24 máj 24, 03:16:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: UQ Holder  (Megtekintve 192940 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
vastelorde
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 164


Veterán age of empires játékos.


« Válasz #465 Dátum: 15 okt 13, 14:19:24 »


[/quote]
Lehet hogy a rendes[ vagyis Touta idősíkja ] idősíkban talán  Evangeline találkozott egy 3 idősíkból lévő Toutával csak elfelejtette...
[/quote]

Ezt írtam picit régeben szerintem eltaláltam a választ
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

"Szeretem a tejet" -Öreg bácsi a tévében
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #466 Dátum: 15 okt 13, 15:53:25 »

Épp a mostani fejezet bizonyította hogy egy idősík van és ahogy Chakra is említette az a temérdek mennyiségű időugrás az MSN-ben is ezt támasztja alá. És nem tudom mit találtál el mert Eva-chin ott mondja a végén hogy: "Késtél 500 évet". Szóval szerintem nem felejtette el.
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #467 Dátum: 15 okt 15, 09:33:42 »

Azazel saccperkábé leírta az egész mangát, szóval Nevet
Egy kis fanservice Mosolyog
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #468 Dátum: 15 okt 16, 17:58:07 »

(2015.10.16.)

97. fejezet, a Chunchyroll-os verzió alapján:

*spoiler veszély*

Kirie kicsit felsült és beégett. Nevet Mit is gondolt? Majd kidumálja Evangeline-ből az igazat? Nevet Arra még gyúrni kell egy kicsit.
Toutának meg gratula... Ha ezek http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/002/37 után nem jött rá, hogy Shinobu lány, hát meg is érdemli azt a pár tockost, amit a csaj kioszt neki az utolsó oldalon. Nevet


(2015.10.17.)

És akkor a magyar fejezet alapján:

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/097/3
Amikor először olvastam ezt a fejezetet, az 1. és 2. kép alapján majdnem azt hittem, hogy az ott Setsuna és nem Karin. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/097/5
Valahogy még mindig nem jön át Yukihimének a jelleme. Annyira nem Evangeline-es, hogy... Remélem tényleg lesz arra valami magyarázat, hogy mitől/miért lett ilyen.
Mondjuk az oltás az még mindig megy neki. Kirie-t is egy pillanat alatt szétfordította. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/097/9
Jó kis járgánya van. Ide nekem is egy olyat! ^^

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/097/11
Ahhoz képest, hogy a Halhatatlanok Birodalma, Shinobu csak úgy besétált. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/097/13
Mondjuk nem tudom, ki nem esne pánikba, ha egy ilyen 4 méteres 3 ajtós szekrény besétálna egy szál fa...keretes szemüvegben. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/097/14
Ütközés, lökhárító. ÉS most süssem el azt a szakállas poént, hogy "Shinobu a lényegre tapintott"? Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/097/15
Béna pancserok. Nevet Mindenesetre Touta "feldobta" a hangulatot... Shinobuval együtt. ikszdé De most is ott a karika. Akkor azt mindig magánál hordja? Vagy tanult valami olyasmi varázslatot, mint ahogy Kuroumaru is mindig előhúzza a kardját a "semmiből"?

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/097/16
Ahogy fentebb is írtam:
Toutának meg gratula... Ha ezek http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/002/37 után nem jött rá, hogy Shinobu lány, hát meg is érdemli azt a pár tockost, amit a csaj kioszt neki az utolsó oldalon. Nevet

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #469 Dátum: 15 okt 17, 10:23:43 »

Haláli fejezet volt ugyanúgy, mint az előző. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/097/4
A jobb alsó képen Kouromarunak az az elalélt arca. ikszdé Kirie kicsit megfogdosta. De igen ez már egy jóideje nyílvánvaló, hogy ő csaj lesz, mert a rajzolása is egyre nőiesebb már ami az arcot illeti. Nevet

Kirie olyan aranyos, hogy Yukihimét megpróbálta sarokba szorítani az meg egy mondattal megfordította az állást. ikszdé

