24 máj 10, 01:40:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Guilty Crown - befejezett  (Megtekintve 46701 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
hagam
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #135 Dátum: 12 márc 16, 15:39:29 »

te jó isten ez mekkora rész volt:D még is lesz benne valami h Inori fog meghalni:D
Amnael te meg kezdhetek élesíteni a pengéd a készítőkre:D
Naplózva
Amnael
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1026


A fantom tag


WWW
« Válasz #136 Dátum: 12 márc 16, 15:41:18 »

Puszta kézzel megyek ^^ Nemsokára fent lesz a felirat is!
Naplózva

hagam
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #137 Dátum: 12 márc 16, 15:55:58 »

Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #138 Dátum: 12 márc 16, 17:09:27 »

Hihetetlen rész volt azt hittem nem tudják fokozni és a legvége előtt még mindig képesek rá. Gai rohadt idegesítő patkány és egyre, csak fokozódik az iránta érzett ellenszenvem egyáltalán nem zavarna, ha a véres testdarabjait láthatnám. Shu harca hengerelt, csak a szememet kapkodtam. Nagyon várom az utolsó részt.
Naplózva
hagam
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #139 Dátum: 12 márc 16, 18:15:57 »

Számból vetted ki a szót Train, kíváncsi vagyok h evvel a részel adtak-e esélyt a 2.évadra amiben shu próbálja megmenteni inorit, vagy így akarják kiiktatni inorival együtt manát:D
Naplózva
Amnael
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1026


A fantom tag


WWW
« Válasz #140 Dátum: 12 márc 16, 18:24:05 »

Hát ott volt az a kisvirág, szal szerintem megcsinálják az epic "Inori majd jól magához tér, mert Shu szólítja őt" dolgot, Shu végez Manával, Gai meg mint láttuk kb már maga is meg akart halni...
Naplózva

hagam
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #141 Dátum: 12 márc 16, 20:12:55 »

ha így lesz akkor az anime 9/10, (jobban szeretnék 1 happy endet)Nevet vagy h mind a 2 meghaljon a végén:D
vmi ilyen címszóval : nincs már szükség se Adámra se Évára:D
Naplózva
dert
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #142 Dátum: 12 márc 16, 23:19:34 »

.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 10, 21:49:50 írta dert » Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #143 Dátum: 12 márc 22, 09:07:08 »

Nagy rész volt annyi szent. Az egész animében engem a rajzolás és a szinek világa fogott meg.
S persze mindegyik részben majdnem van egy kis harc rész, s a végére még egy, s ez arra sarkal mindenkit, hogy várja a következő részt. Hümm-hümm Ördögi Pirul

Legalább Shu nem maradt fél-kezes. De kiváncsi leszek a végére, hiszen Mana vérszerinti testvére Shunak, és bár most "egymás" ellen fognak harcolni, nem hiszem, hogy odáig fajulna a dolog hogy megöljék egymást.
Viszont Gai... hát nem is tudom, nekem eléggé úgy tűnik, hogy szinte teljesen magánál van, és emlékszik mindenre. Csak a hajszíne más és a jobb szeme.  Nevet
Hát Inori... most ezek szerint újjá született benne Mana, vagyis teljesen olyánná vált a teste is.

Kár, hogy mostmár csak 1 rész várható, szívesen várnék második évadott is, de nem csak úgy bele a vakvilágba, hogy legyen egy fiú, meg egy lány, szerelmesek lesznek és akkor néha void-al harcolnak.  ikszdé
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Amnael
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1026


A fantom tag


WWW
« Válasz #144 Dátum: 12 márc 22, 09:57:35 »

Ma este érkezik az új rész, természetesen használható verzió ismét csak este 2-3 óra körül lesz, jelenlegi beosztásom szerint már holnap kora délelőtt lesz felirat!  kacsint

És hát reméljük, hogy fergeteges lesz a befejezés! Nevet
Naplózva

Amnael
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1026


A fantom tag


WWW
« Válasz #145 Dátum: 12 márc 22, 23:48:58 »

Na hát én végeztem az utolsó rész fordításával. Hamarosan elérhető lesz mindenkinek.

Ami a részt illeti: Jól indult, de nem tetszett a végeredmény(mint azt már megemlítettem régebben -.-)

Köszi mindenkinek, aki nézte és izgatottan várta az új részeket+feliratokat!  Mosolyog
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #146 Dátum: 12 márc 23, 06:12:05 »

Nagyon szépen köszönjük Amnael!!!
Mivel én nagy Code geass fan vagyok, állandóan követtem itt az eseményeket, csak még nem néztem bele.  smirksweat Sajnálom ha nem olyan a vége, mint amilyennek lennie kellett volna, lehet a végén bele se kezdek, de akkor is köszi minden munkát!
Naplózva


lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #147 Dátum: 12 márc 23, 08:41:34 »

Hát elérkeztünk az utolsó fejezethez is. Igen... valami ilyesmire számítottam. De azt nem, hogy Mana először még örül is Shunak.  ikszdé
Egyébként jó kis rész volt, tetszett és jól összehozták. Bár az eddigi részekben volt már nagyobb "durranás" ez egy kissé light-osabb lett.

Remélem folytatni fogják a második évaddal. Mosolyog) Szerintem elég sokan várjuk bow

A végén, mikor az Apokalipszis túli világon Gai és Shu beszélgetett, azt hittem, hogy a második évadba engedd betekintést, de sajnos nem. ikszdé

Egy kérdés azonban bennem maradt. Shu a végén.. fehér bottal jött? vak lett vagy mi? xD  ikszdé bár egyedül jött oda, de nekem így esett le a végén. 
Ti mit gondoltok erről?
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #148 Dátum: 12 márc 23, 12:33:48 »

Nekem is úgy tűnik hogy megvakult... Végülis valamit valamiért... A világ megmentéséért a szerelme életével, és a szeme világával fizetett... Nekem tetszett a befejezés... A jövő egy voidok nélküli világ... Nem lesz folytatás... Amúgy a feliratban van pár helyesírási hiba, ami jellemző mind a 22 részre, és az utolsó epizódnál pár szövegrészlet nem lett lefordítva...  smirksweat Ha van rá igény utólektorálok... (saját részre biztos belenyúlok, mert így nem akarom kiírni a feliratot... ) Bocs a kritikáért.
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #149 Dátum: 12 márc 23, 12:45:39 »

Hmm nem volt rossz, de őszintén nem erre a befejezésre számítottam. Gondoltam, hogy Inori az életével fog fizetni viszont, úgy gondoltam, hogy Shura is hasonló sors vár számomra ez lett volna a megfelelő végkifejlet. Összességében, így is nagyon tetszett az egész sorozat és utólag is köszönöm a feliratot.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!