24 máj 24, 05:08:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: UQ Holder  (Megtekintve 192944 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #705 Dátum: 16 feb 13, 19:38:37 »

Subinator, félre értés ne essék. Touta és Yukihime számomra OTP ikszdé És megérdemlik egymást, főleg ennyi idő után, de én személy szerint ha én lennék a mangaka előbb megjáratnám Touta-t a pokolban, hogy Yukihime összejön Negivel mondjuk. Touta úgyis tudjuk hogy az őszinteség mintaszobra így ebben a helyzetben kimondaná a valódi érzéseit, talán Yukihime is( bár ő nagyon védi az eredeti személyiségét és érzelmeit).Aztán persze idővel a vámpir hölgyünk is rájönne mi is az a szerelem meg mikor viszont szeretik Nevet A pokol után persze jöhetne a happy end, de szerintem mindenképp kellene a két véglet a történetbe. ikszdé Még azon se lepődnék meg ha Neginek valóban Yukihime tetszik és összejönnének, majd idővel elgondolkozna az érzésein Yukihime. Hiszen eredetileg Touta mondta neki hogy egy vörös hajú srácba lesz szerelmes, holott már akkor érzett vmit Touta iránt. Touta meg félt színt vallani neki, meg talán a múltját sem akarta befolyásolni Gondolkozik
A lényeg hogy ez a manga kettőjük kapcsolatát mutatja be és ez is van a középpontban amit én egyáltalán nem bánok.Persze lesznek más szereplők is, de szerintem ha egy városnyi nő venné körül Touta-t és Yukihime szomorú lenne vagy sírna csapot-papot ott hagyna a főhősünk azt spuri az asszonyhoz Ördögi
Szerintem is sokat fejlődött,talán van új technikája is. Azt bírnám ha ki-ben lenne erős mint Rakan, meg ott lenne még a kardforgatás, ha még esetleg idővel varázsolni is tudna akkor meglenne a szentháromság Pontosan
Azért nagyon érdekelne hogy ki akar ennyire végezni a kezdet varázslóval, hogy megalkotta Touta-t meg a testvéreit Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 13, 19:49:49 írta sasa87 » Naplózva
Subinator
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28



« Válasz #706 Dátum: 16 feb 13, 20:12:49 »

Sasa87 tetszene nekem is az opció amit leirtál Ördögi de félek még csak hasonló sem lesz.
Hogy ki akarna ennyire végezni a kezdet varázslójával? Hát szerintem elég szép számban vanak erre jelöltek Nagi és Negi egész háreme Mosolyog plusz a barátaik. Kérdés kinek volt meg ezek közül a tudása és hatalma hozzá. De idővel majd ki derül remélem.
Új technikának tényleg kí lenne most jó. De én már elképzeltem egy végső technikát is sőt a külsőt is hozzá :)Az egész a magi erebra és a mágia semlegesítés egyesítése lenne amikor átalkul pedig ying yang kinézete lenne az egyik oldala fehér a másik fekete, a fehér oldalán fekete szem és fordítva.  kacsint Szerintem király lenne a müködést nem irom le mert hosszú lenne Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 13, 20:38:13 írta Subinator » Naplózva
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #707 Dátum: 16 feb 13, 22:34:45 »

Megérkezett a 112. fejezet spoilere! Nos, akik Chachamarut és Ayakát várták, azok végre örülhetnek, ugyanis végre ők is színre lépnek! ^^

*** Spoiler ***

A hely, ahova Yukihime elvitte Toutát, az nem más, mint a régi 3/A osztályterme.

A teremben már Sayo, Chachamaru, Ayaka, és Mana várakoznak.

Megtudjuk, hogy múlt éjjel Negi megjelent az orbitális felvonó legtetején egy pillanatra. A képek alapján az vonható le, hogy elég komoly fájdalmai vannak.

Az oka ennek nem más, mint a Kezdet Varázslójának egyik képessége. Ezt a képességét csak "rezonanciaként" ismerni, aminek ez az egyik fő jellemvonása.

Közben Zazie is megérkezik, és elárulja, hogy Negit elrabolta a Kezdet Varázslója.

Ekkor Touta azt mondja, hogy a segítségükre lehet a "fehér" erejével.

