24 máj 11, 14:33:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 16
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akame ga Kill!  (Megtekintve 59097 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #180 Dátum: 14 nov 26, 13:34:30 »

Szóval fennáll annak a lehetősége, hogy az anime jó előre lelövi, hogy kik fognak meghalni a mangában. Erre nem mondok semmit...
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #181 Dátum: 14 nov 26, 16:24:46 »

Ez a rész nagyon wtf volt de nem a jó értelemben. Mine, hogy a fenébe akarta egyedül megmenteni Tatsumit? Akkor most a küldetés sikeres, hogy megmentették Tatsumit de meghalt 2 tag? Miért kell védeni a tök üres palotát, ráadásul miért a vadászok védik azt? A Király meg a minisztert ki védte a visszaút alatt? Ennyi erővel Akame vagy Leone simán elintézhette volna, vagy akár egy lázadó.

Van egy olyan sanda gyanúm, hogy fogunk mi még itt sajnálni több karaktert is... Ki fogja egyáltalán túlélni? Wave? Run?
Ha így meg tovább akkor nem éli túl senki.

Olvasva a hsz-eket bele kellet néznem a mangába, hogy akkor most mi a helyzet de csak még jobban megkavart. Valaki árulja már el PÜ-be vagy itt, hogy most mi van. A manga alapján megy/ment az anime vagy az anime alapján megy a manga. Technikai KO
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 26, 16:25:28 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #182 Dátum: 14 nov 26, 17:06:34 »

A manga alapján ment az anime a 19. részig, azon belül a Seryu vs. Mine harcig, de ha esetleg a mangakát kérték fel arra, hogy segítsen lezárni, akkor fennáll a lehetősége, hogy az anime karakterhalálai visszaköszönnek majd a mangában jóval később, szóval lehetséges, hogy az anime lelövi, hogy kik fognak meghalni.

Ment a PÜ.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 26, 17:07:57 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #183 Dátum: 14 nov 30, 19:53:50 »

22. rész

Kaptunk egy kis Akame ga KILL! Zero-t és a harc is elfogadható volt. A heti kiesőnk, nem meglepő módon Ryuuko lett.

A végső Teigu:
-___-""  

Wave kaphatna már valami értelmes jelenetet, ha a potenciális vagány jeleneteitől meg lett fosztva.

Az előzetes:
A mecha nem tartozik az Akame ga KILL! műfajai közé. Ezen a ponton valószínűleg meglepő lehet a hír, de ez tényleg így van gyerekek.

« Utoljára szerkesztve: 14 nov 30, 19:55:21 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
vakama08
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 81



« Válasz #184 Dátum: 14 nov 30, 20:37:14 »

A harc az tényleg hozta a színvonalát, tetszett, viszont ez a végső teigu TRANSFORMERS feelingje, amit egy 7 éves kölyök irányít..... vicc Nevet
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #185 Dátum: 14 nov 30, 20:52:29 »

Értem én, hogy miért akartak egymással végezni, vagy legalább is egymás által meghalni, de szerintem ez akkor is komédia volt, hogy harcolnak, jön egy szörny, "oké, akkor álljunk össze", ráadásul Kurome szinte meg se sebezte, Akame ketté vágja, erre "mindig is mi voltunk a legjobb csapat" (vagy mit  tudom én már, hogy mit mondott, de valami hasonlót), majd megint folytatódott az élet-halál harc...xDD

Ráadásul történhetett volna több minden is ebben a részben.
Naplózva

brakszi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3



« Válasz #186 Dátum: 14 dec 01, 22:16:03 »

Hát igen én már rég kiábrándultam az animéből, szerencsére van minek örülni az eredetiben és az kárpótol mindenért. Ennek meg legyen vége 24 résszel és kész ezt is letudtuk.
Naplózva
Leito-kun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1544



« Válasz #187 Dátum: 14 dec 03, 00:47:03 »

Nem értem mi bajotok. Ez a csata igen jóra sikeredett, csak az a baj, hogy egyszerűen nem veszitek át az érzelmi töltetet mögötte. Itt nem a harc volt a lényeg... Engem egyedül az zavart, hogy megérdemeltek volna egy hosszabb csatát, több, értelmesebb párbeszéddel. Erről jut eszembe... Mine meg Tatsumi párbeszéde hát az egyszerűen nevetséges volt.... klisés vacak, még ráadásul napfelkeltében... komolyan mondom a Barátok köztben ötletesebbek a forgatókönyvírók. Na meg ahogy Tatsumi szép lassan bejárja a széria összes csaját >_< Egyszerűen Tatsumi nekem már egy olyan jellemtelen vacak karakter, nem bánnám ha kinyírnák a sorozatban. Az összes többi szereplő sokkal összetettebb és érdekesebb, mint ő.
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #188 Dátum: 14 dec 07, 19:19:49 »

Á, szerintem nagyon jó rész volt  Nevet
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #189 Dátum: 14 dec 07, 19:30:56 »

23. rész

Még jobb is lett, mint vártam, de így is rendkívül bugyuta a végeredmény. Technikai KO

Run belülről akarja megváltoztatni a Birodalmat, vérontás nélkül, ezért neki megy a Night Raidnek, csak azért, mert a módszereik különböznek. A céljuk ugyanaz, de a módszereik különböznek... Mindegy, ki kellett tölteni a műsoridőt. Természetesen pár perc múlva már puszipajtások voltak Leonéval.

