24 máj 23, 18:52:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: UQ Holder  (Megtekintve 192925 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #675 Dátum: 16 feb 05, 08:39:37 »

Szia!

Általában, mikor 2 hétig nincs új fejezet, akkor már péntek este/szombat reggel körül fellelhetőek a spoilerek a neten. Normál esetben ez általában vasárnap délután. Vagyis szerintem ma vagy holnap már lesz infó a jövőheti fejezetről. Amint találok róla infót, úgy is közzéteszem a lefordított változatát, úgyhogy... Mosolyog

Chakra, hogy az istenbe tudsz ilyet kiszúrni? Nevet Jó párszor elolvastam már a Negima Harcművèszeti Tornás részt, de egyetlen egyszer sem szúrtam ki ezt a feliratot a férfi pólóján. Bár a Fairy Tail Zero animéjének borítója után miért lep ez meg? Nevet
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Subinator
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28



« Válasz #676 Dátum: 16 feb 05, 08:54:01 »

Köszi Mosolyog
Naplózva
AFR
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


« Válasz #677 Dátum: 16 feb 05, 22:19:13 »

a héten lesz fejezet?
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #678 Dátum: 16 feb 06, 06:17:11 »

Nem, a héten nem lesz fejezet. Mosolyog

________________________________________

Még egy kis érdekesség:

A Bleach mangában Tsukishima fullbringjének előhívására igencsak hasonlít a Mahou Sensei Negima mangában Sanders ezredes (Albireo Imma) ereklyéjének a "Fyuron To Biographicon" képességének előhívására:
http://www.mangapanda.com/mahou-sensei-negima/117/6
http://naruto-kun.hu/manga/Bleach/439/13 (és a következő oldal)

A fejezetek pontos megjelenését nem tudom, de a kötetes megjelenés ekkor volt:
- MSN: 13. kötet, 2006.01.17. - ebben volt a 117. fejezet
- Bleach: 50. kötet, 2011.06.03. - ebben volt a 439. fejezet

Azt pedig tudjuk, hogy a kötetes megjelenés 3-4 hónappal az "újságos" megjelenés után van.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 06, 08:15:12 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Subinator
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28



« Válasz #679 Dátum: 16 feb 06, 17:31:09 »

Üdv

Tartok kicsit a folytatástól az elbaszót szerelmi száll miatt. Majd kitalálják mégse volt annyira szerelmes Kitty-be aztán össze jön valamelyik csajjal "tippem is van melyikkel" végül kiszabadítja az eredeti Springfildeket. Túl sablonos lesz.  Persze nem most lesz ez mind. Lesz pár jó bunyó meg edzés pár apró mellék szál ezzel feldobják talán a mangát. De szerintem a végét eltaláltam sajnos. 
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #680 Dátum: 16 feb 06, 19:20:26 »

Ez majd még kiderül. Nem kell ennyire aggódni szerintem nem lesz eltolva a dolog.
Várom már nagyon az új fejezetet. Jelenleg jobban érdekel, mint a One Piece ami komoly, mert a OP a kedvencem. Nevet
Naplózva
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #681 Dátum: 16 feb 06, 21:20:53 »

Megérkezett a 111. fejezet spoilere:

*** Spoiler ***

A Mahora Harcművészeti Torna és a Naprendszeri Olimpia egy időben zajlik, emiatt iszonyatos tömeg és izgalom járja át az embereket!

Mivel egészen eddig mágiatilalom uralkodott a Földön, emiatt az emberekben még mindig van egy kis gátlás a mágiával szemben, viszont ez az olimpia jelzi, - ahol a mágiatilalmat feloldották -, hogy egy új korszak szele fújdogál.

Mialatt Touta azon töpreng, hogy kit kéne az arénában leszólítania, Yukihime megjelenik és tanácsolja neki, hogy az ott álló Konoe ikrekkel ismerkedjen össze.

Ez idő alatt a Konoe ikrek épp Toutát és társait figyelték... Vajon mi lehet a céljuk?


*** Spoiler vége ***

Ez az, végre a 2 kis Konoe leányzó is képbe kerül! ^^ Mindkettejük 1-1 olyan személyt testesít meg, akik a kedvenceim közé tartoztak Negimában. A kis Isana egy az egyben Setsuna, míg Honoka pedig Konoka egyértelműen. ^^
Ennél jobban nem is folytatódhatna számomra a történet, hacsak be nem hozzák Chisamét a műbe! ^^
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #682 Dátum: 16 feb 06, 22:02:08 »

Ez nagyon érdekesen hangzik Azazel ikszdé Bevallom én is várom a találkát, vajon felhozzák hogy azonos a családnevük? ikszdé
Azért remélem, hogy látjük majd azt is mikor Yukihime Ayaka-val meg Chachamaru-val fog beszélgetni Gondolkozik Kúl
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #683 Dátum: 16 feb 07, 09:58:55 »

Megérkezett a 111. fejezet spoilere:

...