Majd mondja Yukihimének, hogy "Biztosan meg fogom menteni azt a férfit, akit ennyire szeretsz!".

Komoly szavak hangzanak el Touta szájából, amit megjelenése csak tovább fokoz, habár ez a határozottság hamar tovaszáll, ugyanis ezután megismerkedik a Konoe ikrekkel, akik jól elverik őt. Nevet

Megjelent a két kisasszony, akiknek a modora a bátyuskájuk felé egy kicsit durva! Ők vajon társak?!


*** Spoiler vége ***

Nos, erről a rezonanciáról elhangzott már egy mondat, kíváncsi vagyok pontosan mi lehet ez. És végre mindannyian boldogok lehetünk. ^^ Megjelent Ayaka, Chachamaru, Mana, és persze a Konoe leányzók is! ^^
Kíváncsian várom a fejezetet!
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Subinator
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28



« Válasz #708 Dátum: 16 feb 14, 05:57:42 »

Remélem nem így lesz. Majd ki fejtem bőveben ha már nem számít spoilernek Mosolyog

off: Tudna ajánlani valaki egy ingyenes magyar nyelvű képszerkesztőt amivel egy manga képet átt tudok rajzolni? Avatar készítéshez kellene  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 14, 08:30:36 írta Subinator » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #709 Dátum: 16 feb 14, 15:11:17 »

Megérkezett a 112. fejezet spoilere! ...

Nem hangzik rosszul.

Viszont! Touta 8 hónapot edzett Danával. Közben egyszer átrobbantotta a boszorkát egy másik idősíkra. Aztán Raiten Taishou használata közben kettévágta Ruin Ishkurt, egy magas szintű villámszellemet. Mikor Kirie-vel belefagytak a pillanatba, akkor még 4 hónapot rágyúrt a képességeire. Az igazságbonbon történések alatt méltó ellenfele volt Karinnak (már ha azt komoly harcnak nevezhetjük ^^"). Szóval ha most két "kislány" komoly harcban elpicsázza, akkor morcos leszek.

...
off: Tudna ajánlani valaki egy ingyenes magyar nyelvű képszerkesztőt amivel egy manga képet átt tudok rajzolni? Avatar készítéshez kellene  Mosolyog

PhotoFiltre vagy Gimp.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 14, 15:13:19 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Subinator
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28



« Válasz #710 Dátum: 16 feb 14, 15:45:52 »

Na pont ugyan ez a bajom grrrrr.Ja és ezzel Karin-t is nagyon le huzák.
Köszi a választ is  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 14, 15:48:53 írta Subinator » Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #711 Dátum: 16 feb 14, 16:55:36 »

Hasonló véleményen vagyok én is. Főleg, hogy kifejtettem, hogy mennyit várok Toutától most a tornán.
Naplózva
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #712 Dátum: 16 feb 14, 17:23:56 »

Kétlem, hogy bármi ilyesmiről volna szó. Vagy egyszerűen csak elpüfölik őt, mint ahogy mondjuk Mizore szájba rúgta Toutát, vagy esetleg megtámadják, és Touta hagyja magát. De szerintem itt harcról szó sem lesz, csak a spoiler fordítója fogalmazott így. Szerintem semmi nem lesz itt, maximum ismerkedésképpen jól elpaskolják bátyust, míg Touta tűri. ikszdé
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Subinator
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28



« Válasz #713 Dátum: 16 feb 14, 17:51:24 »

A Mangaka szólj belőled. bow
Mert ha lealázzák megint nagyon befonom a szemöldököm.
Naplózva
Subinator
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28



« Válasz #714 Dátum: 16 feb 17, 05:56:54 »

Ki jött a 112 rész  Mosolyog
Szerencsére a verés nem történik meg. Csak egy rajtaütés. Mosolyog Viszont egy korábbi félelme a bejezést illetően egyre valószínűbbnek tűnik számomra Szomorú
Előre is köszi a fordítást Mosolyog

off: Tudtok egy rajzolót aki a sensei stílusában képes lenne max 2 rész-t rajzolni? A történetet a szöveget és a képi világot szállítanám. Szigorúan magán célra kellene. Nem hoznám forgalomba. Ha tudtok, akkor adok el érhetőséget hogy tudjak vele beszélni.
Naplózva
ksasi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #715 Dátum: 16 feb 17, 11:32:53 »

