »

És még arra vagyok kíváncsi hogy amikor a mizukage a kagylós illúziót használta, akkor ugye ő ott sebezhetetlen volt, de az az illúzió amit a többi ninja látott (a mizukage illúzióteste) az képes támadni ugyanúgy elmei meg fizikai jutsukkal, támadásokkal mint egy normális ember?
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #269 Dátum: 11 szep 29, 16:39:25 »

az szerintem csak trüközés volt amikor támadott az eredetivel támadott és nem a délibábbal
Naplózva
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 23
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!