Behaltam Shinobun. Simán besétál a Halhatatlanok Birodalmába, amiről olyan pletykák terjengenek, hogy egy kísértetház majd megijed mikor megjelenik egy 3 méter magas bestia. Mondjuk valószínűleg én nekem sem az lett volna az első dolgom, hogy lepacsizom vele. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/097/14
Hmm, ahogy Chakra mondta Shinobu rátapintott a lényegre. ikszdé
Viszont az is vicces volt, hogy senki nem tudta elkapni. Nevet

Touta meg hozza a formáját. Komolyan nem esett le neki, hogy Shinobu lány. ikszdé Úgyhogy megintcsak egyet tudok érteni Chakrával és Touta megérdemelte azokat a pofonokat.
http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/097/16
A legutolsó képen, hogy lelkendeznek már a többiek, hogy Shinobu adjon még néhány tockost Toutának. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 17, 10:24:30 írta hagabi » Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #470 Dátum: 15 okt 17, 15:59:57 »

Egy kis perverzitás Mosolyog Nevet Van itt tapizás,meztelen futás, belefutás 2 dudába....
Kirie hogy elpirult már amikor őt kérdezték Toutáról Nevet
Pofon? no comment. Touta is olyan mint Songoku Mosolyog
 Ördögi Kúl
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #471 Dátum: 15 okt 17, 16:22:20 »

Hozta a múltheti fejezet hangulatát. Touta-nak egyre növekszik a háreme. Nevet Nem lepődnék meg ha idővel Shinobu halhatatlan lesz valahogy, mindenesetre eléggé erősen az az érzésem hogy vele lesz először romantikus viszonya Toutának ikszdé Kúl Abban is bízom hogy mivel Shinobu ember ezért kap valamilyen büntetést ezért Touta Ördögi Yukihime meg tapasztalt hölgy, ügyesen kitért a kérdés elöl,de biztos hogy több van ott barátságnál. Azért ez a házasság a hallhatatlanoknál elég érdekes, mivel a halál nem választ el ikszdé
Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #472 Dátum: 15 okt 17, 16:28:55 »

Haláli fejezet volt ugyanúgy, mint az előző. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/097/4
A jobb alsó képen Kouromarunak az az elalélt arca. ikszdé Kirie kicsit megfogdosta. De igen ez már egy jóideje nyílvánvaló, hogy ő csaj lesz, mert a rajzolása is egyre nőiesebb már ami az arcot illeti. Nevet


Hát nem tudni mi van, ugyanis alakra nőies, de mellbimbót meg nem rajzoltak Kouromaru-nak ikszdé Nevet
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #473 Dátum: 15 okt 17, 18:22:15 »

Ahogy senkinek sem.
Jó fejezet volt, vicces, meg érdekes, de egy kicsit...nem is tudom, üres, semmitmondó, nem történt semmi lényeges. Már persze ha Shinobu nem az. Hiányzott egy olyan ütős valami, mint a múltkori fejezet vége. De persze érdekes volt.
Aztán lassan rátérhetnénk a komolyabb témákra is Nevet Vagy ha poénkodunk is, amivel semmi baj sincs, akkor is legyen valami haladás a történetben.
Aztán persze ki tudja, hogy milyen szerepet szán Shinobunak a mester. De abból, ahogy és amikor találkoztak (talán még a 2. fejezetben, nem?), és amilyen viszonyuk volt (Touta "bátyus"), engem egy kicsit a Naruto-Konohamaru kapcsolatra emlékeztet a dolog, ahol sajnos Konohamaru el lett hanyagolva és semmilyen fontos szál, momentum, szerep nem kötődik hozzá. De ez után a fejezet után, ki tudja, lehet, hogy Shinobu fontosabb lesz.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 17, 18:25:17 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #474 Dátum: 15 okt 18, 06:52:20 »

A 97. fejezet sokak számára semmitmondó lehet, viszont ezzel a fejezettel egy korábbi művét akarta felidézni, mégpedig a Love Hinát. Emiatt lett olyan, amilyen. A fejezetet estefele részletesebben kifejtem.

Közben megjött a 98. fejezet spoilere. Meglepő fordulatra számíthatunk, kezdésként ezt megsúgom. ^^

*** Spoiler ***

Touta sok dologról elkezd Shinobuval, és a fiatal hölggyel, Yukihiro Mizureval beszélni.

Mizure Toutát egy veszélyes személyként kezeli, mondván Negi és Nagi vére is csörgedezik ereiben. Azért veszélyes, mert míg Negi egy 30 fős, addig Nagi egy 100 fős háremet hozott létre.

