24 máj 17, 16:18:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hogyan reagál a környezetetek az anime/manga mániátokra?  (Megtekintve 74822 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #585 Dátum: 11 máj 06, 10:59:29 »

Hm, azt hiszem egyszer írtam ide, de nem Gabeszt akarom utánozni, de már nálam se reagálnak sehogy ugyan is 2 vagy már lassan 3 éve egy új animét se láttam. Követem a dolgokat és van egy listám hogy ha majd rám jön mit néznék meg, de valahogy ez kezd lecsengeni nálam.
Viszont mivel az elmúlt durván 5 évben (vagy talán kicsit több) ez az anime mánia elfajult és mindenki megismerte, már nem olyan mint régen, hogy a legtöbb ember fújjol mikor valaki elmondja egy "gyűlésen" hogy "Hello Tibi vagyok és Anime függő" Nevet De most komolyan, eleinte mindenki gáznak tartotta az ilyet hogy "mesét nézel még 24 éves fejjel?" dolgot, de ez most már teljesen általános lett.
Naplózva


kristian1112
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Válasz #586 Dátum: 11 dec 17, 21:06:17 »

 Mert egyszerűen ázsiai mesékért rajonganak,amik unalmasak,röhejesek, szarról se szólnak... Ergo - they're IQ morrons
 Az eggyik osztájtársam ezt írta az animésekről vagyis rólam is,inkább nem szóltam semmit mivel ő aki eggy dallasz még batman imádó az inkább ne szóljon semmit.

De akkor is,semmiről se szólnak? Bírom az ilyen embereket,jó hogy a Dragon Ball-t nézte... áhh nagyon fel cseszett Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 17, 21:07:35 írta kristian1112 » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #587 Dátum: 11 dec 18, 09:16:21 »

Am X-faktor idei válogatóján volt egy Nánássy Tibor nevű úriember, aki Pokémon főcímdallal indított, nem tom, emlékszik-e még vki...

A közönségnek tetszett, a zsűri a hangjáért továbbengedte, de látszott, hogy nem tetszett nekik. Azt nem értem, hogy Geszti pl mit pattogott, hogy legközelebb ne énekeljen ninjákról (naruto?), és akk továbbjut. Ha jól emlékszem a pokémont pont az RTL sugározta, ráadásul ha annyira szégyellik az animézést, akkor miért van sok show-juk háttérzenéjében, sőt az X-faktorban NARUTO OST?

Ennek ellenére mintha kezdene divat lenni az animenézés. Nem a súlyos fajta, hogy beöltözöl meg minden, csak nézni, és ismerni.
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #588 Dátum: 11 dec 18, 18:14:25 »

Ebben igazad van Zer0. Amúgy meg, tényleg durva, hogy egy csomó Naruto-s betétdalt betettek már az RTL-klub műsoraiba.
Nem volt nehéz rájuk ismerni.  Nevet
  Mi idén el kellett énekeljük a Pokemon betétdalát a negyedikeseknek, mindenki előtt a folyóson, ami meglehetősen megalázó élményt jelentett a számomra, mivel nem volt időm 2 nap alatt megtanulni a szöveget... De ezek szerint ott is akadtak olyanok, akik szeretik az animéket, máskülönben nem énekeltették volna velünk.  Pirul

Én oda még nem jutottam el, hogy beöltözzek. Egy con-ra biztos elmegyek ( remélem jövőre ) de nem fogok beöltözni.
Bulis másokat jelmezben látni, de én bután érezném magam, csak azt nem tudom, miért.  Gondolkozik
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #589 Dátum: 11 dec 21, 17:49:31 »

Édesapám véleménye az animékröl röviden: Verekedős, gyilkolós mesék, nagy szemű, tüskés hajú figurákkal ikszdé smirksweat
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #590 Dátum: 12 máj 07, 23:30:51 »

hát mivel engem a barátaim vittek bele az animébe, így egy nagyon klasz kis anime fan csapat kovácsolódott össze Nevet az, hogy mások mit gondolnak rólunk egyáltalán nem érdekel minket, ugyanis nem vagyunk kockák akik éjjel-nappal a gép előtt ülve animét néznek, innentől kezdve meg foglalkozzon mindenki a saját dolgával Nevet a szüleimet egyáltalán nem zavarja, dehát miért is zavarná őket xD viszont engem zavar amikor anyám utánozni próbálja a japánt ami inkább hangzik kínainak xD

amúgy én is egy csomó helyen hallottam már Naruto zenét xD na de miért akkor kell berakni amikor a "celeb vagyok ments ki innen" című műsorban Benkő meztelenül jógázik? xDDD
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #591 Dátum: 12 máj 12, 19:00:27 »

Jujj ez nekem is ismerős!  A vacsoracsatában is hallottam már, a Benkő feleséget keresben is, és még az x-faktirban is benyomták egyszer a Sadness and Sorrow-t ha jól rémlik... De ez milyen már? ikszdé Valószínű az illető, aki összeválogatja a zenét, nagy Naruto fan. ikszdé 
    Nálunk apa utánozza mindig a japánt... katasztrófa! Mindig azt mondja " Arigato" helyett hogy " Haiigato " jujj! Amúgy szerinte az animézés betegség, és hogy még a rajzstílusom is manga...
 ( arról nem is beszélve hogy japánul is tanulok! ikszdé )
Azzal tudom felidegesíteni a legjobban, mikor elmesélem neki egy jó kis gyilkolászós anime tartalmát, na attól kikészül! Mosolyog
( komolyan jó fárasztani a népet az anime mániámmal Nevet )
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Sunny
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 240


« Válasz #592 Dátum: 12 máj 20, 09:50:42 »