Hát, én inkább lettem volna kíváncsi végre Ayakára és főleg Chachamarura. Persze így sem rossz, feltéve hogy kapunk valami kis előre vagy visszamutató infót Toutáról, vagy arról, hogy mi lett a 3-A-val. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #684 Dátum: 16 feb 08, 13:42:44 »

Az UQ holder 111. fejezetére várok, de eléggé zavar engem, hogy sokan azt mondják a Negimát is el kéne olvasnom mielőtt ezt folytatnám. Szükséges?
Naplózva
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #685 Dátum: 16 feb 08, 15:15:09 »

Ajánlott elolvasni, de semmiképp sem kötelező a mű teljes megértése érdekében. Akamatsu-sensei direkt elmagyaráz részletesen mindent, ezáltal azok is teljesen megérthetik a dolgokat, akik amúgy nem ismerik az előzményt.
A UQ Holder! önmagában is megállja a helyét teljes mértékig egy különálló műként.
Mindenesetre megéri elolvasni, mert rengeteg dolgot megismerhetsz az előzményből. ^^
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #686 Dátum: 16 feb 10, 11:37:38 »

http://www.mangareader.net/uq-holder/111

Na most éreztem azt a fejezetnél, amit már egy ideje nem, hogy nem csak szimplán érdekel ami történik, hanem izgat is. Nevet

Tetszett a megoldás, hogy Mizore nem külön fejezeteket kapott Toutával, hanem a történetbe ágyazva lett a dolog. Amúgy Mizore karaktere egyre érdekesebb és szimpatikusabb. Nem mellesleg szerintem ő a legaranyosabb a lányok közül. Nevet A családi háttere már alapjában véve is érdekes volt, de így, hogy egyre többet tudunk meg róla nagyon tetszik.

Azért vicces látni itt is, mint a Negimában, hogy a csajok összevesznek Toután úgy, mint Negin. ikszdé De amikor jött Yukihime akkor hoppon maradt az összes.
A vége pedig. Kíváncsi vagyok ezekre a Konoe nővérekre. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 10, 11:38:20 írta hagabi » Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #687 Dátum: 16 feb 10, 13:12:17 »

Hát ha nem szerez Touta valahonnan egy Cassiopeia-át akkor nehéz dolga lesz annyi mindenkivel, mindenhova elmennie Nevet
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Subinator
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28



« Válasz #688 Dátum: 16 feb 10, 13:34:36 »

Üdv

Lenne egy kérdésem.Beszéltem egy ismerőssel aki régebben olvasta a mahou sensei negima-t. Azt mondta,hogy bár az összes lány szereplő bele szeret Negi-be de nem emlékszik olyan részre ahol Negi nagyobb érdeklődést mutatott volna Kitty iránt. Úgy emlékszik inkább Asuna volt a kedvence de már nem biztos benne. Szóval ti ,hogy emlékeztek? Mosolyog
Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #689 Dátum: 16 feb 10, 14:08:27 »

Üdv

Lenne egy kérdésem.Beszéltem egy ismerőssel aki régebben olvasta a mahou sensei negima-t. Azt mondta,hogy bár az összes lány szereplő bele szeret Negi-be de nem emlékszik olyan részre ahol Negi nagyobb érdeklődést mutatott volna Kitty iránt. Úgy emlékszik inkább Asuna volt a kedvence de már nem biztos benne. Szóval ti ,hogy emlékeztek? Mosolyog

A történelem legnagyobb trollkodása az egész... a végén amikor megsúgja Asunának hogy kit kedvel ott meg lettünk lőve mivel bőven van lehetséges jelölt. És ezek után kijön az UQH amiben Touta Konoe a unoka és így elég egyértelmű lett volna a végkimenetel szóval ja... Csak aztán bejött hogy egy mesterséges emberről beszélünk és hogy Negi-nek nem lehetett gyereke. Szóval nem igazán tudunk semmit. Plusz Negi és Kitty között tanár-diák kapcsolat volt mivel Kitty Nagi-t szerette, az apját.

Szerk: + Asuna és Negi elég közeli rokonok. Ha jól értem akkor Asuna, Neginek a nagynénje.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 10, 14:11:32 írta Death Force » Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Oldalak: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!