Mizure: "A fénykorukban képesek voltak teherbe ejteni egy nőt csupán azzal, hogy ránéztek!"
Kirie: "Ácsi... Tudod te egyáltalán, hogy miket beszélsz...?!"

Megpróbálja megbüntetni Toutát, és megtámadja őt, de könnyedén hárítja Touta, és úgy fogja le őt, mint valami hercegnőt.

Mizore: "Jöjj hozzám! Semmi gond sincs ezzel, nem igaz?! Úgyhogy ez egy parancs!!"
Touta: "Sajnálom, de visszautasítom..."
Kuroumaru: "Sz... Szóval ez lenne egy emberi lány ereje...?!"

Később Touta és Kuroumaru edzeni mennek.

Touta: "Huhhh... Hogy rögtön azt kérje, hogy házasodjunk össze... Az a kishölgy elég szépen meglepett..."
Kuroumaru: "Komolyan mondod? Hiszen te is pontosan ezt csináltad."
Touta: "Haha... Igen-igen, már rájöttem."

Kuroumaru: "Touta... én is... már egy ideje szeretném bevallani, hogy sze..."

*Gyerünk, Kuroumaru! Szedd össze a bátorságodat, és valld be neki hogyan is érzel!*


*** Spoiler vége ***

Nos... egy interjúsorozatban elmondta Akamatsu, hogy egy álma vált azzal valóra, hogy elkezdhetett egy 100%-ban shounen mangát. Sokan azt mondják, hogy most elkezdett egy olyan irányba menni a manga, ami nem ezt bizonyítja.

Szerintem ez így pont megfelel. Arról nem volt szó, hogy nem fog épp hárem kategóriát behozni, viszont ecchi tartalmat eddig nem láttunk, és ez a lényeg. Akamatsu-senseitől ez hatalmas változás. ^^

A spoilerekről meg csak annyit, hogy ezzel már Kuroumaru is belátta, hogy jobb lesz neki nőként? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 18, 10:52:05 írta Azazel » Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #475 Dátum: 15 okt 18, 09:50:15 »

Értem mire célzol Azazel Kúl Valóban a Love Hina-ra hasonlított csak ott ugye a srác ment be a fürdőbe aztán meg menekült a dühös csajoktól ikszdé A spoiler nagyon érdekesnek tűnik. Nem gondoltam hogy Naginak ekkora háreme volt Ohh My God Negi sehol nem volt az apjához képest Ördögi Remélem azért hamarosan a történet visszatér a tornához, mert kíváncsi vagyok milyen erős lett Touta ikszdé Vajon ha ennek vége visszatér még edzeni Danához? Mert ugye azt mondta az Ő edzése 10 évig tart és ugye 1 évet voltak ott kb.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #476 Dátum: 15 okt 18, 10:17:49 »

A 96. fejezet sokak számára semmitmondó lehet, viszont ezzel a fejezettel egy korábbi művét akarta felidézni, mégpedig a Love Hinát. Emiatt lett olyan, amilyen. A fejezetet estefele részletesebben kifejtem.
Mármint a 97., nem?
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #477 Dátum: 15 okt 18, 10:48:11 »

Igen-igen, a 97. fejezetre gondoltam. Köszi, javítva. smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 18, 10:52:57 írta Azazel » Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #478 Dátum: 15 okt 18, 14:37:23 »

Ez a Negi - Nagi hárem érdekes egy dolog Nevet Ugye Neginek 30 volt, de az csak csajokkal és majdnem csak a 3-A ból, viszont Naginak volt pl. Imma-val és Rakannal is Pactio-ja. Szóval Nagi Pactio-it nem nevezném tisztán "háremnek".
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 18, 14:38:12 írta Death Force » Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #479 Dátum: 15 okt 18, 16:19:15 »

... viszont ecchi tartalmat eddig nem láttunk, és ez a lényeg. Akamatsu-senseitől ez hatalmas változás. ^^
...
[/color]

Valóban. Azt a másfél fejezetet meg, amikor Karin meztelenül verekszik a félszemű halhatatlan vadásszal, biztos csak álmodtuk. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 18, 16:20:01 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!