Nekem a szüleim, mivel már nem vagyok egy mai gyerek, véleményem szerint nehezményezik. Be-be szólogatnak, hogy "megint veszel, sokat költesz ilyen hülyeségre, minek az". Nem veszem sértőnek, mert igazából ennek ellenére elfogadják, együtt vettünk pl. vitrint a figuráknak, ilyesmik. Viszont az is igaz, hogy azért én nem nézek animét, csak gyűjtöm a dragon ballos dolgokat, mert annó gyerekként nagyon szerettem. Pár hónapja néztem belőle jó pár részt, de most leálltam megint egy ideje.
A beöltözéses rész nekem sem jön be. Ahogy az egyik kommentben olvastam, én is úgy gondolom, hogy bután érezném magam, valójában nem is tetszenek, jobban írva eddig akiket láttam, nem is tetszettek. Saját szoc véleményem. Elnézést, nem akarok vele senkit megbántani!!!!!!!!!!
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #593 Dátum: 12 jún 01, 20:16:19 »

Hát hogy az itt írottak alapján 1es családtagok hogy felfujják ezt..  smirksweat tisztára mintha nem 1 "tvműsortípus" és az ahhoz kapcsolódó dolgokról lenne szó, hanem vmi romlott antiszoc dolog lenne.  Technikai KO
Apám amikor még élt akkor a D.B. és az S.M. ment a tvbe (akkor tiltották be a D.B.-t), hát különösebben nem izgatta a dolog.
Mostani anime korszakban anyám ugyanúgy tekint az animére mint bármi másra, vmi tetszik neki vmi nem. (inkább az idegesíti ha ilyen tudományos nat.geo-s műsorokat nézek)  A feliratos dolgokat nem szereti, mer idősebb és nem nagyon bírja olvasni. 1es animéket nem szeret mert hülyeségnek gondolja, de nem az "animét" utálja (a Nana-t pl kifejezetten szereti) hanem azt ha vmi nagyon fantasys/scifi-s (pl a Doctor Who-ra is azt mondta h hülyeség pedig az élőszereplős dolog és nem japán), ennek ellenére a Narutot pl pont szereti, + még a Death Noet-t is. A Blech-el már nincs kibékülve. ----> Vagyis anyum nem szereti a (túl sok) irreális elemet tartalmazó "audiovizuális termékeket" (amikért én spec oda vagyok +vissza)  Nyelvesít
Japán zene: anyum utálja, azt mondja h túl éles a hangjuk, de igazából nem (csak) az zavarja, mert akármit hallgatok (mind1 h milyen nyelvű) nem tetszik neki, 1xűen nem szereti a "mai zenéket" és kész.  Gondolkozik
+van 1 nővérem aki 40 éves fejjel töltögeti az animéket feliratosan (amit a férje utál, de nem érdekli mert neki nem kell nézni) anieme con-ra  még nem jutottunk el (vmi mindig közbejön^^'), beöltözni + úgyse öltöznék 28 és fél éves fejjel. >.<#
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #594 Dátum: 12 jún 03, 21:53:26 »

Animét nézek, bejön anyum: "18 éves létedre még mindig rajzfilmeket nézel? Hát nem szégyenled magad? "  ikszdé
A családból egyedül a tesóm néz animéket, így őt nem zavarja. Apumnak mindegy  ikszdé
Naplózva

Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #595 Dátum: 12 jún 12, 16:49:31 »

na mondjuk engem csak ez zavar, hogy aki hozzá se szagol az animékhez azt hiszi, hogy cikis akár felnőtt fejjel nézni pedig ez nem igaz mivel minden témában és minden korosztálynak vannak animék... nálunk szerencsére nagyon ritkán fordul elő, hogy beszólásokat kapunk ezért, de ha igen akkor igencsak feltudom húzni magam mert szerintem előbb tájékozódjanak aztán beszéljenek ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 12, 16:51:16 írta Hedi-usagi » Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #596 Dátum: 12 jún 12, 19:57:39 »

Nálunk apám egyszer véletlenül megnézte velünk a Galaktic footballt és utána ott nyavajgott hogy miért hagyták abba a közepén Nevet A Narutoról(szereplő) a véleménye: pizsamás banán Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #597 Dátum: 12 aug 01, 22:15:34 »

Hát engem a tesóm vitt bele az animékbe, de meg is bánta.  ikszdé Azóta átkozza a napot, amikor megmutatta nekem a Narutot.  ikszdé  A baráti társaságomban egyetlen ember sem néz animéket.  No comment Úgyhogy egyedül, magányos farkasként, a fallal társalgok az animékről. Sír ikszdé Amikor találkozok egy olyan emberrel, aki szereti, (főleg a Narutot Nyelvesít) akkor egyből letámadom.  smirksweat ikszdé Egyszer hülyeségből a tesómmal megnézettünk a szüleinkkel egy "Rasengan"-os videót, ahol Naruto rasenganos jelenetei be voltak vágva.....Egész végig csak ez ment.."RASENGAN!..RASENGAN!..RASENGAN!" A szüleim meg néztek egy nagyot. ikszdé De hogyha tudnák volna, hogy miről szól, szerintem nem "az" lett volna a véleményük.kacsint
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
Jiijo
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1650



« Válasz #598 Dátum: 12 aug 01, 22:58:57 »

Nekem elég jól tűrik a fanságomat, szüleimet nem igazán zavarja, osztálytársaim közül egyik sem animés, szóval nem vagyok nagyon körülvéve animésekkel.
Naplózva


Aláírásomat készítette: Kiru Hoshino
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #599 Dátum: 12 aug 01, 23:09:15 »

Ez a topic még a primitív őskorban indult amikor ítélkeztek az emberek, ma már azért leszarja mindenki. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!