112 kicsit rágyúrt a nosztalgiafaktorra, szóval ilyen 'fülig ér a szám' fejezet volt. Mindenki hozta a formáját, Ayaka meg Ohh My God Nevet Nevet Nevet Nevet Egyébként már az előző résznél is gondolkodtam rajta, ahol együtt voltak a Holder "fiatalok", hogy az MSN "bagázs" sokkal dinamikusabb volt. Nyilván azért mert többen voltak, meg mert végig olvastam 350+ részt, így több idő és hely volt jobban meg- ismerni/kedvelni mindenkit, de nekem egyenlőre hiányoznak olyan karakterek/jellemek, akik az MSN-ben már az elején is ott voltak. Persze a két manga máshogy építkezik és lehet csak én vagyok így vele mert valamennyire összehasonlítom a kettőt. Gondolkozik A Konoe leányzóknak meg örülök pont az előbbiek miatt, mert új karakterek, ráadásul nem befordulós/zárkózott és/vagy határozatlan halhatatlanok, hanem emberek. Mondjuk talán túlzottan hasonlítanak, vagy inkább gyanúsan... lehet klónok és mindenki klónozgat mindenkit Mosolyog Meg nem tudom mennyire akarnak beszállni a hárembe, lévén "rokonok", de akkor megint kapnánk a Mizore/Kirie korosztályú tizen egy/két éves fanservice-t. Vagy ugrunk egyet az időben Mosolyog A harc meg gondolom úgy sem tart sokáig mert valaki közbelép, ha már ott vannak annyian, vagy jön a segítség Kuroumaru formájában, hogy rácsodálkozhasson a chibi Setsuna shinmei-ry képességeire Pojén
Ezzel a rezonanciával meg egyenlőre nem tudok mit kezdeni, max. annyit, hogy Nagi halott? Mert oké, hogy Touta most lelkes meg határozott, de gondolom ez nem lesz ilyen egyszerű, hogy csupán azért hozták létre, hogy elpusztítsa a motb-ot. Nem véletlenül hallgat olyan nagyon Yukihime meg tünteti el az emlékeket. Az illusztrációk meg kemények mint mindig Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 17, 15:39:03 írta ksasi » Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #716 Dátum: 16 feb 17, 16:06:56 »

Mivel még javában a Negima közepén tartok ezért annyira nem hatott meg, hogy itt is láthatom a csajokat. Nevet De érdekes fejezet volt amúgy.
Erre a Negis szálra nagyon kíváncsi vagyok most. Amúgy ne haragudjatok, de Touta szájából ez a "Yukihime. Megmentem a férfit, akit szeretsz." dolog engem teljesen a Narutora emlékeztet, amikor Naruto megígéri Sakurának, hogy visszahozza Sasukét. Ettől egy kicsit hányingerem lett, de sebaj. ikszdé

Érdekes volt az is, hogy megmonták Toutának, hogy ő valóban Negi unokája. Mosolyog

A két Konoe lány meg szimpatikus karakternek néznek ki, így első ránézésre. Nevet Szerencsére tényleg semmi verés nem lett a dologból. Hátba támadták behúztak neki kettőt, Touta meg csak annyit reagál, hogy ez meg mi volt, mint ha mi sem történt volna. ikszdé
Természetesen most is meg kell jegyeznem, mint azt hetek óta, hogy már tűkön ülve várom a tornát. Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #717 Dátum: 16 feb 17, 20:53:00 »