Rárontanak a Miniszterre, de nem tudják levágni, mert egy láthatatlan erőtér veszi körbe a Végső Teiguból. Ha a Teigu használója a Császár és a császári vérvonal kell a használathoz, akkor mégis miért lehetséges az, hogy a Miniszter megúszta a dolgot, főleg úgy, hogy a Császár nem tartózkodott a Végső Teiguban alias a Megazordban, amikor az eset történt.

Wave legalább kapott egy kis szerepet. A kevés pozitívumok egyike.

A Császár egy orbitális barom. Miért nem irtotta ki a teljes népét, ha ennyire rákapott a tömeggyilkolásra?! -_-

A heti kiesőnk pedig Tatsumi lett. Oké, ez meglepett, ennyit aláírok. Az új Incursio dizájn viszont nem tetszett.

Jövő héten: Akame ga KILL! Bye Bye Esdeath!(és valószínűleg Akame) bye bye
Run x Leone ending? Kiröhög
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #190 Dátum: 14 dec 07, 19:49:10 »

A Császár egy orbitális barom. Miért nem irtotta ki a teljes népét, ha ennyire rákapott a tömeggyilkolásra?! -_-

Inkább csak a végére őrült már meg teljesen, de ha megölték volna a Minisztert aki folyton manipulálta, akkor simán lebeszélhették volna erről  a pusztításról szerintem.

Az új Incursio dizájn viszont nem tetszett.
Olyan sok mindent azért nem változtattak rajta, de nekem bejött. Mondjuk így utólag megnéztem milyen a mangában, és ott sokkal menőbbre sikeredett

Run x Leone ending? Kiröhög
Legalább valakik túlélik a Night Raidból, és a Jaegerből is xD





« Utoljára szerkesztve: 14 dec 07, 19:50:18 írta dehunter » Naplózva

Mafu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 891


Unknown


« Válasz #191 Dátum: 14 dec 08, 16:47:24 »

Nem tudom valaki figyelte-e, de még senki se tudta megtartani az ígéretét eddig. Szerintetek ez így jött ki vagy van valami jelentése is?

A részek fordítása nem tudom, hogy fog sikerülni mivel vizsgáim vannak és nagyon kevés az időm, ami van azt meg alvással töltöm, de terveim szerint pénteken kikerülnek az eddigi részek.
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #192 Dátum: 14 dec 14, 16:22:48 »

Ma fog kijönni az utolsó rész? Nevet
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #193 Dátum: 14 dec 14, 17:03:40 »

Igen, körülbelül még 1 óra.
Kedd óta egyébként elérhető a kiszivárogtatott, hivatalos epizódkönyv a 24. részről. 150 mega PDF-ben. Kíváncsi vagyok, hogy hiteles-e, vagy valaki nagyon ráért az elkészítésével.

[SPOILER] Amit kiszűrtem belőle:[SPOILER]
- Akame legyőzi Esdeath-t.
- Esdeath a halála előtt befagyasztja magát és Tatsumi holttestét, hogy örökké együtt legyenek.
- Leone megöli a Minisztert, viszont később ő is belehal a sérüléseibe.
- A 23.5 fejezetben látott 3 lány feltűnik az animében.
- A túlélők: Akame, Najenda, Wave és Run.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 14, 17:08:11 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
vakama08
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 81



« Válasz #194 Dátum: 14 dec 14, 19:00:18 »

THE END SPOILER

Kár, hogy a vége fele már nem akarta követni a mangát, de ettől függetlenül az animehez hű befejezést úgy vélem. Kár, hogy Leone nem ment dokihoz azzal a néhány lőtt sebbel, a kötésekkel egész sokáig kihúzta (bár lehet, hogy volt említés a feliratban, hogy miért bírta ki, inkább nem boncolgatom a dolgot, mert nem tudok angolul). Uralkodót egész faszán lefejezték, annak ellenére, hogy egy kölyök, akit végig manipuláltak, még az utolsó másodpercekben is, de hiába, vállalnia kell tetteiért a következményt és ahogy elnézem a nép sem ellenezte.
Hiába hagyta ott a mangát, mégiscsak megkedveltem a sorozatot, ha esetleg valami csoda folytán valami más történeti szállnak köszönhetően lenne folytatása (ami nemigen valószínű), akkor azt is szívesen megnézném. Mosolyog
 
Naplózva
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 16
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!