24 máj 07, 00:38:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Genjutsu (Illúzió technikák)  (Megtekintve 91069 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #315 Dátum: 12 jan 03, 20:26:03 »

Bocs, de én tudom, hogy ez egy délibáb, ha visszaolvasol, még én írtam, hogy a mangában az "illúzió" szót javítsák ki délibábra kacsint

Az én kérdésem: a délibáb által létrehozott Mizukage-test képes támadni? vagy az a test, ami körül az a rengeteg shinobi volt az az eredeti?
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #316 Dátum: 12 jan 03, 20:35:13 »

Akkor magát a délibábot nem érted ez nem valós dolog csak a fény van ott szóval a mizukagét amikor támadták a délibábot támadták amit megse tudtak sebezni viszont amikor a délibáb "támadott" akkor igazándiból a valódi mizukage nyomott el egy jutsut.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #317 Dátum: 12 jan 03, 20:43:46 »

Na ezt kérdeztem, köszönöm, így már értem.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #318 Dátum: 12 jan 03, 20:46:30 »

De ez nem biztos lehet csak én értettem így!
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #319 Dátum: 12 jan 03, 21:02:27 »

Szerintem jól érteted a lényegét azt viszont hozzátenném, hogy a délibáb is egyfajta illúzió. Az illúzió a gyűjtő fogalom és annak valamilyen fajtája a délibáb. A sharingan is tud létrehozni valamilyen illúziót de látunk már sokfélét a történetben. Bár a legjobb illúziót szerintem a fillerekben láttunk Kurenai és Jakubo történetében. Kicsit brutálisan mutatta az illúzió erejét Jakubo képessége.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #320 Dátum: 12 jan 03, 21:10:42 »

Tuti, hogy a kagylos cucc illuzio , mert a mizukage a harc elejen kijelentette, hogy genjutsu jasznalo. Amit a mizukage hasznal az egy specko fajta genjutsu, hisz a teljes harcmezore kiterjedt. Plusz a rendes genjutsuktol elteroen ezt nem lehet a chakrafolyas megszakitasaval megszuntetni.

Meg azért is hasznos ez a délibáb, mert így az eredeti kagyló és az eredeti Mizukage láthatatlan, így onnan támad ahonnan akar. Sőt ha még a 2. mizukage beveti a kirigakure no jutsut( sztem alap hogy képes legyen rá) akkor az ellenfél még jobban el lesz vakítva. Sztem a délibábot a chakraérzékeléssel sem lehet felderíteni, mert akkor biztos elkapták volna az elején, és Gaara is a homokkal érzékelte.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 04, 19:21:18 írta Domynyk » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #321 Dátum: 12 jan 23, 20:17:21 »

De hát megatalálták az eredetit, tehát nem lett láthatatlan. Csak gondolom nem lehet érzékelni.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #322 Dátum: 12 jan 23, 20:20:34 »

Akkor már nem volt meg az illúzió technika, amikor megtalálták a Mizukaget, az már a jockey boy jutsu ideje alatt volt.
Naplózva
Beni-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 139

Akkor jó egy fánk ha utána nem jár a pofánk!


« Válasz #323 Dátum: 12 jún 14, 18:54:02 »

Sztem a legsunyibb legmocskosabb kis teknikák a genjutsukból kerülnek ki. ikszdé Úgy belehet vele szopatni az ellenfelet hogy sokszor már sajnálom az áldozatot. De azért bírom őket ikszdé
Naplózva

\"Miénk a nukleáris óriások és az érzelmi csecsemők világa. Többet tudunk a háborúról mint a békéről, többet a gyilkolásról, mint az életről.\" Omar Nelson Bradley (amerikai tábornok a második világháborúban és a koreai háborúban)
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #324 Dátum: 12 jún 27, 20:26:55 »

A 2. Mizukagét Genjutsu alatt találta meg Gaara, a homoknak köszönhetően. Amúgy a chakra-érzékelők valóban nem tudják megtalálni a 2. Mizukagét, mert maga a Genutsu meg zavarja őket az érzékelésben.
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #325 Dátum: 12 júl 04, 18:36:41 »

A 2. Mizukagét Genjutsu alatt találta meg Gaara, a homoknak köszönhetően. Amúgy a chakra-érzékelők valóban nem tudják megtalálni a 2. Mizukagét, mert maga a Genutsu meg zavarja őket az érzékelésben.
muu is chakraérzékelő típus, ha érzékelni tudta volna a genjutsukat nem lett volna kiegyenlített a meccs kettejük között(gondolom az volt, mivel megölték egymást )
Naplózva

AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #326 Dátum: 12 júl 05, 08:18:51 »

Rini: Javítanálak

Az nem Jakubo, hanem Yakumo volt a Kurama klánból.Az meg szintén nem filler volt, hanem epizód, mármint az Animében.

Yakumo képessége, egy saját dimenzióba zárni az ellenfelet, és ott képek segítségével, szinte bármire rábírni. A dimenzió, maga egy "lény" volt, akit Yakumo ölt meg a Genjutsu feloldása előtt.Yakumoerősebb Genjutsu használó lehetett volna mint egy Uchiha, ezt maga Kurenai mondta valahol.

Kurenai meg akkor, mielőtt elment volna Yakumóhoz, és megmentette volna, Genjutsut használt a Genjutsuba? Csak mert a szintén Kurama klánból származó öreg bezárta, és ő akkor is eltudott tűnni a virágszirmokkal... Vagy ő zárta be az Öreget? Nevet
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #327 Dátum: 12 júl 05, 10:24:23 »

Pedig én úgy emlékszem az filler volt  Gondolkozik
Naplózva

Keva
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 126


« Válasz #328 Dátum: 12 júl 06, 12:44:31 »

Már volt ilyen téma máskor is, de azt hiszem ez választ ad  Nevet
http://naruto-kun.hu/news.php?readmore=1576
Naplózva
MedSon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12



« Válasz #329 Dátum: 12 szep 12, 22:48:14 »

Arra gondoltam hogy a naruto világában nem lenne szükség LSD re Nevet. Elég lenne keresni egy lazább shinobit és megkérni hogy tegyen be valami ütős kis genjutsuba Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!