112. fejezet angol alapján

http://www.mangapanda.com/uq-holder/112
Ugyan már "nagy parádé"... Ne nevettessük ki magunkat. Az MSN-ben ez egy kicsit látványosabb volt. Nyelvesít
Mindenesetre, az utolsó előtti kép lépcsősora kicsit ismerős. kacsint

http://www.mangapanda.com/uq-holder/112/4
...és igen, vagyis nem. Szomorú Ettől féltem. Ahogy Evangeline-nél, Chachamarunál sem tudta Akamatsu-sensei ugyanúgy megrajzolni a szemét, mint az MSN-ben. Talán részrehajlónak tűnök, de aki olvasta az MSN-t, és Chisame, Chachamara, Evangeline és hasonló beállítottságú szereplők voltak a kedvencei, azok megértenek. Mosolyog
Először a bal alsó sarokban lévő képen azt hittem, hogy Sayo van. Ha nem mutatkozik be, rá nem jövök, hogy az Chachamaru (a "fülei" nem látszanak). Szóval ennyit a szemekről...

http://www.mangapanda.com/uq-holder/112/10
Jé, egy Zazie... és beszél! ikszdé Egy pillanatra már azt hittem, hogy Poyo (a nővére) az. Nevet

http://www.mangapanda.com/uq-holder/112/11
Sejthető volt, hogy valami ilyesmi módon éli mindig túl a Lifemaker. Hiszen láttuk annak a "kiskölyöknek" a testében, aki Nagi csapatában volt, és láttuk Nagiként is. Illetve van egy olyan sejtésem, hogy Evangeline-t is azért tette halhatatlanná, hogy elfoglalva a testét, halhatatlan legyen.
Itt ugye Touta által látjuk Evangeline múltjának egy részét: http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/083/11
Méghozzá azt, amiről itt egyszer más mesélt: http://www.mangapanda.com/mahou-sensei-negima/109/13 Innen viszont nekem az jön le, hogy ő (is) végzett a Lifemaker-rel, őt viszont nem szállta meg / nem tudta megszállni valamiért.
Illetve még egy apróság erről az oldalról: Nagi elvileg halandó. Amikor kinyírta a Lifemaker-t, akkor volt kb. 15-16. Akkor a 70 évvel későbbi (20 évvel ezelőtti) Nagi hogy lehetett még mindig max. 40 körüli kinézetű? Ugye itt van egy kis időzavar is az MSN végével, hiszen ott a 15-16 éves Negi akkorra már megmenti az apját. Bár az az utolsó fejezet valszeg a manga elkaszálása miatt keletkezhetett, hiszen az UQ-Holderben Nagumo már említi, hogy 20 évvel ezelőtt (ahogy itt is áll) Negi és társai harcoltak a Lifemaker ellen: http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/024/5 és a következő oldalak.
Ja, és az angolban végig "she"-ként hivatkoznak a Lifemaker-re, vagyis nő (volt eredetileg ikszdé).

http://www.mangapanda.com/uq-holder/112/12
Végre leesett Touta, gratula.

http://www.mangapanda.com/uq-holder/112/16
Toutának már három húga is van (ha a csuklyást is beleszámoljuk), de még mindig nem tud békességben körbeülni egy ebédlőasztalt a családjával. ^^"
Isana úgy tűnik Shinmeiryuu kardforgató. Honoka pedig elsőre Onmyou (http://www.mangapanda.com/mahou-sensei-negima/30/14) használónak tűnik.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #718 Dátum: 16 feb 19, 12:29:53 »

Szerintem Touta nem értette meg a lényeget:
NEM szabad megölni a kezdet varázslóját, akármilyen testben van.
De szerintem amúgy is max a torna végén fut bele.
Különben is: családi veszekedés helyett pontokat kéne gyűjtögetnie Nevet
Hacsak nem kap azért tetemes pontokat hogy a két Konoe nővért elpics@zza ikszdé
akkor nem szóltam Nevet
 Kúl
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Subinator
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28



« Válasz #719 Dátum: 16 feb 19, 13:45:06 »

Szerintem Touta nem értette meg a lényeget:
NEM szabad megölni a kezdet varázslóját, akármilyen testben van.
De szerintem amúgy is max a torna végén fut bele.
Különben is: családi veszekedés helyett pontokat kéne gyűjtögetnie Nevet
Hacsak nem kap azért tetemes pontokat hogy a két Konoe nővért elpics@zza ikszdé
akkor nem szóltam Nevet
 Kúl

Szerintem egyszerűen csak annyi,hogy megölése közben használni kell a mágia semlegesítést. Mert mágia nélkül nem költözik sehova,így csak a túlvilág marad. De majd kiderül Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!