24 máj 17, 18:20:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 30
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Uchiha Obito és Rin  (Megtekintve 111220 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #30 Dátum: 07 jún 30, 21:56:49 »

szerintem Obito akkoris = Tobi. Tsunadehez hasonló ninja simán feléleszthette volna ???
Naplózva
Arisa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 202


« Válasz #31 Dátum: 07 jún 30, 22:37:41 »

Az lehet, hogy fel élesztette volna, de hány olyan ninját ismerünk, aki hasonlít Tsunadehez?
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #32 Dátum: 07 jún 30, 22:46:58 »

Nos, azért egy fél testet pótolni még Tsunade-nak is feladná a leckét. Főleg úgy, hogy van rá kb. fél perce, mert a sziklák eltávolítása után Obito nagyon haram elvérzett volna...

De persze ezzel már nagyon elmentem a reális felé... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 07 jún 30, 22:47:46 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #33 Dátum: 07 jún 30, 23:06:11 »

Noigen, azt sem kell elfelejtenünk hogy Naruto világában kilencfarkú rókák szaladgálnak és félig cápa, félig ember hibridek adják fel a leckét nekik... Nevet Tehát ha elvonatkoztatunk az emberi világtól Obito lazán túlélte azt a sziklát... Ha nem is, valaki föltámasztotta.
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #34 Dátum: 07 júl 01, 08:16:14 »

Ha ennyire nem valósághűen nézzük, akkor lehet, hogy Zetsu megtalálta, visszahányt neki egy fél testet és azóta Obito Tobiként követi fekete-vörös köpenyes megmentőjét... Nevet
Naplózva
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #35 Dátum: 07 júl 01, 08:47:01 »

Ez sem egy utolsó ötlet! Nevet Talán Zetsu sem véletlenül segített neki, kellett egy tanítvány akivel dicsekedhet a fiúknak... ikszdé
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
annee
Vendég
« Válasz #36 Dátum: 07 júl 01, 14:07:26 »

Hehe, Ayaka, ez jó volt... Bár nem hinném, h Zetsu annyira segítőskész, h csak azért, h túlélje, visszahányjon egy fél testet, hanem akkor már felfalta volna sztem Obitot is... OFF: Amúgy Tobi az egyetlen, akinek nincs az a fejpántja vagy mije, szal lehet, h Tobi már alap a Fű országából jött. ÉS akkor megint nem lenne Obito... Nem tom, nekem az a véleményem, h sztem nem egyek... Bár a FWA alapján... 
Meg most olvastam újra mangában a Kakashi Gaident és ott az volt, h végül Obitot teljesen betemették a kövek... Szal akkor lehet, h a másik felét is szétzúzták... ???
Naplózva
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #37 Dátum: 07 júl 01, 14:30:07 »

szerintem ha Kishimoto-san ObiTobiTo-fan (reméljük! X)) akkor úgyis kitalál valami csavaros és teljesen elmeháborodott fordulatot, hogy Obito túlélje... Nevet A másik dolog persze, hogy Tobinak nincs látható helyen fejpántja, tehát ha úgy vesszük Sunagakuréből is jöhetett... Nevet
Én amúgy is nagyon sajnáltam Obitot Szomorú Csak nem szántak neki ilyen borzalmas halált...
Ha mégis, megyek tüntetni X(
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 01, 14:30:52 írta FireCat » Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
annee
Vendég
« Válasz #38 Dátum: 07 júl 01, 15:24:16 »

Ok, majd megyek én is Nevet Nevet Én is remélem, h lesz benne fordulat, de ahogy ilyenkor lenni szokott, erre a fordulatra majd senki se számít Nyelvesít
Naplózva
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #39 Dátum: 07 júl 01, 15:29:49 »

Kishimoto-tól már megszokhattuk, hogy sosem úgy lesz ahogy mi gondoljuk. A végén kiderül, hogy Tobi igazából Rin.... Nyelvesít
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #40 Dátum: 07 júl 01, 15:32:20 »

Moderátor: Túl sok szó esik Tobi-ról. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #41 Dátum: 07 júl 01, 15:42:28 »

Tobi jóó fiú Nevet
Rin? O.o De ő rossz lány... ;D
Vegyük úgy hogy Obito tényleg Tobi, és így akkor nem is off.... Nevet Most az az elmélet jutott eszembe, hogy elvégre csak Kakashi múltjáról van szó... Tehát rinnek, Obitonak és Yondaimenek is lesz még vmi említésre méltó szerepe.... Nevet bocsi a sok offért...
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
annee
Vendég
« Válasz #42 Dátum: 07 júl 01, 15:44:14 »

Télleg sorry az offolásért. Amúgy miért lenne Rin rossz lány? :o
Teljesen más tma: Chakra: A Kakashi-s topicba írtad, h mikor mutatták Obito sírjánál ácsorgó Kakashit. Már írtam, de ma olvastam újra a Kakashi Gaident és abban is megtaláltam, de ott csak Obito emlékművét...
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #43 Dátum: 07 júl 01, 21:20:05 »

Nincs külön emlékmű. Egy közös van amire fel van vésve az elesett konahai shinobi-k nevei. Azon van rajta Obito-e is.
Ez az emlékmű ott van ahol a csengős próbát csinálta a 7-es csapat.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #44 Dátum: 07 júl 02, 09:36:39 »

Én nem nagyon hiszem, hogy Obitonak lesz még szerepe. Végülis palacsinta lett belőle...
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 30
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!